Voetbal programma vandaag en live standen

Voetbal programma vandaag en live standen

Jupiler Pro League 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 18:00 Sporting Charleroi Club Brugge -
24-08-2019 20:00 Cercle Brugge Waasland-Beveren -
24-08-2019 20:00 Sint-Truiden Zulte-Waregem -
24-08-2019 20:30 KV Oostende Mechelen -
Croky Cup 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 16:00 Beerschot-Wilrijk Dikkelvenne -
24-08-2019 17:00 Dessel Sport Excelsior Virton -
24-08-2019 19:00 RFC Seraing SV Roeselare -
24-08-2019 19:30 Onhaye Eendracht Aalst -
24-08-2019 20:00 Mandel United Gullegem -
24-08-2019 20:00 Lommel United Temse -
24-08-2019 20:00 La Louvière Centre Westerlo -
24-08-2019 20:00 Heist Lokeren -
Eredivisie 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 18:30 Willem II FC Emmen -
24-08-2019 19:45 Heracles Vitesse -
24-08-2019 20:45 SC Heerenveen FC Twente -
Premier League 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 13:30 Norwich City Chelsea 2 - 2 LIVE 54'
24-08-2019 16:00 Brighton & Hove Albion Southampton -
24-08-2019 16:00 Manchester United Crystal Palace -
24-08-2019 16:00 Sheffield United Leicester City -
24-08-2019 16:00 Watford West Ham United -
24-08-2019 18:30 Liverpool Arsenal -
Championship 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 13:30 Derby County West Bromwich Albion 1 - 0 LIVE 51'
24-08-2019 16:00 Barnsley Luton Town -
24-08-2019 16:00 Blackburn Rovers Cardiff City -
24-08-2019 16:00 Charlton Athletic Brentford -
24-08-2019 16:00 Fulham Nottingham Forest -
24-08-2019 16:00 Huddersfield Town Reading -
24-08-2019 16:00 Hull City Bristol City -
24-08-2019 16:00 Middlesbrough Millwall -
24-08-2019 16:00 Preston North End Sheffield Wednesday -
24-08-2019 16:00 Queens Park Rangers Wigan Athletic -
24-08-2019 16:00 Stoke City Leeds United -
League One 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 13:30 Doncaster Rovers Lincoln City 1 - 0 LIVE 51'
24-08-2019 13:30 Portsmouth Rotherham United -
24-08-2019 16:00 Bolton Wanderers Ipswich Town -
24-08-2019 16:00 Bristol Rovers Oxford United -
24-08-2019 16:00 Coventry City Gillingham -
24-08-2019 16:00 Fleetwood Town Accrington Stanley -
24-08-2019 16:00 Milton Keynes Dons Peterborough United -
24-08-2019 16:00 Rochdale Blackpool -
24-08-2019 16:00 Shrewsbury Town Burton Albion -
24-08-2019 16:00 Sunderland AFC Wimbledon -
24-08-2019 16:00 Tranmere Rovers Bury -
24-08-2019 16:00 Wycombe Wanderers Southend United -
FA Cup 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 16:00 Barton Town Old Boys Grantham Town -
24-08-2019 16:00 Heanor Town AFC Mansfield -
24-08-2019 16:00 Long Eaton United FC South Normanton Athletic -
24-08-2019 16:00 Maltby Main Loughborough University -
24-08-2019 16:00 Winterton Rangers FC Kirby Muxloe -
24-08-2019 16:00 Peterborough Sports Bugbrooke St Michaels -
24-08-2019 16:00 Bedford Town Deeping Rangers -
24-08-2019 16:00 Wisbech Town Ely City -
24-08-2019 16:00 Corby Town Holbeach United -
24-08-2019 16:00 Bedfont Sports Hanworth Villa -
24-08-2019 16:00 Bridon Ropes Chichester City -
24-08-2019 16:00 Redhill Balham -
24-08-2019 16:00 CB Hounslow United Horley Town -
24-08-2019 16:00 Tower Hamlets Horsham -
24-08-2019 16:00 Hythe & Dibden Horndean -
24-08-2019 16:00 Arundel FC Shoreham -
24-08-2019 16:00 Hamble Club Sholing -
24-08-2019 16:00 Beckenham Town Ashford United -
24-08-2019 16:00 Cockfosters Coggeshall Town -
24-08-2019 16:00 Chipstead Hassocks -
24-08-2019 16:00 Saffron Walden Town FC Maldon & Tiptree -
24-08-2019 16:00 Hastings United Broadbridge Heath -
24-08-2019 16:00 Waltham Abbey Woodbridge Town -
24-08-2019 16:00 Portland United Hamworthy United FC -
24-08-2019 16:00 Biggleswade Yaxley FC -
24-08-2019 16:00 Aylesbury North Leigh -
24-08-2019 16:00 Bury Town Histon -
24-08-2019 16:00 Waltham Forest Great Wakering Rovers -
24-08-2019 16:00 Thame Leighton Town -
24-08-2019 16:00 London Colney Halstead Town -
24-08-2019 16:00 Horsham YMCA Egham Town -
24-08-2019 16:00 FC Clacton Witham Town -
24-08-2019 16:00 Stotfold FC Canvey Island -
24-08-2019 16:00 Chertsey Town Erith & Belvedere -
24-08-2019 16:00 Newcastle Benfield FC Workington -
24-08-2019 16:00 Billingham Town Ossett United -
24-08-2019 16:00 Long Melford Colney Heath -
24-08-2019 16:00 Bradford Town Larkhall Athletic -
24-08-2019 16:00 Spalding United Dereham Town -
24-08-2019 16:00 Ashington AFC Marske United -
24-08-2019 16:00 VCD Athletic Uckfield Town -
24-08-2019 16:00 Cambridge City Barton Rovers -
24-08-2019 16:00 Pickering Town CFC Bridlington Town -
24-08-2019 16:00 South Park Canterbury City -
24-08-2019 16:00 Burgess Hill Town Sevenoaks Town -
24-08-2019 16:00 Pontefract Collieries Hebburn Town -
24-08-2019 16:00 Phoenix Sports Staines Town -
24-08-2019 16:00 Sheffield Litherland Remyca -
24-08-2019 16:00 AFC Sudbury Felixstowe & Walton United -
24-08-2019 16:00 Eccleshill United Glossop North End -
24-08-2019 16:00 Stalybridge Celtic West Didsbury & Chorlton -
24-08-2019 16:00 Grays Athletic Heybridge Swifts -
24-08-2019 16:00 Ramsbottom United Winsford United -
24-08-2019 16:00 Plymouth Parkway Paulton Rovers -
24-08-2019 16:00 Brighouse Town Morpeth Town -
24-08-2019 16:00 Basildon United Framlingham Town -
24-08-2019 16:00 Reading City Moneyfields -
24-08-2019 16:00 Frickley Athletic Tadcaster Albion -
24-08-2019 16:00 Bournemouth FC Bracknell Town -
24-08-2019 16:00 Widnes Mossley -
24-08-2019 16:00 Binfield Lymington Town -
24-08-2019 16:00 Basingstoke Town Westfield -
24-08-2019 16:00 Knaphill Fareham Town -
24-08-2019 16:00 Harlow Town Brentwood Town -
24-08-2019 16:00 Bridgwater Town Brislington -
24-08-2019 16:00 Wingate & Finchley Welwyn Garden City -
24-08-2019 16:00 Clevedon Town Bristol Manor Farm -
24-08-2019 16:00 Marlow Cinderford Town -
24-08-2019 16:00 Tavistock Frome Town -
24-08-2019 16:00 AFC Dunstable Hayes & Yeading United -
24-08-2019 16:00 Shepton Mallet Melksham Town -
24-08-2019 16:00 Tooting & Mitcham United Faversham Town -
24-08-2019 16:00 Street Willand Rovers -
24-08-2019 16:00 Sittingbourne Uxbridge -
24-08-2019 16:00 Tilbury Stanway Rovers FC -
24-08-2019 16:00 Cheshunt Stowmarket Town -
24-08-2019 16:00 Atherton Collieries Runcorn Linnets -
24-08-2019 16:00 Longlevens Northwood -
24-08-2019 16:00 Kidsgrove Athletic Newcastle Town -
24-08-2019 16:00 Bishop's Cleeve Kidlington -
24-08-2019 16:00 Bedworth United Halesowen Town -
24-08-2019 16:00 Fairford Town FC Hanwell Town -
24-08-2019 16:00 Gorleston AFC Kempston Rovers -
24-08-2019 16:00 Newport Pagnell Town FC Flackwell Heath FC -
24-08-2019 16:00 Little Common Three Bridges -
24-08-2019 16:00 Steyning Town Ramsgate -
24-08-2019 16:00 Herne Bay AFC Croydon Athletic -
24-08-2019 16:00 Sheppey United Glebe -
24-08-2019 16:00 Cray Valley (PM) Whyteleafe -
24-08-2019 16:00 Whitstable Town Newhaven -
24-08-2019 16:00 Yate Town Exmouth -
24-08-2019 16:00 Bitton AFC Mangotsfield United -
24-08-2019 16:00 Trafford Burscough -
24-08-2019 16:00 Liversedge Droylsden -
24-08-2019 16:00 1874 Northwich Handsworth Parramore -
24-08-2019 16:00 Gresley Sutton Coldfield Town -
24-08-2019 16:00 Stocksbridge Park Steels Irlam -
24-08-2019 16:00 Padiham Marine -
24-08-2019 16:00 Westfields Lutterworth Town -
24-08-2019 16:00 Radcliffe Borough Runcorn Town -
24-08-2019 16:00 Boston Town FC Leicester Nirvana -
24-08-2019 16:00 Coleshill Town Whitchurch Alport -
24-08-2019 16:00 March Town United Wellingborough Town -
24-08-2019 16:00 Tividale Chasetown -
24-08-2019 16:00 East Grinstead Town Abbey Rangers -
24-08-2019 16:00 AFC Wulfrunians Leek Town -
24-08-2019 16:00 Southall Spelthorne Sports -
24-08-2019 16:00 Stourport Swifts Boldmere St Michaels -
24-08-2019 16:00 Haywards Heath Town Tunbridge Wells -
24-08-2019 16:00 Bromsgrove Sporting Leicester Road -
24-08-2019 16:00 Arlesey Town Peterborough Northern Star -
24-08-2019 16:00 Belper Town Sporting Khalsa -
24-08-2019 16:00 Dunston Goole -
24-08-2019 16:00 Lichfield City Haughmond -
24-08-2019 16:00 Garforth Town Colne -
24-08-2019 16:00 Soham Town Rangers Biggleswade United FC -
24-08-2019 16:00 Sunderland RCA Hemsworth MW -
24-08-2019 16:00 Staveley MW Lincoln United -
24-08-2019 16:00 Thatcham Town Andover New Street -
24-08-2019 16:00 Godmanchester Rovers St Neots Town -
24-08-2019 16:00 Cribbs Bideford -
24-08-2019 16:00 Hadley Hoddesdon Town -
24-08-2019 16:00 Cirencester Town North Greenford United -
24-08-2019 16:00 Whitton United Hertford Town -
24-08-2019 16:00 Shrivenham Chalfont St Peter -
24-08-2019 16:00 Bowers & Pitsea Barkingside -
24-08-2019 16:00 Highworth Town Ardley United -
24-08-2019 16:00 Didcot Town Roman Glass St George -
24-08-2019 16:00 Wembley Berkhamsted -
24-08-2019 16:00 Heather St Johns Worcester City -
24-08-2019 16:00 Slimbridge Burnham -
24-08-2019 16:00 Brimscombe & Thrupp Aylesbury United -
24-08-2019 16:00 Northwich Victoria Prescot Cables -
24-08-2019 16:00 Romulus Market Drayton Town -
24-08-2019 16:00 Wroxham Stamford -
24-08-2019 16:00 Seaham Red Star Guisborough Town -
24-08-2019 16:00 Northallerton Town Stockton Town -
24-08-2019 16:00 City of Liverpool Skelmersdale United -
24-08-2019 16:00 Fleet Town Baffins Milton Rovers -
Bundesliga 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 15:30 Hoffenheim Werder Bremen -
24-08-2019 15:30 Fortuna Düsseldorf Bayer Leverkusen -
24-08-2019 15:30 Mainz 05 Borussia M'gladbach -
24-08-2019 15:30 Augsburg Union Berlin -
24-08-2019 15:30 Paderborn Freiburg -
24-08-2019 18:30 Schalke 04 Bayern München -
Serie A 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 18:00 Parma Juventus -
24-08-2019 20:45 Fiorentina Napoli -
Primera División 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 17:00 Osasuna Eibar -
24-08-2019 19:00 Real Madrid Real Valladolid -
24-08-2019 21:00 Celta de Vigo Valencia -
24-08-2019 21:00 Getafe Athletic Club -
Ligue 1 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 20:00 Amiens SC Nantes -
24-08-2019 20:00 Dijon Bordeaux -
24-08-2019 20:00 Angers SCO Metz -
24-08-2019 20:00 Brest Reims -
Super Lig 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 18:15 Ankaragücü Kayserispor -
24-08-2019 20:45 Alanyaspor Kasımpaşa -
24-08-2019 20:45 İstanbul Başakşehir Fenerbahçe -
Primeira Liga 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 20:00 Benfica Porto -
24-08-2019 22:30 Boavista Paços de Ferreira -
Schotse Premiership 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 16:00 Hamilton Academical Motherwell -
24-08-2019 16:00 Hibernian St. Johnstone -
24-08-2019 16:00 Kilmarnock Aberdeen -
24-08-2019 16:00 Ross County Livingston -
Russische Premier League 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 13:00 Tambov Dinamo Moskva 0 - 2 LIVE 84'
24-08-2019 15:30 Ufa Zenit -
24-08-2019 18:00 Krasnodar Lokomotiv Moskou -
Tipico Bundesliga 2019/2020
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2019 17:00 Rapid Wien LASK Linz -
24-08-2019 17:00 Wolfsberger AC Rheindorf Altach -
24-08-2019 17:00 Mattersburg St. Pölten -
Alle aankomende live-wedstrijden