KNVB Beker

Speelschema KNVB Beker 2018/2019 met programma en uitslagen

Eerste Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
18-08-2018 14:30 FC 's-Gravenzande HV & CV Quick 3 - 2
18-08-2018 14:30 ASWH MASV 5 - 0
18-08-2018 15:00 Eemdijk Vlissingen 3 - 0
18-08-2018 17:00 SteDoCo RKSV Cluzona 1 - 0
18-08-2018 17:00 Harkemase Boys De Dijk 2 - 1
18-08-2018 17:00 Alverna ODIN '59 0 - 2
18-08-2018 17:00 Quick '20 DVS '33 2 - 6
18-08-2018 17:00 Urk SDO 2 - 2
18-08-2018 17:00 HSV Hoek ADO '20 3 - 0
18-08-2018 17:00 Sportlust '46 HBS 1 - 4
18-08-2018 17:00 GOES Staphorst 0 - 4
18-08-2018 17:00 Zaanlandia Achilles '29 1 - 1
18-08-2018 17:00 OSS '20 Noordwijk 2 - 4
18-08-2018 17:00 EVV Brielle 7 - 0
19-08-2018 14:00 JOS Watergraafsmeer Westlandia 1 - 2
19-08-2018 14:30 RKSV Bekkerveld USV Hercules 2 - 4
Tweede Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
18-08-2018 14:30 DOVO Quick Boys 3 - 0
18-08-2018 14:30 DZC '68 Scheveningen 0 - 2
18-08-2018 14:30 DFS Barendrecht 2 - 1
18-08-2018 14:30 Rijnsburgse Boys Ajax Amateurs 3 - 1
18-08-2018 16:00 Spakenburg RKSV Wittenhorst 4 - 1
18-08-2018 18:00 JVC Cuijk Koninklijke HFC 2 - 3
21-08-2018 20:00 IJsselmeervogels Noordwijk 2 - 3
21-08-2018 20:00 Alcides VVOG 2 - 0
21-08-2018 20:00 FC 's-Gravenzande Excelsior Maassluis 1 - 2
21-08-2018 20:00 GVVV TEC 0 - 3
22-08-2018 18:00 USV Hercules ASWH 0 - 4
22-08-2018 20:00 Westlandia SteDoCo 2 - 1
22-08-2018 20:00 ODIN '59 Dongen 1 - 0
22-08-2018 20:00 OJC Rosmalen Flevo Boys 4 - 1
22-08-2018 20:00 RKAV Volendam EVV 1 - 0
22-08-2018 20:00 De Treffers DVS '33 1 - 2
22-08-2018 20:00 HHC OFC Oostzaan 0 - 3
22-08-2018 20:00 HBS ONS Sneek 2 - 3
22-08-2018 20:00 SJC Noordwijk Lisse 0 - 2
22-08-2018 20:00 Groene Ster Lienden 2 - 1
22-08-2018 20:00 Achilles '29 Harkemase Boys 1 - 6
22-08-2018 20:00 Gemert HSV Hoek 1 - 1
22-08-2018 20:00 Staphorst HSC '21 2 - 1
22-08-2018 20:00 Uno Animo VVSB 1 - 6
22-08-2018 20:00 UNA Eemdijk 2 - 4
22-08-2018 20:00 Blauw Geel '38 Urk 0 - 1
25-08-2018 14:30 HVV Te Werve Marvilde 3 - 1
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
25-09-2018 17:00 AFC Telstar 5 - 0
25-09-2018 18:30 RKC Waalwijk NAC Breda 2 - 0
25-09-2018 19:45 FC Volendam Willem II 1 - 2
25-09-2018 19:45 Koninklijke HFC Harkemase Boys 4 - 0
25-09-2018 19:45 DVS '33 Roda JC 0 - 6
25-09-2018 19:45 Westlandia VVV Venlo 0 - 3
25-09-2018 19:45 Helmond Sport Fortuna Sittard 0 - 5
25-09-2018 19:45 VVSB De Graafschap 3 - 3
25-09-2018 19:45 Spakenburg DFS 3 - 0
25-09-2018 19:45 ODIN '59 Lisse 1 - 0
25-09-2018 19:45 Noordwijk Sparta Rotterdam 3 - 2
25-09-2018 19:45 Rijnsburgse Boys TOP Oss 1 - 1
25-09-2018 19:45 Almere City FC Dordrecht 1 - 0
25-09-2018 19:45 Go Ahead Eagles FC Eindhoven 2 - 0
25-09-2018 19:45 Scheveningen SC Cambuur 2 - 3
25-09-2018 19:45 FC Den Bosch Heracles 1 - 2
25-09-2018 20:00 Kozakken Boys ONS Sneek 3 - 1
25-09-2018 20:45 Excelsior NEC 2 - 3
26-09-2018 17:00 OJC Rosmalen ADO Den Haag 0 - 6
26-09-2018 18:30 Excelsior Maassluis PSV 0 - 4
26-09-2018 19:45 Katwijk SC Heerenveen 0 - 1
26-09-2018 19:45 RKAV Volendam Vitesse 1 - 2
26-09-2018 19:45 Staphorst PEC Zwolle 0 - 1
26-09-2018 19:45 DOVO Urk 2 - 2
26-09-2018 19:45 Eemdijk ASWH 1 - 4
26-09-2018 19:45 Groene Ster TEC 2 - 1
26-09-2018 20:45 HVV Te Werve Ajax 0 - 7
27-09-2018 17:00 Alcides AZ 0 - 6
27-09-2018 17:00 OFC Oostzaan FC Emmen 1 - 3
27-09-2018 18:30 FC Groningen FC Twente 0 - 2
27-09-2018 19:45 FC Utrecht MVV Maastricht 2 - 0
27-09-2018 20:45 Gemert Feyenoord 0 - 4
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
30-10-2018 18:30 PSV RKC Waalwijk 2 - 3
30-10-2018 19:00 AFC TOP Oss 1 - 0
30-10-2018 19:45 FC Twente Noordwijk 4 - 2
30-10-2018 19:45 SC Cambuur Koninklijke HFC 2 - 1
30-10-2018 19:45 Urk Roda JC 0 - 1
30-10-2018 19:45 Kozakken Boys Almere City 2 - 1
30-10-2018 20:45 De Graafschap PEC Zwolle 2 - 5
31-10-2018 18:30 Heracles Vitesse 0 - 2
31-10-2018 19:45 Groene Ster SC Heerenveen 1 - 3
31-10-2018 19:45 FC Utrecht ASWH 5 - 1
31-10-2018 19:45 FC Emmen ODIN '59 1 - 3
31-10-2018 19:45 Willem II Spakenburg 5 - 0
31-10-2018 19:45 AZ VVV Venlo 2 - 0
31-10-2018 20:45 Ajax Go Ahead Eagles 3 - 0
01-11-2018 18:30 NEC Fortuna Sittard 2 - 3
01-11-2018 20:45 Feyenoord ADO Den Haag 5 - 1
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
18-12-2018 00:00 ODIN '59 SC Heerenveen -
18-12-2018 00:00 FC Twente RKC Waalwijk -
18-12-2018 00:00 Willem II AFC -
19-12-2018 00:00 AZ PEC Zwolle -
19-12-2018 00:00 Roda JC Ajax -
19-12-2018 00:00 Feyenoord FC Utrecht -
20-12-2018 00:00 Fortuna Sittard SC Cambuur -
20-12-2018 00:00 Kozakken Boys Vitesse -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen KNVB Beker 2018/2019 bekijken

Stand KNVB Beker 2018/2019