Europa League

Speelschema Europa League 2021/2022 met programma en uitslagen

Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-02-2022 18:45 Sheriff Sporting Braga -
17-02-2022 18:45 Borussia Dortmund Rangers -
17-02-2022 18:45 Zenit Real Betis -
17-02-2022 18:45 Barcelona Napoli -
17-02-2022 21:00 Atalanta Olympiakos Piraeus -
17-02-2022 21:00 Porto Lazio -
17-02-2022 21:00 Red Bull Leipzig Real Sociedad -
17-02-2022 21:00 Sevilla Dinamo Zagreb -
24-02-2022 18:45 Dinamo Zagreb Sevilla -
24-02-2022 18:45 Olympiakos Piraeus Atalanta -
24-02-2022 18:45 Lazio Porto -
24-02-2022 18:45 Real Sociedad Red Bull Leipzig -
24-02-2022 21:00 Real Betis Zenit -
24-02-2022 21:00 Napoli Barcelona -
24-02-2022 21:00 Sporting Braga Sheriff -
24-02-2022 21:00 Rangers Borussia Dortmund -
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
03-08-2021 19:00 Neftçi HJK 2 - 2
05-08-2021 16:00 Kairat Alashkert 0 - 0
05-08-2021 17:45 Jablonec Celtic 2 - 4
05-08-2021 18:00 Omonia Nicosia Flora 1 - 0
05-08-2021 18:00 Lincoln Red Imps Slovan Bratislava 1 - 3
05-08-2021 20:00 Mura Žalgiris 0 - 0
05-08-2021 20:00 Galatasaray St. Johnstone 1 - 1
05-08-2021 20:30 Rapid Wien Anorthosis 3 - 0
10-08-2021 18:00 Flora Omonia Nicosia 2 - 1
10-08-2021 20:30 Slovan Bratislava Lincoln Red Imps 1 - 1
12-08-2021 17:00 Alashkert Kairat 3 - 2
12-08-2021 18:00 HJK Neftçi 3 - 0
12-08-2021 19:00 Anorthosis Rapid Wien 2 - 1
12-08-2021 19:00 Žalgiris Mura 0 - 1
12-08-2021 20:00 St. Johnstone Galatasaray 2 - 4
12-08-2021 20:45 Celtic Jablonec 3 - 0
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-08-2021 21:00 Crvena Zvezda CFR Cluj 4 - 0
18-08-2021 20:45 Celtic AZ 2 - 0
19-08-2021 19:00 Randers Galatasaray 1 - 1
19-08-2021 19:00 Slavia Praag Legia Warszawa 2 - 2
19-08-2021 19:00 Omonia Nicosia Antwerp 4 - 2
19-08-2021 20:00 Mura Sturm Graz 1 - 3
19-08-2021 20:45 Fenerbahçe HJK 1 - 0
19-08-2021 21:00 Olympiakos Piraeus Slovan Bratislava 3 - 0
19-08-2021 21:00 Rangers Alashkert 1 - 0
19-08-2021 21:00 Rapid Wien Zorya 3 - 0
26-08-2021 17:00 Alashkert Rangers 0 - 0
26-08-2021 18:00 HJK Fenerbahçe 2 - 5
26-08-2021 18:30 Zorya Rapid Wien 2 - 3
26-08-2021 20:00 Galatasaray Randers 2 - 1
26-08-2021 20:15 AZ Celtic 2 - 1
26-08-2021 20:30 CFR Cluj Crvena Zvezda 1 - 2
26-08-2021 20:45 Slovan Bratislava Olympiakos Piraeus 2 - 2
26-08-2021 21:00 Legia Warszawa Slavia Praag 2 - 1
26-08-2021 21:00 Antwerp Omonia Nicosia 2 - 0
26-08-2021 21:00 Sturm Graz Mura 2 - 0
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
15-09-2021 16:30 C Spartak Moskva Legia Warszawa 0 - 1
16-09-2021 18:45 E Lokomotiv Moskou Olympique Marseille 1 - 1
16-09-2021 18:45 E Galatasaray Lazio 1 - 0
16-09-2021 18:45 F Midtjylland Ludogorets 1 - 1
16-09-2021 18:45 F Crvena Zvezda Sporting Braga 2 - 1
16-09-2021 18:45 G Bayer Leverkusen Ferencváros 2 - 1
16-09-2021 18:45 G Real Betis Celtic 4 - 3
16-09-2021 18:45 H Dinamo Zagreb West Ham United 0 - 2
16-09-2021 18:45 H Rapid Wien Genk 0 - 1
16-09-2021 21:00 A Rangers Olympique Lyon 0 - 2
16-09-2021 21:00 A Brondby Sparta Praha 0 - 0
16-09-2021 21:00 B Monaco Sturm Graz 1 - 0
16-09-2021 21:00 B PSV Real Sociedad 2 - 2
16-09-2021 21:00 C Leicester City Napoli 2 - 2
16-09-2021 21:00 D Olympiakos Piraeus Antwerp 2 - 1
16-09-2021 21:00 D Eintracht Frankfurt Fenerbahçe 1 - 1
30-09-2021 18:45 A Olympique Lyon Brondby 3 - 0
30-09-2021 18:45 A Sparta Praha Rangers 1 - 0
30-09-2021 18:45 B Sturm Graz PSV 1 - 4
30-09-2021 18:45 B Real Sociedad Monaco 1 - 1
30-09-2021 18:45 C Legia Warszawa Leicester City 1 - 0
30-09-2021 18:45 C Napoli Spartak Moskva 2 - 3
30-09-2021 18:45 D Antwerp Eintracht Frankfurt 0 - 1
30-09-2021 18:45 D Fenerbahçe Olympiakos Piraeus 0 - 3
30-09-2021 21:00 E Olympique Marseille Galatasaray 0 - 0
30-09-2021 21:00 E Lazio Lokomotiv Moskou 2 - 0
30-09-2021 21:00 F Ludogorets Crvena Zvezda 0 - 1
30-09-2021 21:00 F Sporting Braga Midtjylland 3 - 1
30-09-2021 21:00 G Ferencváros Real Betis 1 - 3
30-09-2021 21:00 G Celtic Bayer Leverkusen 0 - 4
30-09-2021 21:00 H Genk Dinamo Zagreb 0 - 3
30-09-2021 21:00 H West Ham United Rapid Wien 2 - 0
19-10-2021 16:30 G Celtic Ferencváros 2 - 0
20-10-2021 16:30 C Spartak Moskva Leicester City 3 - 4
21-10-2021 18:45 D Fenerbahçe Antwerp 2 - 2
21-10-2021 18:45 E Lazio Olympique Marseille 0 - 0
21-10-2021 18:45 F Ludogorets Sporting Braga 0 - 1
21-10-2021 18:45 F Midtjylland Crvena Zvezda 1 - 1
21-10-2021 18:45 G Real Betis Bayer Leverkusen 1 - 1
21-10-2021 18:45 H Rapid Wien Dinamo Zagreb 2 - 1
21-10-2021 21:00 A Sparta Praha Olympique Lyon 3 - 4
21-10-2021 21:00 A Rangers Brondby 2 - 0
21-10-2021 21:00 B PSV Monaco 1 - 2
21-10-2021 21:00 B Sturm Graz Real Sociedad 0 - 1
21-10-2021 21:00 C Napoli Legia Warszawa 3 - 0
21-10-2021 21:00 D Eintracht Frankfurt Olympiakos Piraeus 3 - 1
21-10-2021 21:00 E Lokomotiv Moskou Galatasaray 0 - 1
21-10-2021 21:00 H West Ham United Genk 3 - 0
04-11-2021 18:45 A Olympique Lyon Sparta Praha 3 - 0
04-11-2021 18:45 A Brondby Rangers 1 - 1
04-11-2021 18:45 B Real Sociedad Sturm Graz 1 - 1
04-11-2021 18:45 B Monaco PSV 0 - 0
04-11-2021 18:45 C Legia Warszawa Napoli 1 - 4
04-11-2021 18:45 D Olympiakos Piraeus Eintracht Frankfurt 1 - 2
04-11-2021 18:45 E Galatasaray Lokomotiv Moskou 1 - 1
04-11-2021 18:45 H Genk West Ham United 2 - 2
04-11-2021 21:00 C Leicester City Spartak Moskva 1 - 1
04-11-2021 21:00 D Antwerp Fenerbahçe 0 - 3
04-11-2021 21:00 E Olympique Marseille Lazio 2 - 2
04-11-2021 21:00 F Sporting Braga Ludogorets 4 - 2
04-11-2021 21:00 F Crvena Zvezda Midtjylland 0 - 1
04-11-2021 21:00 G Ferencváros Celtic 2 - 3
04-11-2021 21:00 G Bayer Leverkusen Real Betis 4 - 0
04-11-2021 21:00 H Dinamo Zagreb Rapid Wien 3 - 1
24-11-2021 16:30 C Spartak Moskva Napoli 2 - 1
25-11-2021 18:45 E Galatasaray Olympique Marseille 4 - 2
25-11-2021 18:45 E Lokomotiv Moskou Lazio 0 - 3
25-11-2021 18:45 F Midtjylland Sporting Braga 3 - 2
25-11-2021 18:45 F Crvena Zvezda Ludogorets 1 - 0
25-11-2021 18:45 G Real Betis Ferencváros 2 - 0
25-11-2021 18:45 G Bayer Leverkusen Celtic 3 - 2
25-11-2021 18:45 H Rapid Wien West Ham United 0 - 2
25-11-2021 18:45 H Dinamo Zagreb Genk 1 - 1
25-11-2021 21:00 A Rangers Sparta Praha 2 - 0
25-11-2021 21:00 A Brondby Olympique Lyon 1 - 3
25-11-2021 21:00 B PSV Sturm Graz 2 - 0
25-11-2021 21:00 B Monaco Real Sociedad 2 - 1
25-11-2021 21:00 C Leicester City Legia Warszawa 3 - 1
25-11-2021 21:00 D Olympiakos Piraeus Fenerbahçe 1 - 0
25-11-2021 21:00 D Eintracht Frankfurt Antwerp 2 - 2
09-12-2021 18:45 A Sparta Praha Brondby 2 - 0
09-12-2021 18:45 A Olympique Lyon Rangers 1 - 1
09-12-2021 18:45 B Real Sociedad PSV 3 - 0
09-12-2021 18:45 B Sturm Graz Monaco 1 - 1
09-12-2021 18:45 C Legia Warszawa Spartak Moskva 0 - 1
09-12-2021 18:45 C Napoli Leicester City 3 - 2
09-12-2021 18:45 D Fenerbahçe Eintracht Frankfurt 1 - 1
09-12-2021 18:45 D Antwerp Olympiakos Piraeus 1 - 0
09-12-2021 21:00 E Lazio Galatasaray 0 - 0
09-12-2021 21:00 E Olympique Marseille Lokomotiv Moskou 1 - 0
09-12-2021 21:00 F Ludogorets Midtjylland 0 - 0
09-12-2021 21:00 F Sporting Braga Crvena Zvezda 1 - 1
09-12-2021 21:00 G Celtic Real Betis 3 - 2
09-12-2021 21:00 G Ferencváros Bayer Leverkusen 1 - 0
09-12-2021 21:00 H West Ham United Dinamo Zagreb 0 - 1
09-12-2021 21:00 H Genk Rapid Wien 0 - 1
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Europa League 2021/2022 bekijken

Stand Europa League 2021/2022

Groepsfase - Groep A
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Olympique Lyon 6 5 1 0 16 5 11 16
2 Rangers 6 2 2 2 6 5 1 8
3 Sparta Praha 6 2 1 3 6 9 -3 7
4 Brondby 6 0 2 4 2 11 -9 2
Groepsfase - Groep B
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Monaco 6 3 3 0 7 4 3 12
2 Real Sociedad 6 2 3 1 9 6 3 9
3 PSV 6 2 2 2 9 8 1 8
4 Sturm Graz 6 0 2 4 3 10 -7 2
Groepsfase - Groep C
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Spartak Moskva 6 3 1 2 10 9 1 10
2 Napoli 6 3 1 2 15 10 5 10
3 Leicester City 6 2 2 2 12 11 1 8
4 Legia Warszawa 6 2 0 4 4 11 -7 6
Groepsfase - Groep D
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Eintracht Frankfurt 6 3 3 0 10 6 4 12
2 Olympiakos Piraeus 6 3 0 3 8 7 1 9
3 Fenerbahçe 6 1 3 2 7 8 -1 6
4 Antwerp 6 1 2 3 6 10 -4 5
Groepsfase - Groep E
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Galatasaray 6 3 3 0 7 3 4 12
2 Lazio 6 2 3 1 7 3 4 9
3 Olympique Marseille 6 1 4 1 6 7 -1 7
4 Lokomotiv Moskou 6 0 2 4 2 9 -7 2
Groepsfase - Groep F
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Crvena Zvezda 6 3 2 1 6 4 2 11
2 Sporting Braga 6 3 1 2 12 9 3 10
3 Midtjylland 6 2 3 1 7 7 0 9
4 Ludogorets 6 0 2 4 3 8 -5 2
Groepsfase - Groep G
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Bayer Leverkusen 6 4 1 1 14 5 9 13
2 Real Betis 6 3 1 2 12 12 0 10
3 Celtic 6 3 0 3 13 15 -2 9
4 Ferencváros 6 1 0 5 5 12 -7 3
Groepsfase - Groep H
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 West Ham United 6 4 1 1 11 3 8 13
2 Dinamo Zagreb 6 3 1 2 9 6 3 10
3 Rapid Wien 6 2 0 4 4 9 -5 6
4 Genk 6 1 2 3 4 10 -6 5