Champions League

Speelschema Champions League 2018/2019 met programma en uitslagen

Voorronde - Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde - Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
26-06-2018 17:00 FC Santa Coloma Drita 0 - 2
26-06-2018 21:00 La Fiorita Lincoln Red Imps 0 - 2
Voorronde - Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Voorronde - Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
29-06-2018 20:30 Lincoln Red Imps Drita 1 - 4
Eerste Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
10-07-2018 17:30 Flora Hapoel Be'er Sheva 1 - 4
10-07-2018 17:30 Torpedo Kutaisi Sheriff 2 - 1
10-07-2018 18:00 Alashkert Celtic 0 - 3
10-07-2018 18:00 F91 Dudelange MOL Vidi 1 - 1
10-07-2018 20:00 Víkingur HJK 1 - 2
10-07-2018 20:15 Skendija 79 The New Saints 5 - 0
10-07-2018 20:45 Cork City Legia Warszawa 0 - 1
10-07-2018 20:45 Drita Malmo FF 0 - 3
11-07-2018 16:00 Astana Sutjeska 1 - 0
11-07-2018 18:00 Sūduva APOEL 3 - 1
11-07-2018 18:00 Spartaks Jūrmala Crvena Zvezda 0 - 0
11-07-2018 18:00 Spartak Trnava Zrinjski 1 - 0
11-07-2018 19:00 Ludogorets Crusaders 7 - 0
11-07-2018 19:00 Kukësi Valletta 0 - 0
11-07-2018 20:00 Olimpija Qarabağ 0 - 1
11-07-2018 22:00 Valur Rosenborg 1 - 0
17-07-2018 18:00 Valletta Kukësi 1 - 1
17-07-2018 18:00 HJK Víkingur 3 - 1
17-07-2018 19:00 APOEL Sūduva 1 - 0
17-07-2018 19:00 Malmo FF Drita 2 - 0
17-07-2018 19:00 Hapoel Be'er Sheva Flora 3 - 1
17-07-2018 20:00 The New Saints Skendija 79 4 - 0
17-07-2018 20:15 MOL Vidi F91 Dudelange 2 - 1
17-07-2018 20:30 Crvena Zvezda Spartaks Jūrmala 2 - 0
17-07-2018 21:00 Legia Warszawa Cork City 3 - 0
17-07-2018 21:00 Crusaders Ludogorets 0 - 2
18-07-2018 19:00 Sheriff Torpedo Kutaisi 3 - 0
18-07-2018 19:00 Zrinjski Spartak Trnava 1 - 1
18-07-2018 19:00 Qarabağ Olimpija 0 - 0
18-07-2018 19:45 Rosenborg Valur 3 - 1
18-07-2018 20:00 Sutjeska Astana 0 - 2
18-07-2018 20:45 Celtic Alashkert 3 - 0
Tweede Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
24-07-2018 16:00 Astana Midtjylland 2 - 1
24-07-2018 18:00 CFR Cluj Malmo FF 0 - 1
24-07-2018 19:30 PAOK Basel 2 - 1
24-07-2018 20:00 Dinamo Zagreb Hapoel Be'er Sheva 5 - 0
24-07-2018 20:15 Skendija 79 Sheriff 1 - 0
24-07-2018 20:30 Crvena Zvezda Sūduva 3 - 0
24-07-2018 21:00 Legia Warszawa Spartak Trnava 0 - 2
25-07-2018 19:00 BATE HJK 0 - 0
25-07-2018 19:00 Ludogorets MOL Vidi 0 - 0
25-07-2018 19:00 Kukësi Qarabağ 0 - 0
25-07-2018 20:30 Ajax Sturm Graz 2 - 0
25-07-2018 20:45 Celtic Rosenborg 3 - 1
31-07-2018 19:00 Hapoel Be'er Sheva Dinamo Zagreb 2 - 2
31-07-2018 19:00 Sheriff Skendija 79 0 - 0
31-07-2018 20:30 Spartak Trnava Legia Warszawa 0 - 1
01-08-2018 18:00 HJK BATE 1 - 2
01-08-2018 19:00 Midtjylland Astana 0 - 0
01-08-2018 19:00 Qarabağ Kukësi 3 - 0
01-08-2018 19:15 Malmo FF CFR Cluj 1 - 1
01-08-2018 19:30 Sūduva Crvena Zvezda 0 - 2
01-08-2018 20:00 Basel PAOK 0 - 3
01-08-2018 20:00 MOL Vidi Ludogorets 1 - 0
01-08-2018 20:30 Sturm Graz Ajax 1 - 3
01-08-2018 20:45 Rosenborg Celtic 0 - 0
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
07-08-2018 16:00 Astana Dinamo Zagreb 0 - 2
07-08-2018 19:00 Qarabağ BATE 0 - 1
07-08-2018 19:15 Malmo FF MOL Vidi 1 - 1
07-08-2018 19:30 Slavia Praag Dynamo Kiev 1 - 1
07-08-2018 20:00 Standard Luik Ajax 2 - 2
07-08-2018 20:30 Crvena Zvezda Spartak Trnava 1 - 1
07-08-2018 21:00 Benfica Fenerbahçe 1 - 0
08-08-2018 19:00 Salzburg Skendija 79 3 - 0
08-08-2018 19:00 PAOK Spartak Moskva 3 - 2
08-08-2018 20:45 Celtic AEK Athene 1 - 1
14-08-2018 18:30 Dynamo Kiev Slavia Praag 2 - 0
14-08-2018 19:00 BATE Qarabağ 1 - 1
14-08-2018 19:30 Spartak Moskva PAOK 0 - 0
14-08-2018 20:00 Fenerbahçe Benfica 1 - 1
14-08-2018 20:00 AEK Athene Celtic 2 - 1
14-08-2018 20:00 MOL Vidi Malmo FF 0 - 0
14-08-2018 20:00 Dinamo Zagreb Astana 1 - 0
14-08-2018 20:15 Skendija 79 Salzburg 0 - 1
14-08-2018 20:30 Ajax Standard Luik 3 - 0
14-08-2018 20:30 Spartak Trnava Crvena Zvezda 1 - 2
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
21-08-2018 21:00 Benfica PAOK 1 - 1
21-08-2018 21:00 BATE PSV 2 - 3
21-08-2018 21:00 Crvena Zvezda Salzburg 0 - 0
22-08-2018 21:00 Young Boys Dinamo Zagreb 1 - 1
22-08-2018 21:00 Ajax Dynamo Kiev 3 - 1
22-08-2018 21:00 MOL Vidi AEK Athene 1 - 2
28-08-2018 21:00 Dynamo Kiev Ajax 0 - 0
28-08-2018 21:00 AEK Athene MOL Vidi 1 - 1
28-08-2018 21:00 Dinamo Zagreb Young Boys 1 - 2
29-08-2018 21:00 Salzburg Crvena Zvezda 2 - 2
29-08-2018 21:00 PAOK Benfica 1 - 4
29-08-2018 21:00 PSV BATE 3 - 0
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
18-09-2018 18:55 B Inter Milan Tottenham Hotspur 2 - 1
18-09-2018 18:55 B Barcelona PSV 4 - 0
18-09-2018 21:00 A Club Brugge Borussia Dortmund 0 - 1
18-09-2018 21:00 A Monaco Atlético Madrid 1 - 2
18-09-2018 21:00 C Liverpool PSG 3 - 2
18-09-2018 21:00 C Crvena Zvezda Napoli 0 - 0
18-09-2018 21:00 D Galatasaray Lokomotiv Moskou 3 - 0
18-09-2018 21:00 D Schalke 04 Porto 1 - 1
19-09-2018 18:55 E Ajax AEK Athene 3 - 0
19-09-2018 18:55 F Shakhtar Donetsk Hoffenheim 2 - 2
19-09-2018 21:00 E Benfica Bayern München 0 - 2
19-09-2018 21:00 F Manchester City Olympique Lyon 1 - 2
19-09-2018 21:00 G Real Madrid Roma 3 - 0
19-09-2018 21:00 G Viktoria Pilsen CSKA Moskva 2 - 2
19-09-2018 21:00 H Young Boys Manchester United 0 - 3
19-09-2018 21:00 H Valencia Juventus 0 - 2
02-10-2018 18:55 F Hoffenheim Manchester City 1 - 2
02-10-2018 18:55 H Juventus Young Boys 3 - 0
02-10-2018 21:00 E AEK Athene Benfica 2 - 3
02-10-2018 21:00 E Bayern München Ajax 1 - 1
02-10-2018 21:00 F Olympique Lyon Shakhtar Donetsk 2 - 2
02-10-2018 21:00 G Roma Viktoria Pilsen 5 - 0
02-10-2018 21:00 G CSKA Moskva Real Madrid 1 - 0
02-10-2018 21:00 H Manchester United Valencia 0 - 0
03-10-2018 18:55 C PSG Crvena Zvezda 6 - 1
03-10-2018 18:55 D Lokomotiv Moskou Schalke 04 0 - 1
03-10-2018 21:00 A Borussia Dortmund Monaco 3 - 0
03-10-2018 21:00 A Atlético Madrid Club Brugge 3 - 1
03-10-2018 21:00 B PSV Inter Milan 1 - 2
03-10-2018 21:00 B Tottenham Hotspur Barcelona 2 - 4
03-10-2018 21:00 C Napoli Liverpool 1 - 0
03-10-2018 21:00 D Porto Galatasaray 1 - 0
23-10-2018 18:55 E AEK Athene Bayern München 0 - 2
23-10-2018 18:55 H Young Boys Valencia 1 - 1
23-10-2018 21:00 E Ajax Benfica 1 - 0
23-10-2018 21:00 F Hoffenheim Olympique Lyon 3 - 3
23-10-2018 21:00 F Shakhtar Donetsk Manchester City 0 - 3
23-10-2018 21:00 G Roma CSKA Moskva 3 - 0
23-10-2018 21:00 G Real Madrid Viktoria Pilsen 2 - 1
23-10-2018 21:00 H Manchester United Juventus 0 - 1
24-10-2018 18:55 A Club Brugge Monaco 1 - 1
24-10-2018 18:55 B PSV Tottenham Hotspur 2 - 2
24-10-2018 21:00 A Borussia Dortmund Atlético Madrid 4 - 0
24-10-2018 21:00 B Barcelona Inter Milan 2 - 0
24-10-2018 21:00 C PSG Napoli 2 - 2
24-10-2018 21:00 C Liverpool Crvena Zvezda 4 - 0
24-10-2018 21:00 D Galatasaray Schalke 04 0 - 0
24-10-2018 21:00 D Lokomotiv Moskou Porto 1 - 3
06-11-2018 18:55 A Monaco Club Brugge 0 - 4
06-11-2018 18:55 C Crvena Zvezda Liverpool 2 - 0
06-11-2018 21:00 A Atlético Madrid Borussia Dortmund 2 - 0
06-11-2018 21:00 B Inter Milan Barcelona 1 - 1
06-11-2018 21:00 B Tottenham Hotspur PSV 2 - 1
06-11-2018 21:00 C Napoli PSG 1 - 1
06-11-2018 21:00 D Schalke 04 Galatasaray 2 - 0
06-11-2018 21:00 D Porto Lokomotiv Moskou 4 - 1
07-11-2018 18:55 G CSKA Moskva Roma 1 - 2
07-11-2018 18:55 H Valencia Young Boys 3 - 1
07-11-2018 21:00 E Bayern München AEK Athene 2 - 0
07-11-2018 21:00 E Benfica Ajax 1 - 1
07-11-2018 21:00 F Olympique Lyon Hoffenheim 2 - 2
07-11-2018 21:00 F Manchester City Shakhtar Donetsk 6 - 0
07-11-2018 21:00 G Viktoria Pilsen Real Madrid 0 - 5
07-11-2018 21:00 H Juventus Manchester United 1 - 2
27-11-2018 18:55 E AEK Athene Ajax 0 - 2
27-11-2018 18:55 G CSKA Moskva Viktoria Pilsen 1 - 2
27-11-2018 21:00 E Bayern München Benfica 5 - 1
27-11-2018 21:00 F Hoffenheim Shakhtar Donetsk 2 - 3
27-11-2018 21:00 F Olympique Lyon Manchester City 2 - 2
27-11-2018 21:00 G Roma Real Madrid 0 - 2
27-11-2018 21:00 H Manchester United Young Boys 1 - 0
27-11-2018 21:00 H Juventus Valencia 1 - 0
28-11-2018 18:55 A Atlético Madrid Monaco 2 - 0
28-11-2018 18:55 D Lokomotiv Moskou Galatasaray 2 - 0
28-11-2018 21:00 A Borussia Dortmund Club Brugge 0 - 0
28-11-2018 21:00 B PSV Barcelona 1 - 2
28-11-2018 21:00 B Tottenham Hotspur Inter Milan 1 - 0
28-11-2018 21:00 C PSG Liverpool 2 - 1
28-11-2018 21:00 C Napoli Crvena Zvezda 3 - 1
28-11-2018 21:00 D Porto Schalke 04 3 - 1
11-12-2018 18:55 D Galatasaray Porto 2 - 3
11-12-2018 18:55 D Schalke 04 Lokomotiv Moskou 1 - 0
11-12-2018 21:00 A Club Brugge Atlético Madrid 0 - 0
11-12-2018 21:00 A Monaco Borussia Dortmund 0 - 2
11-12-2018 21:00 B Inter Milan PSV 1 - 1
11-12-2018 21:00 B Barcelona Tottenham Hotspur 1 - 1
11-12-2018 21:00 C Crvena Zvezda PSG 1 - 4
11-12-2018 21:00 C Liverpool Napoli 1 - 0
12-12-2018 18:55 G Real Madrid CSKA Moskva 0 - 3
12-12-2018 18:55 G Viktoria Pilsen Roma 2 - 1
12-12-2018 21:00 E Ajax Bayern München 3 - 3
12-12-2018 21:00 E Benfica AEK Athene 1 - 0
12-12-2018 21:00 F Manchester City Hoffenheim 2 - 1
12-12-2018 21:00 F Shakhtar Donetsk Olympique Lyon 1 - 1
12-12-2018 21:00 H Valencia Manchester United 2 - 1
12-12-2018 21:00 H Young Boys Juventus 2 - 1
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
12-02-2019 21:00 Manchester United PSG -
12-02-2019 21:00 Roma Porto -
13-02-2019 21:00 Tottenham Hotspur Borussia Dortmund -
13-02-2019 21:00 Ajax Real Madrid -
19-02-2019 21:00 Liverpool Bayern München -
19-02-2019 21:00 Olympique Lyon Barcelona -
20-02-2019 21:00 Atlético Madrid Juventus -
20-02-2019 21:00 Schalke 04 Manchester City -
05-03-2019 21:00 Borussia Dortmund Tottenham Hotspur -
05-03-2019 21:00 Real Madrid Ajax -
06-03-2019 21:00 Porto Roma -
06-03-2019 21:00 PSG Manchester United -
12-03-2019 21:00 Manchester City Schalke 04 -
12-03-2019 21:00 Juventus Atlético Madrid -
13-03-2019 21:00 Barcelona Olympique Lyon -
13-03-2019 21:00 Bayern München Liverpool -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Champions League 2018/2019 bekijken

Stand Champions League 2018/2019

Groepsfase - Groep A
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Borussia Dortmund 6 4 1 1 10 2 +8 13
2 Atlético Madrid 6 4 1 1 9 6 +3 13
3 Club Brugge 6 1 3 2 6 5 +1 6
4 Monaco 6 0 1 5 2 14 -12 1
Groepsfase - Groep B
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Barcelona 6 4 2 0 14 5 +9 14
2 Tottenham Hotspur 6 2 2 2 9 10 -1 8
3 Inter Milan 6 2 2 2 6 7 -1 8
4 PSV 6 0 2 4 6 13 -7 2
Groepsfase - Groep C
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 PSG 6 3 2 1 17 9 +8 11
2 Liverpool 6 3 0 3 9 7 +2 9
3 Napoli 6 2 3 1 7 5 +2 9
4 Crvena Zvezda 6 1 1 4 5 17 -12 4
Groepsfase - Groep D
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Porto 6 5 1 0 15 6 +9 16
2 Schalke 04 6 3 2 1 6 4 +2 11
3 Galatasaray 6 1 1 4 5 8 -3 4
4 Lokomotiv Moskou 6 1 0 5 4 12 -8 3
Groepsfase - Groep E
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Bayern München 6 4 2 0 15 5 +10 14
2 Ajax 6 3 3 0 11 5 +6 12
3 Benfica 6 2 1 3 6 11 -5 7
4 AEK Athene 6 0 0 6 2 13 -11 0
Groepsfase - Groep F
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Manchester City 6 4 1 1 16 6 +10 13
2 Olympique Lyon 6 1 5 0 12 11 +1 8
3 Shakhtar Donetsk 6 1 3 2 8 16 -8 6
4 Hoffenheim 6 0 3 3 11 14 -3 3
Groepsfase - Groep G
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Real Madrid 6 4 0 2 12 5 +7 12
2 Roma 6 3 0 3 11 8 +3 9
3 CSKA Moskva 6 2 1 3 8 9 -1 7
4 Viktoria Pilsen 6 2 1 3 7 16 -9 7
Groepsfase - Groep H
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Juventus 6 4 0 2 9 4 +5 12
2 Manchester United 6 3 1 2 7 4 +3 10
3 Valencia 6 2 2 2 6 6 0 8
4 Young Boys 6 1 1 4 4 12 -8 4