Speelschema Primeira Liga 2018/2019

Speelschema Primeira Liga 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Primeira Liga speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle Primeira Liga wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-08-2018 21:30 Benfica Vitória Guimarães 3 - 2
11-08-2018 17:30 Vitória Setúbal Desportivo Aves 2 - 0
11-08-2018 20:00 Tondela Belenenses 0 - 1
11-08-2018 22:00 Porto Chaves 5 - 0
12-08-2018 17:00 Marítimo Santa Clara 1 - 0
12-08-2018 17:00 Feirense Rio Ave 2 - 0
12-08-2018 17:00 Marítimo Santa Clara -
12-08-2018 17:00 Feirense Rio Ave -
12-08-2018 19:30 Moreirense Sporting CP 1 - 3
12-08-2018 19:30 Moreirense Sporting CP -
12-08-2018 21:30 Sporting Braga Nacional 4 - 2
12-08-2018 21:30 Sporting Braga Nacional -
13-08-2018 21:15 Portimonense Boavista 0 - 2
13-08-2018 21:15 Portimonense Boavista -
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-08-2018 21:30 Desportivo Aves Tondela 2 - 2
18-08-2018 17:30 Chaves Portimonense 2 - 0
18-08-2018 20:00 Boavista Benfica 0 - 2
18-08-2018 22:00 Sporting CP Vitória Setúbal 2 - 1
19-08-2018 17:00 Rio Ave Marítimo 3 - 1
19-08-2018 17:00 Nacional Moreirense 1 - 2
19-08-2018 19:30 Belenenses Porto 2 - 3
19-08-2018 21:30 Santa Clara Sporting Braga 3 - 3
20-08-2018 21:15 Vitória Guimarães Feirense 0 - 1
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2018 21:30 Marítimo Chaves 2 - 1
25-08-2018 17:30 Portimonense Santa Clara 2 - 2
25-08-2018 20:00 Benfica Sporting CP 1 - 1
25-08-2018 22:00 Porto Vitória Guimarães 2 - 3
26-08-2018 17:00 Vitória Setúbal Nacional 1 - 2
26-08-2018 17:00 Feirense Boavista 1 - 1
26-08-2018 19:30 Tondela Rio Ave 1 - 1
26-08-2018 21:30 Sporting Braga Desportivo Aves 3 - 1
27-08-2018 21:15 Moreirense Belenenses 1 - 1
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-08-2018 20:00 Chaves Sporting Braga 0 - 1
31-08-2018 22:15 Vitória Guimarães Tondela 1 - 0
01-09-2018 17:30 Belenenses Vitória Setúbal 0 - 0
01-09-2018 20:00 Santa Clara Boavista 4 - 2
01-09-2018 22:00 Sporting CP Feirense 1 - 0
02-09-2018 17:00 Rio Ave Portimonense 2 - 1
02-09-2018 17:00 Desportivo Aves Marítimo 0 - 1
02-09-2018 19:30 Nacional Benfica 0 - 4
02-09-2018 21:30 Porto Moreirense 3 - 0
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-09-2018 21:30 Boavista Chaves 1 - 2
22-09-2018 17:30 Santa Clara Rio Ave 1 - 3
22-09-2018 20:00 Marítimo Belenenses 0 - 0
22-09-2018 22:00 Vitória Setúbal Porto 0 - 2
23-09-2018 17:00 Tondela Moreirense 2 - 0
23-09-2018 17:00 Feirense Nacional 0 - 0
23-09-2018 19:30 Benfica Desportivo Aves 2 - 0
23-09-2018 21:30 Portimonense Vitória Guimarães 3 - 2
24-09-2018 21:15 Sporting Braga Sporting CP 1 - 0
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-09-2018 22:15 Chaves Benfica 2 - 2
28-09-2018 21:30 Porto Tondela 1 - 0
29-09-2018 17:30 Moreirense Feirense 1 - 0
29-09-2018 20:00 Rio Ave Boavista 2 - 1
29-09-2018 22:00 Sporting CP Marítimo 2 - 0
30-09-2018 17:00 Nacional Santa Clara 0 - 3
30-09-2018 19:30 Vitória Guimarães Vitória Setúbal 1 - 1
30-09-2018 21:30 Belenenses Sporting Braga 0 - 3
01-10-2018 21:15 Desportivo Aves Portimonense 3 - 0
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-10-2018 16:30 Tondela Nacional 1 - 1
05-10-2018 19:00 Santa Clara Chaves 1 - 0
05-10-2018 21:30 Feirense Belenenses 0 - 0
06-10-2018 16:30 Vitória Setúbal Moreirense 3 - 0
06-10-2018 19:00 Marítimo Vitória Guimarães 1 - 3
06-10-2018 21:30 Sporting Braga Rio Ave 1 - 1
07-10-2018 16:00 Boavista Desportivo Aves 1 - 0
07-10-2018 18:30 Benfica Porto 1 - 0
07-10-2018 21:00 Portimonense Sporting CP 4 - 2
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-10-2018 20:00 Nacional Portimonense 0 - 1
26-10-2018 22:15 Vitória Guimarães Sporting Braga 1 - 1
27-10-2018 16:30 Desportivo Aves Santa Clara 1 - 2
27-10-2018 19:00 Rio Ave Chaves 1 - 0
27-10-2018 21:30 Belenenses Benfica 2 - 0
28-10-2018 16:00 Moreirense Marítimo 1 - 0
28-10-2018 16:00 Tondela Vitória Setúbal 1 - 2
28-10-2018 18:30 Porto Feirense 2 - 0
28-10-2018 21:00 Sporting CP Boavista 3 - 0
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-11-2018 21:30 Benfica Moreirense 1 - 3
03-11-2018 16:30 Portimonense Belenenses 1 - 1
03-11-2018 19:00 Marítimo Porto 0 - 2
03-11-2018 21:30 Boavista Vitória Guimarães 0 - 0
04-11-2018 16:00 Feirense Tondela 2 - 4
04-11-2018 18:30 Santa Clara Sporting CP 1 - 2
04-11-2018 21:00 Sporting Braga Vitória Setúbal 2 - 1
05-11-2018 20:00 Rio Ave Nacional 3 - 3
05-11-2018 22:15 Chaves Desportivo Aves 1 - 2
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-11-2018 20:00 Moreirense Portimonense 2 - 0
09-11-2018 22:15 Vitória Setúbal Feirense 2 - 1
10-11-2018 16:30 Belenenses Boavista 0 - 0
10-11-2018 16:30 Desportivo Aves Rio Ave 2 - 1
10-11-2018 19:00 Nacional Marítimo 1 - 0
10-11-2018 21:30 Porto Sporting Braga 1 - 0
11-11-2018 16:00 Vitória Guimarães Santa Clara 2 - 0
11-11-2018 18:30 Tondela Benfica 1 - 3
11-11-2018 21:00 Sporting CP Chaves 2 - 1
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-11-2018 21:30 Santa Clara Belenenses -
01-12-2018 16:30 Marítimo Vitória Setúbal -
01-12-2018 19:00 Benfica Feirense -
01-12-2018 21:30 Sporting Braga Moreirense -
02-12-2018 16:00 Portimonense Tondela -
02-12-2018 16:00 Desportivo Aves Nacional -
02-12-2018 18:30 Chaves Vitória Guimarães -
02-12-2018 21:00 Boavista Porto -
03-12-2018 21:15 Rio Ave Sporting CP -
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-12-2018 21:30 Porto Portimonense -
08-12-2018 16:30 Belenenses Chaves -
08-12-2018 19:00 Tondela Sporting Braga -
08-12-2018 21:30 Vitória Setúbal Benfica -
09-12-2018 16:00 Nacional Boavista -
09-12-2018 16:00 Moreirense Santa Clara -
09-12-2018 18:30 Vitória Guimarães Rio Ave -
09-12-2018 21:00 Sporting CP Desportivo Aves -
10-12-2018 21:15 Feirense Marítimo -
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-12-2018 17:00 Santa Clara Porto -
16-12-2018 17:00 Portimonense Vitória Setúbal -
16-12-2018 17:00 Rio Ave Belenenses -
16-12-2018 17:00 Marítimo Benfica -
16-12-2018 17:00 Sporting CP Nacional -
16-12-2018 17:00 Chaves Moreirense -
16-12-2018 17:00 Boavista Tondela -
16-12-2018 17:00 Desportivo Aves Vitória Guimarães -
16-12-2018 17:00 Sporting Braga Feirense -
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-12-2018 17:00 Moreirense Boavista -
23-12-2018 17:00 Nacional Chaves -
23-12-2018 17:00 Vitória Setúbal Santa Clara -
23-12-2018 17:00 Tondela Marítimo -
23-12-2018 17:00 Belenenses Desportivo Aves -
23-12-2018 17:00 Porto Rio Ave -
23-12-2018 17:00 Feirense Portimonense -
23-12-2018 17:00 Benfica Sporting Braga -
23-12-2018 17:00 Vitória Guimarães Sporting CP -
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-01-2019 16:00 Santa Clara Tondela -
02-01-2019 17:00 Sporting CP Belenenses -
02-01-2019 17:00 Portimonense Benfica -
02-01-2019 17:00 Nacional Vitória Guimarães -
02-01-2019 17:00 Rio Ave Moreirense -
02-01-2019 17:00 Chaves Feirense -
02-01-2019 17:00 Boavista Vitória Setúbal -
02-01-2019 17:00 Desportivo Aves Porto -
02-01-2019 17:00 Sporting Braga Marítimo -
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-01-2019 17:00 Vitória Setúbal Chaves -
06-01-2019 17:00 Feirense Santa Clara -
06-01-2019 17:00 Porto Nacional -
06-01-2019 17:00 Tondela Sporting CP -
06-01-2019 17:00 Sporting Braga Boavista -
06-01-2019 17:00 Moreirense Desportivo Aves -
06-01-2019 17:00 Benfica Rio Ave -
06-01-2019 17:00 Belenenses Vitória Guimarães -
06-01-2019 17:00 Marítimo Portimonense -
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-01-2019 16:00 Santa Clara Benfica -
17-01-2019 17:00 Nacional Belenenses -
17-01-2019 17:00 Portimonense Sporting Braga -
17-01-2019 17:00 Rio Ave Vitória Setúbal -
17-01-2019 17:00 Sporting CP Porto -
17-01-2019 17:00 Vitória Guimarães Moreirense -
17-01-2019 17:00 Boavista Marítimo -
17-01-2019 17:00 Desportivo Aves Feirense -
17-01-2019 17:00 Chaves Tondela -
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-01-2019 16:00 Santa Clara Marítimo -
19-01-2019 17:00 Boavista Portimonense -
19-01-2019 17:00 Chaves Porto -
19-01-2019 17:00 Belenenses Tondela -
19-01-2019 17:00 Desportivo Aves Vitória Setúbal -
19-01-2019 17:00 Vitória Guimarães Benfica -
19-01-2019 17:00 Rio Ave Feirense -
19-01-2019 17:00 Nacional Sporting Braga -
19-01-2019 17:00 Sporting CP Moreirense -
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-01-2019 17:00 Marítimo Rio Ave -
30-01-2019 17:00 Moreirense Nacional -
30-01-2019 17:00 Vitória Setúbal Sporting CP -
30-01-2019 17:00 Feirense Vitória Guimarães -
30-01-2019 17:00 Sporting Braga Santa Clara -
30-01-2019 17:00 Tondela Desportivo Aves -
30-01-2019 17:00 Portimonense Chaves -
30-01-2019 17:00 Porto Belenenses -
30-01-2019 17:00 Benfica Boavista -
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-02-2019 16:00 Santa Clara Portimonense -
03-02-2019 17:00 Vitória Guimarães Porto -
03-02-2019 17:00 Nacional Vitória Setúbal -
03-02-2019 17:00 Rio Ave Tondela -
03-02-2019 17:00 Chaves Marítimo -
03-02-2019 17:00 Sporting CP Benfica -
03-02-2019 17:00 Belenenses Moreirense -
03-02-2019 17:00 Desportivo Aves Sporting Braga -
03-02-2019 17:00 Boavista Feirense -
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-02-2019 17:00 Sporting Braga Chaves -
10-02-2019 17:00 Feirense Sporting CP -
10-02-2019 17:00 Moreirense Porto -
10-02-2019 17:00 Boavista Santa Clara -
10-02-2019 17:00 Portimonense Rio Ave -
10-02-2019 17:00 Benfica Nacional -
10-02-2019 17:00 Vitória Setúbal Belenenses -
10-02-2019 17:00 Marítimo Desportivo Aves -
10-02-2019 17:00 Tondela Vitória Guimarães -
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-02-2019 17:00 Vitória Guimarães Portimonense -
17-02-2019 17:00 Moreirense Tondela -
17-02-2019 17:00 Porto Vitória Setúbal -
17-02-2019 17:00 Belenenses Marítimo -
17-02-2019 17:00 Desportivo Aves Benfica -
17-02-2019 17:00 Chaves Boavista -
17-02-2019 17:00 Rio Ave Santa Clara -
17-02-2019 17:00 Sporting CP Sporting Braga -
17-02-2019 17:00 Nacional Feirense -
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-02-2019 16:00 Santa Clara Nacional -
24-02-2019 17:00 Boavista Rio Ave -
24-02-2019 17:00 Feirense Moreirense -
24-02-2019 17:00 Benfica Chaves -
24-02-2019 17:00 Marítimo Sporting CP -
24-02-2019 17:00 Tondela Porto -
24-02-2019 17:00 Sporting Braga Belenenses -
24-02-2019 17:00 Portimonense Desportivo Aves -
24-02-2019 17:00 Vitória Setúbal Vitória Guimarães -
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-03-2019 17:00 Vitória Guimarães Marítimo -
03-03-2019 17:00 Moreirense Vitória Setúbal -
03-03-2019 17:00 Belenenses Feirense -
03-03-2019 17:00 Nacional Tondela -
03-03-2019 17:00 Desportivo Aves Boavista -
03-03-2019 17:00 Rio Ave Sporting Braga -
03-03-2019 17:00 Porto Benfica -
03-03-2019 17:00 Sporting CP Portimonense -
03-03-2019 17:00 Chaves Santa Clara -
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-03-2019 16:00 Santa Clara Desportivo Aves -
10-03-2019 17:00 Chaves Rio Ave -
10-03-2019 17:00 Feirense Porto -
10-03-2019 17:00 Marítimo Moreirense -
10-03-2019 17:00 Vitória Setúbal Tondela -
10-03-2019 17:00 Sporting Braga Vitória Guimarães -
10-03-2019 17:00 Boavista Sporting CP -
10-03-2019 17:00 Benfica Belenenses -
10-03-2019 17:00 Portimonense Nacional -
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-03-2019 17:00 Desportivo Aves Chaves -
17-03-2019 17:00 Porto Marítimo -
17-03-2019 17:00 Belenenses Portimonense -
17-03-2019 17:00 Nacional Rio Ave -
17-03-2019 17:00 Vitória Setúbal Sporting Braga -
17-03-2019 17:00 Tondela Feirense -
17-03-2019 17:00 Vitória Guimarães Boavista -
17-03-2019 17:00 Moreirense Benfica -
17-03-2019 17:00 Sporting CP Santa Clara -
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-03-2019 16:00 Santa Clara Vitória Guimarães -
31-03-2019 17:00 Feirense Vitória Setúbal -
31-03-2019 17:00 Marítimo Nacional -
31-03-2019 17:00 Chaves Sporting CP -
31-03-2019 17:00 Sporting Braga Porto -
31-03-2019 17:00 Rio Ave Desportivo Aves -
31-03-2019 17:00 Portimonense Moreirense -
31-03-2019 17:00 Boavista Belenenses -
31-03-2019 17:00 Benfica Tondela -
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-04-2019 17:00 Tondela Portimonense -
07-04-2019 17:00 Sporting CP Rio Ave -
07-04-2019 17:00 Belenenses Santa Clara -
07-04-2019 17:00 Vitória Setúbal Marítimo -
07-04-2019 17:00 Vitória Guimarães Chaves -
07-04-2019 17:00 Nacional Desportivo Aves -
07-04-2019 17:00 Porto Boavista -
07-04-2019 17:00 Feirense Benfica -
07-04-2019 17:00 Moreirense Sporting Braga -
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-04-2019 16:00 Santa Clara Moreirense -
14-04-2019 17:00 Boavista Nacional -
14-04-2019 17:00 Sporting Braga Tondela -
14-04-2019 17:00 Benfica Vitória Setúbal -
14-04-2019 17:00 Desportivo Aves Sporting CP -
14-04-2019 17:00 Chaves Belenenses -
14-04-2019 17:00 Rio Ave Vitória Guimarães -
14-04-2019 17:00 Marítimo Feirense -
14-04-2019 17:00 Portimonense Porto -
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-04-2019 17:00 Vitória Setúbal Portimonense -
20-04-2019 17:00 Benfica Marítimo -
20-04-2019 17:00 Nacional Sporting CP -
20-04-2019 17:00 Porto Santa Clara -
20-04-2019 17:00 Belenenses Rio Ave -
20-04-2019 17:00 Moreirense Chaves -
20-04-2019 17:00 Tondela Boavista -
20-04-2019 17:00 Vitória Guimarães Desportivo Aves -
20-04-2019 17:00 Feirense Sporting Braga -
Speelronde 31
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-04-2019 16:00 Santa Clara Vitória Setúbal -
28-04-2019 17:00 Chaves Nacional -
28-04-2019 17:00 Marítimo Tondela -
28-04-2019 17:00 Boavista Moreirense -
28-04-2019 17:00 Desportivo Aves Belenenses -
28-04-2019 17:00 Sporting Braga Benfica -
28-04-2019 17:00 Sporting CP Vitória Guimarães -
28-04-2019 17:00 Portimonense Feirense -
28-04-2019 17:00 Rio Ave Porto -
Speelronde 32
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-05-2019 17:00 Belenenses Sporting CP -
05-05-2019 17:00 Vitória Guimarães Nacional -
05-05-2019 17:00 Moreirense Rio Ave -
05-05-2019 17:00 Tondela Santa Clara -
05-05-2019 17:00 Benfica Portimonense -
05-05-2019 17:00 Feirense Chaves -
05-05-2019 17:00 Vitória Setúbal Boavista -
05-05-2019 17:00 Porto Desportivo Aves -
05-05-2019 17:00 Marítimo Sporting Braga -
Speelronde 33
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-05-2019 16:00 Santa Clara Feirense -
12-05-2019 17:00 Chaves Vitória Setúbal -
12-05-2019 17:00 Nacional Porto -
12-05-2019 17:00 Sporting CP Tondela -
12-05-2019 17:00 Boavista Sporting Braga -
12-05-2019 17:00 Desportivo Aves Moreirense -
12-05-2019 17:00 Rio Ave Benfica -
12-05-2019 17:00 Vitória Guimarães Belenenses -
12-05-2019 17:00 Portimonense Marítimo -
Speelronde 34
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-05-2019 17:00 Benfica Santa Clara -
19-05-2019 17:00 Sporting Braga Portimonense -
19-05-2019 17:00 Porto Sporting CP -
19-05-2019 17:00 Belenenses Nacional -
19-05-2019 17:00 Tondela Chaves -
19-05-2019 17:00 Feirense Desportivo Aves -
19-05-2019 17:00 Marítimo Boavista -
19-05-2019 17:00 Moreirense Vitória Guimarães -
19-05-2019 17:00 Vitória Setúbal Rio Ave -