KNVB Beker

Speelschema KNVB Beker 2019/2020 met programma en uitslagen

Eerste Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-08-2019 14:00 Hoogland Jodan Boys 1 - 3
17-08-2019 14:30 Ter Leede Fortuna Wormerveer 1 - 4
17-08-2019 14:30 Rijnvogels OSS '20 0 - 4
17-08-2019 14:30 VVOG Minor 3 - 0
17-08-2019 14:30 DOVO OFC Oostzaan 2 - 4
17-08-2019 14:30 Achilles Veen USV Hercules 6 - 0
17-08-2019 14:30 Huizen GOES 2 - 3
17-08-2019 14:30 Vroomshoopse Boys EVV 0 - 4
17-08-2019 14:30 ODIN '59 Gemert 3 - 1
17-08-2019 14:30 VVSB Harkemase Boys 2 - 4
17-08-2019 14:30 DVS '33 HV & CV Quick 1 - 1
17-08-2019 14:30 Lisse Ajax Amateurs 1 - 2
17-08-2019 14:30 FC 's-Gravenzande Heeze 2 - 0
17-08-2019 14:30 Barendrecht RKSV Wittenhorst 6 - 0
17-08-2019 15:00 Sparta Nijkerk UNA 3 - 2
17-08-2019 15:00 Excelsior 31 DEM 2 - 1
17-08-2019 15:00 VEV '67 Silvolde 0 - 3
17-08-2019 16:00 ROHDA Raalte DUNO 1 - 2
17-08-2019 16:00 SDO ARC 1 - 0
17-08-2019 17:00 Westlandia Zuidvogels 2 - 0
17-08-2019 17:00 Kloetinge Lienden 1 - 0
17-08-2019 17:00 Drachtster Boys Dongen 0 - 4
17-08-2019 18:00 Groene Ster Winsum 5 - 0
17-08-2019 18:00 HSC '21 SteDoCo 2 - 4
17-08-2019 18:00 Mierlo-Hout Flevo Boys 2 - 3
17-08-2019 18:00 TOP Oss Amateurs HSV Hoek 2 - 6
17-08-2019 19:00 Blauw Geel '38 Sliedrecht 2 - 1
28-08-2019 20:00 ADO '20 ONS Sneek 3 - 0
Tweede Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
24-09-2019 18:45 Quick Boys Katwijk 2 - 3
24-09-2019 20:00 ODIN '59 Barendrecht 4 - 3
24-09-2019 20:00 Scheveningen Harkemase Boys 0 - 1
24-09-2019 20:00 VVOG Ajax Amateurs 0 - 2
24-09-2019 20:00 Noordwijk Rijnsburgse Boys 1 - 3
24-09-2019 20:00 ASWH TEC 5 - 1
24-09-2019 20:00 Achilles Veen HHC 1 - 1
24-09-2019 20:00 GVVV Kozakken Boys 2 - 1
25-09-2019 20:00 Dongen Excelsior 31 1 - 2
25-09-2019 20:00 Spakenburg SDO 2 - 0
25-09-2019 20:00 DUNO HV & CV Quick 2 - 3
25-09-2019 20:00 Groene Ster Kloetinge 2 - 0
25-09-2019 20:00 Blauw Geel '38 De Treffers 0 - 1
25-09-2019 20:00 Westlandia OFC Oostzaan 2 - 2
25-09-2019 20:00 ADO '20 Fortuna Wormerveer 0 - 2
25-09-2019 20:00 OSS '20 Jodan Boys 5 - 1
25-09-2019 20:00 Silvolde GOES 2 - 3
25-09-2019 20:00 EVV Flevo Boys 0 - 0
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
19-10-2019 14:30 FC 's-Gravenzande SteDoCo 1 - 3
29-10-2019 18:30 Vitesse De Graafschap 2 - 0
29-10-2019 19:45 Almere City Go Ahead Eagles 1 - 3
29-10-2019 19:45 FC Dordrecht MVV Maastricht 3 - 1
29-10-2019 19:45 OSS '20 TOP Oss 1 - 2
29-10-2019 19:45 Rijnsburgse Boys FC Eindhoven 0 - 4
29-10-2019 19:45 Koninklijke HFC Telstar 1 - 2
29-10-2019 19:45 GOES SC Cambuur 0 - 5
29-10-2019 19:45 GVVV Helmond Sport 2 - 1
29-10-2019 19:45 Excelsior NEC 4 - 2
29-10-2019 19:45 HSV Hoek PEC Zwolle 0 - 3
29-10-2019 19:45 Flevo Boys Katwijk 0 - 3
29-10-2019 19:45 Achilles Veen Roda JC 0 - 2
29-10-2019 19:45 IJsselmeervogels FC Den Bosch 3 - 0
29-10-2019 20:45 NAC Breda FC Emmen 3 - 2
30-10-2019 18:30 Heracles RKC Waalwijk 4 - 3
30-10-2019 19:45 Ajax Amateurs OFC Oostzaan 2 - 2
30-10-2019 19:45 Sparta Nijkerk Fortuna Wormerveer 5 - 2
30-10-2019 19:45 De Treffers FC Twente 0 - 2
30-10-2019 19:45 Groene Ster VVV Venlo 2 - 2
30-10-2019 19:45 AFC ODIN '59 3 - 3
30-10-2019 19:45 Excelsior Maassluis SC Heerenveen 0 - 3
30-10-2019 19:45 Spakenburg ASWH 2 - 0
30-10-2019 19:45 HV & CV Quick Willem II 0 - 4
30-10-2019 19:45 Harkemase Boys FC Groningen 1 - 2
30-10-2019 20:45 Sparta Rotterdam FC Volendam 1 - 0
31-10-2019 18:30 Excelsior 31 FC Utrecht 1 - 4
31-10-2019 20:45 Fortuna Sittard ADO Den Haag 3 - 0
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-12-2019 18:30 FC Twente Go Ahead Eagles -
17-12-2019 19:45 Katwijk TOP Oss -
17-12-2019 19:45 IJsselmeervogels SteDoCo -
17-12-2019 19:45 SC Heerenveen Roda JC -
17-12-2019 19:45 Excelsior FC Eindhoven -
17-12-2019 19:45 Vitesse ODIN '59 -
17-12-2019 20:45 Fortuna Sittard PEC Zwolle -
18-12-2019 18:30 Telstar Ajax -
18-12-2019 19:45 AZ Groene Ster -
18-12-2019 19:45 Sparta Nijkerk NAC Breda -
18-12-2019 19:45 OFC Oostzaan Spakenburg -
18-12-2019 19:45 Willem II Sparta Rotterdam -
18-12-2019 19:45 Heracles FC Dordrecht -
18-12-2019 20:45 GVVV PSV -
19-12-2019 18:30 FC Groningen FC Utrecht -
19-12-2019 20:45 SC Cambuur Feyenoord -
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen KNVB Beker 2019/2020 bekijken

Stand KNVB Beker 2019/2020