KNVB Beker

Speelschema KNVB Beker 2019/2020 met programma en uitslagen

Eerste Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-08-2019 14:00 Hoogland Jodan Boys 1 - 3
17-08-2019 14:30 VVSB Harkemase Boys 2 - 4
17-08-2019 14:30 DVS '33 HV & CV Quick 1 - 1
17-08-2019 14:30 Lisse Ajax Amateurs 1 - 2
17-08-2019 14:30 FC 's-Gravenzande Heeze 2 - 0
17-08-2019 14:30 Barendrecht RKSV Wittenhorst 6 - 0
17-08-2019 14:30 Ter Leede Fortuna Wormerveer 1 - 4
17-08-2019 14:30 Rijnvogels OSS '20 0 - 4
17-08-2019 14:30 VVOG Minor 3 - 0
17-08-2019 14:30 DOVO OFC Oostzaan 2 - 4
17-08-2019 14:30 Achilles Veen USV Hercules 6 - 0
17-08-2019 14:30 Huizen GOES 2 - 3
17-08-2019 14:30 Vroomshoopse Boys EVV 0 - 4
17-08-2019 14:30 ODIN '59 Gemert 3 - 1
17-08-2019 15:00 VEV '67 Silvolde 0 - 3
17-08-2019 15:00 Sparta Nijkerk UNA 3 - 2
17-08-2019 15:00 Excelsior 31 DEM 2 - 1
17-08-2019 16:00 ROHDA Raalte DUNO 1 - 2
17-08-2019 16:00 SDO ARC 1 - 0
17-08-2019 17:00 Westlandia Zuidvogels 2 - 0
17-08-2019 17:00 Kloetinge Lienden 1 - 0
17-08-2019 17:00 Drachtster Boys Dongen 0 - 4
17-08-2019 18:00 TOP Oss Amateurs HSV Hoek 2 - 6
17-08-2019 18:00 Groene Ster Winsum 5 - 0
17-08-2019 18:00 HSC '21 SteDoCo 2 - 4
17-08-2019 18:00 Mierlo-Hout Flevo Boys 2 - 3
17-08-2019 19:00 Blauw Geel '38 Sliedrecht 2 - 1
28-08-2019 20:00 ADO '20 ONS Sneek 3 - 0
Tweede Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
24-09-2019 18:45 Quick Boys Katwijk 2 - 3
24-09-2019 20:00 GVVV Kozakken Boys 2 - 1
24-09-2019 20:00 ODIN '59 Barendrecht 4 - 3
24-09-2019 20:00 Scheveningen Harkemase Boys 0 - 1
24-09-2019 20:00 VVOG Ajax Amateurs 0 - 2
24-09-2019 20:00 Noordwijk Rijnsburgse Boys 1 - 3
24-09-2019 20:00 ASWH TEC 5 - 1
24-09-2019 20:00 Achilles Veen HHC 1 - 1
25-09-2019 20:00 ADO '20 Fortuna Wormerveer 0 - 2
25-09-2019 20:00 OSS '20 Jodan Boys 5 - 1
25-09-2019 20:00 Silvolde GOES 2 - 3
25-09-2019 20:00 EVV Flevo Boys 0 - 0
25-09-2019 20:00 Dongen Excelsior 31 1 - 2
25-09-2019 20:00 Spakenburg SDO 2 - 0
25-09-2019 20:00 DUNO HV & CV Quick 2 - 3
25-09-2019 20:00 Groene Ster Kloetinge 2 - 0
25-09-2019 20:00 Blauw Geel '38 De Treffers 0 - 1
25-09-2019 20:00 Westlandia OFC Oostzaan 2 - 2
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
19-10-2019 14:30 FC 's-Gravenzande SteDoCo 1 - 3
29-10-2019 18:30 Vitesse De Graafschap 2 - 0
29-10-2019 19:45 Flevo Boys Katwijk 0 - 3
29-10-2019 19:45 Achilles Veen Roda JC 0 - 2
29-10-2019 19:45 IJsselmeervogels FC Den Bosch 3 - 0
29-10-2019 19:45 Almere City Go Ahead Eagles 1 - 3
29-10-2019 19:45 FC Dordrecht MVV Maastricht 3 - 1
29-10-2019 19:45 OSS '20 TOP Oss 1 - 2
29-10-2019 19:45 Rijnsburgse Boys FC Eindhoven 0 - 4
29-10-2019 19:45 Koninklijke HFC Telstar 1 - 2
29-10-2019 19:45 GOES SC Cambuur 0 - 5
29-10-2019 19:45 GVVV Helmond Sport 2 - 1
29-10-2019 19:45 Excelsior NEC 4 - 2
29-10-2019 19:45 HSV Hoek PEC Zwolle 0 - 3
29-10-2019 20:45 NAC Breda FC Emmen 3 - 2
30-10-2019 18:30 Heracles RKC Waalwijk 4 - 3
30-10-2019 19:45 Spakenburg ASWH 2 - 0
30-10-2019 19:45 HV & CV Quick Willem II 0 - 4
30-10-2019 19:45 Harkemase Boys FC Groningen 1 - 2
30-10-2019 19:45 Ajax Amateurs OFC Oostzaan 2 - 2
30-10-2019 19:45 Sparta Nijkerk Fortuna Wormerveer 5 - 2
30-10-2019 19:45 De Treffers FC Twente 0 - 2
30-10-2019 19:45 Groene Ster VVV Venlo 2 - 2
30-10-2019 19:45 AFC ODIN '59 3 - 3
30-10-2019 19:45 Excelsior Maassluis SC Heerenveen 0 - 3
30-10-2019 20:45 Sparta Rotterdam FC Volendam 1 - 0
31-10-2019 18:30 Excelsior 31 FC Utrecht 1 - 4
31-10-2019 20:45 Fortuna Sittard ADO Den Haag 3 - 0
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-12-2019 18:30 FC Twente Go Ahead Eagles 2 - 5
17-12-2019 19:45 Excelsior FC Eindhoven 0 - 2
17-12-2019 19:45 Vitesse ODIN '59 4 - 0
17-12-2019 19:45 Katwijk TOP Oss 0 - 0
17-12-2019 19:45 IJsselmeervogels SteDoCo 1 - 0
17-12-2019 19:45 SC Heerenveen Roda JC 2 - 0
17-12-2019 20:45 Fortuna Sittard PEC Zwolle 3 - 0
18-12-2019 18:30 Telstar Ajax 3 - 4
18-12-2019 19:45 AZ Groene Ster 3 - 0
18-12-2019 19:45 Sparta Nijkerk NAC Breda 0 - 1
18-12-2019 19:45 OFC Oostzaan Spakenburg 0 - 0
18-12-2019 19:45 Willem II Sparta Rotterdam 3 - 0
18-12-2019 19:45 Heracles FC Dordrecht 3 - 0
18-12-2019 20:45 GVVV PSV 1 - 2
19-12-2019 18:30 FC Groningen FC Utrecht 0 - 1
19-12-2019 20:45 SC Cambuur Feyenoord 1 - 2
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
21-01-2020 18:30 TOP Oss AZ 0 - 2
21-01-2020 20:45 FC Eindhoven FC Utrecht 1 - 2
21-01-2020 20:45 Fortuna Sittard Feyenoord 0 - 0
22-01-2020 18:30 Heracles Vitesse 0 - 2
22-01-2020 20:45 SC Heerenveen Willem II 2 - 2
22-01-2020 20:45 Ajax Spakenburg 7 - 0
23-01-2020 18:30 IJsselmeervogels Go Ahead Eagles -
23-01-2020 20:45 NAC Breda PSV -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen KNVB Beker 2019/2020 bekijken

Stand KNVB Beker 2019/2020