Russische Premier League

Speelschema Russische Premier League 2021/2022 met programma en uitslagen

Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-12-2021 12:00 Krylya Sovetov Rubin Kazan' 2 - 0
11-12-2021 14:30 CSKA Moskva Arsenal Tula 2 - 0
11-12-2021 17:00 Rostov Ural 1 - 4
12-12-2021 12:00 Dinamo Moskva Zenit 1 - 1
12-12-2021 14:30 Akhmat Grozny Khimki 4 - 1
12-12-2021 17:00 Krasnodar Olimpiyets 0 - 0
12-12-2021 17:00 Lokomotiv Moskou Ufa 2 - 0
13-12-2021 17:00 Sochi Spartak Moskva 3 - 0
Volledig programma & uitslagen Russische Premier League 2021/2022 bekijken

Stand Russische Premier League 2021/2022

# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Zenit 18 11 5 2 44 20 24 38
2 Dinamo Moskva 18 11 3 4 33 20 13 36
3 Sochi 18 10 1 7 30 21 9 31
4 CSKA Moskva 18 9 3 6 21 16 5 30
5 Krasnodar 18 8 5 5 29 18 11 29
6 Lokomotiv Moskou 18 7 7 4 24 19 5 28
7 Krylya Sovetov 18 8 3 7 22 18 4 27
8 Akhmat Grozny 18 9 0 9 24 24 0 27
9 Spartak Moskva 18 6 5 7 20 26 -6 23
10 Rubin Kazan' 18 6 4 8 23 27 -4 22
11 Ural 18 4 7 7 12 18 -6 19
12 Olimpiyets 18 5 4 9 18 30 -12 19
13 Arsenal Tula 18 5 4 9 21 35 -14 19
14 Rostov 18 4 6 8 30 35 -5 18
15 Ufa 18 3 7 8 17 26 -9 16
16 Khimki 18 2 8 8 16 31 -15 14

Topscorers Russische Premier League 2021/2022

# Naam Nat. Geb. Club Goals
1 Gamid Agalarov 16-07-2000 Ufa 13
2 Artem Dzyuba 22-08-1988 Zenit 10
3 Zander Mateo Cassierra Cabezas 13-04-1997 Sochi 8
4 Dmitriy Poloz 12-07-1991 Rostov 8
5 Sardar Azmoun 01-01-1995 Zenit 7
6 Anders Dreyer 02-05-1998 Rubin Kazan' 7
7 Denis Glushakov 27-01-1987 Khimki 7
8 Cláudio Luiz Rodrigues Parise Leonel 28-01-1997 Zenit 7
9 Fyodor Smolov 09-02-1990 Lokomotiv Moskou 7
10 Jhon Andrés Córdoba Copete 11-05-1993 Krasnodar 6
11 Aleksandr Erokhin 13-10-1989 Zenit 6
12 Daniil Fomin 02-03-1997 Dinamo Moskva 6
13 Vyacheslav Grulev 23-03-1999 Dinamo Moskva 6
14 Mohamed Konaté 12-12-1997 Akhmat Grozny 6
15 Vladislav Sarveli 01-10-1997 Krylya Sovetov 6
16 Ivan Sergeev 11-05-1995 Krylya Sovetov 6
17 Daniil Utkin 12-10-1999 Akhmat Grozny 6
18 Nikolay Kalinsky 22-09-1993 Olimpiyets 5
19 Christian Fernando Noboa Tello 09-04-1985 Sochi 5
20 Sebastian Szymański 10-05-1999 Dinamo Moskva 5
21 Anton Zabolotnyi 13-06-1991 CSKA Moskva 5
22 Rifat Zhemaletdinov 20-09-1996 Lokomotiv Moskou 5
23 Rémy Cabella 08-03-1990 Krasnodar 4
24 Chidera Ejuke 02-01-1998 CSKA Moskva 4
25 Danil Glebov 03-11-1999 Rostov 4
26 Daniil Khlusevich 26-02-2001 Arsenal Tula 4
27 Nikolay Komlichenko 29-06-1995 Rostov 4
28 Aleksey Kozlov 25-12-1986 Olimpiyets 4
29 Grzegorz Krychowiak 29-01-1990 Krasnodar 4
30 Ezequiel Ponce Martínez 29-03-1997 Spartak Moskva 4
31 Ivelin Popov 26-10-1987 Sochi 4
32 Quincy Anton Promes 04-01-1992 Spartak Moskva 4
33 Aleksandr Sobolev 07-03-1997 Spartak Moskva 4
34 Konstantin Tyukavin 22-06-2002 Dinamo Moskva 4
35 Arsen Zakharyan 26-05-2003 Dinamo Moskva 4
36 Eric Cosmin Bicfalvi 05-02-1988 Ural 3
37 Fedor Chalov 10-04-1998 CSKA Moskva 3
38 Viktor Claesson 02-01-1992 Krasnodar 3
39 Zuriko Davitashvili 15-02-2001 Arsenal Tula 3
40 Vladimir Ilyin 20-05-1992 Krasnodar 3
41 Igor Konovalov 08-07-1996 Akhmat Grozny 3
42 Ilya Kukharchuk 02-08-1990 Khimki 3
43 Denis Makarov 18-02-1998 Dinamo Moskva 3
44 Konstantin Maradishvili 07-02-2000 CSKA Moskva 3
45 Evgeni Markov 07-07-1994 Arsenal Tula 3
46 Andrey Mostovoy 05-11-1997 Zenit 3
47 Malcom Filipe Silva de Oliveira 26-02-1997 Zenit 3
48 Ali Sowe 14-06-1994 Rostov 3
49 Eduard Spertsyan 07-06-2000 Krasnodar 3
50 Aleksey Sutormin 10-01-1994 Zenit 3
51 Marcus Wendel Valle da Silva 28-08-1997 Zenit 3
52 Artur Yusupov 01-09-1989 Sochi 3
53 Pontus Almqvist 10-07-1999 Rostov 2
54 Rafał Augustyniak 14-10-1993 Ural 2
55 Soltmurad Bakaev 05-08-1999 Rubin Kazan' 2
56 Fabián Cornelio Balbuena González 23-08-1991 Dinamo Moskva 2
57 Maksim Barsov 29-04-1993 Sochi 2
58 Goran Čaušić 05-05-1992 Arsenal Tula 2
59 Aleksandr Dolgov 24-09-1998 Khimki 2
60 Roman Ezhov 02-09-1997 Krylya Sovetov 2
61 Ramazan Gadzhimuradov 09-01-1998 Ural 2
62 Maksim Glushenkov 28-07-1999 Krylya Sovetov 2
63 Igor Gorbunov 20-09-1994 Olimpiyets 2
64 Kirill Gotsuk 10-09-1992 Olimpiyets 2
65 Kento Hashimoto 16-08-1993 Rostov 2
66 In-Beom Hwang 20-09-1996 Rubin Kazan' 2
67 Alexis Beka Beka 29-03-2001 Lokomotiv Moskou 1
67 Oleg Ivanov 04-08-1986 Ufa 2
68 François Kamano 02-05-1996 Lokomotiv Moskou 2
69 Evans Kangwa 09-10-1992 Arsenal Tula 2
70 Gyrano Kerk 02-12-1995 Lokomotiv Moskou 2
71 Vitali Lisakovich 08-02-1998 Lokomotiv Moskou 2
72 Evgeniy Lutsenko 25-02-1987 Arsenal Tula 2
73 Artem Polyarus 05-07-1992 Akhmat Grozny 2
74 João Natailton Ramos dos Santos 25-12-1988 Sochi 2
75 Senin Hyacinthe Sebai 18-12-1993 Akhmat Grozny 2
76 Artem Timofeev 12-01-1994 Akhmat Grozny 2
77 Tonny Emilio Trindade de Vilhena 03-01-1995 Krasnodar 2
78 Baktiyor Zainutdinov 02-04-1998 CSKA Moskva 2
79 Roman Zobnin 11-02-1994 Spartak Moskva 2
80 Oliver Abildgaard 10-06-1996 Rubin Kazan' 1
81 Arsen Adamov 20-10-1999 Ural 1
82 Kemal Ademi 23-01-1996 Khimki 1
83 Ilzat Akhmetov 31-12-1997 CSKA Moskva 1
84 Khoren Bayramyan 07-01-1992 Rostov 1
85 Silvije Begić 03-06-1993 Krylya Sovetov 1
86 Iliya Berkovskiy 15-03-2000 Olimpiyets 1
87 Jaka Bijol 05-02-1999 CSKA Moskva 1
88 Kristijan Bistrović 09-04-1998 CSKA Moskva 1
89 Emil Bohinen 12-03-1999 CSKA Moskva 1
90 Aleksandr Chernikov 01-02-2000 Krasnodar 1
91 Nikita Chernov 14-01-1996 Krylya Sovetov 1
92 Dmitriy Chistyakov 13-01-1994 Zenit 1
93 Ayrton Lucas Dantas de Medeiros 19-06-1997 Spartak Moskva 1
94 Rodrigo de Souza Prado 11-09-1995 Sochi 1
95 Đorđe Despotović 04-03-1992 Rubin Kazan' 1
96 Igor Diveev 27-09-1999 CSKA Moskva 1
97 Marko Dugandžić 07-04-1994 Sochi 1
98 Georgiy Dzhikiya 21-11-1993 Spartak Moskva 1
99 Andrey Egorychev 14-02-1993 Ural 1
100 Yury Gazinskiy 20-07-1989 Krasnodar 1
101 Samuel Gigot 12-10-1993 Spartak Moskva 1
102 Sead Haksabanovic 04-05-1999 Rubin Kazan' 1
103 Gabriel Cristian Iancu 15-04-1994 Akhmat Grozny 1
104 Aleksey Ionov 18-02-1989 Krasnodar 1
105 Tin Jedvaj 28-11-1995 Lokomotiv Moskou 1
106 Darko Jevtić 08-02-1993 Rubin Kazan' 1
107 Vladislav Kamilov 29-08-1995 Ufa 1
108 Kings Kangwa 01-01-1970 Arsenal Tula 1
109 Vladislav Karapuzov 06-01-2000 Akhmat Grozny 1
110 Ákos Kecskés 04-01-1996 Olimpiyets 1
111 Kirill Kosarev 01-08-2001 Olimpiyets 1
112 Georgi Kostadinov 07-09-1990 Arsenal Tula 1
113 Mikhail Kostyukov 09-08-1991 Rubin Kazan' 1
114 Khvicha Kvaratskhelia 12-02-2001 Rubin Kazan' 1
115 Ruslan Litvinov 18-08-2001 Spartak Moskva 1
116 Vitaly Lystsov 11-07-1995 Akhmat Grozny 1
117 Artem Maksimenko 27-05-1998 Ural 1
118 Reziuan Mirzov 22-06-1993 Khimki 1
119 Nikola Moro 12-03-1998 Dinamo Moskva 1
120 Victor Moses 12-12-1990 Spartak Moskva 1
121 Elmir Nabiullin 08-03-1995 Khimki 1
122 Pablo Nascimento Castro 21-06-1991 Lokomotiv Moskou 1
123 Alexey Nikitin 27-01-1992 Ufa 1
124 Ivan Novoseltsev 25-08-1991 Arsenal Tula 1
125 German Onugkha 06-07-1996 Rubin Kazan' 1
126 Ivan Ordets 08-07-1992 Dinamo Moskva 1
127 Maksim Osipenko 16-05-1994 Rostov 1
128 Andrei Panyukov 25-09-1994 Ural 1
129 Sergey Pinyaev 02-11-2004 Krylya Sovetov 1
130 Bartolomeu Jacinto Quissanga 27-03-1991 Rostov 1
131 Yaroslav Rakitskiy 03-08-1989 Zenit 1
132 Ilya Samoshnikov 14-11-1997 Rubin Kazan' 1
133 Dmitri Skopintsev 02-03-1997 Dinamo Moskva 1
134 Uroš Spajić 13-02-1993 Krasnodar 1
135 Danil Stepanov 25-01-2000 Arsenal Tula 1
136 Timur Suleymanov 17-03-2000 Olimpiyets 1
137 Sergey Terekhov 27-06-1990 Sochi 1
138 Denis Terentyev 13-08-1992 Rostov 1
139 Sergey Tkachev 19-05-1989 Arsenal Tula 1
140 Aleksandr Troshechkin 23-04-1996 Khimki 1
141 Nail Umyarov 27-06-2000 Spartak Moskva 1
142 Vladislav Yakovlev 12-02-2002 CSKA Moskva 1
143 Igor Yurganov 10-12-1993 Sochi 1
144 Yuri Zheleznov 15-11-2002 Ural 1
145 Anton Zinkovskiy 14-04-1996 Krylya Sovetov 1