FA Cup

Speelschema FA Cup 2019/2020 met programma en uitslagen

Tweede Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Extra Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
09-08-2019 20:45 Skelmersdale United Penistone Church 1 - 1
09-08-2019 20:45 Plymouth Parkway Buckland Athletic 1 - 0
09-08-2019 20:45 Bexhill United Eastbourne Town 1 - 6
09-08-2019 20:45 Balham Rusthall 1 - 0
09-08-2019 20:45 Mole Valley SCR Molesey 1 - 1
09-08-2019 21:00 Hackney Wick Framlingham Town 1 - 3
10-08-2019 15:00 Street Odd Down 4 - 1
10-08-2019 16:00 Irlam Ashton Athletic 4 - 0
10-08-2019 16:00 Potton United Ely City 1 - 2
10-08-2019 16:00 Nostell MW Stockton Town 2 - 2
10-08-2019 16:00 Sleaford Town FC AFC Mansfield 0 - 7
10-08-2019 16:00 North Shields Guisborough Town 2 - 2
10-08-2019 16:00 Leyton Athletic Cockfosters 0 - 1
10-08-2019 16:00 Malvern Town Whitchurch Alport 1 - 2
10-08-2019 16:00 Shildon AFC Garforth Town 0 - 0
10-08-2019 16:00 Hullbridge Sports Stanway Rovers FC 1 - 2
10-08-2019 16:00 Tividale Wednesfield 2 - 1
10-08-2019 16:00 Crawley Green Takeley 2 - 5
10-08-2019 16:00 Haughmond Walsall Wood 3 - 2
10-08-2019 16:00 Great Yarmouth Town Wellingborough Whitworths 4 - 2
10-08-2019 16:00 Liversedge Abbey Hey 5 - 1
10-08-2019 16:00 Biggleswade United FC Swaffham Town 1 - 0
10-08-2019 16:00 AFC Liverpool Burscough 2 - 3
10-08-2019 16:00 Eynesbury Rovers Wellingborough Town 3 - 3
10-08-2019 16:00 Vauxhall Motors Winsford United 1 - 2
10-08-2019 16:00 Shepshed Dynamo Maltby Main 2 - 4
10-08-2019 16:00 Seaham Red Star Penrith AFC 4 - 2
10-08-2019 16:00 Winterton Rangers FC Grimsby Borough 2 - 1
10-08-2019 16:00 Billingham Town Yorkshire Amateur 3 - 0
10-08-2019 16:00 FC Clacton St Margaretsbury 3 - 0
10-08-2019 16:00 Sporting Khalsa Rugby Town 5 - 4
10-08-2019 16:00 Newton Aycliffe Northallerton Town 0 - 2
10-08-2019 16:00 Hanley Town Leicester Road 2 - 3
10-08-2019 16:00 Romulus Wolverhampton Casuals 0 - 0
10-08-2019 16:00 Gorleston Pinchbeck United 1 - 0
10-08-2019 16:00 Eccleshill United Bootle FC 2 - 1
10-08-2019 16:00 Biggleswade Mildenhall Town FC 4 - 1
10-08-2019 16:00 March Town United Norwich United 2 - 1
10-08-2019 16:00 Hall Road Rangers Goole 0 - 3
10-08-2019 16:00 Bottesford Town Long Eaton United FC 2 - 8
10-08-2019 16:00 Bishop Auckland Thornaby 0 - 2
10-08-2019 16:00 Stotfold FC Harpenden Town 3 - 1
10-08-2019 16:00 Whitley Bay FC Hebburn Town 1 - 7
10-08-2019 16:00 London Colney Hadleigh United 2 - 0
10-08-2019 16:00 Racing Club Warwick AFC Wulfrunians 0 - 2
10-08-2019 16:00 Hadley Redbridge 4 - 2
10-08-2019 16:00 Atherstone Town Stourport Swifts 1 - 3
10-08-2019 16:00 Coventry Sphinx Coventry United 1 - 1
10-08-2019 16:00 Harborough Town Deeping Rangers 1 - 2
10-08-2019 16:00 Squires Gate West Didsbury & Chorlton 1 - 2
10-08-2019 16:00 Desborough Town Histon 1 - 3
10-08-2019 16:00 Thackley Handsworth Parramore 1 - 4
10-08-2019 16:00 Anstey Nomads Kirby Muxloe 0 - 3
10-08-2019 16:00 Harrogate Railway Whickham 1 - 10
10-08-2019 16:00 Leicester Nirvana Oadby Town 2 - 1
10-08-2019 16:00 West Auckland Town Bridlington Town 1 - 3
10-08-2019 16:00 Southend Manor Long Melford 0 - 0
10-08-2019 16:00 Heather St Johns Wolves Sporting 2 - 0
10-08-2019 16:00 Kendal Town Hemsworth MW 0 - 4
10-08-2019 16:00 Clapton Stowmarket Town 0 - 6
10-08-2019 16:00 Boldmere St Michaels Daventry Town 3 - 1
10-08-2019 16:00 Haverhill Rovers Colney Heath 1 - 6
10-08-2019 16:00 Lichfield City Highgate United 3 - 2
10-08-2019 16:00 Athersley Recreation Padiham 0 - 4
10-08-2019 16:00 Holbeach United Fakenham Town 2 - 0
10-08-2019 16:00 Northwich Victoria Silsden 2 - 2
10-08-2019 16:00 Walsham Le Willows Peterborough Northern Star 1 - 2
10-08-2019 16:00 Knaresborough Town Newcastle Benfield FC 0 - 3
10-08-2019 16:00 Barton Town Old Boys Carlton Town 3 - 2
10-08-2019 16:00 Sunderland RCA Sunderland Ryhope CW 0 - 0
10-08-2019 16:00 Radford Heanor Town 0 - 7
10-08-2019 16:00 Ashington AFC Albion Sports 2 - 0
10-08-2019 16:00 Sawbridgeworth Town Halstead Town 1 - 3
10-08-2019 16:00 Dunkirk Gresley 0 - 3
10-08-2019 16:00 Consett AFC Dunston 1 - 1
10-08-2019 16:00 Congleton Town FC Westfields 1 - 1
10-08-2019 16:00 Waltham Forest Sporting Bengal United 5 - 0
10-08-2019 16:00 Lye Town Lutterworth Town 0 - 3
10-08-2019 16:00 Newmarket Town Arlesey Town 2 - 2
10-08-2019 16:00 Clitheroe 1874 Northwich 1 - 2
10-08-2019 16:00 Chertsey Town Cobham 1 - 1
10-08-2019 16:00 Cheddar Bradford Town 2 - 3
10-08-2019 16:00 Horley Town Bearsted 2 - 2
10-08-2019 16:00 Westbury United Fareham Town 0 - 1
10-08-2019 16:00 Fleet Town Farnham Town 2 - 2
10-08-2019 16:00 Hanworth Villa Fisher 3 - 2
10-08-2019 16:00 Wootton Bassett Town Aylesbury 1 - 1
10-08-2019 16:00 Colliers Wood United FC Shoreham 2 - 3
10-08-2019 16:00 Fairford Town FC Enfield 1893 3 - 2
10-08-2019 16:00 Exmouth Barnstaple Town 2 - 0
10-08-2019 16:00 Horsham YMCA Croydon 2 - 1
10-08-2019 16:00 Horndean Camberley Town 5 - 3
10-08-2019 16:00 Corinthian Little Common 1 - 2
10-08-2019 16:00 Romsey Town Hamble Club 1 - 5
10-08-2019 16:00 Crawley Down Gatwick Newhaven 0 - 2
10-08-2019 16:00 Windsor Reading City 0 - 3
10-08-2019 16:00 Shrivenham Holmer Green 1 - 1
10-08-2019 16:00 Cowes Sports FC Lymington Town 0 - 4
10-08-2019 16:00 Leverstock Green Ardley United 1 - 1
10-08-2019 16:00 Spelthorne Sports Lingfield 1 - 1
10-08-2019 16:00 Slimbridge Edgware Town 1 - 0
10-08-2019 16:00 Redhill K Sports 2 - 1
10-08-2019 16:00 Willand Rovers St Austell 2 - 1
10-08-2019 16:00 Tower Hamlets Selsey 2 - 1
10-08-2019 16:00 Bitton AFC Bridport FC 2 - 1
10-08-2019 16:00 Egham Town Lancing 2 - 2
10-08-2019 16:00 Hamworthy United FC Bashley 3 - 0
10-08-2019 16:00 Bridon Ropes Broadfields United 3 - 1
10-08-2019 16:00 Ascot United Badshot Lea 2 - 2
10-08-2019 16:00 Loxwood Abbey Rangers 1 - 1
10-08-2019 16:00 Brockenhurst AFC Stoneham 0 - 2
10-08-2019 16:00 Bishop's Cleeve Easington Sports 3 - 0
10-08-2019 16:00 Beckenham Town Raynes Park Vale 4 - 3
10-08-2019 16:00 Sheppey United East Preston 4 - 1
10-08-2019 16:00 AFC Hayes Wembley 1 - 1
10-08-2019 16:00 Shepton Mallet Cadbury Heath 3 - 1
10-08-2019 16:00 Hassocks Langney Wanderers 2 - 0
10-08-2019 16:00 Saltash United Clevedon Town 1 - 2
10-08-2019 16:00 Saltdean United Eastbourne United 6 - 1
10-08-2019 16:00 Alresford Town Baffins Milton Rovers 0 - 0
10-08-2019 16:00 Walton & Hersham Southall 2 - 4
10-08-2019 16:00 Amesbury Town Christchurch 2 - 7
10-08-2019 16:00 Cray Valley (PM) Chatham Town 2 - 1
10-08-2019 16:00 Bemerton Heath Harlequins Andover New Street 3 - 3
10-08-2019 16:00 Harefield United Lydney Town 3 - 0
10-08-2019 16:00 Shaftesbury Town Knaphill 1 - 4
10-08-2019 16:00 Oxhey Jets FC Flackwell Heath FC 0 - 4
10-08-2019 16:00 Greenwich Borough Canterbury City 2 - 3
10-08-2019 16:00 Tuffley Rovers North Greenford United 1 - 1
10-08-2019 16:00 Glebe Hollands & Blair 3 - 1
10-08-2019 16:00 Saffron Walden Town FC Baldock Town 1 - 0
10-08-2019 16:00 Tavistock Hengrove Athletic 3 - 0
10-08-2019 16:00 Chichester City Erith Town 3 - 1
10-08-2019 16:00 Keynsham Town Brislington 0 - 1
10-08-2019 16:00 Lordswood Steyning Town 0 - 1
10-08-2019 16:00 AFC Portchester Hythe & Dibden 2 - 2
10-08-2019 16:00 Tunbridge Wells Pagham 1 - 1
10-08-2019 16:00 Binfield United Services 3 - 2
10-08-2019 16:00 Bournemouth FC Frimley Green 2 - 1
10-08-2019 16:00 Wantage Town Brackley Town Saints 1 - 1
10-08-2019 16:00 Team Solent Portland United 0 - 3
10-08-2019 16:00 Newport Pagnell Town FC Cheltenham Saracens 6 - 2
10-08-2019 16:00 Dunstable Town Chipping Sodbury Town 3 - 2
10-08-2019 16:00 Bridgwater Town Hallen 1 - 0
10-08-2019 16:00 Arundel FC Banstead Athletic 2 - 0
10-08-2019 17:00 Abingdon United Brimscombe & Thrupp 1 - 2
10-08-2019 20:30 Thetford Town Rothwell Corinthians 0 - 1
10-08-2019 21:00 Sholing Tadley Calleva 1 - 0
11-08-2019 15:00 Barkingside Stansted 4 - 1
11-08-2019 15:00 Winslow United Roman Glass St George 2 - 3
11-08-2019 16:00 Hallam Staveley MW 0 - 2
11-08-2019 16:00 Kirkley & Pakefield Wroxham 2 - 2
11-08-2019 16:00 Northampton ON Chenecks Godmanchester Rovers 2 - 3
11-08-2019 16:00 Hoddesdon Town Brantham Athletic 2 - 0
11-08-2019 16:00 Erith & Belvedere Peacehaven & Telscombe 1 - 1
11-08-2019 16:00 West Essex Whitton United 1 - 2
13-08-2019 20:45 Burnham Tring Athletic 2 - 1
Derde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Extra Voorronde Returns
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
13-08-2019 20:15 Lancing Egham Town 4 - 4
13-08-2019 20:30 Ardley United Leverstock Green 3 - 1
13-08-2019 20:30 Peacehaven & Telscombe Erith & Belvedere 1 - 1
13-08-2019 20:30 Dunston Consett AFC 5 - 2
13-08-2019 20:30 Pagham Tunbridge Wells 0 - 2
13-08-2019 20:30 Sunderland Ryhope CW Sunderland RCA 1 - 2
13-08-2019 20:45 Andover New Street Bemerton Heath Harlequins 3 - 2
13-08-2019 20:45 Abbey Rangers Loxwood 2 - 0
13-08-2019 20:45 Wellingborough Town Eynesbury Rovers 4 - 1
13-08-2019 20:45 Arlesey Town Newmarket Town 1 - 0
13-08-2019 20:45 Lingfield Spelthorne Sports 0 - 4
13-08-2019 20:45 Aylesbury Wootton Bassett Town 1 - 0
13-08-2019 20:45 Badshot Lea Ascot United 2 - 1
13-08-2019 20:45 Bearsted Horley Town 0 - 2
13-08-2019 20:45 Wembley AFC Hayes 3 - 2
13-08-2019 20:45 Cobham Chertsey Town 2 - 4
13-08-2019 20:45 Farnham Town Fleet Town 1 - 2
13-08-2019 20:45 Holmer Green Shrivenham 1 - 1
13-08-2019 20:45 Wolverhampton Casuals Romulus 1 - 2
13-08-2019 20:45 Hythe & Dibden AFC Portchester 3 - 2
13-08-2019 20:45 Molesey Mole Valley SCR 0 - 1
13-08-2019 20:45 North Greenford United Tuffley Rovers 2 - 1
13-08-2019 20:45 Garforth Town Shildon AFC 3 - 2
13-08-2019 21:00 Silsden Northwich Victoria 3 - 4
13-08-2019 21:00 Westfields Congleton Town FC 4 - 1
14-08-2019 20:45 Penistone Church Skelmersdale United 2 - 5
14-08-2019 20:45 Baffins Milton Rovers Alresford Town 2 - 1
14-08-2019 20:45 Guisborough Town North Shields 1 - 0
14-08-2019 20:45 Wroxham Kirkley & Pakefield 3 - 2
14-08-2019 20:45 Coventry United Coventry Sphinx 0 - 1
14-08-2019 20:45 Long Melford Southend Manor 3 - 3
14-08-2019 20:45 Stockton Town Nostell MW 5 - 1
14-08-2019 20:45 Brackley Town Saints Wantage Town 1 - 2
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
23-08-2019 20:45 Blackfield & Langley AFC Totton 2 - 1
23-08-2019 20:45 Whickham Thornaby 1 - 2
23-08-2019 20:45 Barking Aveley 2 - 1
23-08-2019 20:45 Winchester City AFC Stoneham 1 - 1
23-08-2019 20:45 Great Yarmouth Town Rothwell Corinthians 0 - 2
23-08-2019 20:45 Whitehawk Saltdean United 2 - 0
23-08-2019 20:45 Christchurch Badshot Lea 1 - 2
23-08-2019 20:45 Mole Valley SCR Eastbourne Town 3 - 0
23-08-2019 20:45 Mickleover Sports Coventry Sphinx 3 - 0
24-08-2019 16:00 Stalybridge Celtic West Didsbury & Chorlton 0 - 0
24-08-2019 16:00 Sittingbourne Uxbridge 2 - 0
24-08-2019 16:00 Ashington AFC Marske United 1 - 3
24-08-2019 16:00 Harlow Town Brentwood Town 1 - 1
24-08-2019 16:00 FC Clacton Witham Town 1 - 1
24-08-2019 16:00 Brighouse Town Morpeth Town 2 - 2
24-08-2019 16:00 Herne Bay AFC Croydon Athletic 2 - 2
24-08-2019 16:00 Portland United Hamworthy United FC 4 - 3
24-08-2019 16:00 Phoenix Sports Staines Town 0 - 6
24-08-2019 16:00 Gorleston AFC Kempston Rovers 0 - 1
24-08-2019 16:00 Tower Hamlets Horsham 1 - 6
24-08-2019 16:00 Cheshunt Stowmarket Town 1 - 0
24-08-2019 16:00 Bedford Town Deeping Rangers 0 - 1
24-08-2019 16:00 Clevedon Town Bristol Manor Farm 2 - 5
24-08-2019 16:00 Heanor Town AFC Mansfield 0 - 0
24-08-2019 16:00 Bournemouth FC Bracknell Town 0 - 5
24-08-2019 16:00 Kidsgrove Athletic Newcastle Town 1 - 1
24-08-2019 16:00 Sheffield Litherland Remyca 2 - 1
24-08-2019 16:00 AFC Dunstable Hayes & Yeading United 0 - 0
24-08-2019 16:00 Billingham Town Ossett United 3 - 4
24-08-2019 16:00 Waltham Forest Great Wakering Rovers 2 - 0
24-08-2019 16:00 Grays Athletic Heybridge Swifts 5 - 2
24-08-2019 16:00 Little Common Three Bridges 2 - 1
24-08-2019 16:00 Chipstead Hassocks 0 - 0
24-08-2019 16:00 Cambridge City Barton Rovers 0 - 2
24-08-2019 16:00 Bedfont Sports Hanworth Villa 3 - 2
24-08-2019 16:00 Street Willand Rovers 1 - 5
24-08-2019 16:00 Winterton Rangers FC Kirby Muxloe 0 - 1
24-08-2019 16:00 Knaphill Fareham Town 0 - 1
24-08-2019 16:00 Basildon United Framlingham Town 7 - 1
24-08-2019 16:00 Ramsbottom United Winsford United 3 - 3
24-08-2019 16:00 Pickering Town CFC Bridlington Town 3 - 1
24-08-2019 16:00 Wingate & Finchley Welwyn Garden City 2 - 0
24-08-2019 16:00 Stotfold FC Canvey Island 0 - 2
24-08-2019 16:00 Frickley Athletic Tadcaster Albion 0 - 1
24-08-2019 16:00 Sheppey United Glebe 3 - 1
24-08-2019 16:00 Biggleswade Yaxley FC 4 - 0
24-08-2019 16:00 AFC Sudbury Felixstowe & Walton United 2 - 1
24-08-2019 16:00 Arundel FC Shoreham 1 - 0
24-08-2019 16:00 Longlevens Northwood 1 - 0
24-08-2019 16:00 Wisbech Town Ely City 2 - 2
24-08-2019 16:00 Tavistock Frome Town 2 - 1
24-08-2019 16:00 Long Eaton United FC South Normanton Athletic 1 - 1
24-08-2019 16:00 Binfield Lymington Town 3 - 2
24-08-2019 16:00 Bedworth United Halesowen Town 1 - 1
24-08-2019 16:00 Eccleshill United Glossop North End 1 - 1
24-08-2019 16:00 Tooting & Mitcham United Faversham Town 1 - 0
24-08-2019 16:00 Basingstoke Town Westfield 0 - 2
24-08-2019 16:00 London Colney Halstead Town 5 - 0
24-08-2019 16:00 Steyning Town Ramsgate 1 - 4
24-08-2019 16:00 Hastings United Broadbridge Heath 2 - 1
24-08-2019 16:00 Burgess Hill Town Sevenoaks Town 0 - 3
24-08-2019 16:00 Fairford Town FC Hanwell Town 2 - 3
24-08-2019 16:00 Redhill Balham 1 - 4
24-08-2019 16:00 Tilbury Stanway Rovers FC 3 - 1
24-08-2019 16:00 Peterborough Sports Bugbrooke St Michaels 7 - 0
24-08-2019 16:00 Bridgwater Town Brislington 7 - 0
24-08-2019 16:00 Barton Town Old Boys Grantham Town 1 - 3
24-08-2019 16:00 Reading City Moneyfields 0 - 3
24-08-2019 16:00 Atherton Collieries Runcorn Linnets 2 - 1
24-08-2019 16:00 Pontefract Collieries Hebburn Town 1 - 1
24-08-2019 16:00 Marlow Cinderford Town 2 - 4
24-08-2019 16:00 Newcastle Benfield FC Workington 1 - 0
24-08-2019 16:00 Widnes Mossley 2 - 2
24-08-2019 16:00 Bury Town Histon 1 - 2
24-08-2019 16:00 Newport Pagnell Town FC Flackwell Heath FC 1 - 2
24-08-2019 16:00 Beckenham Town Ashford United 0 - 1
24-08-2019 16:00 Spalding United Dereham Town 2 - 4
24-08-2019 16:00 Bishop's Cleeve Kidlington 1 - 4
24-08-2019 16:00 Corby Town Holbeach United 4 - 0
24-08-2019 16:00 Shepton Mallet Melksham Town 1 - 1
24-08-2019 16:00 Maltby Main Loughborough University 4 - 1
24-08-2019 16:00 Plymouth Parkway Paulton Rovers 5 - 2
24-08-2019 16:00 Gresley Sutton Coldfield Town 1 - 2
24-08-2019 16:00 Arlesey Town Peterborough Northern Star 2 - 0
24-08-2019 16:00 Chertsey Town Erith & Belvedere 5 - 1
24-08-2019 16:00 Boston Town FC Leicester Nirvana 0 - 0
24-08-2019 16:00 Waltham Abbey Woodbridge Town 4 - 0
24-08-2019 16:00 Whitton United Hertford Town 2 - 1
24-08-2019 16:00 CB Hounslow United Horley Town 0 - 3
24-08-2019 16:00 Lichfield City Haughmond 3 - 0
24-08-2019 16:00 City of Liverpool Skelmersdale United 2 - 1
24-08-2019 16:00 Tividale Chasetown 0 - 5
24-08-2019 16:00 Northwich Victoria Prescot Cables 2 - 1
24-08-2019 16:00 1874 Northwich Handsworth Parramore 6 - 0
24-08-2019 16:00 Shrivenham Chalfont St Peter 0 - 2
24-08-2019 16:00 Whitstable Town Newhaven 3 - 1
24-08-2019 16:00 Sunderland RCA Hemsworth MW 1 - 0
24-08-2019 16:00 VCD Athletic Uckfield Town 3 - 3
24-08-2019 16:00 Southall Spelthorne Sports 1 - 2
24-08-2019 16:00 Horsham YMCA Egham Town 2 - 1
24-08-2019 16:00 Heather St Johns Worcester City 1 - 0
24-08-2019 16:00 Cockfosters Coggeshall Town 0 - 4
24-08-2019 16:00 Godmanchester Rovers St Neots Town 1 - 1
24-08-2019 16:00 Bromsgrove Sporting Leicester Road 2 - 1
24-08-2019 16:00 Seaham Red Star Guisborough Town 3 - 1
24-08-2019 16:00 Radcliffe Borough Runcorn Town 0 - 0
24-08-2019 16:00 Slimbridge Burnham 1 - 1
24-08-2019 16:00 Trafford Burscough 2 - 0
24-08-2019 16:00 Cribbs Bideford 0 - 1
24-08-2019 16:00 Dunston Goole 2 - 2
24-08-2019 16:00 Long Melford Colney Heath 0 - 2
24-08-2019 16:00 March Town United Wellingborough Town 2 - 1
24-08-2019 16:00 Aylesbury North Leigh 4 - 5
24-08-2019 16:00 Bowers & Pitsea Barkingside 4 - 2
24-08-2019 16:00 Hythe & Dibden Horndean 2 - 1
24-08-2019 16:00 Soham Town Rangers Biggleswade United FC 2 - 0
24-08-2019 16:00 Fleet Town Baffins Milton Rovers 3 - 0
24-08-2019 16:00 AFC Wulfrunians Leek Town 0 - 1
24-08-2019 16:00 Romulus Market Drayton Town 6 - 0
24-08-2019 16:00 Stocksbridge Park Steels Irlam 2 - 3
24-08-2019 16:00 Highworth Town Ardley United 3 - 0
24-08-2019 16:00 Yate Town Exmouth 2 - 2
24-08-2019 16:00 South Park Canterbury City 2 - 1
24-08-2019 16:00 Haywards Heath Town Tunbridge Wells 2 - 1
24-08-2019 16:00 Westfields Lutterworth Town 2 - 3
24-08-2019 16:00 Saffron Walden Town FC Maldon & Tiptree 1 - 2
24-08-2019 16:00 Hadley Hoddesdon Town 2 - 0
24-08-2019 16:00 Bridon Ropes Chichester City 2 - 7
24-08-2019 16:00 Belper Town Sporting Khalsa 1 - 1
24-08-2019 16:00 Northallerton Town Stockton Town 0 - 3
24-08-2019 16:00 Coleshill Town Whitchurch Alport 0 - 3
24-08-2019 16:00 Brimscombe & Thrupp Aylesbury United 1 - 3
24-08-2019 16:00 Liversedge Droylsden 1 - 0
24-08-2019 16:00 Cirencester Town North Greenford United 5 - 0
24-08-2019 16:00 Cray Valley (PM) Whyteleafe 0 - 2
24-08-2019 16:00 Garforth Town Colne 0 - 4
24-08-2019 16:00 Bradford Town Larkhall Athletic 3 - 1
24-08-2019 16:00 East Grinstead Town Abbey Rangers 0 - 1
24-08-2019 16:00 Thame Leighton Town 3 - 3
24-08-2019 16:00 Didcot Town Roman Glass St George 2 - 1
24-08-2019 16:00 Hamble Club Sholing 0 - 1
24-08-2019 16:00 Staveley MW Lincoln United 2 - 1
24-08-2019 16:00 Stourport Swifts Boldmere St Michaels 0 - 0
24-08-2019 16:00 Wroxham Stamford 2 - 4
24-08-2019 16:00 Padiham Marine 1 - 1
24-08-2019 16:00 Wembley Berkhamsted 2 - 3
24-08-2019 16:00 Bitton AFC Mangotsfield United 2 - 3
24-08-2019 16:00 Thatcham Town Andover New Street 7 - 1
25-08-2019 15:00 Evesham United Harefield United 2 - 1
25-08-2019 16:00 Dunstable Town Shortwood United 4 - 1
25-08-2019 16:00 Cray Wanderers Hythe Town 5 - 0
25-08-2019 16:00 FC Romania Ware 3 - 3
Vierde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde Returns
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
26-08-2019 16:00 Halesowen Town Bedworth United 3 - 1
27-08-2019 20:45 Leicester Nirvana Boston Town FC 0 - 1
02-09-2019 20:30 Melksham Town Shepton Mallet 2 - 3
02-09-2019 20:30 Boldmere St Michaels Stourport Swifts 4 - 1
02-09-2019 20:45 Winsford United Ramsbottom United 1 - 3
03-09-2019 20:30 Exmouth Yate Town 2 - 0
03-09-2019 20:45 South Normanton Athletic Long Eaton United FC 1 - 0
03-09-2019 20:45 Glossop North End Eccleshill United 3 - 1
03-09-2019 20:45 AFC Mansfield Heanor Town 2 - 1
03-09-2019 20:45 AFC Croydon Athletic Herne Bay 0 - 1
03-09-2019 20:45 Witham Town FC Clacton 3 - 2
03-09-2019 20:45 Newcastle Town Kidsgrove Athletic 1 - 2
03-09-2019 20:45 Hebburn Town Pontefract Collieries 0 - 4
03-09-2019 20:45 Burnham Slimbridge 1 - 1
03-09-2019 20:45 Ely City Wisbech Town 0 - 4
03-09-2019 20:45 West Didsbury & Chorlton Stalybridge Celtic 2 - 3
03-09-2019 20:45 Goole Dunston 1 - 4
03-09-2019 20:45 Ware FC Romania 2 - 1
03-09-2019 20:45 Uckfield Town VCD Athletic 1 - 1
03-09-2019 20:45 Brentwood Town Harlow Town 2 - 1
03-09-2019 20:45 Sporting Khalsa Belper Town 1 - 3
03-09-2019 20:45 Mossley Widnes 2 - 3
03-09-2019 20:45 Hayes & Yeading United AFC Dunstable 2 - 1
03-09-2019 20:45 St Neots Town Godmanchester Rovers 3 - 1
03-09-2019 20:45 Marine Padiham 3 - 0
03-09-2019 20:45 Morpeth Town Brighouse Town 3 - 2
03-09-2019 20:45 AFC Stoneham Winchester City 1 - 3
03-09-2019 20:45 Hassocks Chipstead 2 - 3
03-09-2019 20:45 Leighton Town Thame 2 - 1
04-09-2019 20:45 Runcorn Town Radcliffe Borough 2 - 1
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Eerste Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2019 20:45 Mole Valley SCR Beaconsfield Town 1 - 3
07-09-2019 13:30 Thatcham Town Salisbury 2 - 3
07-09-2019 13:30 Sholing Bradford Town 3 - 0
07-09-2019 16:00 South Park Badshot Lea 1 - 3
07-09-2019 16:00 Tamworth Nuneaton Town 3 - 1
07-09-2019 16:00 Hartley Wintney Spelthorne Sports 3 - 0
07-09-2019 16:00 Lutterworth Town Hednesford Town 0 - 3
07-09-2019 16:00 Whitstable Town Folkestone Invicta 0 - 4
07-09-2019 16:00 Warrington Town City of Liverpool 2 - 2
07-09-2019 16:00 Barton Rovers Romford 4 - 0
07-09-2019 16:00 Charnock Richard Irlam 0 - 4
07-09-2019 16:00 Plymouth Parkway Merthyr Town 0 - 1
07-09-2019 16:00 Histon Maldon & Tiptree 0 - 3
07-09-2019 16:00 Metropolitan Police FC Horsham 1 - 1
07-09-2019 16:00 Cheshunt Brightlingsea Regent 1 - 0
07-09-2019 16:00 Ashford United Farnborough 0 - 3
07-09-2019 16:00 Soham Town Rangers Whitton United 3 - 0
07-09-2019 16:00 Harrow Borough Binfield 5 - 0
07-09-2019 16:00 Stafford Rangers Mickleover Sports 3 - 0
07-09-2019 16:00 Leatherhead Lewes 2 - 2
07-09-2019 16:00 Matlock Town Basford United 2 - 1
07-09-2019 16:00 Chertsey Town Sheppey United 4 - 1
07-09-2019 16:00 South Shields Colne 0 - 0
07-09-2019 16:00 Hadley Arlesey Town 3 - 2
07-09-2019 16:00 Lancaster City Northwich Victoria 0 - 0
07-09-2019 16:00 Hythe & Dibden Kidlington 2 - 4
07-09-2019 16:00 Dunstable Town Bishop's Stortford 3 - 5
07-09-2019 16:00 1874 Northwich Pickering Town CFC 2 - 0
07-09-2019 16:00 Didcot Town Poole Town 0 - 1
07-09-2019 16:00 East Thurrock United Peterborough Sports 1 - 1
07-09-2019 16:00 Little Common Hendon 0 - 1
07-09-2019 16:00 Kings Langley Barking 3 - 1
07-09-2019 16:00 Corinthian-Casuals Sevenoaks Town 4 - 0
07-09-2019 16:00 Chasetown Staveley MW 1 - 0
07-09-2019 16:00 Whitehawk Abbey Rangers 0 - 1
07-09-2019 16:00 Nantwich Town Grantham Town 3 - 1
07-09-2019 16:00 Bracknell Town Carshalton Athletic 0 - 2
07-09-2019 16:00 Romulus Buxton 0 - 4
07-09-2019 16:00 Chesham United Fleet Town 4 - 2
07-09-2019 16:00 Tadcaster Albion Ashton United 2 - 2
07-09-2019 16:00 Cirencester Town Gosport Borough 1 - 0
07-09-2019 16:00 Halesowen Town Lichfield City 7 - 1
07-09-2019 16:00 Bridgwater Town Bristol Manor Farm 1 - 3
07-09-2019 16:00 Waltham Abbey Canvey Island 2 - 2
07-09-2019 16:00 Weston-super-Mare Fareham Town 3 - 0
07-09-2019 16:00 Biggleswade Tilbury 2 - 1
07-09-2019 16:00 Ramsgate Arundel FC 0 - 0
07-09-2019 16:00 Deeping Rangers AFC Sudbury 2 - 2
07-09-2019 16:00 Horley Town Balham 1 - 3
07-09-2019 16:00 Bromsgrove Sporting Stourbridge 0 - 1
07-09-2019 16:00 Hanwell Town Staines Town 2 - 3
07-09-2019 16:00 Rushall Olympic Sheffield 3 - 1
07-09-2019 16:00 Chichester City Chalfont St Peter 2 - 0
07-09-2019 16:00 Seaham Red Star Witton Albion 0 - 1
07-09-2019 16:00 Dereham Town Needham Market 1 - 1
07-09-2019 16:00 United of Manchester Atherton Collieries 2 - 2
07-09-2019 16:00 Longlevens Portland United 0 - 2
07-09-2019 16:00 Grays Athletic March Town United 0 - 3
07-09-2019 16:00 Liversedge Stockton Town 0 - 2
07-09-2019 16:00 Truro City Wimborne Town 2 - 1
07-09-2019 16:00 Royston Town Rothwell Corinthians 7 - 2
07-09-2019 16:00 Horsham YMCA Margate 1 - 2
07-09-2019 16:00 AFC Hornchurch AFC Kempston Rovers 6 - 0
07-09-2019 16:00 Wingate & Finchley London Colney 4 - 1
07-09-2019 16:00 Hastings United Worthing 3 - 3
07-09-2019 16:00 Sutton Coldfield Town Redditch United 1 - 1
07-09-2019 16:00 Banbury United Gainsborough Trinity 2 - 2
07-09-2019 16:00 Whyteleafe Merstham 1 - 0
07-09-2019 16:00 Trafford Bamber Bridge 3 - 0
07-09-2019 16:00 St Ives Town Berkhamsted 2 - 1
07-09-2019 16:00 Scarborough Athletic Marske United 1 - 1
07-09-2019 16:00 Willand Rovers North Leigh 1 - 2
07-09-2019 16:00 Colney Heath Corby Town 1 - 3
07-09-2019 16:00 Thornaby Ossett United 2 - 2
07-09-2019 16:00 Cinderford Town Bideford 5 - 3
07-09-2019 16:00 Basildon United Coggeshall Town 2 - 1
07-09-2019 16:00 Bognor Regis Town Sittingbourne 3 - 0
07-09-2019 16:00 Enfield Town AFC Rushden & Diamonds 1 - 0
07-09-2019 16:00 Whitchurch Alport Leek Town 0 - 2
07-09-2019 16:00 Wantage Town Swindon Supermarine 0 - 3
07-09-2019 16:00 Newcastle Benfield FC Runcorn Town 2 - 3
07-09-2019 16:00 Haringey Borough Herne Bay 3 - 0
07-09-2019 16:00 Bowers & Pitsea Brentwood Town 2 - 1
07-09-2019 16:00 Loughborough Dynamo Heather St Johns 1 - 0
07-09-2019 16:00 Dunston Sunderland RCA 0 - 0
07-09-2019 16:00 Takeley Potters Bar Town 0 - 1
07-09-2019 16:00 Burnham Tiverton Town 2 - 3
07-09-2019 16:00 Haywards Heath Town Hayes & Yeading United 0 - 1
07-09-2019 16:00 Ware Leiston 5 - 1
07-09-2019 16:00 Morpeth Town Hyde United 3 - 1
07-09-2019 16:00 Stratford Town Boldmere St Michaels 6 - 1
07-09-2019 16:00 Glossop North End Pontefract Collieries 1 - 3
07-09-2019 16:00 VCD Athletic Moneyfields 1 - 2
07-09-2019 16:00 St Neots Town Biggleswade Town 2 - 2
07-09-2019 16:00 Barwell AFC Mansfield 4 - 1
07-09-2019 16:00 Stalybridge Celtic Marine 0 - 2
07-09-2019 16:00 Kirby Muxloe Boston Town FC 0 - 1
07-09-2019 16:00 Stamford Witham Town 1 - 0
07-09-2019 16:00 Highworth Town Exmouth 4 - 2
07-09-2019 16:00 Westfield Chipstead 0 - 1
07-09-2019 16:00 Wisbech Town Hitchin Town 1 - 2
07-09-2019 16:00 South Normanton Athletic Coalville Town 0 - 1
07-09-2019 16:00 Tavistock Shepton Mallet 3 - 3
07-09-2019 16:00 Mangotsfield United Blackfield & Langley 0 - 5
07-09-2019 16:00 Belper Town Alvechurch 1 - 0
07-09-2019 16:00 Winchester City Taunton Town 0 - 3
07-09-2019 16:00 Lowestoft Town Leighton Town 2 - 0
07-09-2019 16:00 Kidsgrove Athletic Cleethorpes Town 2 - 1
07-09-2019 16:00 Widnes Whitby Town 0 - 4
07-09-2019 16:00 Maltby Main Ramsbottom United 1 - 5
08-09-2019 16:00 Aylesbury United Waltham Forest 0 - 3
08-09-2019 16:00 Kingstonian Walton Casuals 2 - 0
08-09-2019 16:00 Cray Wanderers Bedfont Sports 2 - 1
08-09-2019 16:00 Evesham United Dorchester Town 0 - 2
Eerste Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
10-09-2019 20:30 Shepton Mallet Tavistock 1 - 2
10-09-2019 20:45 Marske United Scarborough Athletic 1 - 2
10-09-2019 20:45 Redditch United Sutton Coldfield Town 1 - 3
10-09-2019 20:45 Canvey Island Waltham Abbey 2 - 1
10-09-2019 20:45 Needham Market Dereham Town 2 - 1
10-09-2019 20:45 Colne South Shields 1 - 0
10-09-2019 20:45 Arundel FC Ramsgate 0 - 4
10-09-2019 20:45 Atherton Collieries United of Manchester 0 - 1
10-09-2019 20:45 Ashton United Tadcaster Albion 4 - 2
10-09-2019 20:45 Worthing Hastings United 3 - 2
10-09-2019 20:45 Ossett United Thornaby 6 - 0
10-09-2019 20:45 AFC Sudbury Deeping Rangers 2 - 3
10-09-2019 20:45 Peterborough Sports East Thurrock United 3 - 2
10-09-2019 20:45 City of Liverpool Warrington Town 0 - 4
10-09-2019 20:45 Horsham Metropolitan Police FC 3 - 2
10-09-2019 20:45 Gainsborough Trinity Banbury United 1 - 0
11-09-2019 20:30 Sunderland RCA Dunston 0 - 5
11-09-2019 20:45 Lewes Leatherhead 2 - 2
11-09-2019 20:45 Biggleswade Town St Neots Town 2 - 0
11-09-2019 20:45 Northwich Victoria Lancaster City 1 - 2
Tweede Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
21-09-2019 13:30 Irlam York City 0 - 2
21-09-2019 16:00 Waltham Forest Abbey Rangers 1 - 1
21-09-2019 16:00 Harrow Borough Carshalton Athletic 0 - 1
21-09-2019 16:00 AFC Telford United Nantwich Town 0 - 3
21-09-2019 16:00 Potters Bar Town AFC Hornchurch 2 - 0
21-09-2019 16:00 Buxton Corby Town 5 - 0
21-09-2019 16:00 Alfreton Town King's Lynn Town 1 - 1
21-09-2019 16:00 Kidlington Gloucester City 0 - 5
21-09-2019 16:00 St Ives Town Canvey Island 0 - 0
21-09-2019 16:00 Cirencester Town Chippenham Town 2 - 2
21-09-2019 16:00 Horsham Dartford 0 - 2
21-09-2019 16:00 Weston-super-Mare Merthyr Town 2 - 1
21-09-2019 16:00 Kettering Town Sutton Coldfield Town 1 - 1
21-09-2019 16:00 Kings Langley Folkestone Invicta 4 - 0
21-09-2019 16:00 Maidstone United Cheshunt 4 - 1
21-09-2019 16:00 Barton Rovers Hitchin Town 0 - 1
21-09-2019 16:00 Beaconsfield Town Hemel Hempstead Town 1 - 0
21-09-2019 16:00 Tooting & Mitcham United Dorking Wanderers 1 - 0
21-09-2019 16:00 Coalville Town Stourbridge 1 - 2
21-09-2019 16:00 Belper Town Witton Albion 0 - 0
21-09-2019 16:00 Loughborough Dynamo Tamworth 0 - 3
21-09-2019 16:00 Gateshead Ramsbottom United 6 - 0
21-09-2019 16:00 Lewes Bowers & Pitsea 1 - 2
21-09-2019 16:00 Swindon Supermarine Bath City 0 - 4
21-09-2019 16:00 Curzon Ashton Blyth Spartans 4 - 4
21-09-2019 16:00 Rushall Olympic Gainsborough Trinity 2 - 0
21-09-2019 16:00 Portland United Salisbury 0 - 1
21-09-2019 16:00 Hadley Ramsgate 1 - 0
21-09-2019 16:00 Welling United Chipstead 7 - 0
21-09-2019 16:00 Colne Ossett United 0 - 0
21-09-2019 16:00 Moneyfields Whyteleafe 0 - 2
21-09-2019 16:00 Tonbridge Angels Eastbourne Borough 1 - 2
21-09-2019 16:00 Halesowen Town Stratford Town 4 - 1
21-09-2019 16:00 Dulwich Hamlet Bognor Regis Town 6 - 1
21-09-2019 16:00 Matlock Town Kidsgrove Athletic 1 - 2
21-09-2019 16:00 Stamford Boston United 0 - 4
21-09-2019 16:00 Brackley Town Cinderford Town 4 - 0
21-09-2019 16:00 1874 Northwich Whitby Town 0 - 1
21-09-2019 16:00 Marine Dunston 1 - 2
21-09-2019 16:00 Tiverton Town Bristol Manor Farm 2 - 4
21-09-2019 16:00 St Albans City Worthing 2 - 2
21-09-2019 16:00 Sholing Weymouth 0 - 3
21-09-2019 16:00 Bishop's Stortford Peterborough Sports 1 - 2
21-09-2019 16:00 Haringey Borough Staines Town 5 - 0
21-09-2019 16:00 Southport Scarborough Athletic 5 - 2
21-09-2019 16:00 Enfield Town Braintree Town 2 - 0
21-09-2019 16:00 Corinthian-Casuals Chelmsford City 2 - 0
21-09-2019 16:00 Balham Royston Town 3 - 5
21-09-2019 16:00 Runcorn Town Farsley Celtic 1 - 3
21-09-2019 16:00 Boston Town FC Leek Town 0 - 4
21-09-2019 16:00 Guiseley Stockton Town 1 - 0
21-09-2019 16:00 Biggleswade Town Ware 1 - 2
21-09-2019 16:00 Oxford City North Leigh 7 - 0
21-09-2019 16:00 Bradford Park Avenue Morpeth Town 2 - 4
21-09-2019 16:00 Hendon Deeping Rangers 3 - 2
21-09-2019 16:00 Havant & Waterlooville Taunton Town 2 - 1
21-09-2019 16:00 Lowestoft Town Needham Market 4 - 0
21-09-2019 16:00 Chesham United Hampton & Richmond 1 - 2
21-09-2019 16:00 United of Manchester Warrington Town 1 - 2
21-09-2019 16:00 Hartley Wintney Chichester City 0 - 0
21-09-2019 16:00 Margate Concord Rangers 3 - 1
21-09-2019 16:00 Badshot Lea Hayes & Yeading United 0 - 4
21-09-2019 16:00 Kidderminster Harriers Stafford Rangers 0 - 0
21-09-2019 16:00 Billericay Town Basildon United 1 - 0
21-09-2019 16:00 Hednesford Town Barwell 3 - 2
21-09-2019 16:00 Leamington Chasetown 2 - 2
21-09-2019 16:00 Blackfield & Langley Dorchester Town 1 - 0
21-09-2019 16:00 Trafford Darlington 1 - 3
21-09-2019 16:00 Lancaster City Spennymoor Town 0 - 5
21-09-2019 16:00 Poole Town Hungerford Town 2 - 1
21-09-2019 16:00 Chester Altrincham 1 - 1
21-09-2019 16:00 Tavistock Highworth Town 4 - 0
21-09-2019 16:00 Hereford Truro City 5 - 2
21-09-2019 16:00 Flackwell Heath FC Slough Town 0 - 3
21-09-2019 16:00 Farnborough Wealdstone 0 - 5
21-09-2019 16:00 Ashton United Pontefract Collieries 1 - 0
21-09-2019 16:00 Maldon & Tiptree Wingate & Finchley 4 - 2
22-09-2019 16:00 Biggleswade Chertsey Town 1 - 3
22-09-2019 16:00 Cray Wanderers Soham Town Rangers 5 - 2
25-09-2019 21:00 Kingstonian March Town United 3 - 0
Tweede Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
24-09-2019 20:45 Sutton Coldfield Town Kettering Town 2 - 1
24-09-2019 20:45 Canvey Island St Ives Town 3 - 2
24-09-2019 20:45 Witton Albion Belper Town 0 - 1
24-09-2019 20:45 King's Lynn Town Alfreton Town 2 - 1
24-09-2019 20:45 Abbey Rangers Waltham Forest 2 - 1
24-09-2019 20:45 Blyth Spartans Curzon Ashton 1 - 0
24-09-2019 20:45 Chasetown Leamington 1 - 2
24-09-2019 20:45 Worthing St Albans City 1 - 3
24-09-2019 20:45 Altrincham Chester 1 - 0
24-09-2019 20:45 Stafford Rangers Kidderminster Harriers 3 - 0
24-09-2019 20:45 Chichester City Hartley Wintney 1 - 0
24-09-2019 20:45 Ossett United Colne 0 - 4
24-09-2019 20:45 Chippenham Town Cirencester Town 4 - 3
Derde Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
05-10-2019 13:30 Halesowen Town Altrincham 0 - 2
05-10-2019 16:00 Ware Potters Bar Town 1 - 2
05-10-2019 16:00 Haringey Borough Cray Wanderers 1 - 0
05-10-2019 16:00 Brackley Town Warrington Town 2 - 0
05-10-2019 16:00 Whitby Town Gloucester City 1 - 1
05-10-2019 16:00 Weymouth St Albans City 4 - 1
05-10-2019 16:00 Leamington Darlington 0 - 2
05-10-2019 16:00 Tooting & Mitcham United Poole Town 0 - 2
05-10-2019 16:00 Salisbury Margate 2 - 4
05-10-2019 16:00 Dulwich Hamlet Eastbourne Borough 3 - 0
05-10-2019 16:00 Tamworth