Croky Cup

Speelschema Croky Cup 2019/2020 met programma en uitslagen

Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
10-08-2019 18:30 Aywaille Olympic Charleroi 0 - 2
10-08-2019 19:00 Nijlen Stockay-Warfusée 1 - 0
10-08-2019 19:00 Bambrugge Albert Quévy-Mons 2 - 1
10-08-2019 19:00 RWDM Alken 6 - 0
10-08-2019 19:30 Rupel Boom Racing Waregem 4 - 0
10-08-2019 20:00 Tubize Greunsjotters Vossem 2 - 0
10-08-2019 20:00 Couvin-Mariembourg Londerzeel 2 - 3
10-08-2019 20:00 Hoogstraten Stade Brainois 0 - 0
10-08-2019 20:00 Rebecq FC Lebbeke 0 - 0
10-08-2019 20:00 Cappellen Thes Sport 1 - 1
11-08-2019 16:00 US Givry Eendracht Termien 4 - 4
11-08-2019 16:00 Pepingen-Halle Verlaine 0 - 2
11-08-2019 16:00 Solières Sport RFC Seraing 0 - 2
11-08-2019 16:00 Sint-Job Geel 2 - 2
11-08-2019 16:00 Ronse Waremme 0 - 0
11-08-2019 16:00 UCE Liège Deinze 0 - 3
11-08-2019 16:00 Onhaye Braine 0 - 0
11-08-2019 16:00 Eendracht Aalst Lierse Kempenzonen 2 - 0
11-08-2019 16:00 Avanti Torhout 1 - 2
11-08-2019 16:00 Dikkelvenne Sporting Kampenhout 5 - 0
11-08-2019 16:00 Bilzerse Waltwilder Eendracht Aalter 1 - 1
11-08-2019 16:00 Zelzate La Louvière Centre 1 - 2
11-08-2019 16:00 Oostnieuwkerke Liège 0 - 3
11-08-2019 16:00 Dender Lauwe 2 - 0
11-08-2019 16:00 Francs Borains Weerstand Koersel 4 - 1
11-08-2019 16:00 Vosselaar Patro Eisden 1 - 0
11-08-2019 16:00 Toekomst Menen RES Durbuy 1 - 2
11-08-2019 16:00 Tienen Sint-Eloois-Winkel 2 - 1
11-08-2019 16:00 Dessel Sport Raeren 3 - 3
11-08-2019 16:00 Gullegem Montignies 3 - 1
11-08-2019 16:00 Bocholt Mandel United 1 - 2
11-08-2019 16:00 Temse Jong Zulte 2 - 1
11-08-2019 16:00 VW Hamme Belœil 5 - 1
11-08-2019 16:00 Tempo Overijse Oudenaarde 2 - 2
11-08-2019 16:00 Union Namur URSL Visé 2 - 1
11-08-2019 16:00 Svelta Melsele Knokke 0 - 2
11-08-2019 16:00 Mariekerke Herstal 2 - 1
11-08-2019 16:00 Rhodienne-De Hoek Rapid Symphorinois 2 - 2
11-08-2019 16:00 Oppagne-Wéris RFC Wetteren 0 - 0
11-08-2019 16:00 Stade Everois Tilleur 1 - 4
11-08-2019 16:00 Oostkamp Berchem Sport 3 - 1
11-08-2019 17:00 Olsa Brakel Heist 1 - 1
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-08-2019 19:00 La Louvière Centre De Kempen 7 - 2
17-08-2019 19:00 Knokke Bilzerse Waltwilder 5 - 0
17-08-2019 19:00 Dender RFC Seraing 1 - 3
17-08-2019 19:00 Dessel Sport RWDM 4 - 2
17-08-2019 20:00 Torhout Stade Brainois 2 - 1
18-08-2019 16:00 Deinze Heist 0 - 0
18-08-2019 16:00 Francs Borains Liège 2 - 1
18-08-2019 16:00 Meux Cappellen 0 - 2
18-08-2019 16:00 Olympia Wijgmaal Nijlen 2 - 0
18-08-2019 16:00 Sint-Job Rupel Boom 3 - 4
18-08-2019 16:00 Tilleur Tienen 5 - 3
18-08-2019 16:00 Mandel United Habay-la-Neuve 5 - 0
18-08-2019 16:00 Olympic Charleroi Bambrugge 1 - 2
18-08-2019 16:00 Oudenaarde Temse 1 - 2
18-08-2019 16:00 Rhodienne-De Hoek Onhaye 0 - 2
18-08-2019 16:00 RFC Wetteren RES Durbuy 1 - 1
18-08-2019 16:00 Blankenberge Vosselaar 0 - 2
18-08-2019 16:00 Londerzeel Eendracht Aalst 2 - 4
18-08-2019 16:00 US Givry Duffel 1 - 5
18-08-2019 16:00 Mariekerke Ronse 0 - 3
18-08-2019 16:00 Union Namur Verlaine 1 - 2
18-08-2019 16:00 Gullegem Oostkamp 3 - 1
18-08-2019 16:00 VW Hamme Tubize 1 - 0
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
23-08-2019 20:00 Verlaine Bambrugge 1 - 1
23-08-2019 20:30 OH Leuven RFC Wetteren 6 - 0
24-08-2019 16:00 Beerschot-Wilrijk Dikkelvenne 6 - 1
24-08-2019 17:00 Dessel Sport Excelsior Virton 3 - 1
24-08-2019 19:00 RFC Seraing SV Roeselare 1 - 0
24-08-2019 19:30 Onhaye Eendracht Aalst 0 - 1
24-08-2019 20:00 Lommel United Temse 4 - 0
24-08-2019 20:00 La Louvière Centre Westerlo 1 - 2
24-08-2019 20:00 Mandel United Gullegem 1 - 0
24-08-2019 20:00 Heist Lokeren 0 - 4
25-08-2019 16:00 Francs Borains Torhout 6 - 1
25-08-2019 16:00 Cappellen VW Hamme 1 - 0
25-08-2019 16:00 Ronse Olympia Wijgmaal 4 - 2
25-08-2019 16:00 Rebecq Tilleur 2 - 1
25-08-2019 16:00 Rupel Boom Vosselaar 4 - 2
25-08-2019 16:00 Duffel Knokke 2 - 1
Laatste 16
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
24-09-2019 20:00 Waasland-Beveren Westerlo -
24-09-2019 20:00 Cercle Brugge Rebecq -
25-09-2019 20:00 Rupel Boom Sporting Charleroi -
25-09-2019 20:00 Cappellen AS Eupen -
25-09-2019 20:00 RFC Seraing Kortrijk -
25-09-2019 20:00 Union Saint-Gilloise Verlaine -
25-09-2019 20:00 Zulte-Waregem Duffel -
25-09-2019 20:00 Mandel United KV Oostende -
25-09-2019 20:30 Ronse Genk -
25-09-2019 20:30 Dessel Sport Royal Excel Mouscron -
25-09-2019 20:30 Eendracht Aalst Gent -
25-09-2019 20:30 Sint-Truiden OH Leuven -
25-09-2019 20:30 Francs Borains Club Brugge -
25-09-2019 20:45 Beerschot-Wilrijk Anderlecht -
26-09-2019 20:30 Antwerp Lokeren -
26-09-2019 20:30 Standard Luik Lommel United -
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
26-07-2019 20:00 Libramont Mormont 2 - 1
27-07-2019 18:00 Houtvenne Berg en Dal 4 - 2
27-07-2019 19:00 Kobbegem Elene-Grotenberge 0 - 7
27-07-2019 19:00 Wielsbeke Lauwe 0 - 2
27-07-2019 19:00 Walhain Alken 0 - 5
27-07-2019 19:00 Sporting Kampenhout Ganshoren 0 - 0
27-07-2019 19:30 Gosselies Sports Nismes 4 - 2
27-07-2019 19:30 De Kempen Beringen 1 - 1
27-07-2019 20:00 Huy Grand-Leez 1 - 1
27-07-2019 20:00 Oostkamp Lendelede Sport 8 - 1
28-07-2019 15:00 Eendracht Zele Ninove 0 - 2
28-07-2019 16:00 Wépion Racing Jet Wavre 0 - 2
28-07-2019 16:00 Torpedo Hasselt Eendracht Termien 0 - 2
28-07-2019 16:00 Jodoigne Elsautoise 5 - 1
28-07-2019 16:00 Sint-Job Schaerbeek-Evere 2 - 1
28-07-2019 16:00 Rochefort Vyle-Tharoul 4 - 3
28-07-2019 16:00 Rapid Symphorinois AEDEC Hyon 5 - 1
28-07-2019 16:00 PAC Buzet Etterbeek 1 - 2
28-07-2019 16:00 Wingene Eendracht Wervik 2 - 1
28-07-2019 16:00 Ternesse Eppegem 2 - 2
28-07-2019 16:00 Meix-Devant-Virton La Roche 4 - 0
28-07-2019 16:00 Woluwe-Zaventem Sint-Lenaarts 1 - 6
28-07-2019 16:00 Racing Waregem Kortemark 2 - 1
28-07-2019 16:00 Pâturages Olsa Brakel 0 - 3
28-07-2019 16:00 Union Lasne-Ohain Montignies 2 - 2
28-07-2019 16:00 Anderlues Ixelles 1 - 2
28-07-2019 16:00 Turnhout Herk 5 - 1
28-07-2019 16:00 Oostnieuwkerke Poperinge 3 - 1
28-07-2019 16:00 Malmundaria Ethe Belmont 2 - 2
28-07-2019 16:00 Oostduinkerke Blankenberge 0 - 0
28-07-2019 16:00 Bosquetia Frameries Stade Brainois 0 - 7
28-07-2019 16:00 Villers-La-Ville ES de la Molignée 3 - 1
28-07-2019 16:00 Veltem KSC City Pirates 0 - 3
28-07-2019 16:00 Nijlen Kosova Schaerbeek 2 - 1
28-07-2019 16:00 Ster-Francorchamps Florenville 2 - 1
28-07-2019 16:00 Braine Le Roeulx 3 - 0
28-07-2019 16:00 Stockel Entité Manageoise 2 - 2
28-07-2019 16:00 Leopoldsburg Esperanza Pelt 0 - 1
28-07-2019 16:00 Eendracht Aalter RC Lauwe 3 - 1
28-07-2019 16:00 Raeren Wanze / Bas-Oha 2 - 1
28-07-2019 16:00 Excelsior Bouwel Stade Everois 2 - 2
28-07-2019 16:00 Vaux-Noville Saint-Louis-Saint-Léger 2 - 3
28-07-2019 16:00 Lochristi Dendermonde 2 - 1
28-07-2019 16:00 Vlamertinge Dottignies 1 - 2
28-07-2019 16:00 Belœil Ostiches 2 - 0
28-07-2019 16:00 Spy Rhisnes 0 - 2
28-07-2019 17:00 HO Kalken Jong Lede 0 - 2
28-07-2019 18:00 Entite Floreffe Léopold 1 - 2
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
03-08-2019 15:00 Lochristi Cappellen 2 - 2
03-08-2019 18:00 Helson Helchteren Ardennen 2 - 2
03-08-2019 18:30 Bornem Wingene 1 - 2
03-08-2019 19:00 La Louvière Tempo Overijse 2 - 2
03-08-2019 19:30 Lille VW Hamme 1 - 2
03-08-2019 19:30 Francs Borains Betekom 1 - 0
03-08-2019 19:30 Temse Etterbeek 2 - 0
03-08-2019 19:30 Tournai Tienen 0 - 4
03-08-2019 20:00 K. Kontich Olympia Wijgmaal 2 - 3
03-08-2019 20:00 Rochefort Rebecq 0 - 4
04-08-2019 15:00 Sint-Niklaas Alken 0 - 0
04-08-2019 16:00 Sint-Lenaarts Mandel United 1 - 1
04-08-2019 16:00 Spouwen-Mopertingen Eendracht Aalter 3 - 3
04-08-2019 16:00 Eendracht Termien Esperanza Pelt 4 - 1
04-08-2019 16:00 Belœil Gent-Zeehaven 2 - 1
04-08-2019 16:00 Rhodienne-De Hoek Wellen 1 - 1
04-08-2019 16:00 Acren Avanti 2 - 3
04-08-2019 16:00 Sporting Hasselt RFC Wetteren 1 - 3
04-08-2019 16:00 US Givry Stockel 6 - 2
04-08-2019 16:00 Habay-la-Neuve Ethe Belmont 2 - 0
04-08-2019 16:00 Dottignies Racing Waregem 1 - 1
04-08-2019 16:00 SG-Tertre-Hautrage Gullegem 1 - 2
04-08-2019 16:00 Knokke Racing Mechelen 1 - 0
04-08-2019 16:00 Stockay-Warfusée Ninove 2 - 2
04-08-2019 16:00 Lauwe Wolvertem Merchtem 1 - 1
04-08-2019 16:00 Voorwaarts Zwevezele Sporting Kampenhout 2 - 3
04-08-2019 16:00 Couvin-Mariembourg Sassport Boezinge 1 - 0
04-08-2019 16:00 Zwarte Leeuw Onhaye 1 - 1
04-08-2019 16:00 Duffel Richelle United 3 - 0
04-08-2019 16:00 Harelbeke UCE Liège 0 - 0
04-08-2019 16:00 Witgoor Sport Rapid Symphorinois 2 - 3
04-08-2019 16:00 Jong Lede Svelta Melsele 0 - 2
04-08-2019 16:00 Ciney Bilzerse Waltwilder 0 - 1
04-08-2019 16:00 Eendracht Aalst KSC City Pirates 3 - 2
04-08-2019 16:00 Weerstand Koersel Racing Jet Wavre 4 - 0
04-08-2019 16:00 Diest Mariekerke 0 - 3
04-08-2019 16:00 Oppagne-Wéris Sparta Petegem 0 - 0
04-08-2019 16:00 Bambrugge Houtvenne 3 - 3
04-08-2019 16:00 Union Namur Ster-Francorchamps 2 - 1
04-08-2019 16:00 Stade Everois Meix-Devant-Virton 2 - 0
04-08-2019 16:00 Jodoigne Tilleur 1 - 7
04-08-2019 16:00 KV Tervuren-Duisburg Meux 1 - 3
04-08-2019 16:00 Sint-Job Rhisnes 3 - 0
04-08-2019 16:00 Bocholt Villers-La-Ville 10 - 0
04-08-2019 16:00 Saint-Louis-Saint-Léger Herstal 0 - 3
04-08-2019 16:00 Montignies Heur Tongeren 2 - 1
04-08-2019 16:00 Greunsjotters Vossem Ixelles 0 - 0
04-08-2019 16:00 Zelzate Turnhout 2 - 1
04-08-2019 16:00 Berchem Sport Dadizele 3 - 0
04-08-2019 16:00 Raeren Aische 4 - 1
04-08-2019 16:00 Blankenberge Libramont 3 - 3
04-08-2019 16:00 Péruwelz De Kempen 1 - 3
04-08-2019 16:00 Diegem Sport Stade Brainois 3 - 4
04-08-2019 16:00 Drongen RES Durbuy 1 - 2
04-08-2019 16:00 Geel Léopold 3 - 1
04-08-2019 16:00 Merelbeke Albert Quévy-Mons 1 - 5
04-08-2019 16:00 Hades Olsa Brakel 0 - 4
04-08-2019 16:00 Jong Zulte Hamoir 3 - 0
04-08-2019 16:00 Ternesse Waremme 0 - 3
04-08-2019 16:00 Grand-Leez Torhout 1 - 1
04-08-2019 17:00 Elene-Grotenberge Nijlen 1 - 3
04-08-2019 18:30 Sprimont-Comblain Oostkamp 1 - 1
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Croky Cup 2019/2020 bekijken

Stand Croky Cup 2019/2020