Speelschema Croky Cup 2022/2023

Speelschema Croky Cup 2022/2023 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Croky Cup speelschema van het seizoen 2022/2023 met het programma en de uitslagen van alle Croky Cup wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-07-2022 16:00 Schriek VC Groot Dilbeek 4 - 1
24-07-2022 16:00 Sint-Niklaas Liedekerke 2 - 5
24-07-2022 16:00 Rhodienne-De Hoek Waterloo 2 - 0
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-08-2022 16:00 Diegem Sport Rupel Boom 0 - 4
13-08-2022 18:00 URSL Visé Harelbeke 2 - 2
13-08-2022 18:30 Hades Sint-Eloois-Winkel 0 - 2
13-08-2022 19:00 Hombourg Jong Lede 0 - 1
13-08-2022 19:30 Ostiches Acren 2 - 0
13-08-2022 19:30 Francs Borains Merelbeke 2 - 0
13-08-2022 19:30 Oudenaarde Berlare 2 - 0
13-08-2022 19:30 Ninove Couvin-Mariembourg 3 - 1
13-08-2022 20:00 Rebecq Meux 1 - 2
13-08-2022 20:00 Sprimont-Comblain Thes Sport 1 - 3
13-08-2022 20:00 Union Namur Tongeren 1 - 1
13-08-2022 20:00 Sint-Lenaarts Cappellen 2 - 2
13-08-2022 20:00 Berchem Sport Patro Eisden 1 - 7
14-08-2022 16:00 Dikkelvenne Herstal 3 - 1
14-08-2022 16:00 Binche Olympia Wijgmaal 3 - 0
14-08-2022 16:00 Westhoek Habay-la-Neuve 3 - 2
14-08-2022 16:00 Eendracht Aalst Mandel United 8 - 0
14-08-2022 16:00 Waremme Ganshoren 0 - 2
14-08-2022 16:00 Zelzate Olsa Brakel 3 - 4
14-08-2022 16:00 Gullegem Witgoor Sport 1 - 0
14-08-2022 16:00 Verlaine Liège 0 - 3
14-08-2022 16:00 Knokke Geel 3 - 1
14-08-2022 16:00 JS Fizoise Roeselare Daisel 3 - 2
14-08-2022 16:00 Londerzeel La Louvière 2 - 4
14-08-2022 16:00 Raeren Tubize 0 - 4
14-08-2022 16:00 Ranst Houtvenne 0 - 3
14-08-2022 16:00 Gosselies Sports Wezel 1 - 2
14-08-2022 16:00 Racing Mechelen Drongen 6 - 2
14-08-2022 16:00 Mariekerke Wellen 1 - 7
14-08-2022 16:00 Mormont Hoogstraten 0 - 1
14-08-2022 18:00 Onhaye Beringen 1 - 1
14-08-2022 18:00 Heist Achel 3 - 0
14-08-2022 18:00 Bocholt Entité Manageoise 2 - 1
14-08-2022 18:00 Deerlijk Sport Tempo Overijse 0 - 2
14-08-2022 19:30 Dessel Sport Wielsbeke 7 - 1
14-08-2022 19:30 KSC City Pirates Olympic Charleroi 1 - 0
15-08-2022 16:00 Excelsior Virton Arquet 9 - 1
15-08-2022 19:00 Weerstand Koersel Spouwen-Mopertingen 1 - 1
16-08-2022 20:00 Dender RFC Wetteren 4 - 0
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-08-2022 16:00 Ninove Bocholt -
21-08-2022 16:00 Thes Sport Ostiches -
21-08-2022 16:00 Oudenaarde VW Hamme -
21-08-2022 16:00 Knokke Houtvenne -
21-08-2022 16:00 Dender Jette -
21-08-2022 16:00 Westhoek Jong Lede -
21-08-2022 16:00 Tempo Overijse Liège -
21-08-2022 16:00 Sporting Hasselt Gullegem -
21-08-2022 16:00 Sparta Petegem Racing Mechelen -
21-08-2022 16:00 KSC City Pirates Dikkelvenne -
21-08-2022 16:00 Lille Heist -
21-08-2022 16:00 Patro Eisden Ganshoren -
21-08-2022 16:00 Tubize Hoogstraten -
21-08-2022 16:00 Weerstand Koersel Rupel Boom -
21-08-2022 16:00 Francs Borains Olsa Brakel -
21-08-2022 16:00 JS Fizoise Dessel Sport -
21-08-2022 16:00 URSL Visé Binche -
21-08-2022 16:00 Sint-Eloois-Winkel Onhaye -
21-08-2022 16:00 Eendracht Aalst Wezel -
23-08-2022 19:30 Union Namur Excelsior Virton -
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-07-2022 20:00 Bastogne RES Durbuy 0 - 2
30-07-2022 17:00 Etoiles Ere-Allain Diksmuide 0 - 5
30-07-2022 18:00 Geel Eendracht Zoersel 5 - 0
30-07-2022 18:30 Roeselare Daisel RC Lauwe 1 - 0
30-07-2022 18:30 Wijnegem Nijlen 0 - 3
30-07-2022 19:00 Villers-La-Ville Gosselies Sports 0 - 1
30-07-2022 19:00 Vaux-Noville Meix-Devant-Virton 1 - 1
30-07-2022 19:00 Zepperen-Brustem Montegnee 2 - 1
30-07-2022 19:00 Ternesse Svelta Melsele 1 - 2
30-07-2022 19:00 Vlijtingen Eendracht Termien 0 - 4
30-07-2022 19:30 Racing Peer Achel 0 - 1
30-07-2022 19:30 Zwarte Leeuw Antonia 3 - 1
30-07-2022 19:30 La Calamine Aubel 1 - 0
30-07-2022 19:30 Le Roeulx Entité Manageoise 0 - 1
30-07-2022 20:00 Ciney Messancy 1 - 0
30-07-2022 20:00 Wezel Lutlommel 6 - 0
31-07-2022 15:00 Liedekerke HO Kalken 1 - 3
31-07-2022 15:00 Spy Aische 1 - 2
31-07-2022 16:00 Richelle United Groen Star Beek 6 - 2
31-07-2022 16:00 Esperanza Pelt Elsautoise 2 - 2
31-07-2022 16:00 Houtvenne De Kempen 3 - 0
31-07-2022 16:00 Varsenare Anzegem 0 - 2
31-07-2022 16:00 SK Denderhoutem Dendermonde 1 - 0
31-07-2022 16:00 Ardennen Anvaing 4 - 1
31-07-2022 16:00 Malmundaria US Givry 5 - 0
31-07-2022 16:00 Onhaye Loyers 2 - 0
31-07-2022 16:00 RAS Monceau Gerpinnes 7 - 1
31-07-2022 16:00 Jeunesse Tamines ES de la Molignée -
31-07-2022 16:00 K. Kontich Ranst 0 - 4
31-07-2022 16:00 Braine Belœil 1 - 2
31-07-2022 16:00 Montignies JS Fizoise 1 - 2
31-07-2022 16:00 Libramont Condruzien 1 - 2
31-07-2022 16:00 Avanti Eendracht Zele 1 - 0
31-07-2022 16:00 Léopold Herselt 3 - 1
31-07-2022 16:00 Union Lasne-Ohain Rapid Symphorinois 4 - 1
31-07-2022 16:00 Rumbeke Blankenberge 1 - 0
31-07-2022 16:00 Torpedo Hasselt Schoonbeek-Beverst 2 - 1
31-07-2022 16:00 Lendelede Sport Eendracht Wervik 0 - 2
31-07-2022 16:00 Jodoigne Stockel 4 - 1
31-07-2022 16:00 Albert Quévy-Mons RU Rixensartoise 3 - 1
31-07-2022 16:00 Sart-Lez-Spa KMR Biesen 5 - 0
31-07-2022 16:00 Munkzwalm Drongen 0 - 2
31-07-2022 16:00 Eendracht Aalter Club Roeselare 3 - 2
31-07-2022 16:00 Wielsbeke Lauwe 1 - 0
31-07-2022 16:00 Lorraine Arlon Aubange 2 - 1
31-07-2022 16:00 Latem Eeklo 1 - 1
31-07-2022 16:00 Mormont Sartoise 5 - 0
31-07-2022 16:00 Chevetogne Habay-la-Neuve 0 - 2
31-07-2022 16:00 Arquet Ransart 0 - 0
31-07-2022 16:00 Eendracht Hekelgem VW Hamme 0 - 1
31-07-2022 16:00 Ster-Francorchamps Jeunesse Freylangeoise 2 - 2
31-07-2022 16:00 Tournai Deerlijk Sport 1 - 1
31-07-2022 16:00 Betekom Grimbergen 2 - 0
31-07-2022 16:00 Excelsior Zedelgem Racing Waregem 2 - 3
31-07-2022 16:00 WS Schorvoort Witgoor Sport 1 - 5
31-07-2022 16:00 Sporting Kampenhout Crossing Vissenaken 3 - 3
31-07-2022 16:00 Ostiches Soignies Sports 4 - 0
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-08-2022 16:00 Aywaille Harelbeke 1 - 2
06-08-2022 18:00 Hombourg Hamoir 2 - 2
06-08-2022 19:00 Wevelgem City Tempo Overijse 3 - 3
06-08-2022 19:30 Beringen Elene-Grotenberge 1 - 0
06-08-2022 19:30 Rumbeke Sparta Petegem 0 - 3
06-08-2022 19:30 Londerzeel Condruzien 9 - 0
06-08-2022 20:00 Zwarte Leeuw Solières Sport 2 - 1
06-08-2022 20:00 Racing Mechelen Betekom 4 - 0
06-08-2022 20:00 Union Namur Schaerbeek-Evere 1 - 0
07-08-2022 15:00 Eendracht Termien Tongeren 2 - 3
07-08-2022 15:00 Diksmuide Avanti 1 - 1
07-08-2022 15:00 Torhout Witgoor Sport 0 - 0
07-08-2022 15:00 HO Kalken Wielsbeke 3 - 3
07-08-2022 15:00 Cappellen Torpedo Hasselt 1 - 0
07-08-2022 16:00 Oostkamp Mariekerke 1 - 1
07-08-2022 16:00 Destelbergen Merelbeke 1 - 2
07-08-2022 16:00 Berlare Ardennen 2 - 0
07-08-2022 16:00 Sint-Lenaarts SK Denderhoutem 1 - 0
07-08-2022 16:00 Aische Jong Lede 2 - 2
07-08-2022 16:00 Oudenaarde Jeunesse Tamines 2 - 2
07-08-2022 16:00 Verlaine Sart-Lez-Spa 4 - 1
07-08-2022 16:00 Pepingen-Halle Albert Quévy-Mons 0 - 0
07-08-2022 16:00 Hades Union Lasne-Ohain 4 - 1
07-08-2022 16:00 Grand-Leez Arquet 1 - 2
07-08-2022 16:00 Weerstand Koersel FC Lebbeke 2 - 0
07-08-2022 16:00 JS Fizoise Rhodienne-De Hoek 2 - 1
07-08-2022 16:00 Entité Manageoise Turnhout 2 - 1
07-08-2022 16:00 Diegem Sport Longlier 0 - 0
07-08-2022 16:00 Geraardsbergen Ranst 3 - 5
07-08-2022 16:00 Gosselies Sports Anderlues 6 - 3
07-08-2022 16:00 Meux Belœil 3 - 1
07-08-2022 16:00 Gent-Zeehaven Ostiches 3 - 4
07-08-2022 16:00 Wellen Elsautoise 3 - 0
07-08-2022 16:00 Olympia Wijgmaal RAS Monceau 2 - 1
07-08-2022 16:00 Zelzate Racing Waregem 2 - 0
07-08-2022 16:00 Richelle United Wezel 1 - 2
07-08-2022 16:00 Zepperen-Brustem Drongen 1 - 2
07-08-2022 16:00 Waremme Vaux-Noville 2 - 1
07-08-2022 16:00 Stade Disonais VW Hamme 1 - 1
07-08-2022 16:00 Gullegem Berlaar-Heikant 2 - 1
07-08-2022 16:00 Latem Houtvenne 1 - 3
07-08-2022 16:00 KSC City Pirates Rochefort 3 - 1
07-08-2022 16:00 Rebecq Jeunesse Freylangeoise 4 - 0
07-08-2022 16:00 Onhaye Sporting Kampenhout 4 - 1
07-08-2022 16:00 Lille Lorraine Arlon 3 - 1
07-08-2022 16:00 Warnant Habay-la-Neuve 0 - 0
07-08-2022 16:00 Binche SG-Tertre-Hautrage 2 - 0
07-08-2022 16:00 Ganshoren Léopold 2 - 1
07-08-2022 16:00 Marloie Sport Sporting Hasselt 0 - 1
07-08-2022 16:00 Jette Svelta Melsele 2 - 1
07-08-2022 16:00 La Louvière Centre Roeselare Daisel 1 - 1
07-08-2022 16:00 Geel Eendracht Aalter 1 - 1
07-08-2022 16:00 Berchem Sport RES Durbuy 3 - 0
07-08-2022 16:00 Sassport Boezinge Westhoek 1 - 2
07-08-2022 16:00 Dikkelvenne Eendracht Wervik 1 - 0
07-08-2022 16:00 Stade Everois Spouwen-Mopertingen 1 - 4
07-08-2022 16:00 Achel Stockay-Warfusée 5 - 2
07-08-2022 16:00 Eendracht Aalst Anzegem 5 - 1
07-08-2022 16:00 Acren Malmundaria 4 - 1
07-08-2022 17:00 Jodoigne Herstal 2 - 3
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details