Speelschema Primeira Liga 2018/2019

Speelschema Primeira Liga 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Primeira Liga speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle Primeira Liga wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-08-2018 21:30 Benfica Vitória Guimarães 3 - 2
11-08-2018 17:30 Vitória Setúbal Desportivo Aves 2 - 0
11-08-2018 20:00 Tondela Belenenses 0 - 1
11-08-2018 22:00 Porto Chaves 5 - 0
12-08-2018 17:00 Marítimo Santa Clara 1 - 0
12-08-2018 17:00 Feirense Rio Ave 2 - 0
12-08-2018 17:00 Marítimo Santa Clara -
12-08-2018 17:00 Feirense Rio Ave -
12-08-2018 19:30 Moreirense Sporting CP 1 - 3
12-08-2018 19:30 Moreirense Sporting CP -
12-08-2018 21:30 Sporting Braga Nacional 4 - 2
12-08-2018 21:30 Sporting Braga Nacional -
13-08-2018 21:15 Portimonense Boavista 0 - 2
13-08-2018 21:15 Portimonense Boavista -
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-08-2018 21:30 Desportivo Aves Tondela 2 - 2
18-08-2018 17:30 Chaves Portimonense 2 - 0
18-08-2018 20:00 Boavista Benfica 0 - 2
18-08-2018 22:00 Sporting CP Vitória Setúbal 2 - 1
19-08-2018 17:00 Rio Ave Marítimo 3 - 1
19-08-2018 17:00 Nacional Moreirense 1 - 2
19-08-2018 19:30 Belenenses Porto 2 - 3
19-08-2018 21:30 Santa Clara Sporting Braga 3 - 3
20-08-2018 21:15 Vitória Guimarães Feirense 0 - 1
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2018 21:30 Marítimo Chaves 2 - 1
25-08-2018 17:30 Portimonense Santa Clara 2 - 2
25-08-2018 20:00 Benfica Sporting CP 1 - 1
25-08-2018 22:00 Porto Vitória Guimarães 2 - 3
26-08-2018 17:00 Vitória Setúbal Nacional 1 - 2
26-08-2018 17:00 Feirense Boavista 1 - 1
26-08-2018 19:30 Tondela Rio Ave 1 - 1
26-08-2018 21:30 Sporting Braga Desportivo Aves 3 - 1
27-08-2018 21:15 Moreirense Belenenses 1 - 1
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-08-2018 20:00 Chaves Sporting Braga 0 - 1
31-08-2018 22:15 Vitória Guimarães Tondela 1 - 0
01-09-2018 17:30 Belenenses Vitória Setúbal 0 - 0
01-09-2018 20:00 Santa Clara Boavista 4 - 2
01-09-2018 22:00 Sporting CP Feirense 1 - 0
02-09-2018 17:00 Rio Ave Portimonense 2 - 1
02-09-2018 17:00 Desportivo Aves Marítimo 0 - 1
02-09-2018 19:30 Nacional Benfica 0 - 4
02-09-2018 21:30 Porto Moreirense 3 - 0
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-09-2018 21:30 Boavista Chaves 1 - 2
22-09-2018 17:30 Santa Clara Rio Ave 1 - 3
22-09-2018 20:00 Marítimo Belenenses 0 - 0
22-09-2018 22:00 Vitória Setúbal Porto 0 - 2
23-09-2018 17:00 Tondela Moreirense 2 - 0
23-09-2018 17:00 Feirense Nacional 0 - 0
23-09-2018 19:30 Benfica Desportivo Aves 2 - 0
23-09-2018 21:30 Portimonense Vitória Guimarães 3 - 2
24-09-2018 21:15 Sporting Braga Sporting CP 1 - 0
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-09-2018 22:15 Chaves Benfica 2 - 2
28-09-2018 21:30 Porto Tondela 1 - 0
29-09-2018 17:30 Moreirense Feirense 1 - 0
29-09-2018 20:00 Rio Ave Boavista 2 - 1
29-09-2018 22:00 Sporting CP Marítimo 2 - 0
30-09-2018 17:00 Nacional Santa Clara 0 - 3
30-09-2018 19:30 Vitória Guimarães Vitória Setúbal 1 - 1
30-09-2018 21:30 Belenenses Sporting Braga 0 - 3
01-10-2018 21:15 Desportivo Aves Portimonense 3 - 0
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-10-2018 16:30 Tondela Nacional 1 - 1
05-10-2018 19:00 Santa Clara Chaves 1 - 0
05-10-2018 21:30 Feirense Belenenses 0 - 0
06-10-2018 16:30 Vitória Setúbal Moreirense 3 - 0
06-10-2018 19:00 Marítimo Vitória Guimarães 1 - 3
06-10-2018 21:30 Sporting Braga Rio Ave 1 - 1
07-10-2018 16:00 Boavista Desportivo Aves 1 - 0
07-10-2018 18:30 Benfica Porto 1 - 0
07-10-2018 21:00 Portimonense Sporting CP 4 - 2
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-10-2018 20:00 Nacional Portimonense 0 - 1
26-10-2018 22:15 Vitória Guimarães Sporting Braga 1 - 1
27-10-2018 16:30 Desportivo Aves Santa Clara 1 - 2
27-10-2018 19:00 Rio Ave Chaves 1 - 0
27-10-2018 21:30 Belenenses Benfica 2 - 0
28-10-2018 16:00 Moreirense Marítimo 1 - 0
28-10-2018 16:00 Tondela Vitória Setúbal 1 - 2
28-10-2018 18:30 Porto Feirense 2 - 0
28-10-2018 21:00 Sporting CP Boavista 3 - 0
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-11-2018 21:30 Benfica Moreirense 1 - 3
03-11-2018 16:30 Portimonense Belenenses 1 - 1
03-11-2018 19:00 Marítimo Porto 0 - 2
03-11-2018 21:30 Boavista Vitória Guimarães 0 - 0
04-11-2018 16:00 Feirense Tondela 2 - 4
04-11-2018 18:30 Santa Clara Sporting CP 1 - 2
04-11-2018 21:00 Sporting Braga Vitória Setúbal 2 - 1
05-11-2018 20:00 Rio Ave Nacional 3 - 3
05-11-2018 22:15 Chaves Desportivo Aves 1 - 2
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-11-2018 20:00 Moreirense Portimonense 2 - 0
09-11-2018 22:15 Vitória Setúbal Feirense 2 - 1
10-11-2018 16:30 Belenenses Boavista 0 - 0
10-11-2018 16:30 Desportivo Aves Rio Ave 2 - 1
10-11-2018 19:00 Nacional Marítimo 1 - 0
10-11-2018 21:30 Porto Sporting Braga 1 - 0
11-11-2018 16:00 Vitória Guimarães Santa Clara 2 - 0
11-11-2018 18:30 Tondela Benfica 1 - 3
11-11-2018 21:00 Sporting CP Chaves 2 - 1
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-11-2018 21:30 Santa Clara Belenenses 2 - 3
01-12-2018 16:30 Marítimo Vitória Setúbal 0 - 1
01-12-2018 19:00 Benfica Feirense 4 - 0
01-12-2018 21:30 Sporting Braga Moreirense 2 - 0
02-12-2018 16:00 Portimonense Tondela 3 - 2
02-12-2018 16:00 Desportivo Aves Nacional 2 - 3
02-12-2018 18:30 Chaves Vitória Guimarães 0 - 1
02-12-2018 21:00 Boavista Porto 0 - 1
03-12-2018 21:15 Rio Ave Sporting CP 1 - 3
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-12-2018 21:30 Porto Portimonense 4 - 1
08-12-2018 16:30 Belenenses Chaves 1 - 0
08-12-2018 19:00 Tondela Sporting Braga 0 - 1
08-12-2018 21:30 Vitória Setúbal Benfica 0 - 1
09-12-2018 16:00 Nacional Boavista 0 - 0
09-12-2018 16:00 Moreirense Santa Clara 0 - 1
09-12-2018 18:30 Vitória Guimarães Rio Ave 3 - 2
09-12-2018 21:00 Sporting CP Desportivo Aves 4 - 1
10-12-2018 21:15 Feirense Marítimo 1 - 1
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-12-2018 20:00 Portimonense Vitória Setúbal 3 - 1
14-12-2018 22:15 Sporting Braga Feirense 4 - 0
15-12-2018 16:30 Chaves Moreirense 1 - 2
15-12-2018 16:30 Boavista Tondela 2 - 0
15-12-2018 19:00 Desportivo Aves Vitória Guimarães 1 - 1
15-12-2018 21:30 Santa Clara Porto 1 - 2
16-12-2018 16:00 Rio Ave Belenenses 2 - 2
16-12-2018 18:30 Marítimo Benfica 0 - 1
16-12-2018 21:00 Sporting CP Nacional 5 - 2
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-12-2018 16:30 Vitória Setúbal Santa Clara 0 - 2
22-12-2018 16:30 Tondela Marítimo 2 - 1
22-12-2018 16:30 Feirense Portimonense 0 - 1
22-12-2018 19:00 Belenenses Desportivo Aves 5 - 2
22-12-2018 21:30 Moreirense Boavista 2 - 1
23-12-2018 16:00 Nacional Chaves 2 - 0
23-12-2018 16:00 Porto Rio Ave 2 - 1
23-12-2018 18:30 Benfica Sporting Braga 6 - 2
23-12-2018 21:00 Vitória Guimarães Sporting CP 1 - 0
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-01-2019 17:00 Santa Clara Tondela 1 - 2
02-01-2019 19:00 Nacional Vitória Guimarães 1 - 0
02-01-2019 19:00 Boavista Vitória Setúbal 1 - 0
02-01-2019 19:00 Sporting Braga Marítimo 2 - 0
02-01-2019 21:15 Portimonense Benfica 2 - 0
02-01-2019 21:15 Rio Ave Moreirense 1 - 2
03-01-2019 17:00 Chaves Feirense 0 - 0
03-01-2019 19:00 Sporting CP Belenenses 2 - 1
03-01-2019 21:15 Desportivo Aves Porto 0 - 1
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-01-2019 21:30 Marítimo Portimonense 2 - 1
06-01-2019 16:00 Vitória Setúbal Chaves 0 - 0
06-01-2019 16:00 Feirense Santa Clara 2 - 2
06-01-2019 16:00 Belenenses Vitória Guimarães 1 - 0
06-01-2019 18:30 Benfica Rio Ave 4 - 2
06-01-2019 21:00 Sporting Braga Boavista 1 - 0
07-01-2019 18:00 Moreirense Desportivo Aves 1 - 0
07-01-2019 20:00 Tondela Sporting CP 2 - 1
07-01-2019 22:15 Porto Nacional 3 - 1
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-01-2019 21:15 Portimonense Sporting Braga 1 - 1
11-01-2019 20:00 Santa Clara Benfica 0 - 2
11-01-2019 20:00 Desportivo Aves Feirense 1 - 1
11-01-2019 22:15 Vitória Guimarães Moreirense 1 - 0
12-01-2019 16:30 Sporting CP Porto 0 - 0
12-01-2019 21:30 Boavista Marítimo 0 - 1
13-01-2019 16:00 Nacional Belenenses 0 - 1
13-01-2019 18:30 Chaves Tondela 2 - 1
13-01-2019 21:00 Rio Ave Vitória Setúbal 1 - 1
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-01-2019 19:45 Nacional Sporting Braga 0 - 3
18-01-2019 20:00 Chaves Porto 1 - 4
18-01-2019 22:15 Vitória Guimarães Benfica 0 - 1
19-01-2019 16:30 Belenenses Tondela 2 - 2
19-01-2019 19:00 Sporting CP Moreirense 2 - 1
19-01-2019 21:30 Santa Clara Marítimo 0 - 1
20-01-2019 16:00 Desportivo Aves Vitória Setúbal 2 - 1
20-01-2019 18:30 Boavista Portimonense 0 - 2
20-01-2019 21:00 Rio Ave Feirense 0 - 0
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-01-2019 18:00 Marítimo Rio Ave 0 - 2
28-01-2019 20:00 Moreirense Nacional 2 - 1
28-01-2019 20:00 Tondela Desportivo Aves 0 - 2
28-01-2019 22:15 Feirense Vitória Guimarães 1 - 2
29-01-2019 20:00 Portimonense Chaves 0 - 1
29-01-2019 20:00 Benfica Boavista 5 - 1
29-01-2019 22:15 Sporting Braga Santa Clara 1 - 0
30-01-2019 20:00 Vitória Setúbal Sporting CP 1 - 1
30-01-2019 22:15 Porto Belenenses 3 - 0
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-02-2019 21:30 Rio Ave Tondela 2 - 2
02-02-2019 16:30 Chaves Marítimo 1 - 0
02-02-2019 19:00 Boavista Feirense 2 - 0
02-02-2019 21:30 Desportivo Aves Sporting Braga 0 - 2
03-02-2019 16:00 Santa Clara Portimonense 2 - 1
03-02-2019 16:00 Nacional Vitória Setúbal 0 - 0
03-02-2019 18:30 Sporting CP Benfica 2 - 4
03-02-2019 21:00 Vitória Guimarães Porto 0 - 0
04-02-2019 21:15 Belenenses Moreirense 0 - 1
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-02-2019 21:30 Moreirense Porto 1 - 1
09-02-2019 16:30 Marítimo Desportivo Aves 0 - 1
09-02-2019 19:00 Portimonense Rio Ave 0 - 1
09-02-2019 21:30 Tondela Vitória Guimarães 1 - 0
10-02-2019 16:00 Sporting Braga Chaves 2 - 1
10-02-2019 16:00 Boavista Santa Clara 1 - 0
10-02-2019 18:30 Benfica Nacional 10 - 0
10-02-2019 21:00 Feirense Sporting CP 1 - 3
11-02-2019 21:15 Vitória Setúbal Belenenses 0 - 0
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-02-2019 21:30 Rio Ave Santa Clara 1 - 2
16-02-2019 16:30 Nacional Feirense 4 - 0
16-02-2019 19:00 Vitória Guimarães Portimonense 2 - 0
16-02-2019 21:30 Porto Vitória Setúbal 2 - 0
17-02-2019 16:00 Moreirense Tondela 2 - 0
17-02-2019 16:00 Belenenses Marítimo 0 - 1
17-02-2019 18:30 Chaves Boavista 1 - 1
17-02-2019 21:00 Sporting CP Sporting Braga 3 - 0
18-02-2019 21:15 Desportivo Aves Benfica 0 - 3
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-02-2019 20:00 Sporting Braga Belenenses 0 - 2
22-02-2019 22:15 Tondela Porto 0 - 3
23-02-2019 16:30 Feirense Moreirense 1 - 3
23-02-2019 19:00 Portimonense Desportivo Aves 1 - 1
23-02-2019 21:30 Vitória Setúbal Vitória Guimarães 1 - 1
24-02-2019 16:30 Santa Clara Nacional 2 - 0
24-02-2019 18:30 Boavista Rio Ave 1 - 0
25-02-2019 20:00 Marítimo Sporting CP 0 - 0
25-02-2019 22:15 Benfica Chaves 4 - 0
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-03-2019 21:30 Desportivo Aves Boavista 2 - 0
02-03-2019 16:30 Nacional Tondela 3 - 2
02-03-2019 19:00 Moreirense Vitória Setúbal 1 - 1
02-03-2019 21:30 Porto Benfica 1 - 2
03-03-2019 16:00 Belenenses Feirense 4 - 0
03-03-2019 16:00 Chaves Santa Clara 0 - 0
03-03-2019 18:30 Rio Ave Sporting Braga 1 - 2
03-03-2019 21:00 Sporting CP Portimonense 3 - 1
04-03-2019 21:15 Vitória Guimarães Marítimo 1 - 0
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-03-2019 21:30 Chaves Rio Ave 1 - 1
09-03-2019 16:30 Marítimo Moreirense 3 - 2
09-03-2019 19:00 Sporting Braga Vitória Guimarães 1 - 0
09-03-2019 21:30 Boavista Sporting CP 1 - 2
10-03-2019 16:00 Santa Clara Desportivo Aves 0 - 0
10-03-2019 16:00 Portimonense Nacional 5 - 1
10-03-2019 18:30 Vitória Setúbal Tondela 0 - 0
10-03-2019 21:00 Feirense Porto 1 - 2
11-03-2019 21:15 Benfica Belenenses 2 - 2
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-03-2019 21:30 Sporting CP Santa Clara 1 - 0
16-03-2019 16:30 Belenenses Portimonense 2 - 2
16-03-2019 16:30 Vitória Setúbal Sporting Braga 0 - 1
16-03-2019 19:00 Vitória Guimarães Boavista 3 - 1
16-03-2019 21:30 Porto Marítimo 3 - 0
17-03-2019 16:00 Desportivo Aves Chaves 0 - 1
17-03-2019 16:00 Nacional Rio Ave 0 - 1
17-03-2019 18:30 Moreirense Benfica 0 - 4
17-03-2019 21:00 Tondela Feirense 1 - 1
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-03-2019 17:00 Santa Clara Vitória Guimarães -
31-03-2019 17:00 Feirense Vitória Setúbal -
31-03-2019 17:00 Marítimo Nacional -
31-03-2019 17:00 Chaves Sporting CP -
31-03-2019 17:00 Sporting Braga Porto -
31-03-2019 17:00 Rio Ave Desportivo Aves -
31-03-2019 17:00 Portimonense Moreirense -
31-03-2019 17:00 Boavista Belenenses -
31-03-2019 17:00 Benfica Tondela -
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-04-2019 17:00 Tondela Portimonense -
07-04-2019 17:00 Sporting CP Rio Ave -
07-04-2019 17:00 Belenenses Santa Clara -
07-04-2019 17:00 Vitória Setúbal Marítimo -
07-04-2019 17:00 Vitória Guimarães Chaves -
07-04-2019 17:00 Nacional Desportivo Aves -
07-04-2019 17:00 Porto Boavista -
07-04-2019 17:00 Feirense Benfica -
07-04-2019 17:00 Moreirense Sporting Braga -
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-04-2019 17:00 Santa Clara Moreirense -
14-04-2019 17:00 Boavista Nacional -
14-04-2019 17:00 Sporting Braga Tondela -
14-04-2019 17:00 Benfica Vitória Setúbal -
14-04-2019 17:00 Desportivo Aves Sporting CP -
14-04-2019 17:00 Chaves Belenenses -
14-04-2019 17:00 Rio Ave Vitória Guimarães -
14-04-2019 17:00 Marítimo Feirense -
14-04-2019 17:00 Portimonense Porto -
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-04-2019 17:00 Vitória Setúbal Portimonense -
20-04-2019 17:00 Benfica Marítimo -
20-04-2019 17:00 Nacional Sporting CP -
20-04-2019 17:00 Porto Santa Clara -
20-04-2019 17:00 Belenenses Rio Ave -
20-04-2019 17:00 Moreirense Chaves -
20-04-2019 17:00 Tondela Boavista -
20-04-2019 17:00 Vitória Guimarães Desportivo Aves -
20-04-2019 17:00 Feirense Sporting Braga -
Speelronde 31
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-04-2019 17:00 Santa Clara Vitória Setúbal -
28-04-2019 17:00 Chaves Nacional -
28-04-2019 17:00 Marítimo Tondela -
28-04-2019 17:00 Boavista Moreirense -
28-04-2019 17:00 Desportivo Aves Belenenses -
28-04-2019 17:00 Sporting Braga Benfica -
28-04-2019 17:00 Sporting CP Vitória Guimarães -
28-04-2019 17:00 Portimonense Feirense -
28-04-2019 17:00 Rio Ave Porto -
Speelronde 32
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-05-2019 17:00 Belenenses Sporting CP -
05-05-2019 17:00 Vitória Guimarães Nacional -
05-05-2019 17:00 Moreirense Rio Ave -
05-05-2019 17:00 Tondela Santa Clara -
05-05-2019 17:00 Benfica Portimonense -
05-05-2019 17:00 Feirense Chaves -
05-05-2019 17:00 Vitória Setúbal Boavista -
05-05-2019 17:00 Porto Desportivo Aves -
05-05-2019 17:00 Marítimo Sporting Braga -
Speelronde 33
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-05-2019 16:00 Santa Clara Feirense -
12-05-2019 17:00 Chaves Vitória Setúbal -
12-05-2019 17:00 Nacional Porto -
12-05-2019 17:00 Sporting CP Tondela -
12-05-2019 17:00 Boavista Sporting Braga -
12-05-2019 17:00 Desportivo Aves Moreirense -
12-05-2019 17:00 Rio Ave Benfica -
12-05-2019 17:00 Vitória Guimarães Belenenses -
12-05-2019 17:00 Portimonense Marítimo -
Speelronde 34
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-05-2019 17:00 Benfica Santa Clara -
19-05-2019 17:00 Sporting Braga Portimonense -
19-05-2019 17:00 Porto Sporting CP -
19-05-2019 17:00 Belenenses Nacional -
19-05-2019 17:00 Tondela Chaves -
19-05-2019 17:00 Feirense Desportivo Aves -
19-05-2019 17:00 Marítimo Boavista -
19-05-2019 17:00 Moreirense Vitória Guimarães -
19-05-2019 17:00 Vitória Setúbal Rio Ave -