Champions League

Speelschema Champions League 2019/2020 met programma en uitslagen

Voorronde - Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde - Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
25-06-2019 15:00 Tre Penne FC Santa Coloma 0 - 1
25-06-2019 20:45 KF Feronikeli Lincoln Red Imps 1 - 0
Voorronde - Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde - Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
28-06-2019 20:45 KF Feronikeli FC Santa Coloma 2 - 1
Eerste Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
09-07-2019 15:00 Astana CFR Cluj 1 - 0
09-07-2019 16:00 Ararat-Armenia AIK 2 - 1
09-07-2019 18:00 Nõmme Kalju Skendija 79 0 - 1
09-07-2019 18:00 HJK HB 3 - 0
09-07-2019 19:45 Sarajevo Celtic 1 - 3
09-07-2019 20:00 Sūduva Crvena Zvezda 0 - 0
09-07-2019 20:00 The New Saints KF Feronikeli 2 - 2
09-07-2019 20:00 F91 Dudelange Valletta 2 - 2
10-07-2019 17:30 Partizani Tirana Qarabağ 0 - 0
10-07-2019 19:00 BATE Piast Gliwice 1 - 1
10-07-2019 19:00 Sheriff Saburtalo 0 - 3
10-07-2019 20:00 Ferencváros Ludogorets 2 - 1
10-07-2019 20:15 Slovan Bratislava Sutjeska 1 - 1
10-07-2019 20:45 Linfield Rosenborg 0 - 2
10-07-2019 20:45 Dundalk Riga 0 - 0
10-07-2019 22:00 Valur Maribor 0 - 3
16-07-2019 17:00 Skendija 79 Nõmme Kalju 1 - 2
16-07-2019 19:30 Saburtalo Sheriff 1 - 3
16-07-2019 20:00 Valletta F91 Dudelange 1 - 1
16-07-2019 20:00 HB HJK 2 - 2
16-07-2019 20:45 Crvena Zvezda Sūduva 2 - 1
16-07-2019 20:45 KF Feronikeli The New Saints 0 - 1
17-07-2019 18:30 Riga Dundalk 0 - 0
17-07-2019 19:00 Qarabağ Partizani Tirana 2 - 0
17-07-2019 19:00 AIK Ararat-Armenia 3 - 1
17-07-2019 19:00 Rosenborg Linfield 4 - 0
17-07-2019 19:30 Ludogorets Ferencváros 2 - 3
17-07-2019 20:00 CFR Cluj Astana 3 - 1
17-07-2019 20:00 Piast Gliwice BATE 1 - 2
17-07-2019 20:15 Maribor Valur 2 - 0
17-07-2019 20:15 Sutjeska Slovan Bratislava 1 - 1
17-07-2019 20:45 Celtic Sarajevo 2 - 1
Tweede Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
23-07-2019 19:00 Viktoria Pilsen Olympiakos Piraeus 0 - 0
23-07-2019 19:30 Saburtalo Dinamo Zagreb 0 - 2
23-07-2019 20:00 PSV Basel 3 - 2
23-07-2019 20:00 The New Saints Kopenhagen 0 - 2
23-07-2019 20:15 Sutjeska APOEL 0 - 1
24-07-2019 19:00 BATE Rosenborg 2 - 1
24-07-2019 20:00 CFR Cluj Maccabi Tel Aviv 1 - 0
24-07-2019 20:00 Ferencváros Valletta 3 - 1
24-07-2019 20:15 Maribor AIK 2 - 1
24-07-2019 20:45 Celtic Nõmme Kalju 5 - 0
24-07-2019 20:45 Dundalk Qarabağ 1 - 1
24-07-2019 20:45 Crvena Zvezda HJK 2 - 0
30-07-2019 19:00 APOEL Sutjeska 3 - 0
30-07-2019 19:00 Maccabi Tel Aviv CFR Cluj 2 - 2
30-07-2019 19:00 Nõmme Kalju Celtic 0 - 2
30-07-2019 20:00 Valletta Ferencváros 1 - 1
30-07-2019 20:00 Dinamo Zagreb Saburtalo 3 - 0
30-07-2019 20:00 Basel PSV 2 - 1
30-07-2019 20:30 Olympiakos Piraeus Viktoria Pilsen 4 - 0
31-07-2019 18:00 HJK Crvena Zvezda 2 - 1
31-07-2019 19:00 Qarabağ Dundalk 3 - 0
31-07-2019 19:00 AIK Maribor 3 - 2
31-07-2019 19:00 Rosenborg BATE 2 - 0
31-07-2019 19:45 Kopenhagen The New Saints 1 - 0
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-08-2019 19:00 PAOK Ajax 2 - 2
06-08-2019 19:00 APOEL Qarabağ 1 - 2
06-08-2019 20:00 Dinamo Zagreb Ferencváros 1 - 1
06-08-2019 20:30 Club Brugge Dynamo Kiev 1 - 0
06-08-2019 20:45 Crvena Zvezda Kopenhagen 1 - 1
07-08-2019 19:00 Krasnodar Porto 0 - 1
07-08-2019 19:45 İstanbul Başakşehir Olympiakos Piraeus 0 - 1
07-08-2019 20:00 Basel LASK Linz 1 - 2
07-08-2019 20:00 CFR Cluj Celtic 1 - 1
07-08-2019 20:15 Maribor Rosenborg 1 - 3
13-08-2019 18:30 Qarabağ APOEL 0 - 2
13-08-2019 19:00 Rosenborg Maribor 3 - 1
13-08-2019 19:30 Dynamo Kiev Club Brugge 3 - 3
13-08-2019 20:00 Kopenhagen Crvena Zvezda 1 - 1
13-08-2019 20:00 Ferencváros Dinamo Zagreb 0 - 4
13-08-2019 20:30 LASK Linz Basel 3 - 1
13-08-2019 20:30 Olympiakos Piraeus İstanbul Başakşehir 2 - 0
13-08-2019 20:30 Ajax PAOK 3 - 2
13-08-2019 20:45 Celtic CFR Cluj 3 - 4
13-08-2019 21:00 Porto Krasnodar 2 - 3
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
20-08-2019 21:00 APOEL Ajax 0 - 0
20-08-2019 21:00 CFR Cluj Slavia Praag 0 - 1
20-08-2019 21:00 LASK Linz Club Brugge 0 - 1
21-08-2019 21:00 Olympiakos Piraeus Krasnodar 4 - 0
21-08-2019 21:00 Young Boys Crvena Zvezda 2 - 2
21-08-2019 21:00 Dinamo Zagreb Rosenborg 2 - 0
27-08-2019 21:00 Rosenborg Dinamo Zagreb 1 - 1
27-08-2019 21:00 Krasnodar Olympiakos Piraeus 1 - 2
27-08-2019 21:00 Crvena Zvezda Young Boys 1 - 1
28-08-2019 21:00 Club Brugge LASK Linz 2 - 1
28-08-2019 21:00 Ajax APOEL 2 - 0
28-08-2019 21:00 Slavia Praag CFR Cluj 1 - 0
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-09-2019 18:55 F Inter Milan Slavia Praag 1 - 1
17-09-2019 18:55 G Olympique Lyon Zenit 1 - 1
17-09-2019 21:00 E Napoli Liverpool 2 - 0
17-09-2019 21:00 E Salzburg Genk 6 - 2
17-09-2019 21:00 F Borussia Dortmund Barcelona 0 - 0
17-09-2019 21:00 G Benfica Red Bull Leipzig 1 - 2
17-09-2019 21:00 H Chelsea Valencia 0 - 1
17-09-2019 21:00 H Ajax Lille 3 - 0
18-09-2019 18:55 A Club Brugge Galatasaray 0 - 0
18-09-2019 18:55 B Olympiakos Piraeus Tottenham Hotspur 2 - 2
18-09-2019 21:00 A PSG Real Madrid 3 - 0
18-09-2019 21:00 B Bayern München Crvena Zvezda 3 - 0
18-09-2019 21:00 C Dinamo Zagreb Atalanta 4 - 0
18-09-2019 21:00 C Shakhtar Donetsk Manchester City 0 - 3
18-09-2019 21:00 D Bayer Leverkusen Lokomotiv Moskou 1 - 2
18-09-2019 21:00 D Atlético Madrid Juventus 2 - 2
01-10-2019 18:55 A Real Madrid Club Brugge -
01-10-2019 18:55 C Atalanta Shakhtar Donetsk -
01-10-2019 21:00 A Galatasaray PSG -
01-10-2019 21:00 B Crvena Zvezda Olympiakos Piraeus -
01-10-2019 21:00 B Tottenham Hotspur Bayern München -
01-10-2019 21:00 C Manchester City Dinamo Zagreb -
01-10-2019 21:00 D Juventus Bayer Leverkusen -
01-10-2019 21:00 D Lokomotiv Moskou Atlético Madrid -
02-10-2019 18:55 E Genk Napoli -
02-10-2019 18:55 F Slavia Praag Borussia Dortmund -
02-10-2019 21:00 E Liverpool Salzburg -
02-10-2019 21:00 F Barcelona Inter Milan -
02-10-2019 21:00 G Zenit Benfica -
02-10-2019 21:00 G Red Bull Leipzig Olympique Lyon -
02-10-2019 21:00 H Valencia Ajax -
02-10-2019 21:00 H Lille Chelsea -
22-10-2019 18:55 C Shakhtar Donetsk Dinamo Zagreb -
22-10-2019 18:55 D Atlético Madrid Bayer Leverkusen -
22-10-2019 21:00 A Galatasaray Real Madrid -
22-10-2019 21:00 A Club Brugge PSG -
22-10-2019 21:00 B Olympiakos Piraeus Bayern München -
22-10-2019 21:00 B Tottenham Hotspur Crvena Zvezda -
22-10-2019 21:00 C Manchester City Atalanta -
22-10-2019 21:00 D Juventus Lokomotiv Moskou -
23-10-2019 18:55 G Red Bull Leipzig Zenit -
23-10-2019 18:55 H Ajax Chelsea -
23-10-2019 21:00 E Genk Liverpool -
23-10-2019 21:00 E Salzburg Napoli -
23-10-2019 21:00 F Slavia Praag Barcelona -
23-10-2019 21:00 F Inter Milan Borussia Dortmund -
23-10-2019 21:00 G Benfica Olympique Lyon -
23-10-2019 21:00 H Lille Valencia -
05-11-2019 18:55 F Barcelona Slavia Praag -
05-11-2019 18:55 G Zenit Red Bull Leipzig -
05-11-2019 21:00 E Napoli Salzburg -
05-11-2019 21:00 E Liverpool Genk -
05-11-2019 21:00 F Borussia Dortmund Inter Milan -
05-11-2019 21:00 G Olympique Lyon Benfica -
05-11-2019 21:00 H Valencia Lille -
05-11-2019 21:00 H Chelsea Ajax -
06-11-2019 18:55 B Bayern München Olympiakos Piraeus -
06-11-2019 18:55 D Lokomotiv Moskou Juventus -
06-11-2019 21:00 A Real Madrid Galatasaray -
06-11-2019 21:00 A PSG Club Brugge -
06-11-2019 21:00 B Crvena Zvezda Tottenham Hotspur -
06-11-2019 21:00 C Dinamo Zagreb Shakhtar Donetsk -
06-11-2019 21:00 C Atalanta Manchester City -
06-11-2019 21:00 D Bayer Leverkusen Atlético Madrid -
26-11-2019 18:55 A Galatasaray Club Brugge -
26-11-2019 18:55 D Lokomotiv Moskou Bayer Leverkusen -
26-11-2019 21:00 A Real Madrid PSG -
26-11-2019 21:00 B Tottenham Hotspur Olympiakos Piraeus -
26-11-2019 21:00 B Crvena Zvezda Bayern München -
26-11-2019 21:00 C Manchester City Shakhtar Donetsk -
26-11-2019 21:00 C Atalanta Dinamo Zagreb -
26-11-2019 21:00 D Juventus Atlético Madrid -
27-11-2019 18:55 G Zenit Olympique Lyon -
27-11-2019 18:55 H Valencia Chelsea -
27-11-2019 21:00 E Liverpool Napoli -
27-11-2019 21:00 E Genk Salzburg -
27-11-2019 21:00 F Barcelona Borussia Dortmund -
27-11-2019 21:00 F Slavia Praag Inter Milan -
27-11-2019 21:00 G Red Bull Leipzig Benfica -
27-11-2019 21:00 H Lille Ajax -
10-12-2019 18:55 E Napoli Genk -
10-12-2019 18:55 E Salzburg Liverpool -
10-12-2019 21:00 F Borussia Dortmund Slavia Praag -
10-12-2019 21:00 F Inter Milan Barcelona -
10-12-2019 21:00 G Olympique Lyon Red Bull Leipzig -
10-12-2019 21:00 G Benfica Zenit -
10-12-2019 21:00 H Chelsea Lille -
10-12-2019 21:00 H Ajax Valencia -
11-12-2019 18:55 C Dinamo Zagreb Manchester City -
11-12-2019 18:55 C Shakhtar Donetsk Atalanta -
11-12-2019 21:00 A PSG Galatasaray -
11-12-2019 21:00 A Club Brugge Real Madrid -
11-12-2019 21:00 B Bayern München Tottenham Hotspur -
11-12-2019 21:00 B Olympiakos Piraeus Crvena Zvezda -
11-12-2019 21:00 D Atlético Madrid Lokomotiv Moskou -
11-12-2019 21:00 D Bayer Leverkusen Juventus -
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Champions League 2019/2020 bekijken

Stand Champions League 2019/2020

Groepsfase - Groep A
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 PSG 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Club Brugge 1 0 1 0 0 0 0 1
3 Galatasaray 1 0 1 0 0 0 0 1
4 Real Madrid 1 0 0 1 0 3 -3 0
Groepsfase - Groep B
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Bayern München 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Olympiakos Piraeus 1 0 1 0 2 2 0 1
3 Tottenham Hotspur 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Crvena Zvezda 1 0 0 1 0 3 -3 0
Groepsfase - Groep C
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4 0 4 3
2 Manchester City 1 1 0 0 3 0 3 3
3 Shakhtar Donetsk 1 0 0 1 0 3 -3 0
4 Atalanta 1 0 0 1 0 4 -4 0
Groepsfase - Groep D
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Lokomotiv Moskou 1 1 0 0 2 1 1 3
2 Atlético Madrid 1 0 1 0 2 2 0 1
3 Juventus 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Bayer Leverkusen 1 0 0 1 1 2 -1 0
Groepsfase - Groep E
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Salzburg 1 1 0 0 6 2 4 3
2 Napoli 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Liverpool 1 0 0 1 0 2 -2 0
4 Genk 1 0 0 1 2 6 -4 0
Groepsfase - Groep F
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Inter Milan 1 0 1 0 1 1 0 1
2 Slavia Praag 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Barcelona 1 0 1 0 0 0 0 1
4 Borussia Dortmund 1 0 1 0 0 0 0 1
Groepsfase - Groep G
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Red Bull Leipzig 1 1 0 0 2 1 1 3
2 Olympique Lyon 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Zenit 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Benfica 1 0 0 1 1 2 -1 0
Groepsfase - Groep H
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Ajax 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Valencia 1 1 0 0 1 0 1 3
3 Chelsea 1 0 0 1 0 1 -1 0
4 Lille 1 0 0 1 0 3 -3 0