Eerste Divisie

Speelschema Eerste Divisie 2018/2019 met programma en uitslagen

Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-11-2018 20:00 Sparta Rotterdam Jong PSV -
23-11-2018 20:00 FC Volendam Jong Utrecht -
23-11-2018 20:00 RKC Waalwijk NEC -
23-11-2018 20:00 FC Eindhoven Helmond Sport -
23-11-2018 20:00 Go Ahead Eagles TOP Oss -
23-11-2018 20:00 FC Den Bosch SC Cambuur -
23-11-2018 20:00 Roda JC Telstar -
23-11-2018 20:00 Almere City FC Dordrecht -
23-11-2018 20:00 Jong Ajax MVV Maastricht -
26-11-2018 20:00 Jong AZ FC Twente -
Volledig programma & uitslagen Eerste Divisie 2018/2019 bekijken

Stand Eerste Divisie 2018/2019

# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Go Ahead Eagles 14 10 2 2 29 12 +17 32
2 Sparta Rotterdam 14 9 4 1 27 12 +15 31
3 FC Den Bosch 14 10 1 3 26 15 +11 31
4 TOP Oss 14 8 3 3 23 10 +13 27
5 FC Twente 14 8 2 4 27 15 +12 26
6 Almere City 14 8 2 4 24 17 +7 26
7 Jong PSV 14 6 4 4 29 27 +2 22
8 NEC 14 6 4 4 24 25 -1 22
9 SC Cambuur 14 6 3 5 19 18 +1 21
10 Roda JC 14 6 3 5 18 19 -1 21
11 Jong Ajax 14 6 1 7 26 22 +4 19
12 MVV Maastricht 14 5 4 5 15 18 -3 19
13 FC Volendam 14 4 6 4 17 19 -2 18
14 Telstar 14 6 0 8 17 24 -7 18
15 RKC Waalwijk 14 4 2 8 17 23 -6 14
16 FC Eindhoven 14 3 3 8 13 18 -5 12
17 Jong AZ 14 1 6 7 19 29 -10 9
18 Jong Utrecht 14 2 3 9 18 36 -18 9
19 Helmond Sport 14 0 6 8 13 27 -14 6
20 FC Dordrecht 14 1 3 10 14 29 -15 6

Topscorers Eerste Divisie 2018/2019

# Naam Nat. Geb. Club Goals
1 Lars Veldwijk 21-08-1991 Sparta Rotterdam 13
2 Huseyin Dogan 22-01-1994 TOP Oss 12
3 Zakaria Aboukhlal 18-02-2000 Jong PSV 1
3 Ferdy Druijf 12-02-1998 Jong AZ 12
3 Siebe Van der Heyden 30-05-1998 FC Eindhoven 1
4 Mario Engels 22-10-1993 Roda JC 10
5 Joey Veerman 19-11-1998 FC Volendam 1
5 Sven Braken 12-06-1993 NEC 9
6 Gino Bosz 23-04-1993 Go Ahead Eagles 1
6 Nick Venema 09-04-1999 Jong Utrecht 9
7 Tom Boere 24-11-1992 FC Twente 8
7 Oussama Bouyaghlafen 27-04-1998 FC Den Bosch 1
8 Anass Achahbar 13-01-1994 NEC 6
9 Stefano Beltrame 08-02-1993 FC Den Bosch 6
10 Danilo Pereira da Silva 07-04-1999 Jong Ajax 6
11 Emil Hansson 15-06-1998 RKC Waalwijk 1
11 Kaj Sierhuis 27-04-1998 Jong Ajax 2
11 Joeri Schroijen 18-01-1991 MVV Maastricht 6
12 Bryan Smeets 22-11-1992 TOP Oss 6
12 Moise Emmanuel Mbende 03-03-1996 SC Cambuur 1
13 Stijn Meijer 28-11-1999 Almere City 1
13 Thomas Verheijdt 24-01-1992 Go Ahead Eagles 6
13 Ulrich Bapoh 29-06-1999 FC Twente 2
13 Karim Rossi 01-05-1994 SC Cambuur 5
13 Furhgill Zeldenrust 21-07-1989 Helmond Sport 4
13 Anass Ahannach 07-02-1998 Almere City 1
14 Dani de Wit 28-01-1998 Jong Ajax 3
14 Rauno Sappinen 23-01-1996 FC Den Bosch 5
14 Mario Bilate 16-07-1991 RKC Waalwijk 3
14 Istvan Bakx 20-01-1986 Go Ahead Eagles 1
14 Niek Vossebelt 08-08-1991 Almere City 6
15 R. Lundqvist 10-05-1997 Jong PSV 5
15 Paco van Moorsel 15-12-1989 Go Ahead Eagles 4
15 Richard van der Venne 16-05-1992 Go Ahead Eagles 5
15 Jurgen Ekkelenkamp 05-04-2000 Jong Ajax 2
15 Maarten Pouwels 28-08-1998 Go Ahead Eagles 2
15 Matthias Verreth 20-02-1998 Jong PSV 4
15 Ibrahim Halil Dervisoglu 08-12-1999 Sparta Rotterdam 2
15 Justin Mathieu 12-04-1996 SC Cambuur 5
15 Jordan Teze 30-09-1999 Jong PSV 1
15 Tim Receveur 30-07-1991 Almere City 1
15 Andreias Cristian Calcan 09-04-1994 Almere City 3