KNVB Beker

Speelschema KNVB Beker 2023/2024 met programma en uitslagen



Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
16-01-2024 18:45 Excelsior Maassluis ADO Den Haag 1 - 2
16-01-2024 20:00 Excelsior FC Groningen 0 - 2
16-01-2024 21:00 AZ Quick Boys 3 - 3
17-01-2024 18:45 NEC Go Ahead Eagles 2 - 1
17-01-2024 20:00 Almere City Fortuna Sittard 1 - 2
18-01-2024 18:45 Vitesse AFC 1 - 0
24-01-2024 20:00 Feyenoord PSV 1 - 0
25-01-2024 20:00 USV Hercules SC Cambuur 3 - 4
Eerste Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
12-08-2023 14:30 HSV Hoek SteDoCo 3 - 2
12-08-2023 14:30 Barendrecht Genemuiden 2 - 1
12-08-2023 14:30 SJC Noordwijk Bon Boys 2 - 1
12-08-2023 15:00 Blauw Geel '38 SVOD '22 5 - 1
12-08-2023 15:00 Kloetinge BOL 6 - 0
12-08-2023 15:00 Sparta Nijkerk ONS Sneek 2 - 0
12-08-2023 15:00 Apeldoorn ODIN '59 1 - 0
12-08-2023 15:00 DVS '33 Urk 1 - 0
12-08-2023 15:00 IJsselmeervogels TOGB 2 - 1
12-08-2023 15:30 DEM XerxesDZB (Zat) 1 - 0
12-08-2023 15:30 TEC DOVO 1 - 1
12-08-2023 15:30 VVSB Rijnvogels 3 - 3
12-08-2023 17:00 AWC Staphorst 1 - 2
12-08-2023 17:00 GVV Unitas Blauw Wit '34 4 - 0
12-08-2023 17:00 AGB Olde Veste '54 1 - 2
12-08-2023 17:00 Purmersteijn Sportlust '46 0 - 2
12-08-2023 17:00 USV Hercules Berkum 2 - 1
12-08-2023 17:00 HSC '21 Harkemase Boys 3 - 4
12-08-2023 18:00 Baronie Hoogeveen 0 - 1
12-08-2023 18:00 OJC Rosmalen OSS '20 5 - 1
13-08-2023 14:00 Avanti 31 Meerssen 0 - 3
13-08-2023 14:00 Jubbega UNA 3 - 5
13-08-2023 14:00 Westlandia HV & CV Quick 3 - 1
13-08-2023 14:30 RKSV Nuenen Chevremont 4 - 2
13-08-2023 14:30 Kampong Gemert 2 - 4
Tweede Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
19-09-2023 20:00 Olde Veste '54 Noordwijk 0 - 2
19-09-2023 20:00 Eemdijk Harkemase Boys 3 - 2
19-09-2023 20:00 DVS '33 IJsselmeervogels 0 - 2
19-09-2023 20:00 DEM Sportlust '46 3 - 1
19-09-2023 20:00 RKAV Volendam Westlandia 3 - 0
19-09-2023 20:00 Scheveningen HSV Hoek 2 - 1
19-09-2023 20:00 GVVV Barendrecht 5 - 2
19-09-2023 20:00 Spakenburg VV Scherpenzeel 1 - 0
19-09-2023 20:00 Apeldoorn OJC Rosmalen 1 - 3
19-09-2023 20:00 Sparta Nijkerk GVV Unitas 4 - 2
20-09-2023 20:00 TEC Meerssen 2 - 0
20-09-2023 20:00 RKSV Nuenen Excelsior Maassluis 0 - 0
20-09-2023 20:00 Hoogeveen Staphorst 3 - 0
20-09-2023 20:00 SJC Noordwijk Gemert 0 - 0
20-09-2023 20:00 Groene Ster Kozakken Boys 1 - 0
20-09-2023 20:00 Kloetinge Koninklijke HFC 1 - 3
20-09-2023 20:00 Lisse Blauw Geel '38 1 - 0
20-09-2023 20:00 ADO '20 Quick Boys 0 - 1
20-09-2023 20:00 HVCH De Treffers 1 - 3
20-09-2023 20:00 ACV USV Hercules 1 - 5
20-09-2023 20:00 VVSB UNA 1 - 2
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
31-10-2023 18:45 De Graafschap FC Emmen 2 - 0
31-10-2023 20:00 Lisse FC Dordrecht 1 - 3
31-10-2023 20:00 Koninklijke HFC Go Ahead Eagles 1 - 4
31-10-2023 20:00 GVVV Telstar 1 - 0
31-10-2023 20:00 OJC Rosmalen Almere City 1 - 8
31-10-2023 20:00 Noordwijk ADO Den Haag 0 - 1
31-10-2023 20:00 SC Heerenveen VVV Venlo 5 - 1
31-10-2023 20:00 Quick Boys NAC Breda 1 - 0
31-10-2023 20:00 Groene Ster Vitesse 0 - 1
31-10-2023 20:00 Spakenburg Helmond Sport 3 - 1
31-10-2023 20:15 De Treffers UNA 4 - 0
31-10-2023 21:00 FC Utrecht RKC Waalwijk 3 - 2
01-11-2023 18:45 HHC Heracles 2 - 0
01-11-2023 20:00 AFC PEC Zwolle 1 - 0
01-11-2023 20:00 IJsselmeervogels Sparta Rotterdam 0 - 2
01-11-2023 20:00 DEM Hoogeveen 3 - 1
01-11-2023 20:00 Katwijk TEC 5 - 0
01-11-2023 20:00 Rijnsburgse Boys FC Groningen 0 - 1
01-11-2023 20:00 Scheveningen USV Hercules 0 - 0
01-11-2023 20:00 Sparta Nijkerk Fortuna Sittard 0 - 1
01-11-2023 20:00 RKAV Volendam Eemdijk 5 - 0
01-11-2023 21:00 FC Den Bosch Excelsior 1 - 2
02-11-2023 18:45 SC Cambuur MVV Maastricht 4 - 1
02-11-2023 20:00 TOP Oss FC Eindhoven 0 - 1
02-11-2023 20:00 SJC Noordwijk Willem II 1 - 3
02-11-2023 21:00 NEC Roda JC 5 - 3
16-11-2023 20:00 Excelsior Maassluis FC Volendam 1 - 0
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
19-12-2023 18:45 Quick Boys De Graafschap 2 - 0
19-12-2023 20:00 DEM Excelsior Maassluis 0 - 1
19-12-2023 20:00 FC Eindhoven Fortuna Sittard 0 - 2
19-12-2023 20:00 Spakenburg Excelsior 2 - 3
19-12-2023 20:00 FC Dordrecht SC Cambuur 0 - 3
19-12-2023 21:00 Willem II FC Groningen 1 - 3
20-12-2023 18:45 ADO Den Haag Sparta Rotterdam 2 - 0
20-12-2023 20:00 RKAV Volendam AFC 0 - 1
20-12-2023 20:00 HHC AZ 2 - 3
20-12-2023 20:00 GVVV NEC 1 - 6
20-12-2023 21:00 Feyenoord FC Utrecht 2 - 1
21-12-2023 18:45 USV Hercules Ajax 3 - 2
21-12-2023 20:00 Go Ahead Eagles De Treffers 7 - 1
21-12-2023 20:00 Katwijk Almere City 1 - 2
21-12-2023 20:00 Vitesse SC Heerenveen 1 - 0
17-01-2024 21:00 PSV FC Twente 3 - 1
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-02-2024 20:00 NEC ADO Den Haag 3 - 0
07-02-2024 18:45 SC Cambuur Vitesse 3 - 1
07-02-2024 21:00 Feyenoord AZ 2 - 0
08-02-2024 20:00 FC Groningen Fortuna Sittard 0 - 0
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
27-02-2024 20:00 SC Cambuur NEC 1 - 2
29-02-2024 20:00 Feyenoord FC Groningen 2 - 1
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
21-04-2024 18:00 Feyenoord NEC 1 - 0
Volledig programma & uitslagen KNVB Beker 2023/2024 bekijken

Stand KNVB Beker 2023/2024