Speelschema FA Cup 2022/2023

Speelschema FA Cup 2022/2023 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige FA Cup speelschema van het seizoen 2022/2023 met het programma en de uitslagen van alle FA Cup wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Eerste Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Tweede Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Tweede Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Derde Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Derde Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Vierde Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Vierde Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Derde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Tweede Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Vierde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Extra Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-08-2022 20:45 Market Drayton Town Shifnal Town FC 2 - 1
05-08-2022 20:45 Wroxham Dereham Town 1 - 2
05-08-2022 20:45 Thetford Town Soham Town Rangers 2 - 2
05-08-2022 20:45 Stansted Hadley 1 - 0
05-08-2022 20:45 Ascot United Cribbs 2 - 1
05-08-2022 20:45 Bishop's Cleeve Wantage Town 4 - 1
05-08-2022 21:00 Walsham Le Willows St Neots Town 1 - 6
06-08-2022 16:00 North Shields Knaresborough Town 2 - 1
06-08-2022 16:00 Garforth Town Pontefract Collieries 0 - 1
06-08-2022 16:00 Newcastle Benfield FC Crook Town AFC 2 - 0
06-08-2022 16:00 Goole Consett AFC 4 - 1
06-08-2022 16:00 Sunderland RCA Hebburn Town 3 - 1
06-08-2022 16:00 Bridlington Town Whitley Bay FC 3 - 1
06-08-2022 16:00 Thornaby Kendal Town 1 - 3
06-08-2022 16:00 Tadcaster Albion Tow Law Town 1 - 1
06-08-2022 16:00 Ashington AFC Newton Aycliffe 3 - 2
06-08-2022 16:00 Guisborough Town Bishop Auckland 0 - 1
06-08-2022 16:00 Penrith AFC West Allotment Celtic 0 - 2
06-08-2022 16:00 Heaton Stannington Pickering Town CFC 1 - 0
06-08-2022 16:00 Thackley Ramsbottom United 1 - 1
06-08-2022 16:00 Yorkshire Amateur Charnock Richard 2 - 2
06-08-2022 16:00 Silsden Burscough 1 - 0
06-08-2022 16:00 Whitchurch Alport Vauxhall Motors 2 - 0
06-08-2022 16:00 Colne 1874 Northwich 2 - 1
06-08-2022 16:00 Glossop North End AFC Emley 1 - 0
06-08-2022 16:00 Skelmersdale United Padiham 2 - 1
06-08-2022 16:00 Ossett United New Mills 2 - 0
06-08-2022 16:00 Prestwich Heys Litherland Remyca 1 - 1
06-08-2022 16:00 Trafford AFC Liverpool 6 - 0
06-08-2022 16:00 Winsford United Widnes 1 - 1
06-08-2022 16:00 Barnoldswick Town Albion Sports 1 - 1
06-08-2022 16:00 Eccleshill United Sheffield 0 - 4
06-08-2022 16:00 Prescot Cables Ashton Athletic 1 - 1
06-08-2022 16:00 Squires Gate Northwich Victoria 1 - 2
06-08-2022 16:00 Abbey Hey Congleton Town FC 0 - 4
06-08-2022 16:00 Malvern Town Worcester City 2 - 1
06-08-2022 16:00 Coventry Sphinx Bedworth United 0 - 1
06-08-2022 16:00 Atherstone Town Gresley 2 - 1
06-08-2022 16:00 Bugbrooke St Michaels Long Buckby 3 - 0
06-08-2022 16:00 Racing Club Warwick Bewdley Town 2 - 1
06-08-2022 16:00 AFC Wulfrunians Newcastle Town 1 - 2
06-08-2022 16:00 Heanor Town Studley FC 1 - 5
06-08-2022 16:00 Romulus Sutton Coldfield Town 2 - 0
06-08-2022 16:00 Evesham United Leicester Road 1 - 2
06-08-2022 16:00 Coventry United Highgate United 2 - 2
06-08-2022 16:00 Westfields Rugby Town 2 - 2
06-08-2022 16:00 Boldmere St Michaels Walsall Wood 1 - 0
06-08-2022 16:00 Kimberley Miners Welfare Lutterworth Town 5 - 1
06-08-2022 16:00 Spalding United Deeping Rangers 2 - 1
06-08-2022 16:00 Anstey Nomads Radford 1 - 1
06-08-2022 16:00 Shepshed Dynamo Winterton Rangers FC 0 - 0
06-08-2022 16:00 Grimsby Borough Lincoln United 2 - 3
06-08-2022 16:00 Bottesford Town Barton Town Old Boys 1 - 1
06-08-2022 16:00 Maltby Main Quorn 0 - 1
06-08-2022 16:00 Handsworth Parramore Sleaford Town FC 1 - 0
06-08-2022 16:00 Boston Town FC Harborough Town 0 - 0
06-08-2022 16:00 Corby Town AFC Mansfield 0 - 1
06-08-2022 16:00 Hadleigh United Mildenhall Town FC 0 - 1
06-08-2022 16:00 AFC Kempston Rovers Long Melford 2 - 0
06-08-2022 16:00 Gorleston Biggleswade United FC 4 - 0
06-08-2022 16:00 Desborough Town Histon 0 - 0
06-08-2022 16:00 Wisbech Town Ely City 5 - 1
06-08-2022 16:00 Godmanchester Rovers Rothwell Corinthians 3 - 0
06-08-2022 16:00 Eynesbury Rovers Newmarket Town 1 - 3
06-08-2022 16:00 Kirkley & Pakefield Fakenham Town 1 - 2
06-08-2022 16:00 Whitton United Wellingborough Town 3 - 2
06-08-2022 16:00 Alresford Town Laverstock & Ford 2 - 2
06-08-2022 16:00 Ipswich Wanderers Yaxley FC 1 - 0
06-08-2022 16:00 Fareham Town Hythe & Dibden 3 - 1
06-08-2022 16:00 Norwich United Potton United 2 - 3
06-08-2022 16:00 Badshot Lea Brockenhurst 4 - 0
06-08-2022 16:00 Coggeshall Town Barking 0 - 0
06-08-2022 16:00 Lymington Town Portland United 2 - 0
06-08-2022 16:00 Leighton Town Baldock Town 9 - 2
06-08-2022 16:00 Brantham Athletic Basildon United 3 - 0
06-08-2022 16:00 Welton Rovers United Services 0 - 1
06-08-2022 16:00 Stotfold FC Newport Pagnell Town FC 2 - 2
06-08-2022 16:00 Thatcham Town Horndean 2 - 3
06-08-2022 16:00 London Colney Witham Town 0 - 5
06-08-2022 16:00 Corsham Town AFC Portchester 0 - 2
06-08-2022 16:00 Leverstock Green Halstead Town 3 - 0
06-08-2022 16:00 Larkhall Athletic Folland Sports 4 - 1
06-08-2022 16:00 Redbridge Takeley 1 - 2
06-08-2022 16:00 Heybridge Swifts Clapton 4 - 0
06-08-2022 16:00 Westbury United Bournemouth FC 2 - 1
06-08-2022 16:00 Cowes Sports FC Hamble Club 1 - 0
06-08-2022 16:00 Southend Manor Cockfosters 1 - 0
06-08-2022 16:00 Fleet Town Newport Isle of Wight FC 1 - 3
06-08-2022 16:00 Christchurch Blackfield & Langley 2 - 3
06-08-2022 16:00 West Essex Crawley Green 2 - 1
06-08-2022 16:00 Tadley Calleva Wincanton Town 2 - 6
06-08-2022 16:00 Enfield 1893 Hullbridge Sports 3 - 1
06-08-2022 16:00 Barton Rovers Arlesey Town 1 - 1
06-08-2022 16:00 Moneyfields Bemerton Heath Harlequins 5 - 0
06-08-2022 16:00 Hertford Town Colney Heath 1 - 1
06-08-2022 16:00 Dunstable Town Great Wakering Rovers 2 - 0
06-08-2022 16:00 AFC Stoneham Bashley 2 - 1
06-08-2022 16:00 Romford Saffron Walden Town FC 5 - 2
06-08-2022 16:00 Ilford Sawbridgeworth Town 4 - 1
06-08-2022 16:00 Ashton & Backwell United Aylesbury United 0 - 2
06-08-2022 16:00 Flackwell Heath FC Keynsham Town 4 - 0
06-08-2022 16:00 Brimscombe & Thrupp Fairford Town FC 2 - 1
06-08-2022 16:00 Buckland Athletic Exmouth 2 - 1
06-08-2022 16:00 Ardley United Wokingham & Emmbrook 3 - 2
06-08-2022 16:00 Longlevens Aylesbury 2 - 3
06-08-2022 16:00 Risborough Rangers Holyport 0 - 1
06-08-2022 16:00 Highworth Town Reading City 0 - 2
06-08-2022 16:00 Tuffley Rovers Slimbridge 1 - 2
06-08-2022 16:00 Clevedon Town Chalfont St Peter 2 - 1
06-08-2022 16:00 Burnham Easington Sports 1 - 1
06-08-2022 16:00 Wootton Bassett Town Windsor 1 - 1
06-08-2022 16:00 Bitton AFC Cinderford Town 1 - 3
06-08-2022 16:00 Cadbury Heath Mangotsfield United 2 - 2
06-08-2022 16:00 Bideford Bridgwater Town 1 - 0
06-08-2022 16:00 Roman Glass St George Tring Athletic 3 - 1
06-08-2022 16:00 Lydney Town Kidlington 2 - 4
06-08-2022 16:00 Didcot Town Shrivenham 1 - 1
06-08-2022 16:00 Sherborne Town Ilfracombe Town 1 - 1
06-08-2022 16:00 Canterbury City Newhaven 1 - 1
06-08-2022 16:00 Raynes Park Vale Erith & Belvedere 1 - 1
06-08-2022 16:00 Rusthall Loxwood 3 - 2
06-08-2022 16:00 Glebe Holmesdale 4 - 3
06-08-2022 16:00 Horsham YMCA Beckenham Town 0 - 3
06-08-2022 16:00 Whitehawk K Sports 0 - 0
06-08-2022 16:00 Southall Redhill 0 - 0
06-08-2022 16:00 Harefield United Lordswood 3 - 2
06-08-2022 16:00 Pagham Erith Town 0 - 4
06-08-2022 16:00 Chipstead Tunbridge Wells 1 - 2
06-08-2022 16:00 East Grinstead Town Hollands & Blair 1 - 0
06-08-2022 16:00 Oxhey Jets FC Phoenix Sports 1 - 3
06-08-2022 16:00 Deal Town Egham Town 2 - 2
06-08-2022 16:00 Hassocks Lingfield 1 - 0
06-08-2022 16:00 Broadfields United Guildford City 1 - 2
06-08-2022 16:00 Eastbourne Town Steyning Town 2 - 1
06-08-2022 16:00 Crowborough Athletic Crawley Down Gatwick 2 - 3
06-08-2022 16:00 Faversham Town Colliers Wood United FC 0 - 1
06-08-2022 16:00 Horley Town Sevenoaks Town 0 - 5
06-08-2022 16:00 Westfield Eastbourne United 2 - 0
06-08-2022 16:00 Peacehaven & Telscombe AFC Croydon Athletic 2 - 2
06-08-2022 16:00 Three Bridges Whitstable Town 3 - 0
06-08-2022 16:00 Chichester City Frimley Green 4 - 0
06-08-2022 16:00 Northwood South Park 2 - 1
06-08-2022 16:00 Saltdean United Ashford Town (Middlesex) 0 - 8
06-08-2022 16:00 Littlehampton Town Broadbridge Heath 3 - 1
06-08-2022 16:00 Cobham Tooting & Mitcham United 0 - 3
06-08-2022 16:00 Abbey Rangers Hanworth Villa 0 - 3
06-08-2022 16:00 Fisher Mole Valley SCR 0 - 0
06-08-2022 16:00 Bexhill United North Greenford United 2 - 3
06-08-2022 16:00 Bearsted Spelthorne Sports 3 - 3
06-08-2022 16:00 Bradford Town Hamworthy United FC 0 - 4
07-08-2022 14:00 Whickham Frickley Athletic 2 - 1
07-08-2022 14:00 Edgware Town Hoddesdon Town 2 - 1
07-08-2022 16:00 Lye Town Heather St Johns 4 - 1
07-08-2022 16:00 Belper United Lichfield City 0 - 3
07-08-2022 16:00 Hinckley AFC Wolverhampton Casuals 1 - 3
07-08-2022 16:00 FC Romania London Lions 2 - 0
07-08-2022 16:00 Little Common Chatham Town 1 - 2
09-08-2022 20:45 Shaftesbury Town Camberley Town 2 - 2
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Extra Voorronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-08-2022 20:30 Ilfracombe Town Sherborne Town 2 - 0
09-08-2022 20:30 Easington Sports Burnham 0 - 0
09-08-2022 20:45 Soham Town Rangers Thetford Town 2 - 0
09-08-2022 20:45 Tow Law Town Tadcaster Albion 2 - 0
09-08-2022 20:45 Ramsbottom United Thackley 2 - 0
09-08-2022 20:45 Charnock Richard Yorkshire Amateur 2 - 0
09-08-2022 20:45 Ashton Athletic Prescot Cables 1 - 2
09-08-2022 20:45 Widnes Winsford United 2 - 0
09-08-2022 20:45 Laverstock & Ford Alresford Town 4 - 0
09-08-2022 20:45 Rugby Town Westfields 1 - 0
09-08-2022 20:45 Spelthorne Sports Bearsted 3 - 1
09-08-2022 20:45 Highgate United Coventry United 4 - 0
09-08-2022 20:45 Radford Anstey Nomads 1 - 3
09-08-2022 20:45 Harborough Town Boston Town FC 3 - 0
09-08-2022 20:45 Barton Town Old Boys Bottesford Town 3 - 3
09-08-2022 20:45 Histon Desborough Town 4 - 0
09-08-2022 20:45 AFC Croydon Athletic Peacehaven & Telscombe 0 - 3
09-08-2022 20:45 Barking Coggeshall Town 2 - 1
09-08-2022 20:45 Newport Pagnell Town FC Stotfold FC 1 - 2
09-08-2022 20:45 Egham Town Deal Town 0 - 1
09-08-2022 20:45 Redhill Southall 1 - 3
09-08-2022 20:45 Erith & Belvedere Raynes Park Vale 2 - 3
09-08-2022 20:45 Shrivenham Didcot Town 3 - 4
09-08-2022 20:45 Mangotsfield United Cadbury Heath 2 - 5
09-08-2022 20:45 Windsor Wootton Bassett Town 0 - 2
09-08-2022 20:45 Arlesey Town Barton Rovers 0 - 3
09-08-2022 20:45 Colney Heath Hertford Town 1 - 6
10-08-2022 20:30 Newhaven Canterbury City 10 - 0
10-08-2022 20:45 Litherland Remyca Prestwich Heys 3 - 4
10-08-2022 20:45 K Sports Whitehawk 3 - 2
10-08-2022 20:45 Albion Sports Barnoldswick Town 2 - 2
10-08-2022 20:45 Mole Valley SCR Fisher 0 - 1
10-08-2022 20:45 Winterton Rangers FC Shepshed Dynamo 1 - 3
17-08-2022 20:45 Camberley Town Shaftesbury Town -
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-08-2022 20:45 Northwich Victoria West Didsbury & Chorlton -
19-08-2022 20:45 Aylesbury United Ardley United -
19-08-2022 20:45 Southall Peacehaven & Telscombe -
19-08-2022 20:45 Sholing AFC Portchester -
20-08-2022 13:30 Marlow Thame -
20-08-2022 16:00 Trafford Runcorn Linnets -
20-08-2022 16:00 Congleton Town FC Bootle FC -
20-08-2022 16:00 Clitheroe Colne -
20-08-2022 16:00 Sheffield Glossop North End -
20-08-2022 16:00 Silsden Charnock Richard -
20-08-2022 16:00 Brighouse Town Penistone Church -
20-08-2022 16:00 Ossett United Whitchurch Alport -
20-08-2022 16:00 Skelmersdale United Prescot Cables -
20-08-2022 16:00 Prestwich Heys Stocksbridge Park Steels -
20-08-2022 16:00 Hanley Town Leicester Road -
20-08-2022 16:00 Lye Town Kidsgrove Athletic -
20-08-2022 16:00 Leek Town Atherstone Town -
20-08-2022 16:00 Romulus Halesowen Town -
20-08-2022 16:00 Coleshill Town Chasetown -
20-08-2022 16:00 Witton Albion Tividale -
20-08-2022 16:00 Lichfield City Bugbrooke St Michaels -
20-08-2022 16:00 Sporting Khalsa Boldmere St Michaels -
20-08-2022 16:00 Newcastle Town Bedworth United -
20-08-2022 16:00 Stourport Swifts Racing Club Warwick -
20-08-2022 16:00 Studley FC Rugby Town -
20-08-2022 16:00 Carlton Town Loughborough University -
20-08-2022 16:00 Long Eaton United FC Quorn -
20-08-2022 16:00 AFC Mansfield Worksop Town -
20-08-2022 16:00 Spalding United Stamford -
20-08-2022 16:00 Harborough Town Bottesford Town -
20-08-2022 16:00 Kimberley Miners Welfare Leicester Nirvana -
20-08-2022 16:00 Lincoln United Grantham Town -
20-08-2022 16:00 Cleethorpes Town Handsworth Parramore -
20-08-2022 16:00 Shepshed Dynamo Pinchbeck United -
20-08-2022 16:00 Ipswich Wanderers Gorleston -
20-08-2022 16:00 Bury Town Newmarket Town -
20-08-2022 16:00 Biggleswade Cambridge City -
20-08-2022 16:00 AFC Kempston Rovers Wisbech Town -
20-08-2022 16:00 Mildenhall Town FC Histon -
20-08-2022 16:00 Soham Town Rangers Potton United -
20-08-2022 16:00 AFC Sudbury Stowmarket Town -
20-08-2022 16:00 Dereham Town Felixstowe & Walton United -
20-08-2022 16:00 Biggleswade Town Whitton United -
20-08-2022 16:00 Waltham Abbey Tilbury -
20-08-2022 16:00 Brentwood Town Harlow Town -
20-08-2022 16:00 Maldon & Tiptree Harpenden Town -
20-08-2022 16:00 AFC Dunstable Edgware Town -
20-08-2022 16:00 Berkhamsted Ware -
20-08-2022 16:00 FC Clacton East Thurrock United -
20-08-2022 16:00 Welwyn Garden City Hertford Town -
20-08-2022 16:00 Ilford Enfield 1893 -
20-08-2022 16:00 Stotfold FC Grays Athletic -
20-08-2022 16:00 Brantham Athletic Witham Town -
20-08-2022 16:00 Barking Leighton Town -
20-08-2022 16:00 Cinderford Town Chipping Sodbury Town -
20-08-2022 16:00 Kidlington Binfield -
20-08-2022 16:00 Flackwell Heath FC Slimbridge -
20-08-2022 16:00 Easington Sports Roman Glass St George -
20-08-2022 16:00 Wootton Bassett Town Reading City -
20-08-2022 16:00 Aylesbury Bristol Manor Farm -
20-08-2022 16:00 Cirencester Town Clevedon Town -
20-08-2022 16:00 Didcot Town Cadbury Heath -
20-08-2022 16:00 Beckenham Town K Sports -
20-08-2022 16:00 Walton & Hersham Littlehampton Town -
20-08-2022 16:00 Colliers Wood United FC Chatham Town -
20-08-2022 16:00 Hassocks Uxbridge -
20-08-2022 16:00 Fisher Sittingbourne -
20-08-2022 16:00 Crawley Down Gatwick Spelthorne Sports -
20-08-2022 16:00 Leatherhead Haywards Heath Town -
20-08-2022 16:00 Corinthian Guildford City -
20-08-2022 16:00 Ashford Town (Middlesex) Northwood -
20-08-2022 16:00 Merstham Sevenoaks Town -
20-08-2022 16:00 Three Bridges Deal Town -
20-08-2022 16:00 Chichester City Knaphill -
20-08-2022 16:00 Erith Town Bedfont Sports -
20-08-2022 16:00 Tunbridge Wells Phoenix Sports -
20-08-2022 16:00 Lancing East Grinstead Town -
20-08-2022 16:00 Raynes Park Vale Hythe Town -
20-08-2022 16:00 Glebe Cray Valley (PM) -
20-08-2022 16:00 Hanworth Villa Chertsey Town -
20-08-2022 16:00 Rusthall Ramsgate -
20-08-2022 16:00 Tooting & Mitcham United VCD Athletic -
20-08-2022 16:00 Blackfield & Langley Fareham Town -
20-08-2022 16:00 Cowes Sports FC Larkhall Athletic -
20-08-2022 16:00 Moneyfields Wimborne Town -
20-08-2022 16:00 Laverstock & Ford United Services -
20-08-2022 16:00 Baffins Milton Rovers Horndean -
20-08-2022 16:00 Hamworthy United FC Badshot Lea -
20-08-2022 16:00 Westbury United Andover New Street -
20-08-2022 16:00 AFC Totton Melksham Town -
20-08-2022 16:00 Lymington Town Basingstoke Town -
20-08-2022 16:00 AFC Stoneham Newport Isle of Wight FC -
20-08-2022 16:00 Willand Rovers Ilfracombe Town -
20-08-2022 16:00 Paulton Rovers Bideford -
20-08-2022 16:00 Buckland Athletic Frome Town -
20-08-2022 16:00 North Shields Seaham Red Star -
20-08-2022 16:00 Market Drayton Town Highgate United -
20-08-2022 16:00 St Neots Town Godmanchester Rovers -
20-08-2022 16:00 Bishop's Cleeve Brimscombe & Thrupp -
20-08-2022 16:00 Holyport Ascot United -
20-08-2022 16:00 Stockton Town Pontefract Collieries -
20-08-2022 16:00 Tow Law Town Ashington AFC -
20-08-2022 16:00 West Allotment Celtic Workington -
20-08-2022 16:00 Sheppey United Newhaven -
20-08-2022 16:00 Newcastle Benfield FC Shildon AFC -
20-08-2022 16:00 Bishop Auckland Kendal Town -
20-08-2022 16:00 Bridlington Town Dunston -
20-08-2022 16:00 Ramsbottom United City of Liverpool -
21-08-2022 13:00 Whickham Sunderland RCA -
21-08-2022 16:00 FC Romania Heybridge Swifts -
21-08-2022 16:00 Romford Takeley -
21-08-2022 16:00 Dunstable Town West Essex -
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Voorronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Eerste Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Eerste Ronde - Inhaalronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details