Europa League

Speelschema Europa League 2021/2022 met programma en uitslagen

Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
03-08-2021 19:00 Neftçi HJK 2 - 2
05-08-2021 16:00 Kairat Alashkert 0 - 0
05-08-2021 17:45 Jablonec Celtic 2 - 4
05-08-2021 18:00 Omonia Nicosia Flora 1 - 0
05-08-2021 18:00 Lincoln Red Imps Slovan Bratislava 1 - 3
05-08-2021 20:00 Galatasaray St. Johnstone 1 - 1
05-08-2021 20:00 Mura Žalgiris 0 - 0
05-08-2021 20:30 Rapid Wien Anorthosis 3 - 0
10-08-2021 18:00 Flora Omonia Nicosia 2 - 1
10-08-2021 20:30 Slovan Bratislava Lincoln Red Imps 1 - 1
12-08-2021 17:00 Alashkert Kairat 3 - 2
12-08-2021 18:00 HJK Neftçi 3 - 0
12-08-2021 19:00 Anorthosis Rapid Wien 2 - 1
12-08-2021 19:00 Žalgiris Mura 0 - 1
12-08-2021 20:00 St. Johnstone Galatasaray 2 - 4
12-08-2021 20:45 Celtic Jablonec 3 - 0
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-08-2021 21:00 Crvena Zvezda CFR Cluj 4 - 0
18-08-2021 20:45 Celtic AZ 2 - 0
19-08-2021 19:00 Omonia Nicosia Antwerp 4 - 2
19-08-2021 19:00 Randers Galatasaray 1 - 1
19-08-2021 19:00 Slavia Praag Legia Warszawa 2 - 2
19-08-2021 20:00 Mura Sturm Graz 1 - 3
19-08-2021 20:45 Fenerbahçe HJK 1 - 0
19-08-2021 21:00 Rapid Wien Zorya 3 - 0
19-08-2021 21:00 Olympiakos Piraeus Slovan Bratislava 3 - 0
19-08-2021 21:00 Rangers Alashkert 1 - 0
26-08-2021 17:00 Alashkert Rangers 0 - 0
26-08-2021 18:00 HJK Fenerbahçe 2 - 5
26-08-2021 18:30 Zorya Rapid Wien 2 - 3
26-08-2021 20:00 Galatasaray Randers 2 - 1
26-08-2021 20:15 AZ Celtic 2 - 1
26-08-2021 20:30 CFR Cluj Crvena Zvezda 1 - 2
26-08-2021 20:45 Slovan Bratislava Olympiakos Piraeus 2 - 2
26-08-2021 21:00 Sturm Graz Mura 2 - 0
26-08-2021 21:00 Legia Warszawa Slavia Praag 2 - 1
26-08-2021 21:00 Antwerp Omonia Nicosia 2 - 0
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
15-09-2021 16:30 C Spartak Moskva Legia Warszawa 0 - 1
16-09-2021 18:45 E Galatasaray Lazio 1 - 0
16-09-2021 18:45 E Lokomotiv Moskou Olympique Marseille 1 - 1
16-09-2021 18:45 F Midtjylland Ludogorets 1 - 1
16-09-2021 18:45 F Crvena Zvezda Sporting Braga 2 - 1
16-09-2021 18:45 G Real Betis Celtic 4 - 3
16-09-2021 18:45 G Bayer Leverkusen Ferencváros 2 - 1
16-09-2021 18:45 H Rapid Wien Genk 0 - 1
16-09-2021 18:45 H Dinamo Zagreb West Ham United 0 - 2
16-09-2021 21:00 A Rangers Olympique Lyon 0 - 2
16-09-2021 21:00 A Brondby Sparta Praha 0 - 0
16-09-2021 21:00 B PSV Real Sociedad 2 - 2
16-09-2021 21:00 B Monaco Sturm Graz 1 - 0
16-09-2021 21:00 C Leicester City Napoli 2 - 2
16-09-2021 21:00 D Olympiakos Piraeus Antwerp 2 - 1
16-09-2021 21:00 D Eintracht Frankfurt Fenerbahçe 1 - 1
30-09-2021 18:45 A Sparta Praha Rangers -
30-09-2021 18:45 A Olympique Lyon Brondby -
30-09-2021 18:45 B Sturm Graz PSV -
30-09-2021 18:45 B Real Sociedad Monaco -
30-09-2021 18:45 C Napoli Spartak Moskva -
30-09-2021 18:45 C Legia Warszawa Leicester City -
30-09-2021 18:45 D Antwerp Eintracht Frankfurt -
30-09-2021 18:45 D Fenerbahçe Olympiakos Piraeus -
30-09-2021 21:00 E Lazio Lokomotiv Moskou -
30-09-2021 21:00 E Olympique Marseille Galatasaray -
30-09-2021 21:00 F Ludogorets Crvena Zvezda -
30-09-2021 21:00 F Sporting Braga Midtjylland -
30-09-2021 21:00 G Ferencváros Real Betis -
30-09-2021 21:00 G Celtic Bayer Leverkusen -
30-09-2021 21:00 H West Ham United Rapid Wien -
30-09-2021 21:00 H Genk Dinamo Zagreb -
19-10-2021 16:30 G Celtic Ferencváros -
20-10-2021 16:30 C Spartak Moskva Leicester City -
21-10-2021 18:45 D Fenerbahçe Antwerp -
21-10-2021 18:45 E Lazio Olympique Marseille -
21-10-2021 18:45 F Midtjylland Crvena Zvezda -
21-10-2021 18:45 F Ludogorets Sporting Braga -
21-10-2021 18:45 G Real Betis Bayer Leverkusen -
21-10-2021 18:45 H Rapid Wien Dinamo Zagreb -
21-10-2021 21:00 A Rangers Brondby -
21-10-2021 21:00 A Sparta Praha Olympique Lyon -
21-10-2021 21:00 B PSV Monaco -
21-10-2021 21:00 B Sturm Graz Real Sociedad -
21-10-2021 21:00 C Napoli Legia Warszawa -
21-10-2021 21:00 D Eintracht Frankfurt Olympiakos Piraeus -
21-10-2021 21:00 E Lokomotiv Moskou Galatasaray -
21-10-2021 21:00 H West Ham United Genk -
04-11-2021 18:45 A Brondby Rangers -
04-11-2021 18:45 A Olympique Lyon Sparta Praha -
04-11-2021 18:45 B Real Sociedad Sturm Graz -
04-11-2021 18:45 B Monaco PSV -
04-11-2021 18:45 C Legia Warszawa Napoli -
04-11-2021 18:45 D Olympiakos Piraeus Eintracht Frankfurt -
04-11-2021 18:45 E Galatasaray Lokomotiv Moskou -
04-11-2021 18:45 H Genk West Ham United -
04-11-2021 21:00 C Leicester City Spartak Moskva -
04-11-2021 21:00 D Antwerp Fenerbahçe -
04-11-2021 21:00 E Olympique Marseille Lazio -
04-11-2021 21:00 F Crvena Zvezda Midtjylland -
04-11-2021 21:00 F Sporting Braga Ludogorets -
04-11-2021 21:00 G Ferencváros Celtic -
04-11-2021 21:00 G Bayer Leverkusen Real Betis -
04-11-2021 21:00 H Dinamo Zagreb Rapid Wien -
24-11-2021 16:30 C Spartak Moskva Napoli -
25-11-2021 18:45 E Galatasaray Olympique Marseille -
25-11-2021 18:45 E Lokomotiv Moskou Lazio -
25-11-2021 18:45 F Midtjylland Sporting Braga -
25-11-2021 18:45 F Crvena Zvezda Ludogorets -
25-11-2021 18:45 G Bayer Leverkusen Celtic -
25-11-2021 18:45 G Real Betis Ferencváros -
25-11-2021 18:45 H Rapid Wien West Ham United -
25-11-2021 18:45 H Dinamo Zagreb Genk -
25-11-2021 21:00 A Brondby Olympique Lyon -
25-11-2021 21:00 A Rangers Sparta Praha -
25-11-2021 21:00 B PSV Sturm Graz -
25-11-2021 21:00 B Monaco Real Sociedad -
25-11-2021 21:00 C Leicester City Legia Warszawa -
25-11-2021 21:00 D Eintracht Frankfurt Antwerp -
25-11-2021 21:00 D Olympiakos Piraeus Fenerbahçe -
09-12-2021 18:45 A Olympique Lyon Rangers -
09-12-2021 18:45 A Sparta Praha Brondby -
09-12-2021 18:45 B Sturm Graz Monaco -
09-12-2021 18:45 B Real Sociedad PSV -
09-12-2021 18:45 C Legia Warszawa Spartak Moskva -
09-12-2021 18:45 C Napoli Leicester City -
09-12-2021 18:45 D Antwerp Olympiakos Piraeus -
09-12-2021 18:45 D Fenerbahçe Eintracht Frankfurt -
09-12-2021 21:00 E Olympique Marseille Lokomotiv Moskou -
09-12-2021 21:00 E Lazio Galatasaray -
09-12-2021 21:00 F Ludogorets Midtjylland -
09-12-2021 21:00 F Sporting Braga Crvena Zvezda -
09-12-2021 21:00 G Ferencváros Bayer Leverkusen -
09-12-2021 21:00 G Celtic Real Betis -
09-12-2021 21:00 H Genk Rapid Wien -
09-12-2021 21:00 H West Ham United Dinamo Zagreb -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Europa League 2021/2022 bekijken

Stand Europa League 2021/2022

Groepsfase - Groep A
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Olympique Lyon 1 1 0 0 2 0 2 3
2 Brondby 1 0 1 0 0 0 0 1
3 Sparta Praha 1 0 1 0 0 0 0 1
4 Rangers 1 0 0 1 0 2 -2 0
Groepsfase - Groep B
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Monaco 1 1 0 0 1 0 1 3
2 PSV 1 0 1 0 2 2 0 1
3 Real Sociedad 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Sturm Graz 1 0 0 1 0 1 -1 0
Groepsfase - Groep C
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Legia Warszawa 1 1 0 0 1 0 1 3
2 Leicester City 1 0 1 0 2 2 0 1
3 Napoli 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Spartak Moskva 1 0 0 1 0 1 -1 0
Groepsfase - Groep D
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 2 1 1 3
2 Eintracht Frankfurt 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Fenerbahçe 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Antwerp 1 0 0 1 1 2 -1 0
Groepsfase - Groep E
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Galatasaray 1 1 0 0 1 0 1 3
2 Lokomotiv Moskou 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Olympique Marseille 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Lazio 1 0 0 1 0 1 -1 0
Groepsfase - Groep F
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Crvena Zvezda 1 1 0 0 2 1 1 3
2 Ludogorets 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Midtjylland 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Sporting Braga 1 0 0 1 1 2 -1 0
Groepsfase - Groep G
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Real Betis 1 1 0 0 4 3 1 3
2 Bayer Leverkusen 1 1 0 0 2 1 1 3
3 Celtic 1 0 0 1 3 4 -1 0
4 Ferencváros 1 0 0 1 1 2 -1 0
Groepsfase - Groep H
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 West Ham United 1 1 0 0 2 0 2 3
2 Genk 1 1 0 0 1 0 1 3
3 Rapid Wien 1 0 0 1 0 1 -1 0
4 Dinamo Zagreb 1 0 0 1 0 2 -2 0