Speelschema Tipico Bundesliga 2018/2019

Speelschema Tipico Bundesliga 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Tipico Bundesliga speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle Tipico Bundesliga wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-07-2018 20:45 Austria Wien Wacker Innsbruck 2 - 1
28-07-2018 17:00 Sturm Graz Hartberg 3 - 2
28-07-2018 17:00 Rheindorf Altach Mattersburg 2 - 3
29-07-2018 17:00 Salzburg LASK Linz 3 - 1
29-07-2018 17:00 Admira Rapid Wien 0 - 3
29-07-2018 17:00 St. Pölten Wolfsberger AC 4 - 3
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-08-2018 17:00 Rapid Wien Rheindorf Altach 1 - 1
04-08-2018 17:00 Mattersburg Salzburg 0 - 2
04-08-2018 17:00 Wacker Innsbruck Sturm Graz 2 - 3
05-08-2018 17:00 LASK Linz St. Pölten 0 - 0
05-08-2018 17:00 Hartberg Admira 0 - 1
05-08-2018 17:30 Wolfsberger AC Austria Wien 1 - 0
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-08-2018 17:00 Salzburg Austria Wien 2 - 0
11-08-2018 17:00 Rheindorf Altach Wacker Innsbruck 1 - 2
11-08-2018 17:00 Hartberg Mattersburg 4 - 2
12-08-2018 17:00 St. Pölten Sturm Graz 2 - 0
12-08-2018 17:00 Rapid Wien Wolfsberger AC 0 - 0
12-08-2018 17:00 Admira LASK Linz 0 - 1
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-08-2018 17:00 Salzburg Hartberg 2 - 0
18-08-2018 17:00 Mattersburg Wolfsberger AC 0 - 6
18-08-2018 17:00 Wacker Innsbruck St. Pölten 0 - 2
19-08-2018 17:00 Sturm Graz Rheindorf Altach 1 - 1
19-08-2018 17:00 LASK Linz Rapid Wien 2 - 1
19-08-2018 17:00 Austria Wien Admira 4 - 0
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-08-2018 17:00 Rheindorf Altach Salzburg 2 - 3
25-08-2018 17:00 Wolfsberger AC Sturm Graz 1 - 1
25-08-2018 17:00 St. Pölten Austria Wien 0 - 0
26-08-2018 17:00 Rapid Wien Wacker Innsbruck 2 - 1
26-08-2018 17:00 Admira Mattersburg 0 - 0
26-08-2018 17:00 Hartberg LASK Linz 0 - 1
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-09-2018 17:00 Austria Wien Mattersburg 2 - 1
01-09-2018 17:00 Rheindorf Altach St. Pölten 1 - 2
01-09-2018 17:00 Wacker Innsbruck Hartberg 2 - 1
02-09-2018 17:00 Salzburg Admira 3 - 1
02-09-2018 17:00 Sturm Graz Rapid Wien 1 - 1
02-09-2018 17:00 LASK Linz Wolfsberger AC 2 - 0
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-09-2018 17:00 Admira Sturm Graz 2 - 3
15-09-2018 17:00 Hartberg Rheindorf Altach 2 - 1
15-09-2018 17:00 St. Pölten Salzburg 1 - 3
16-09-2018 14:30 Mattersburg LASK Linz 1 - 3
16-09-2018 14:30 Wolfsberger AC Wacker Innsbruck 3 - 1
16-09-2018 17:00 Rapid Wien Austria Wien 0 - 1
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-09-2018 17:00 Sturm Graz Mattersburg 1 - 2
22-09-2018 17:00 Rheindorf Altach Wolfsberger AC 0 - 1
22-09-2018 17:00 St. Pölten Hartberg 3 - 0
23-09-2018 14:30 Austria Wien LASK Linz 0 - 3
23-09-2018 14:30 Wacker Innsbruck Admira 1 - 3
23-09-2018 17:00 Salzburg Rapid Wien 2 - 1
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-09-2018 17:00 Rapid Wien St. Pölten 0 - 2
29-09-2018 17:00 Admira Rheindorf Altach 2 - 4
29-09-2018 17:00 Wolfsberger AC Salzburg 1 - 4
30-09-2018 14:30 Mattersburg Wacker Innsbruck 2 - 1
30-09-2018 14:30 Hartberg Austria Wien 0 - 1
30-09-2018 17:00 LASK Linz Sturm Graz 0 - 0
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-10-2018 17:00 Rheindorf Altach Austria Wien 2 - 0
06-10-2018 17:00 Wolfsberger AC Hartberg 3 - 4
06-10-2018 17:00 St. Pölten Admira 0 - 0
07-10-2018 14:30 Rapid Wien Mattersburg 1 - 0
07-10-2018 14:30 Wacker Innsbruck LASK Linz 1 - 0
07-10-2018 17:00 Sturm Graz Salzburg 1 - 2
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-10-2018 17:00 Salzburg Wacker Innsbruck 1 - 1
20-10-2018 17:00 LASK Linz Rheindorf Altach 1 - 1
20-10-2018 17:00 Hartberg Rapid Wien 3 - 0
21-10-2018 14:30 Admira Wolfsberger AC 0 - 0
21-10-2018 14:30 Mattersburg St. Pölten 2 - 0
21-10-2018 17:00 Austria Wien Sturm Graz 1 - 1
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-10-2018 17:00 Mattersburg Rheindorf Altach 1 - 1
27-10-2018 17:00 Wacker Innsbruck Austria Wien 0 - 0
27-10-2018 17:00 Hartberg Sturm Graz 2 - 0
28-10-2018 14:30 Rapid Wien Admira 2 - 0
28-10-2018 14:30 Wolfsberger AC St. Pölten 1 - 0
28-10-2018 17:00 LASK Linz Salzburg 3 - 3
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-11-2018 17:00 Sturm Graz Wacker Innsbruck 1 - 1
03-11-2018 17:00 Admira Hartberg 2 - 3
03-11-2018 17:00 St. Pölten LASK Linz 2 - 2
04-11-2018 14:30 Salzburg Mattersburg 2 - 1
04-11-2018 14:30 Austria Wien Wolfsberger AC 2 - 3
04-11-2018 17:00 Rheindorf Altach Rapid Wien 2 - 2
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-11-2018 17:00 Sturm Graz St. Pölten 0 - 0
10-11-2018 17:00 LASK Linz Admira 5 - 1
10-11-2018 17:00 Wacker Innsbruck Rheindorf Altach 1 - 0
11-11-2018 14:30 Mattersburg Hartberg 1 - 2
11-11-2018 14:30 Wolfsberger AC Rapid Wien 3 - 1
11-11-2018 17:00 Austria Wien Salzburg 0 - 2
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-11-2018 17:00 Admira Austria Wien -
24-11-2018 17:00 Wolfsberger AC Mattersburg -
24-11-2018 17:00 Hartberg Salzburg -
25-11-2018 14:30 Rheindorf Altach Sturm Graz -
25-11-2018 14:30 St. Pölten Wacker Innsbruck -
25-11-2018 17:00 Rapid Wien LASK Linz -
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-08-2018 21:30 Olimpia Deportivo Capiatá -
12-08-2018 23:45 Libertad Guaraní -
01-12-2018 17:00 LASK Linz Hartberg -
01-12-2018 17:00 Mattersburg Admira -
01-12-2018 17:00 Austria Wien St. Pölten -
02-12-2018 14:30 Wacker Innsbruck Rapid Wien -
02-12-2018 14:30 Salzburg Rheindorf Altach -
02-12-2018 17:00 Sturm Graz Wolfsberger AC -
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-12-2018 17:00 Admira Salzburg -
08-12-2018 17:00 Wolfsberger AC LASK Linz -
08-12-2018 17:00 St. Pölten Rheindorf Altach -
09-12-2018 14:30 Mattersburg Austria Wien -
09-12-2018 14:30 Hartberg Wacker Innsbruck -
09-12-2018 17:00 Rapid Wien Sturm Graz -
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-12-2018 17:00 Sturm Graz Admira -
15-12-2018 17:00 LASK Linz Mattersburg -
15-12-2018 17:00 Wacker Innsbruck Wolfsberger AC -
16-12-2018 14:30 Salzburg St. Pölten -
16-12-2018 14:30 Rheindorf Altach Hartberg -
16-12-2018 17:00 Austria Wien Rapid Wien -
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-02-2019 17:00 Rapid Wien Salzburg -
23-02-2019 17:00 LASK Linz Austria Wien -
23-02-2019 17:00 Admira Wacker Innsbruck -
23-02-2019 17:00 Mattersburg Sturm Graz -
23-02-2019 17:00 Wolfsberger AC Rheindorf Altach -
23-02-2019 17:00 Hartberg St. Pölten -
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-03-2019 17:00 Salzburg Wolfsberger AC -
02-03-2019 17:00 Sturm Graz LASK Linz -
02-03-2019 17:00 Austria Wien Hartberg -
02-03-2019 17:00 Rheindorf Altach Admira -
02-03-2019 17:00 St. Pölten Rapid Wien -
02-03-2019 17:00 Wacker Innsbruck Mattersburg -
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-03-2019 17:00 Salzburg Sturm Graz -
09-03-2019 17:00 LASK Linz Wacker Innsbruck -
09-03-2019 17:00 Admira St. Pölten -
09-03-2019 17:00 Mattersburg Rapid Wien -
09-03-2019 17:00 Austria Wien Rheindorf Altach -
09-03-2019 17:00 Hartberg Wolfsberger AC -
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-03-2019 17:00 Sturm Graz Austria Wien -
16-03-2019 17:00 Rapid Wien Hartberg -
16-03-2019 17:00 Rheindorf Altach LASK Linz -
16-03-2019 17:00 Wolfsberger AC Admira -
16-03-2019 17:00 St. Pölten Mattersburg -
16-03-2019 17:00 Wacker Innsbruck Salzburg -