Speelschema Tipico Bundesliga 2021/2022

Speelschema Tipico Bundesliga 2021/2022 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Tipico Bundesliga speelschema van het seizoen 2021/2022 met het programma en de uitslagen van alle Tipico Bundesliga wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-07-2021 20:30 Sturm Graz Salzburg 1 - 3
24-07-2021 17:00 Rapid Wien Hartberg 0 - 2
24-07-2021 17:00 Rheindorf Altach LASK Linz 0 - 1
24-07-2021 17:00 Wattens Admira 1 - 1
25-07-2021 17:00 Ried Austria Wien 2 - 1
25-07-2021 17:00 Austria Klagenfurt Wolfsberger AC 1 - 1
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-07-2021 17:00 LASK Linz Rapid Wien 1 - 1
31-07-2021 17:00 Admira Austria Klagenfurt 4 - 0
31-07-2021 17:00 Hartberg Rheindorf Altach 1 - 2
01-08-2021 17:00 Austria Wien Wattens 1 - 1
01-08-2021 17:00 Wolfsberger AC Sturm Graz 1 - 4
01-08-2021 17:00 Salzburg Ried 7 - 1
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-08-2021 17:00 Austria Klagenfurt Hartberg 4 - 3
07-08-2021 17:00 Sturm Graz Rheindorf Altach 3 - 1
07-08-2021 17:00 Ried Admira 2 - 1
08-08-2021 17:00 Rapid Wien Wolfsberger AC 3 - 0
08-08-2021 17:00 Wattens LASK Linz 1 - 1
08-08-2021 17:00 Salzburg Austria Wien 1 - 0
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-08-2021 17:00 Admira Salzburg 0 - 1
14-08-2021 17:00 Hartberg Ried 1 - 1
14-08-2021 17:00 Wolfsberger AC Wattens 2 - 2
15-08-2021 17:00 Rheindorf Altach Rapid Wien 2 - 1
15-08-2021 17:00 LASK Linz Sturm Graz 1 - 3
15-08-2021 17:00 Austria Wien Austria Klagenfurt 1 - 1
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-08-2021 17:00 Wolfsberger AC Admira 3 - 0
21-08-2021 17:00 Salzburg Austria Klagenfurt 3 - 1
21-08-2021 17:00 Wattens Rheindorf Altach 0 - 0
22-08-2021 17:00 Rapid Wien Ried 3 - 0
22-08-2021 17:00 Sturm Graz Austria Wien 2 - 2
22-08-2021 17:00 LASK Linz Hartberg 1 - 1
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-08-2021 17:00 Austria Klagenfurt Wattens 2 - 1
28-08-2021 17:00 Hartberg Salzburg 0 - 1
28-08-2021 17:00 Rheindorf Altach Wolfsberger AC 1 - 2
29-08-2021 17:00 Austria Wien Rapid Wien 1 - 1
29-08-2021 17:00 Admira Sturm Graz 1 - 1
29-08-2021 17:00 Ried LASK Linz 1 - 0
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-09-2021 17:00 Wattens Salzburg 1 - 3
11-09-2021 17:00 Rapid Wien Admira 1 - 2
11-09-2021 17:00 Wolfsberger AC Hartberg 1 - 3
12-09-2021 14:30 LASK Linz Austria Wien 0 - 2
12-09-2021 14:30 Rheindorf Altach Ried 1 - 1
12-09-2021 17:00 Sturm Graz Austria Klagenfurt 2 - 1
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-09-2021 17:00 Ried Wolfsberger AC 3 - 3
18-09-2021 17:00 Austria Wien Rheindorf Altach 0 - 0
18-09-2021 17:00 Admira Hartberg 1 - 1
19-09-2021 14:30 Austria Klagenfurt LASK Linz -
19-09-2021 14:30 Sturm Graz Wattens -
19-09-2021 17:00 Salzburg Rapid Wien -
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-09-2021 17:00 Wolfsberger AC Salzburg -
25-09-2021 17:00 Wattens Ried -
25-09-2021 17:00 Rheindorf Altach Austria Klagenfurt -
26-09-2021 14:30 Hartberg Austria Wien -
26-09-2021 14:30 LASK Linz Admira -
26-09-2021 17:00 Rapid Wien Sturm Graz -
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-10-2021 17:00 Ried Austria Klagenfurt -
02-10-2021 17:00 Wolfsberger AC Austria Wien -
02-10-2021 17:00 Admira Rheindorf Altach -
03-10-2021 14:30 Rapid Wien Wattens -
03-10-2021 14:30 Hartberg Sturm Graz -
03-10-2021 17:00 Salzburg LASK Linz -
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-10-2021 17:00 Austria Wien Admira -
16-10-2021 17:00 Austria Klagenfurt Rapid Wien -
16-10-2021 17:00 Rheindorf Altach Salzburg -
17-10-2021 14:30 LASK Linz Wolfsberger AC -
17-10-2021 14:30 Wattens Hartberg -
17-10-2021 17:00 Sturm Graz Ried -
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-10-2021 17:00 Austria Wien Ried -
23-10-2021 17:00 Admira Wattens -
23-10-2021 17:00 Wolfsberger AC Austria Klagenfurt -
24-10-2021 14:30 Hartberg Rapid Wien -
24-10-2021 14:30 LASK Linz Rheindorf Altach -
24-10-2021 17:00 Salzburg Sturm Graz -
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-10-2021 17:00 Austria Klagenfurt Admira -
30-10-2021 17:00 Rheindorf Altach Hartberg -
30-10-2021 17:00 Ried Salzburg -
31-10-2021 14:30 Wattens Austria Wien -
31-10-2021 14:30 Sturm Graz Wolfsberger AC -
31-10-2021 17:00 Rapid Wien LASK Linz -
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-11-2021 17:00 Hartberg Austria Klagenfurt -
06-11-2021 17:00 Admira Ried -
06-11-2021 17:00 Austria Wien Salzburg -
07-11-2021 14:30 LASK Linz Wattens -
07-11-2021 14:30 Rheindorf Altach Sturm Graz -
07-11-2021 17:00 Wolfsberger AC Rapid Wien -
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-11-2021 17:00 Ried Hartberg -
20-11-2021 17:00 Salzburg Admira -
20-11-2021 17:00 Rapid Wien Rheindorf Altach -
21-11-2021 14:30 Austria Klagenfurt Austria Wien -
21-11-2021 14:30 Wattens Wolfsberger AC -
21-11-2021 17:00 Sturm Graz LASK Linz -
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-11-2021 17:00 Rheindorf Altach Wattens -
27-11-2021 17:00 Austria Klagenfurt Salzburg -
27-11-2021 17:00 Admira Wolfsberger AC -
28-11-2021 14:30 Austria Wien Sturm Graz -
28-11-2021 14:30 Hartberg LASK Linz -
28-11-2021 17:00 Ried Rapid Wien -
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-12-2021 17:00 Sturm Graz Admira -
04-12-2021 17:00 Wattens Austria Klagenfurt -
04-12-2021 17:00 Salzburg Hartberg -
05-12-2021 14:30 Wolfsberger AC Rheindorf Altach -
05-12-2021 14:30 LASK Linz Ried -
05-12-2021 17:00 Rapid Wien Austria Wien -
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-12-2021 17:00 Salzburg Wattens -
11-12-2021 17:00 Ried Rheindorf Altach -
11-12-2021 17:00 Hartberg Wolfsberger AC -
12-12-2021 14:30 Admira Rapid Wien -
12-12-2021 14:30 Austria Klagenfurt Sturm Graz -
12-12-2021 17:00 Austria Wien LASK Linz -
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-02-2022 01:00 Wolfsberger AC Ried -
11-02-2022 01:00 LASK Linz Austria Klagenfurt -
11-02-2022 01:00 Rapid Wien Salzburg -
11-02-2022 01:00 Wattens Sturm Graz -
11-02-2022 01:00 Rheindorf Altach Austria Wien -
11-02-2022 01:00 Hartberg Admira -
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-02-2022 01:00 Austria Wien Hartberg -
19-02-2022 01:00 Sturm Graz Rapid Wien -
19-02-2022 01:00 Admira LASK Linz -
19-02-2022 01:00 Salzburg Wolfsberger AC -
19-02-2022 01:00 Ried Wattens -
19-02-2022 01:00 Austria Klagenfurt Rheindorf Altach -
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-02-2022 01:00 LASK Linz Salzburg -
26-02-2022 01:00 Austria Klagenfurt Ried -
26-02-2022 01:00 Austria Wien Wolfsberger AC -
26-02-2022 01:00 Wattens Rapid Wien -
26-02-2022 01:00 Sturm Graz Hartberg -
26-02-2022 01:00 Rheindorf Altach Admira -
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-03-2022 01:00 Admira Austria Wien -
05-03-2022 01:00 Wolfsberger AC LASK Linz -
05-03-2022 01:00 Ried Sturm Graz -
05-03-2022 01:00 Rapid Wien Austria Klagenfurt -
05-03-2022 01:00 Salzburg Rheindorf Altach -
05-03-2022 01:00 Hartberg Wattens -