Champions League

Speelschema Champions League 2019/2020 met programma en uitslagen

Voorronde - Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde - Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
25-06-2019 15:00 Tre Penne FC Santa Coloma 0 - 1
25-06-2019 20:45 KF Feronikeli Lincoln Red Imps 1 - 0
Voorronde - Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde - Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
28-06-2019 20:45 KF Feronikeli FC Santa Coloma 2 - 1
Eerste Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
09-07-2019 15:00 Astana CFR Cluj 1 - 0
09-07-2019 16:00 Ararat-Armenia AIK 2 - 1
09-07-2019 18:00 Nõmme Kalju Skendija 79 0 - 1
09-07-2019 18:00 HJK HB 3 - 0
09-07-2019 19:45 Sarajevo Celtic 1 - 3
09-07-2019 20:00 F91 Dudelange Valletta 2 - 2
09-07-2019 20:00 Sūduva Crvena Zvezda 0 - 0
09-07-2019 20:00 The New Saints KF Feronikeli 2 - 2
10-07-2019 17:30 Partizani Tirana Qarabağ 0 - 0
10-07-2019 19:00 Sheriff Saburtalo 0 - 3
10-07-2019 19:00 BATE Piast Gliwice 1 - 1
10-07-2019 20:00 Ferencváros Ludogorets 2 - 1
10-07-2019 20:15 Slovan Bratislava Sutjeska 1 - 1
10-07-2019 20:45 Dundalk Riga 0 - 0
10-07-2019 20:45 Linfield Rosenborg 0 - 2
10-07-2019 22:00 Valur Maribor 0 - 3
16-07-2019 17:00 Skendija 79 Nõmme Kalju 1 - 2
16-07-2019 19:30 Saburtalo Sheriff 1 - 3
16-07-2019 20:00 HB HJK 2 - 2
16-07-2019 20:00 Valletta F91 Dudelange 1 - 1
16-07-2019 20:45 Crvena Zvezda Sūduva 2 - 1
16-07-2019 20:45 KF Feronikeli The New Saints 0 - 1
17-07-2019 18:30 Riga Dundalk 0 - 0
17-07-2019 19:00 AIK Ararat-Armenia 3 - 1
17-07-2019 19:00 Rosenborg Linfield 4 - 0
17-07-2019 19:00 Qarabağ Partizani Tirana 2 - 0
17-07-2019 19:30 Ludogorets Ferencváros 2 - 3
17-07-2019 20:00 Piast Gliwice BATE 1 - 2
17-07-2019 20:00 CFR Cluj Astana 3 - 1
17-07-2019 20:15 Maribor Valur 2 - 0
17-07-2019 20:15 Sutjeska Slovan Bratislava 1 - 1
17-07-2019 20:45 Celtic Sarajevo 2 - 1
Tweede Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
23-07-2019 19:00 Viktoria Pilsen Olympiakos Piraeus 0 - 0
23-07-2019 19:30 Saburtalo Dinamo Zagreb 0 - 2
23-07-2019 20:00 The New Saints Kopenhagen 0 - 2
23-07-2019 20:00 PSV Basel 3 - 2
23-07-2019 20:15 Sutjeska APOEL 0 - 1
24-07-2019 19:00 BATE Rosenborg 2 - 1
24-07-2019 20:00 CFR Cluj Maccabi Tel Aviv 1 - 0
24-07-2019 20:00 Ferencváros Valletta 3 - 1
24-07-2019 20:15 Maribor AIK 2 - 1
24-07-2019 20:45 Celtic Nõmme Kalju 5 - 0
24-07-2019 20:45 Dundalk Qarabağ 1 - 1
24-07-2019 20:45 Crvena Zvezda HJK 2 - 0
30-07-2019 19:00 APOEL Sutjeska 3 - 0
30-07-2019 19:00 Maccabi Tel Aviv CFR Cluj 2 - 2
30-07-2019 19:00 Nõmme Kalju Celtic 0 - 2
30-07-2019 20:00 Dinamo Zagreb Saburtalo 3 - 0
30-07-2019 20:00 Basel PSV 2 - 1
30-07-2019 20:00 Valletta Ferencváros 1 - 1
30-07-2019 20:30 Olympiakos Piraeus Viktoria Pilsen 4 - 0
31-07-2019 18:00 HJK Crvena Zvezda 2 - 1
31-07-2019 19:00 AIK Maribor 3 - 2
31-07-2019 19:00 Rosenborg BATE 2 - 0
31-07-2019 19:00 Qarabağ Dundalk 3 - 0
31-07-2019 19:45 Kopenhagen The New Saints 1 - 0
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-08-2019 19:00 PAOK Ajax 2 - 2
06-08-2019 19:00 APOEL Qarabağ 1 - 2
06-08-2019 20:00 Dinamo Zagreb Ferencváros 1 - 1
06-08-2019 20:30 Club Brugge Dynamo Kiev 1 - 0
06-08-2019 20:45 Crvena Zvezda Kopenhagen 1 - 1
07-08-2019 19:00 Krasnodar Porto 0 - 1
07-08-2019 19:45 İstanbul Başakşehir Olympiakos Piraeus 0 - 1
07-08-2019 20:00 CFR Cluj Celtic 1 - 1
07-08-2019 20:00 Basel LASK Linz 1 - 2
07-08-2019 20:15 Maribor Rosenborg 1 - 3
13-08-2019 18:30 Qarabağ APOEL 0 - 2
13-08-2019 19:00 Rosenborg Maribor 3 - 1
13-08-2019 19:30 Dynamo Kiev Club Brugge 3 - 3
13-08-2019 20:00 Ferencváros Dinamo Zagreb 0 - 4
13-08-2019 20:00 Kopenhagen Crvena Zvezda 1 - 1
13-08-2019 20:30 LASK Linz Basel 3 - 1
13-08-2019 20:30 Olympiakos Piraeus İstanbul Başakşehir 2 - 0
13-08-2019 20:30 Ajax PAOK 3 - 2
13-08-2019 20:45 Celtic CFR Cluj 3 - 4
13-08-2019 21:00 Porto Krasnodar 2 - 3
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
20-08-2019 21:00 CFR Cluj Slavia Praag 0 - 1
20-08-2019 21:00 LASK Linz Club Brugge 0 - 1
20-08-2019 21:00 APOEL Ajax 0 - 0
21-08-2019 21:00 Olympiakos Piraeus Krasnodar 4 - 0
21-08-2019 21:00 Young Boys Crvena Zvezda 2 - 2
21-08-2019 21:00 Dinamo Zagreb Rosenborg 2 - 0
27-08-2019 21:00 Krasnodar Olympiakos Piraeus 1 - 2
27-08-2019 21:00 Crvena Zvezda Young Boys 1 - 1
27-08-2019 21:00 Rosenborg Dinamo Zagreb 1 - 1
28-08-2019 21:00 Club Brugge LASK Linz 2 - 1
28-08-2019 21:00 Ajax APOEL 2 - 0
28-08-2019 21:00 Slavia Praag CFR Cluj 1 - 0
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-09-2019 18:55 F Inter Milan Slavia Praag 1 - 1
17-09-2019 18:55 G Olympique Lyon Zenit 1 - 1
17-09-2019 21:00 E Napoli Liverpool 2 - 0
17-09-2019 21:00 E Salzburg Genk 6 - 2
17-09-2019 21:00 F Borussia Dortmund Barcelona 0 - 0
17-09-2019 21:00 G Benfica Red Bull Leipzig 1 - 2
17-09-2019 21:00 H Ajax Lille 3 - 0
17-09-2019 21:00 H Chelsea Valencia 0 - 1
18-09-2019 18:55 A Club Brugge Galatasaray 0 - 0
18-09-2019 18:55 B Olympiakos Piraeus Tottenham Hotspur 2 - 2
18-09-2019 21:00 A PSG Real Madrid 3 - 0
18-09-2019 21:00 B Bayern München Crvena Zvezda 3 - 0
18-09-2019 21:00 C Shakhtar Donetsk Manchester City 0 - 3
18-09-2019 21:00 C Dinamo Zagreb Atalanta 4 - 0
18-09-2019 21:00 D Atlético Madrid Juventus 2 - 2
18-09-2019 21:00 D Bayer Leverkusen Lokomotiv Moskou 1 - 2
01-10-2019 18:55 A Real Madrid Club Brugge 2 - 2
01-10-2019 18:55 C Atalanta Shakhtar Donetsk 1 - 2
01-10-2019 21:00 A Galatasaray PSG 0 - 1
01-10-2019 21:00 B Tottenham Hotspur Bayern München 2 - 7
01-10-2019 21:00 B Crvena Zvezda Olympiakos Piraeus 3 - 1
01-10-2019 21:00 C Manchester City Dinamo Zagreb 2 - 0
01-10-2019 21:00 D Juventus Bayer Leverkusen 3 - 0
01-10-2019 21:00 D Lokomotiv Moskou Atlético Madrid 0 - 2
02-10-2019 18:55 E Genk Napoli 0 - 0
02-10-2019 18:55 F Slavia Praag Borussia Dortmund 0 - 2
02-10-2019 21:00 E Liverpool Salzburg 4 - 3
02-10-2019 21:00 F Barcelona Inter Milan 2 - 1
02-10-2019 21:00 G Zenit Benfica 3 - 1
02-10-2019 21:00 G Red Bull Leipzig Olympique Lyon 0 - 2
02-10-2019 21:00 H Valencia Ajax 0 - 3
02-10-2019 21:00 H Lille Chelsea 1 - 2
22-10-2019 18:55 C Shakhtar Donetsk Dinamo Zagreb 2 - 2
22-10-2019 18:55 D Atlético Madrid Bayer Leverkusen 1 - 0
22-10-2019 21:00 A Galatasaray Real Madrid 0 - 1
22-10-2019 21:00 A Club Brugge PSG 0 - 5
22-10-2019 21:00 B Tottenham Hotspur Crvena Zvezda 5 - 0
22-10-2019 21:00 B Olympiakos Piraeus Bayern München 2 - 3
22-10-2019 21:00 C Manchester City Atalanta 5 - 1
22-10-2019 21:00 D Juventus Lokomotiv Moskou 2 - 1
23-10-2019 18:55 G Red Bull Leipzig Zenit 2 - 1
23-10-2019 18:55 H Ajax Chelsea 0 - 1
23-10-2019 21:00 E Salzburg Napoli 2 - 3
23-10-2019 21:00 E Genk Liverpool 1 - 4
23-10-2019 21:00 F Inter Milan Borussia Dortmund 2 - 0
23-10-2019 21:00 F Slavia Praag Barcelona 1 - 2
23-10-2019 21:00 G Benfica Olympique Lyon 2 - 1
23-10-2019 21:00 H Lille Valencia 1 - 1
05-11-2019 18:55 F Barcelona Slavia Praag 0 - 0
05-11-2019 18:55 G Zenit Red Bull Leipzig 0 - 2
05-11-2019 21:00 E Liverpool Genk 2 - 1
05-11-2019 21:00 E Napoli Salzburg 1 - 1
05-11-2019 21:00 F Borussia Dortmund Inter Milan 3 - 2
05-11-2019 21:00 G Olympique Lyon Benfica 3 - 1
05-11-2019 21:00 H Chelsea Ajax 4 - 4
05-11-2019 21:00 H Valencia Lille 4 - 1
06-11-2019 18:55 B Bayern München Olympiakos Piraeus 2 - 0
06-11-2019 18:55 D Lokomotiv Moskou Juventus 1 - 2
06-11-2019 21:00 A PSG Club Brugge 1 - 0
06-11-2019 21:00 A Real Madrid Galatasaray 6 - 0
06-11-2019 21:00 B Crvena Zvezda Tottenham Hotspur 0 - 4
06-11-2019 21:00 C Atalanta Manchester City 1 - 1
06-11-2019 21:00 C Dinamo Zagreb Shakhtar Donetsk 3 - 3
06-11-2019 21:00 D Bayer Leverkusen Atlético Madrid 2 - 1
26-11-2019 18:55 A Galatasaray Club Brugge 1 - 1
26-11-2019 18:55 D Lokomotiv Moskou Bayer Leverkusen 0 - 2
26-11-2019 21:00 A Real Madrid PSG 2 - 2
26-11-2019 21:00 B Crvena Zvezda Bayern München 0 - 6
26-11-2019 21:00 B Tottenham Hotspur Olympiakos Piraeus 4 - 2
26-11-2019 21:00 C Atalanta Dinamo Zagreb 2 - 0
26-11-2019 21:00 C Manchester City Shakhtar Donetsk 1 - 1
26-11-2019 21:00 D Juventus Atlético Madrid 1 - 0
27-11-2019 18:55 G Zenit Olympique Lyon 2 - 0
27-11-2019 18:55 H Valencia Chelsea 2 - 2
27-11-2019 21:00 E Liverpool Napoli 1 - 1
27-11-2019 21:00 E Genk Salzburg 1 - 4
27-11-2019 21:00 F Slavia Praag Inter Milan 1 - 3
27-11-2019 21:00 F Barcelona Borussia Dortmund 3 - 1
27-11-2019 21:00 G Red Bull Leipzig Benfica 2 - 2
27-11-2019 21:00 H Lille Ajax 0 - 2
10-12-2019 18:55 E Salzburg Liverpool 0 - 2
10-12-2019 18:55 E Napoli Genk 4 - 0
10-12-2019 21:00 F Inter Milan Barcelona 1 - 2
10-12-2019 21:00 F Borussia Dortmund Slavia Praag 2 - 1
10-12-2019 21:00 G Olympique Lyon Red Bull Leipzig 2 - 2
10-12-2019 21:00 G Benfica Zenit 3 - 0
10-12-2019 21:00 H Ajax Valencia 0 - 1
10-12-2019 21:00 H Chelsea Lille 2 - 1
11-12-2019 18:55 C Shakhtar Donetsk Atalanta 0 - 3
11-12-2019 18:55 C Dinamo Zagreb Manchester City 1 - 4
11-12-2019 21:00 A PSG Galatasaray 5 - 0
11-12-2019 21:00 A Club Brugge Real Madrid 1 - 3
11-12-2019 21:00 B Olympiakos Piraeus Crvena Zvezda 1 - 0
11-12-2019 21:00 B Bayern München Tottenham Hotspur 3 - 1
11-12-2019 21:00 D Atlético Madrid Lokomotiv Moskou 2 - 0
11-12-2019 21:00 D Bayer Leverkusen Juventus 0 - 2
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
18-02-2020 21:00 Borussia Dortmund PSG -
18-02-2020 21:00 Atlético Madrid Liverpool -
19-02-2020 21:00 Atalanta Valencia -
19-02-2020 21:00 Tottenham Hotspur Red Bull Leipzig -
25-02-2020 21:00 Chelsea Bayern München -
25-02-2020 21:00 Napoli Barcelona -
26-02-2020 21:00 Olympique Lyon Juventus -
26-02-2020 21:00 Real Madrid Manchester City -
10-03-2020 21:00 Valencia Atalanta -
10-03-2020 21:00 Red Bull Leipzig Tottenham Hotspur -
11-03-2020 21:00 PSG Borussia Dortmund -
11-03-2020 21:00 Liverpool Atlético Madrid -
17-03-2020 21:00 Manchester City Real Madrid -
17-03-2020 21:00 Juventus Olympique Lyon -
18-03-2020 21:00 Bayern München Chelsea -
18-03-2020 21:00 Barcelona Napoli -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Champions League 2019/2020 bekijken

Stand Champions League 2019/2020

Groepsfase - Groep A
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 PSG 6 5 1 0 17 2 15 16
2 Real Madrid 6 3 2 1 14 8 6 11
3 Club Brugge 6 0 3 3 4 12 -8 3
4 Galatasaray 6 0 2 4 1 14 -13 2
Groepsfase - Groep B
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Bayern München 6 6 0 0 24 5 19 18
2 Tottenham Hotspur 6 3 1 2 18 14 4 10
3 Olympiakos Piraeus 6 1 1 4 8 14 -6 4
4 Crvena Zvezda 6 1 0 5 3 20 -17 3
Groepsfase - Groep C
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Manchester City 6 4 2 0 16 4 12 14
2 Atalanta 6 2 1 3 8 12 -4 7
3 Shakhtar Donetsk 6 1 3 2 8 13 -5 6
4 Dinamo Zagreb 6 1 2 3 10 13 -3 5
Groepsfase - Groep D
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Juventus 6 5 1 0 12 4 8 16
2 Atlético Madrid 6 3 1 2 8 5 3 10
3 Bayer Leverkusen 6 2 0 4 5 9 -4 6
4 Lokomotiv Moskou 6 1 0 5 4 11 -7 3
Groepsfase - Groep E
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Liverpool 6 4 1 1 13 8 5 13
2 Napoli 6 3 3 0 11 4 7 12
3 Salzburg 6 2 1 3 16 13 3 7
4 Genk 6 0 1 5 5 20 -15 1
Groepsfase - Groep F
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Barcelona 6 4 2 0 9 4 5 14
2 Borussia Dortmund 6 3 1 2 8 8 0 10
3 Inter Milan 6 2 1 3 10 9 1 7
4 Slavia Praag 6 0 2 4 4 10 -6 2
Groepsfase - Groep G
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Red Bull Leipzig 6 3 2 1 10 8 2 11
2 Olympique Lyon 6 2 2 2 9 8 1 8
3 Benfica 6 2 1 3 10 11 -1 7
4 Zenit 6 2 1 3 7 9 -2 7
Groepsfase - Groep H
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Valencia 6 3 2 1 9 7 2 11
2 Chelsea 6 3 2 1 11 9 2 11
3 Ajax 6 3 1 2 12 6 6 10
4 Lille 6 0 1 5 4 14 -10 1