Europa League

Speelschema Europa League 2019/2020 met programma en uitslagen

Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
27-06-2019 19:30 Progrès Niedercorn Cardiff MU 1 - 0
27-06-2019 19:30 Barry Town United Cliftonville 0 - 0
27-06-2019 20:00 Tre Fiori 5 - 1
27-06-2019 20:00 Sant Julià Europa FC 3 - 2
27-06-2019 20:45 Prishtina St Josephs FC 1 - 1
27-06-2019 20:45 Ballymena United NSÍ 2 - 0
27-06-2019 20:45 La Fiorita Engordany 0 - 1
02-07-2019 17:45 St Josephs FC Prishtina 2 - 0
04-07-2019 19:30 Engordany La Fiorita 2 - 1
04-07-2019 19:30 Cardiff MU Progrès Niedercorn 2 - 1
04-07-2019 20:00 NSÍ Ballymena United 0 - 0
04-07-2019 20:30 Europa FC Sant Julià 4 - 0
04-07-2019 20:45 Tre Fiori 0 - 4
04-07-2019 20:45 Cliftonville Barry Town United 4 - 0
Laatste 16
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Eerste Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
09-07-2019 17:55 St Josephs FC Rangers 0 - 4
09-07-2019 18:00 Gzira United Hajduk Split 0 - 2
09-07-2019 19:30 CSKA Sofia Mladost 4 - 0
10-07-2019 17:55 Jeunesse d'Esch Tobol 0 - 0
11-07-2019 15:30 Pyunik Shkupi 3 - 3
11-07-2019 16:00 Ordabasy Torpedo Kutaisi 1 - 0
11-07-2019 16:45 Ventspils Teuta Durrës 3 - 0
11-07-2019 17:00 Alashkert Makedonija 3 - 1
11-07-2019 17:30 Laçi Hapoel Be'er Sheva 1 - 1
11-07-2019 17:30 Trans Budućnost 0 - 2
11-07-2019 17:30 AEK Larnaca Petrocub 1 - 0
11-07-2019 18:00 Flora Radnički Niš 2 - 0
11-07-2019 18:00 KuPS Vitebsk 2 - 0
11-07-2019 18:00 Sebail Universitatea Craiova 2 - 3
11-07-2019 18:30 Balzan Domžale 3 - 4
11-07-2019 18:30 Ružomberok Levski Sofia 0 - 2
11-07-2019 18:30 Trakai 1 - 1
11-07-2019 19:00 Brondby Inter Turku 4 - 1
11-07-2019 19:00 Crusaders B36 2 - 0
11-07-2019 19:00 Kauno Žalgiris Apollon 0 - 2
11-07-2019 19:00 Maccabi Haifa Mura 2 - 0
11-07-2019 19:00 Liepāja Dinamo Minsk 1 - 1
11-07-2019 19:00 Brann Shamrock Rovers 2 - 2
11-07-2019 19:00 Radnik Bijeljina Spartak Trnava 2 - 0
11-07-2019 19:00 Molde KR 7 - 1
11-07-2019 19:00 Akademija Pandev Zrinjski 0 - 3
11-07-2019 19:00 Speranţa Nisporeni Neftçi 0 - 3
11-07-2019 19:00 Shakhtyor Hibernians 1 - 0
11-07-2019 19:00 Debrecen Kukësi 3 - 0
11-07-2019 19:00 Dinamo Tbilisi Engordany 6 - 0
11-07-2019 19:00 Malmo FF Ballymena United 7 - 0
11-07-2019 19:30 Fola Esch Chikhura 1 - 2
11-07-2019 20:00 Connah's Quay Kilmarnock 1 - 2
11-07-2019 20:00 Olimpija Rīgas FS 2 - 3
11-07-2019 20:30 Zeta MOL Vidi 1 - 5
11-07-2019 20:30 DAC Cracovia Kraków 1 - 1
11-07-2019 20:30 Čukarički Banants 3 - 0
11-07-2019 20:30 FCSB Milsami 2 - 0
11-07-2019 20:30 Europa FC Legia Warszawa 0 - 0
11-07-2019 20:45 Aberdeen RoPS 2 - 1
11-07-2019 20:45 St Patricks Norrköping 0 - 2
11-07-2019 20:45 Cork City Progrès Niedercorn 0 - 2
11-07-2019 20:45 Cliftonville Haugesund 0 - 1
11-07-2019 21:00 Siroki Brijeg Kairat 1 - 2
11-07-2019 21:00 Honvéd Žalgiris 3 - 1
11-07-2019 22:00 Breidablik Vaduz 0 - 0
11-07-2019 22:00 Stjarnan Levadia 2 - 1
16-07-2019 17:00 Banants Čukarički 0 - 5
16-07-2019 19:00 Trakai 0 - 0
16-07-2019 20:30 Mladost CSKA Sofia 0 - 0
17-07-2019 18:00 Chikhura Fola Esch -
18-07-2019 14:00 Tobol Jeunesse d'Esch -
18-07-2019 16:30 Makedonija Alashkert -
18-07-2019 16:30 Kairat Siroki Brijeg -
18-07-2019 17:00 Teuta Durrës Ventspils -
18-07-2019 17:30 Inter Turku Brondby -
18-07-2019 18:00 Universitatea Craiova Sebail -
18-07-2019 18:00 Levadia Stjarnan -
18-07-2019 18:00 Rīgas FS Olimpija -
18-07-2019 18:00 RoPS Aberdeen -
18-07-2019 18:30 Dinamo Minsk Liepāja -
18-07-2019 18:30 Levski Sofia Ružomberok -
18-07-2019 19:00 Zrinjski Akademija Pandev -
18-07-2019 19:00 Petrocub AEK Larnaca -
18-07-2019 19:00 Neftçi Speranţa Nisporeni -
18-07-2019 19:00 Milsami FCSB -
18-07-2019 19:00 Vaduz Breidablik -
18-07-2019 19:00 Apollon Kauno Žalgiris -
18-07-2019 19:00 Žalgiris Honvéd -
18-07-2019 19:00 Cracovia Kraków DAC -
18-07-2019 19:00 Torpedo Kutaisi Ordabasy -
18-07-2019 19:00 Haugesund Cliftonville -
18-07-2019 19:30 Hapoel Be'er Sheva Laçi -
18-07-2019 19:30 Engordany Dinamo Tbilisi -
18-07-2019 19:30 Progrès Niedercorn Cork City -
18-07-2019 20:00 Hibernians Shakhtyor -
18-07-2019 20:00 Kukësi Debrecen -
18-07-2019 20:00 Hajduk Split Gzira United -
18-07-2019 20:00 MOL Vidi Zeta -
18-07-2019 20:00 B36 Crusaders -
18-07-2019 20:00 Norrköping St Patricks -
18-07-2019 20:00 Mura Maccabi Haifa -
18-07-2019 20:30 Vitebsk KuPS -
18-07-2019 20:30 Shkupi Pyunik -
18-07-2019 20:45 Budućnost Trans -
18-07-2019 20:45 Kilmarnock Connah's Quay -
18-07-2019 20:45 Radnički Niš Flora -
18-07-2019 20:45 Domžale Balzan -
18-07-2019 20:45 Spartak Trnava Radnik Bijeljina -
18-07-2019 20:45 Rangers St Josephs FC -
18-07-2019 20:45 Ballymena United Malmo FF -
18-07-2019 21:00 Shamrock Rovers Brann -
18-07-2019 21:00 KR Molde -
18-07-2019 21:00 Legia Warszawa Europa FC -
Tweede Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
25-07-2019 02:00 CSKA Sofia Osijek -
25-07-2019 02:00 Antwerp Viitorul -
25-07-2019 02:00 Tre Penne Sūduva -
25-07-2019 02:00 Skendija 79 F91 Dudelange -
25-07-2019 02:00 Luzern -
25-07-2019 20:30 AZ Häcken -
25-07-2019 20:30 Aris AEL -
01-08-2019 02:00 Luzern -
01-08-2019 02:00 Osijek CSKA Sofia -
01-08-2019 02:00 Viitorul Antwerp -
01-08-2019 02:00 Sūduva Tre Penne -
01-08-2019 02:00 F91 Dudelange Skendija 79 -
01-08-2019 18:30 Häcken AZ -
01-08-2019 19:00 AEL Aris -
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Europa League 2019/2020 bekijken

Stand Europa League 2019/2020

Groepsfase - Groep A
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep B
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep C
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep D
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep E
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep F
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep G
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep H
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep I
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep J
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep K
# Team GW W G V DV DT DS PNT
Groepsfase - Groep L
# Team GW W G V DV DT DS PNT