Speelschema KNVB Beker 2018/2019

Speelschema KNVB Beker 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige KNVB Beker speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle KNVB Beker wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Eerste Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-08-2018 14:30 ASWH MASV 5 - 0
18-08-2018 14:30 FC 's-Gravenzande HV & CV Quick 3 - 2
18-08-2018 15:00 Eemdijk Vlissingen 3 - 0
18-08-2018 17:00 Alverna ODIN '59 0 - 2
18-08-2018 17:00 EVV Brielle 7 - 0
18-08-2018 17:00 GOES Staphorst 0 - 4
18-08-2018 17:00 Harkemase Boys De Dijk 2 - 1
18-08-2018 17:00 HSV Hoek ADO '20 3 - 0
18-08-2018 17:00 OSS '20 Noordwijk 2 - 4
18-08-2018 17:00 Quick '20 DVS '33 2 - 6
18-08-2018 17:00 Sportlust '46 HBS 1 - 4
18-08-2018 17:00 SteDoCo RKSV Cluzona 1 - 0
18-08-2018 17:00 Urk SDO 2 - 2
18-08-2018 17:00 Zaanlandia Achilles '29 1 - 1
19-08-2018 14:00 JOS Watergraafsmeer Westlandia 1 - 2
19-08-2018 14:30 RKSV Bekkerveld USV Hercules 2 - 4
Tweede Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-08-2018 14:30 DFS Barendrecht 2 - 1
18-08-2018 14:30 DOVO Quick Boys 3 - 0
18-08-2018 14:30 DZC '68 Scheveningen 0 - 2
18-08-2018 14:30 Rijnsburgse Boys Ajax Amateurs 3 - 1
18-08-2018 16:00 Spakenburg RKSV Wittenhorst 4 - 1
18-08-2018 18:00 JVC Cuijk Koninklijke HFC 2 - 3
21-08-2018 20:00 Alcides VVOG 2 - 0
21-08-2018 20:00 GVVV TEC 0 - 3
21-08-2018 20:00 IJsselmeervogels Noordwijk 2 - 3
21-08-2018 20:00 FC 's-Gravenzande Excelsior Maassluis 1 - 2
22-08-2018 18:00 USV Hercules ASWH 0 - 4
22-08-2018 20:00 Uno Animo VVSB 1 - 6
22-08-2018 20:00 Groene Ster Lienden 2 - 1
22-08-2018 20:00 HHC OFC Oostzaan 0 - 3
22-08-2018 20:00 Staphorst HSC '21 2 - 1
22-08-2018 20:00 OJC Rosmalen Flevo Boys 4 - 1
22-08-2018 20:00 ODIN '59 Dongen 1 - 0
22-08-2018 20:00 SJC Noordwijk Lisse 0 - 2
22-08-2018 20:00 Blauw Geel '38 Urk 0 - 1
22-08-2018 20:00 De Treffers DVS '33 1 - 2
22-08-2018 20:00 Gemert HSV Hoek 1 - 1
22-08-2018 20:00 Westlandia SteDoCo 2 - 1
22-08-2018 20:00 HBS ONS Sneek 2 - 3
22-08-2018 20:00 UNA Eemdijk 2 - 4
22-08-2018 20:00 RKAV Volendam EVV 1 - 0
22-08-2018 20:00 Achilles '29 Harkemase Boys 1 - 6
25-08-2018 14:30 HVV Te Werve Marvilde 3 - 1
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-09-2018 17:00 AFC Telstar 5 - 0
25-09-2018 18:30 RKC Waalwijk NAC Breda 2 - 0
25-09-2018 19:45 Noordwijk Sparta Rotterdam 3 - 2
25-09-2018 19:45 FC Den Bosch Heracles 1 - 2
25-09-2018 19:45 DVS '33 Roda JC 0 - 6
25-09-2018 19:45 VVSB De Graafschap 3 - 3
25-09-2018 19:45 Scheveningen SC Cambuur 2 - 3
25-09-2018 19:45 Koninklijke HFC Harkemase Boys 4 - 0
25-09-2018 19:45 Helmond Sport Fortuna Sittard 0 - 5
25-09-2018 19:45 Go Ahead Eagles FC Eindhoven 2 - 0
25-09-2018 19:45 Almere City FC Dordrecht 1 - 0
25-09-2018 19:45 ODIN '59 Lisse 1 - 0
25-09-2018 19:45 FC Volendam Willem II 1 - 2
25-09-2018 19:45 Westlandia VVV Venlo 0 - 3
25-09-2018 19:45 Rijnsburgse Boys TOP Oss 1 - 1
25-09-2018 19:45 Spakenburg DFS 3 - 0
25-09-2018 20:00 Kozakken Boys ONS Sneek 3 - 1
25-09-2018 20:45 Excelsior NEC 2 - 3
26-09-2018 17:00 OJC Rosmalen ADO Den Haag 0 - 6
26-09-2018 18:30 Excelsior Maassluis PSV 0 - 4
26-09-2018 19:45 RKAV Volendam Vitesse 1 - 2
26-09-2018 19:45 Eemdijk ASWH 1 - 4
26-09-2018 19:45 DOVO Urk 2 - 2
26-09-2018 19:45 Groene Ster TEC 2 - 1
26-09-2018 19:45 Staphorst PEC Zwolle 0 - 1
26-09-2018 19:45 Katwijk SC Heerenveen 0 - 1
26-09-2018 20:45 HVV Te Werve Ajax 0 - 7
27-09-2018 17:00 Alcides AZ 0 - 6
27-09-2018 17:00 OFC Oostzaan FC Emmen 1 - 3
27-09-2018 18:30 FC Groningen FC Twente 0 - 2
27-09-2018 19:45 FC Utrecht MVV Maastricht 2 - 0
27-09-2018 20:45 Gemert Feyenoord 0 - 4
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-10-2018 18:30 PSV RKC Waalwijk 2 - 3
30-10-2018 19:00 AFC TOP Oss 1 - 0
30-10-2018 19:45 Kozakken Boys Almere City 2 - 1
30-10-2018 19:45 FC Twente Noordwijk 4 - 2
30-10-2018 19:45 SC Cambuur Koninklijke HFC 2 - 1
30-10-2018 19:45 Urk Roda JC 0 - 1
30-10-2018 20:45 De Graafschap PEC Zwolle 2 - 5
31-10-2018 18:30 Heracles Vitesse 0 - 2
31-10-2018 19:45 Willem II Spakenburg 5 - 0
31-10-2018 19:45 FC Utrecht ASWH 5 - 1
31-10-2018 19:45 FC Emmen ODIN '59 1 - 3
31-10-2018 19:45 AZ VVV Venlo 2 - 0
31-10-2018 19:45 Groene Ster SC Heerenveen 1 - 3
31-10-2018 20:45 Ajax Go Ahead Eagles 3 - 0
01-11-2018 18:30 NEC Fortuna Sittard 2 - 3
01-11-2018 20:45 Feyenoord ADO Den Haag 5 - 1
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-12-2018 00:00 Willem II AFC -
18-12-2018 00:00 ODIN '59 SC Heerenveen -
18-12-2018 00:00 FC Twente RKC Waalwijk -
19-12-2018 00:00 Feyenoord FC Utrecht -
19-12-2018 00:00 AZ PEC Zwolle -
19-12-2018 00:00 Roda JC Ajax -
20-12-2018 00:00 Fortuna Sittard SC Cambuur -
20-12-2018 00:00 Kozakken Boys Vitesse -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details