Speelschema UEFA Nations League 2022/2023

Speelschema UEFA Nations League 2022/2023 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige UEFA Nations League speelschema van het seizoen 2022/2023 met het programma en de uitslagen van alle UEFA Nations League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
League A
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-06-2022 18:00 Polen Wales 2 - 1
02-06-2022 20:45 Tsjechië Zwitserland 2 - 1
02-06-2022 20:45 Spanje Portugal 1 - 1
03-06-2022 20:45 Kroatië Oostenrijk 0 - 3
03-06-2022 20:45 Frankrijk Denemarken 1 - 2
03-06-2022 20:45 België Nederland 1 - 4
04-06-2022 18:00 Hongarije Engeland 1 - 0
04-06-2022 20:45 Italië Duitsland 1 - 1
05-06-2022 20:45 Tsjechië Spanje 2 - 2
05-06-2022 20:45 Portugal Zwitserland 4 - 0
06-06-2022 20:45 Kroatië Frankrijk 1 - 1
06-06-2022 22:15 Oostenrijk Denemarken 1 - 2
07-06-2022 20:45 Duitsland Engeland 1 - 1
07-06-2022 20:45 Italië Hongarije 2 - 1
08-06-2022 20:45 België Polen 6 - 1
08-06-2022 20:45 Wales Nederland 1 - 2
09-06-2022 20:45 Portugal Tsjechië 2 - 0
09-06-2022 20:45 Zwitserland Spanje 0 - 1
10-06-2022 20:45 Oostenrijk Frankrijk 1 - 1
10-06-2022 20:45 Denemarken Kroatië 0 - 1
11-06-2022 20:45 Engeland Italië 0 - 0
11-06-2022 20:45 Hongarije Duitsland 1 - 1
11-06-2022 20:45 Nederland Polen 2 - 2
11-06-2022 20:45 Wales België 1 - 1
12-06-2022 20:45 Spanje Tsjechië 2 - 0
12-06-2022 20:45 Zwitserland Portugal 1 - 0
13-06-2022 20:45 Denemarken Oostenrijk 2 - 0
13-06-2022 20:45 Frankrijk Kroatië 0 - 1
14-06-2022 20:45 Engeland Hongarije 0 - 4
14-06-2022 20:45 Duitsland Italië 5 - 2
14-06-2022 20:45 Nederland Wales 3 - 2
14-06-2022 20:45 Polen België 0 - 1
22-09-2022 20:45 Kroatië Denemarken -
22-09-2022 20:45 Frankrijk Oostenrijk -
22-09-2022 20:45 België Wales -
22-09-2022 20:45 Polen Nederland -
23-09-2022 20:45 Duitsland Hongarije -
23-09-2022 20:45 Italië Engeland -
24-09-2022 20:45 Tsjechië Portugal -
24-09-2022 20:45 Spanje Zwitserland -
25-09-2022 20:45 Oostenrijk Kroatië -
25-09-2022 20:45 Denemarken Frankrijk -
25-09-2022 20:45 Nederland België -
25-09-2022 20:45 Wales Polen -
26-09-2022 20:45 Engeland Duitsland -
26-09-2022 20:45 Hongarije Italië -
27-09-2022 20:45 Portugal Spanje -
27-09-2022 20:45 Zwitserland Tsjechië -
League B
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-06-2022 20:45 Servië Noorwegen 0 - 1
02-06-2022 20:45 Slovenië Zweden 0 - 2
02-06-2022 20:45 Albanië Rusland -
02-06-2022 20:45 Israël IJsland 2 - 2
04-06-2022 15:00 Armenië Ierland 1 - 0
04-06-2022 18:00 Finland Bosnië Herzegovina 1 - 1
04-06-2022 20:45 Montenegro Romania 2 - 0
05-06-2022 20:45 Servië Slovenië 4 - 1
05-06-2022 20:45 Zweden Noorwegen 1 - 2
06-06-2022 20:45 IJsland Albanië 1 - 1
06-06-2022 20:45 Israël Rusland -
07-06-2022 18:00 Finland Montenegro 2 - 0
07-06-2022 20:45 Bosnië Herzegovina Romania 1 - 0
08-06-2022 20:45 Schotland Armenië 2 - 0
08-06-2022 20:45 Ierland Ukraïne 0 - 1
09-06-2022 20:45 Noorwegen Slovenië 0 - 0
09-06-2022 20:45 Zweden Servië 0 - 1
10-06-2022 20:45 Albanië Israël 1 - 2
10-06-2022 20:45 Rusland IJsland -
11-06-2022 15:00 Ukraïne Armenië 3 - 0
11-06-2022 18:00 Ierland Schotland 3 - 0
11-06-2022 20:45 Montenegro Bosnië Herzegovina 1 - 1
11-06-2022 20:45 Romania Finland 1 - 0
12-06-2022 18:00 Noorwegen Zweden 3 - 2
12-06-2022 20:45 Slovenië Servië 2 - 2
13-06-2022 20:45 IJsland Israël 2 - 2
13-06-2022 20:45 Rusland Albanië -
14-06-2022 18:00 Armenië Schotland 1 - 4
14-06-2022 20:45 Ukraïne Ierland 1 - 1
14-06-2022 20:45 Bosnië Herzegovina Finland 3 - 2
14-06-2022 20:45 Romania Montenegro 0 - 3
21-09-2022 20:45 Schotland Ukraïne -
23-09-2022 20:45 Bosnië Herzegovina Montenegro -
23-09-2022 20:45 Finland Romania -
24-09-2022 15:00 Armenië Ukraïne -
24-09-2022 15:00 IJsland Rusland -
24-09-2022 18:00 Slovenië Noorwegen -
24-09-2022 20:45 Servië Zweden -
24-09-2022 20:45 Schotland Ierland -
24-09-2022 20:45 Israël Albanië -
26-09-2022 20:45 Montenegro Finland -
26-09-2022 20:45 Romania Bosnië Herzegovina -
27-09-2022 20:45 Noorwegen Servië -
27-09-2022 20:45 Zweden Slovenië -
27-09-2022 20:45 Ierland Armenië -
27-09-2022 20:45 Ukraïne Schotland -
27-09-2022 20:45 Albanië IJsland -
27-09-2022 20:45 Rusland Israël -
League C
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-05-2022 19:00 Siroki Brijeg Radnik Bijeljina 3 - 3
02-06-2022 18:00 Cyprus Kosovo 0 - 2
02-06-2022 18:00 Georgië Gibraltar 4 - 0
02-06-2022 18:00 Bulgarije Macedonië 1 - 1
02-06-2022 20:45 Noord-Ierland Griekenland 0 - 1
03-06-2022 16:00 Kazachstan Azerbeidzjan 2 - 0
03-06-2022 20:45 Wit-Rusland Slowakije 0 - 1
04-06-2022 18:00 Litouwen Luxemburg 0 - 2
04-06-2022 20:45 Turkije Faeröer 4 - 0
05-06-2022 18:00 Cyprus Noord-Ierland 0 - 0
05-06-2022 18:00 Gibraltar Macedonië 0 - 2
05-06-2022 20:45 Kosovo Griekenland 0 - 1
05-06-2022 20:45 Bulgarije Georgië 2 - 5
06-06-2022 20:45 Wit-Rusland Azerbeidzjan 0 - 0
06-06-2022 20:45 Slowakije Kazachstan 0 - 1
07-06-2022 20:45 Faeröer Luxemburg 0 - 1
07-06-2022 20:45 Litouwen Turkije 0 - 6
09-06-2022 20:45 Kosovo Noord-Ierland 3 - 2
09-06-2022 20:45 Griekenland Cyprus 3 - 0
09-06-2022 20:45 Gibraltar Bulgarije 1 - 1
09-06-2022 20:45 Macedonië Georgië 0 - 3
10-06-2022 18:00 Azerbeidzjan Slowakije 0 - 1
10-06-2022 20:45 Wit-Rusland Kazachstan 1 - 1
11-06-2022 18:00 Faeröer Litouwen 2 - 1
11-06-2022 20:45 Luxemburg Turkije 0 - 2
12-06-2022 15:00 Noord-Ierland Cyprus 2 - 2
12-06-2022 18:00 Georgië Bulgarije 0 - 0
12-06-2022 18:00 Macedonië Gibraltar 4 - 0
12-06-2022 20:45 Griekenland Kosovo 2 - 0
13-06-2022 16:00 Kazachstan Slowakije 2 - 1
13-06-2022 18:00 Azerbeidzjan Wit-Rusland 2 - 0
14-06-2022 20:45 Luxemburg Faeröer 2 - 2
14-06-2022 20:45 Turkije Litouwen 2 - 0
22-09-2022 16:00 Kazachstan Wit-Rusland -
22-09-2022 20:45 Litouwen Faeröer -
22-09-2022 20:45 Turkije Luxemburg -
22-09-2022 20:45 Slowakije Azerbeidzjan -
23-09-2022 18:00 Georgië Macedonië -
23-09-2022 20:45 Bulgarije Gibraltar -
24-09-2022 18:00 Noord-Ierland Kosovo -
24-09-2022 20:45 Cyprus Griekenland -
25-09-2022 18:00 Slowakije Wit-Rusland -
25-09-2022 18:00 Azerbeidzjan Kazachstan -
25-09-2022 20:45 Faeröer Turkije -
25-09-2022 20:45 Luxemburg Litouwen -
26-09-2022 20:45 Gibraltar Georgië -
26-09-2022 20:45 Macedonië Bulgarije -
27-09-2022 20:45 Griekenland Noord-Ierland -
27-09-2022 20:45 Kosovo Cyprus -
League D
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-06-2022 18:00 Estland San Marino 2 - 0
03-06-2022 18:00 Letland Andorra 3 - 0
03-06-2022 20:45 Liechtenstein Moldavië 0 - 2
05-06-2022 15:00 San Marino Malta 0 - 2
06-06-2022 18:00 Letland Liechtenstein 1 - 0
06-06-2022 20:45 Andorra Moldavië 0 - 0
09-06-2022 20:45 Malta Estland 1 - 2
10-06-2022 18:00 Moldavië Letland 2 - 4
10-06-2022 20:45 Andorra Liechtenstein 2 - 1
12-06-2022 20:45 Malta San Marino 1 - 0
14-06-2022 18:00 Moldavië Andorra 2 - 1
14-06-2022 20:45 Liechtenstein Letland 0 - 2
22-09-2022 18:00 Letland Moldavië -
22-09-2022 20:45 Liechtenstein Andorra -
23-09-2022 18:00 Estland Malta -
25-09-2022 15:00 Andorra Letland -
25-09-2022 15:00 Moldavië Liechtenstein -
26-09-2022 20:45 San Marino Estland -
Finale 3e Plaats
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details