Speelschema Croky Cup 2021/2022

Speelschema Croky Cup 2021/2022 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Croky Cup speelschema van het seizoen 2021/2022 met het programma en de uitslagen van alle Croky Cup wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-07-2021 16:00 Bossiere Fernelmont-Hemptinne 2 - 2
25-07-2021 16:00 Tollembeek Dendermonde 0 - 3
25-07-2021 16:00 Helson Helchteren Wezel 2 - 3
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-08-2021 18:00 Harelbeke Voorwaarts Zwevezele 5 - 0
14-08-2021 18:00 Hades De Kempen 1 - 0
14-08-2021 18:00 Dikkelvenne Houtvenne 2 - 0
14-08-2021 19:30 Mandel United Habay-la-Neuve 3 - 0
14-08-2021 19:30 Eendracht Wervik FC Lebbeke 0 - 2
14-08-2021 20:00 Bocholt Oudenaarde 0 - 1
14-08-2021 20:00 Wezel Huy 2 - 1
14-08-2021 20:00 La Louvière Centre Lorraine Arlon 0 - 0
14-08-2021 20:00 KSC City Pirates Onhaye 1 - 3
14-08-2021 20:00 Rochefort Heur Tongeren 2 - 1
14-08-2021 20:30 Rapid Symphorinois Dender 0 - 2
15-08-2021 15:00 Ninove Wolvertem Merchtem 2 - 2
15-08-2021 16:00 Zelzate Tienen 0 - 3
15-08-2021 16:00 Tubize Patro Eisden 2 - 4
15-08-2021 16:00 Witgoor Sport Olympic Charleroi 0 - 1
15-08-2021 16:00 Sporting Hasselt Gent-Zeehaven 1 - 3
15-08-2021 16:00 Rupel Boom Sparta Petegem 2 - 0
15-08-2021 16:00 Racing Mechelen Raeren 1 - 1
15-08-2021 16:00 Spouwen-Mopertingen Olsa Brakel 2 - 1
15-08-2021 16:00 Gullegem Stockay-Warfusée 2 - 0
15-08-2021 16:00 Diksmuide URSL Visé 1 - 2
15-08-2021 16:00 Dessel Sport Albert Quévy-Mons 6 - 0
15-08-2021 16:00 US Givry Diegem Sport 0 - 2
15-08-2021 16:00 Berg en Dal Francs Borains 0 - 1
15-08-2021 16:00 Cappellen Bornem 4 - 1
15-08-2021 16:00 Sint-Lenaarts La Louvière 0 - 3
15-08-2021 16:00 Aische Solières Sport 6 - 3
15-08-2021 16:00 Knokke Verlaine 5 - 0
15-08-2021 16:00 Lauwe Racing Waregem 2 - 3
15-08-2021 16:00 Jodoigne Braine 3 - 1
15-08-2021 16:00 Rumbeke Richelle United 0 - 3
15-08-2021 16:00 RFC Wetteren Toekomst Menen 1 - 0
15-08-2021 16:00 Eendracht Termien Rebecq 1 - 2
15-08-2021 16:00 Sint-Eloois-Winkel Elene-Grotenberge 2 - 0
15-08-2021 16:00 Westhoek Pepingen-Halle 2 - 1
15-08-2021 16:00 Ganshoren Heist 2 - 2
15-08-2021 16:00 Eendracht Aalst Houthulst 2 - 0
15-08-2021 16:00 Acren Merelbeke 1 - 2
15-08-2021 16:00 Wellen Binche 5 - 1
15-08-2021 16:00 Diest Warnant 2 - 1
15-08-2021 16:00 Jong Lede Stade Bierbeek 5 - 0
15-08-2021 19:00 Hoogstraten Kosova Schaerbeek 6 - 0
17-08-2021 20:00 Thes Sport Lierse Kempenzonen 2 - 6
18-08-2021 19:00 Jeunesse Tamines Liège 1 - 5
18-08-2021 19:30 Londerzeel Excelsior Virton 1 - 0
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-08-2021 19:30 Hoogstraten Lorraine Arlon 5 - 1
21-08-2021 20:00 Onhaye Jong Lede 4 - 3
21-08-2021 20:00 Dender Diest 3 - 0
21-08-2021 20:00 Wellen Dessel Sport 1 - 0
21-08-2021 20:00 Patro Eisden FC Lebbeke 0 - 1
21-08-2021 20:00 Mandel United Racing Waregem 2 - 0
22-08-2021 16:00 Sint-Eloois-Winkel Aische 4 - 0
22-08-2021 16:00 Gent-Zeehaven Raeren 4 - 1
22-08-2021 16:00 Spouwen-Mopertingen Wezel 3 - 0
22-08-2021 16:00 Oudenaarde Eendracht Aalst 0 - 1
22-08-2021 16:00 Knokke Rochefort 3 - 0
22-08-2021 16:00 Cappellen Rupel Boom 0 - 2
22-08-2021 16:00 Jodoigne Gullegem 3 - 1
22-08-2021 16:00 Harelbeke Dikkelvenne 0 - 2
22-08-2021 16:00 Merelbeke Zwarte Leeuw 1 - 2
22-08-2021 16:00 Tienen Ganshoren 1 - 0
22-08-2021 16:00 URSL Visé Richelle United 2 - 0
22-08-2021 16:00 Westhoek Diegem Sport 1 - 4
22-08-2021 16:00 Rebecq La Louvière 1 - 2
22-08-2021 16:00 Francs Borains Londerzeel 2 - 0
22-08-2021 16:00 Olympic Charleroi Liège 0 - 1
25-08-2021 20:00 Lierse Kempenzonen RFC Wetteren 3 - 0
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-08-2021 16:00 Onhaye Eendracht Aalst 1 - 0
29-08-2021 16:00 La Louvière Dikkelvenne 4 - 2
29-08-2021 16:00 Knokke Gent-Zeehaven 3 - 2
29-08-2021 16:00 Spouwen-Mopertingen Zwarte Leeuw 1 - 0
29-08-2021 16:00 Tienen Jodoigne 1 - 0
29-08-2021 16:00 Sint-Eloois-Winkel Mandel United 0 - 0
29-08-2021 16:00 Francs Borains Hoogstraten 3 - 1
04-09-2021 18:00 Dender Waasland-Beveren 1 - 0
04-09-2021 19:30 URSL Visé RWDM 0 - 1
04-09-2021 20:00 Lierse Kempenzonen Rupel Boom 2 - 0
05-09-2021 16:00 Liège Westerlo 1 - 3
14-09-2021 20:00 Royal Excel Mouscron Wellen 3 - 1
15-09-2021 20:00 Diegem Sport Lommel United 2 - 4
21-09-2021 20:30 Union Saint-Gilloise FC Lebbeke -
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-07-2021 18:00 Adegem Houthulst 1 - 5
31-07-2021 18:00 Sint-Dymphna Zwarte Leeuw 1 - 1
31-07-2021 19:00 Rumbeke Sassport Boezinge 2 - 1
31-07-2021 19:00 Oppagne-Wéris Spa 5 - 0
31-07-2021 19:30 Torhout Oostnieuwkerke 1 - 1
31-07-2021 19:30 Svelta Melsele Berlare 0 - 5
31-07-2021 19:30 Schelde Serskamp Avanti 5 - 0
31-07-2021 19:30 Berlaar-Heikant Herselt 1 - 0
31-07-2021 19:30 Turnhout Torpedo Hasselt 3 - 2
31-07-2021 19:30 Achel De Kempen 0 - 2
31-07-2021 19:30 Antoing Tempo Overijse 0 - 4
31-07-2021 20:00 Marloie Sport La Roche 4 - 0
01-08-2021 15:00 Jeunesse Freylangeoise Aywaille 0 - 2
01-08-2021 15:00 Herseaux Havinnes 2 - 2
01-08-2021 16:00 Tournai Racing Waregem 0 - 1
01-08-2021 16:00 Eendracht Wervik Eendracht Aalter 2 - 1
01-08-2021 16:00 Roeselare Daisel Blankenberge 1 - 1
01-08-2021 16:00 Sint-Jozef Londerzeel Eppegem 1 - 6
01-08-2021 16:00 Sint-Job Grimbergen 1 - 1
01-08-2021 16:00 Jong Zulte Voorwaarts Zwevezele II 1 - 1
01-08-2021 16:00 TSC Proven Lauwe 1 - 3
01-08-2021 16:00 Sporting Bruxelles Kruibeke 2 - 0
01-08-2021 16:00 SK Denderhoutem Eeklo 4 - 0
01-08-2021 16:00 Andennais Gosselies Sports 1 - 1
01-08-2021 16:00 Ardennen Voorde Appelterre 2 - 2
01-08-2021 16:00 Meux II Onhaye 0 - 4
01-08-2021 16:00 Jeunesse Tamines Malonne 6 - 1
01-08-2021 16:00 FC Lebbeke Latem 2 - 0
01-08-2021 16:00 Elene-Grotenberge Haasdonk 5 - 0
01-08-2021 16:00 VW Hamme Wambeek 1 - 0
01-08-2021 16:00 Aische Arquet 3 - 2
01-08-2021 16:00 Sint-Niklaas Eendracht Zele 2 - 1
01-08-2021 16:00 Sint-Denijs Sport Lochristi 0 - 6
01-08-2021 16:00 Galmaarden Jong Lede 0 - 2
01-08-2021 16:00 Jodoigne Montignies 3 - 1
01-08-2021 16:00 Crossing Vissenaken Rhisnes 1 - 1
01-08-2021 16:00 Mormont Saint-Louis-Saint-Léger 6 - 0
01-08-2021 16:00 Sprimont-Comblain II Rochefort 0 - 3
01-08-2021 16:00 Bastogne Meix-Devant-Virton 1 - 1
01-08-2021 16:00 Tenneville Sports Vaux-Noville 1 - 1
01-08-2021 16:00 Gouvy Messancy 1 - 1
01-08-2021 16:00 Wanze / Bas-Oha Chevetogne 1 - 2
01-08-2021 16:00 JS Fizoise Sprimont-Comblain 0 - 2
01-08-2021 16:00 Lorraine Arlon FC Bercheux 4 - 1
01-08-2021 16:00 Huy Melreux 6 - 2
01-08-2021 16:00 Berg en Dal Vorselaar 2 - 0
01-08-2021 16:00 Herstal Elsautoise 3 - 1
01-08-2021 16:00 Bregel Sport Stade Disonais 3 - 1
01-08-2021 16:00 Raeren Hombourg 2 - 0
01-08-2021 16:00 Rutten Verbroedering Maasmechelen 1 - 7
01-08-2021 16:00 Beringen Wezel 1 - 2
01-08-2021 16:00 Aubel Weerstand Koersel 1 - 1
01-08-2021 16:00 Grimbie Eendracht Termien 2 - 9
01-08-2021 16:00 Hornu Ostiches 0 - 3
01-08-2021 16:00 Morlanwelz SG-Tertre-Hautrage 3 - 1
01-08-2021 16:00 Albert Quévy-Mons BX Brussels 8 - 1
01-08-2021 16:00 Entité Manageoise Hoeilaart 0 - 0
01-08-2021 16:00 Schaerbeek-Evere Union Lasne-Ohain 1 - 1
01-08-2021 16:00 Rhodienne-De Hoek Etterbeek 3 - 1
01-08-2021 16:00 Braine Léopold 3 - 1
01-08-2021 16:00 Excelsior Zedelgem Wielsbeke 3 - 3
01-08-2021 16:00 Oostduinkerke Estaimbourg 2 - 2
01-08-2021 16:00 Binche Vacresse 8 - 0
01-08-2021 16:00 Wolvertem Merchtem Wemmel 2 - 1
01-08-2021 16:00 Diksmuide Anzegem 2 - 1
01-08-2021 16:00 Wevelgem City Obigies 5 - 1
01-08-2021 16:00 Ranst Willebroekse 3 - 1
01-08-2021 16:00 Oostkamp RC Lauwe 4 - 0
01-08-2021 16:00 Stade Everois K. Kontich 2 - 2
01-08-2021 17:00 Munkzwalm HO Kalken 0 - 4
01-08-2021 18:00 Stade Bierbeek Union Namur 2 - 1
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-08-2021 18:00 Lille Olsa Brakel 0 - 3
07-08-2021 18:00 Bastogne Witgoor Sport 1 - 3
07-08-2021 18:00 Gullegem Eppegem 2 - 0
07-08-2021 19:30 Hoogstraten K. Kontich 2 - 0
07-08-2021 19:30 Nijlen Berg en Dal 0 - 3
07-08-2021 19:30 Ninove Berlaar-Heikant 4 - 0
07-08-2021 19:30 Betekom Diegem Sport 0 - 3
07-08-2021 19:30 Olympia Wijgmaal Zwarte Leeuw 1 - 1
07-08-2021 20:00 Racing Mechelen Sint-Job 6 - 0
07-08-2021 20:00 Tempo Overijse Braine 1 - 1
07-08-2021 20:30 Morlanwelz La Louvière 0 - 10
08-08-2021 15:00 Tilleur Voorwaarts Zwevezele 2 - 5
08-08-2021 15:00 Herseaux Richelle United 0 - 5
08-08-2021 16:00 Ostiches Waremme 2 - 3
08-08-2021 16:00 Couvin-Mariembourg Sint-Lenaarts 1 - 2
08-08-2021 16:00 Lorraine Arlon Schelde Serskamp 1 - 0
08-08-2021 16:00 Stade Bierbeek Oostduinkerke 2 - 0
08-08-2021 16:00 RFC Wetteren Esperanza Pelt 0 - 0
08-08-2021 16:00 Sporting Hasselt Belœil 6 - 0
08-08-2021 16:00 Bregel Sport Wellen 1 - 2
08-08-2021 16:00 De Kempen Vaux-Noville 5 - 0
08-08-2021 16:00 Houthulst Rapid Leest 3 - 0
08-08-2021 16:00 Hades Wielsbeke 4 - 2
08-08-2021 16:00 RES Durbuy Jong Lede 1 - 2
08-08-2021 16:00 Elene-Grotenberge Turnhout 1 - 0
08-08-2021 16:00 Sint-Niklaas Londerzeel 2 - 2
08-08-2021 16:00 Ardennen Eendracht Termien 1 - 2
08-08-2021 16:00 FC Lebbeke Wevelgem City 1 - 1
08-08-2021 16:00 Schaerbeek-Evere Heur Tongeren 0 - 2
08-08-2021 16:00 Diest HO Kalken 0 - 0
08-08-2021 16:00 Lochristi Zelzate 0 - 0
08-08-2021 16:00 Rebecq Harchies-Bernissart 10 - 1
08-08-2021 16:00 Aubel Toekomst Menen 0 - 2
08-08-2021 16:00 Jodoigne Hamoir 1 - 1
08-08-2021 16:00 SK Denderhoutem Rochefort 2 - 4
08-08-2021 16:00 Herent Rapid Symphorinois 2 - 3
08-08-2021 16:00 Onhaye Sporting Bruxelles 5 - 2
08-08-2021 16:00 Meux Jeunesse Tamines 1 - 2
08-08-2021 16:00 Acren Sprimont-Comblain 2 - 2
08-08-2021 16:00 Herstal Habay-la-Neuve 1 - 1
08-08-2021 16:00 Huy Marloie Sport 2 - 0
08-08-2021 16:00 Blankenberge Rumbeke 0 - 0
08-08-2021 16:00 Oostkamp Eendracht Aalst 2 - 2
08-08-2021 16:00 Kosova Schaerbeek Hoeilaart 3 - 0
08-08-2021 16:00 Verbroedering Maasmechelen Ganshoren 0 - 3
08-08-2021 16:00 Diksmuide Rhodienne-De Hoek 2 - 0
08-08-2021 16:00 Stockay-Warfusée Messancy 2 - 0
08-08-2021 16:00 Andennais Racing Waregem 2 - 2
08-08-2021 16:00 Raeren Berlare 2 - 0
08-08-2021 16:00 Binche Jette 0 - 0
08-08-2021 16:00 Mormont Albert Quévy-Mons 0 - 3
08-08-2021 16:00 Ranst Pepingen-Halle 0 - 4
08-08-2021 16:00 Chevetogne KSC City Pirates 1 - 3
08-08-2021 16:00 Ronse Wezel 1 - 3
08-08-2021 16:00 Wolvertem Merchtem Berchem Sport 2 - 1
08-08-2021 16:00 Oostnieuwkerke US Givry 0 - 2
08-08-2021 16:00 Warnant VW Hamme 1 - 0
08-08-2021 16:00 Spouwen-Mopertingen Oppagne-Wéris 4 - 0
08-08-2021 17:00 Houtvenne Aywaille 4 - 1
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details