Speelschema Coppa Italia 2018/2019

Speelschema Coppa Italia 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Coppa Italia speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle Coppa Italia wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-12-2018 15:00 Benevento Cittadella -
04-12-2018 18:00 Bologna Crotone -
04-12-2018 20:45 Sampdoria SPAL -
05-12-2018 15:00 Novara Pisa -
05-12-2018 18:00 Sassuolo Catania -
05-12-2018 20:45 Chievo Cagliari -
06-12-2018 18:00 Genoa Virtus Entella -
06-12-2018 20:45 Torino Südtirol -
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-08-2018 20:00 Udinese Benevento 1 - 2
11-08-2018 20:00 Udinese Benevento -
11-08-2018 21:15 Genoa Lecce 4 - 0
11-08-2018 21:15 Genoa Lecce -
12-08-2018 18:00 Chievo Pescara 1 - 0
12-08-2018 18:00 Chievo Pescara -
12-08-2018 18:30 Spezia SPAL 0 - 1
12-08-2018 18:30 Spezia SPAL -
12-08-2018 20:00 Catania Hellas Verona 2 - 0
12-08-2018 20:00 Catania Hellas Verona -
12-08-2018 20:30 Sampdoria Viterbese Castrense 1 - 0
12-08-2018 20:30 Sassuolo Ternana 5 - 1
12-08-2018 20:30 Livorno Crotone 0 - 1
12-08-2018 20:30 Parma Pisa 0 - 1
12-08-2018 20:30 Virtus Entella Salernitana 2 - 0
12-08-2018 20:30 Empoli Cittadella 0 - 3
12-08-2018 20:30 Frosinone Südtirol 0 - 2
12-08-2018 20:30 Brescia Novara 2 - 2
12-08-2018 20:30 Cagliari Palermo 2 - 1
12-08-2018 20:30 Sampdoria Viterbese Castrense -
12-08-2018 20:30 Sassuolo Ternana -
12-08-2018 20:30 Livorno Crotone -
12-08-2018 20:30 Parma Pisa -
12-08-2018 20:30 Virtus Entella Salernitana -
12-08-2018 20:30 Empoli Cittadella -
12-08-2018 20:30 Frosinone Südtirol -
12-08-2018 20:30 Brescia Novara -
12-08-2018 20:30 Cagliari Palermo -
12-08-2018 20:45 Torino Cosenza 4 - 0
12-08-2018 20:45 Torino Cosenza -
12-08-2018 21:00 Bologna Padova 2 - 0
12-08-2018 21:00 Bologna Padova -
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-07-2018 20:30 Casertana Picerno 2 - 0
29-07-2018 16:30 Alessandria Giana Erminio 0 - 1
29-07-2018 17:00 Monza Matelica Calcio 1 - 0
29-07-2018 17:30 Südtirol Albalonga 2 - 1
29-07-2018 18:00 Viterbese Castrense Rende 1 - 0
29-07-2018 18:00 Renate Rezzato 0 - 2
29-07-2018 18:30 Sambenedettese Sanremo 1 - 0
29-07-2018 18:30 AlbinoLeffe Pordenone 0 - 1
29-07-2018 18:30 Vicenza Chieri 2 - 1
29-07-2018 20:30 Ternana Pontedera 1 - 1
29-07-2018 20:30 Catania Como 3 - 0
29-07-2018 20:30 Juve Stabia Pistoiese 1 - 0
29-07-2018 20:30 Monopoli Piacenza 0 - 0
29-07-2018 20:30 Carrarese Imolese 0 - 1
29-07-2018 20:30 Trapani Campodarsego 1 - 0
29-07-2018 20:30 FeralpiSalò Virtus Francavilla 2 - 0
29-07-2018 20:30 Robur Siena Sicula Leonzio 2 - 0
29-07-2018 20:45 Pisa Triestina 2 - 2
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-08-2018 18:00 Ascoli Viterbese Castrense 0 - 4
04-08-2018 20:30 Spezia Sambenedettese 2 - 1
04-08-2018 20:30 Carpi Ternana 0 - 2
04-08-2018 20:30 Trapani Cosenza 1 - 2
05-08-2018 20:00 Cittadella Monopoli 1 - 0
05-08-2018 20:00 Benevento Imolese 3 - 1
05-08-2018 20:00 Venezia Südtirol 0 - 1
05-08-2018 20:30 Hellas Verona Juve Stabia 4 - 1
05-08-2018 20:30 Virtus Entella Robur Siena 3 - 0
05-08-2018 20:30 Padova Monza 1 - 0
05-08-2018 20:30 Livorno Casertana 1 - 1
05-08-2018 20:30 Pescara Pordenone 2 - 2
05-08-2018 20:30 Palermo Vicenza 2 - 2
05-08-2018 20:30 Cremonese Pisa 3 - 3
05-08-2018 20:30 Brescia Pro Vercelli 1 - 1
05-08-2018 20:30 Perugia Novara 1 - 3
05-08-2018 20:45 Foggia Catania 1 - 3
05-08-2018 20:45 Salernitana Rezzato 6 - 1
05-08-2018 20:45 Crotone Giana Erminio 4 - 0
07-08-2018 20:30 Lecce FeralpiSalò 1 - 0