Croky Cup

Speelschema Croky Cup 2019/2020 met programma en uitslagen

Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
10-08-2019 18:30 Aywaille Olympic Charleroi 0 - 2
10-08-2019 19:00 Bambrugge Albert Quévy-Mons 2 - 1
10-08-2019 19:00 RWDM Alken 6 - 0
10-08-2019 19:00 Nijlen Stockay-Warfusée 1 - 0
10-08-2019 19:30 Rupel Boom Racing Waregem 4 - 0
10-08-2019 20:00 Couvin-Mariembourg Londerzeel 2 - 3
10-08-2019 20:00 Hoogstraten Stade Brainois 0 - 0
10-08-2019 20:00 Rebecq FC Lebbeke 0 - 0
10-08-2019 20:00 Cappellen Thes Sport 1 - 1
10-08-2019 20:00 Tubize Greunsjotters Vossem 2 - 0
11-08-2019 16:00 Avanti Torhout 1 - 2
11-08-2019 16:00 Dikkelvenne Sporting Kampenhout 5 - 0
11-08-2019 16:00 Bilzerse Waltwilder Eendracht Aalter 1 - 1
11-08-2019 16:00 Zelzate La Louvière Centre 1 - 2
11-08-2019 16:00 Oostnieuwkerke Liège 0 - 3
11-08-2019 16:00 Dender Lauwe 2 - 0
11-08-2019 16:00 Francs Borains Weerstand Koersel 4 - 1
11-08-2019 16:00 Vosselaar Patro Eisden 1 - 0
11-08-2019 16:00 Toekomst Menen RES Durbuy 1 - 2
11-08-2019 16:00 Tienen Sint-Eloois-Winkel 2 - 1
11-08-2019 16:00 Dessel Sport Raeren 3 - 3
11-08-2019 16:00 Gullegem Montignies 3 - 1
11-08-2019 16:00 Bocholt Mandel United 1 - 2
11-08-2019 16:00 Temse Jong Zulte 2 - 1
11-08-2019 16:00 VW Hamme Belœil 5 - 1
11-08-2019 16:00 Tempo Overijse Oudenaarde 2 - 2
11-08-2019 16:00 Union Namur URSL Visé 2 - 1
11-08-2019 16:00 Svelta Melsele Knokke 0 - 2
11-08-2019 16:00 Mariekerke Herstal 2 - 1
11-08-2019 16:00 Rhodienne-De Hoek Rapid Symphorinois 2 - 2
11-08-2019 16:00 Oppagne-Wéris RFC Wetteren 0 - 0
11-08-2019 16:00 Stade Everois Tilleur 1 - 4
11-08-2019 16:00 Oostkamp Berchem Sport 3 - 1
11-08-2019 16:00 US Givry Eendracht Termien 4 - 4
11-08-2019 16:00 Pepingen-Halle Verlaine 0 - 2
11-08-2019 16:00 Solières Sport RFC Seraing 0 - 2
11-08-2019 16:00 Sint-Job Geel 2 - 2
11-08-2019 16:00 Ronse Waremme 0 - 0
11-08-2019 16:00 UCE Liège Deinze 0 - 3
11-08-2019 16:00 Onhaye Braine 0 - 0
11-08-2019 16:00 Eendracht Aalst Lierse Kempenzonen 2 - 0
11-08-2019 17:00 Olsa Brakel Heist 1 - 1
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
17-08-2019 19:00 Knokke Bilzerse Waltwilder 5 - 0
17-08-2019 19:00 Dender RFC Seraing 1 - 3
17-08-2019 19:00 Dessel Sport RWDM 4 - 2
17-08-2019 19:00 La Louvière Centre De Kempen 7 - 2
17-08-2019 20:00 Torhout Stade Brainois 2 - 1
18-08-2019 16:00 Sint-Job Rupel Boom 3 - 4
18-08-2019 16:00 Tilleur Tienen 5 - 3
18-08-2019 16:00 Mandel United Habay-la-Neuve 5 - 0
18-08-2019 16:00 Olympic Charleroi Bambrugge 1 - 2
18-08-2019 16:00 Oudenaarde Temse 1 - 2
18-08-2019 16:00 Rhodienne-De Hoek Onhaye 0 - 2
18-08-2019 16:00 RFC Wetteren RES Durbuy 1 - 1
18-08-2019 16:00 Blankenberge Vosselaar 0 - 2
18-08-2019 16:00 Londerzeel Eendracht Aalst 2 - 4
18-08-2019 16:00 US Givry Duffel 1 - 5
18-08-2019 16:00 Mariekerke Ronse 0 - 3
18-08-2019 16:00 Union Namur Verlaine 1 - 2
18-08-2019 16:00 Gullegem Oostkamp 3 - 1
18-08-2019 16:00 VW Hamme Tubize 1 - 0
18-08-2019 16:00 Deinze Heist 0 - 0
18-08-2019 16:00 Francs Borains Liège 2 - 1
18-08-2019 16:00 Meux Cappellen 0 - 2
18-08-2019 16:00 Olympia Wijgmaal Nijlen 2 - 0
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
23-08-2019 20:00 Verlaine Bambrugge 1 - 1
23-08-2019 20:30 OH Leuven RFC Wetteren 6 - 0
24-08-2019 16:00 Beerschot-Wilrijk Dikkelvenne 6 - 1
24-08-2019 17:00 Dessel Sport Excelsior Virton 3 - 1
24-08-2019 19:00 RFC Seraing SV Roeselare 1 - 0
24-08-2019 19:30 Onhaye Eendracht Aalst 0 - 1
24-08-2019 20:00 La Louvière Centre Westerlo 1 - 2
24-08-2019 20:00 Mandel United Gullegem 1 - 0
24-08-2019 20:00 Heist Lokeren 0 - 4
24-08-2019 20:00 Lommel United Temse 4 - 0
25-08-2019 16:00 Cappellen VW Hamme 1 - 0
25-08-2019 16:00 Ronse Olympia Wijgmaal 4 - 2
25-08-2019 16:00 Rebecq Tilleur 2 - 1
25-08-2019 16:00 Rupel Boom Vosselaar 4 - 2
25-08-2019 16:00 Duffel Knokke 2 - 1
25-08-2019 16:00 Francs Borains Torhout 6 - 1
Laatste 16
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
24-09-2019 20:00 Waasland-Beveren Westerlo 3 - 4
24-09-2019 20:00 Cercle Brugge Rebecq 0 - 1
24-09-2019 20:30 Ronse Genk 0 - 3
25-09-2019 20:00 RFC Seraing Kortrijk 1 - 3
25-09-2019 20:00 Union Saint-Gilloise Verlaine 3 - 0
25-09-2019 20:00 Zulte-Waregem Duffel 4 - 2
25-09-2019 20:00 Mandel United KV Oostende 0 - 2
25-09-2019 20:00 Rupel Boom Sporting Charleroi 2 - 3
25-09-2019 20:00 Cappellen AS Eupen 0 - 0
25-09-2019 20:30 Eendracht Aalst Gent 0 - 4
25-09-2019 20:30 Sint-Truiden OH Leuven 2 - 0
25-09-2019 20:30 Francs Borains Club Brugge 0 - 3
25-09-2019 20:30 Dessel Sport Royal Excel Mouscron 0 - 1
25-09-2019 20:45 Beerschot-Wilrijk Anderlecht 2 - 3
26-09-2019 20:30 Antwerp Lokeren 4 - 2
26-09-2019 20:30 Standard Luik Lommel United 2 - 1
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
26-07-2019 20:00 Libramont Mormont 2 - 1
27-07-2019 18:00 Houtvenne Berg en Dal 4 - 2
27-07-2019 19:00 Walhain Alken 0 - 5
27-07-2019 19:00 Sporting Kampenhout Ganshoren 0 - 0
27-07-2019 19:00 Kobbegem Elene-Grotenberge 0 - 7
27-07-2019 19:00 Wielsbeke Lauwe 0 - 2
27-07-2019 19:30 De Kempen Beringen 1 - 1
27-07-2019 19:30 Gosselies Sports Nismes 4 - 2
27-07-2019 20:00 Huy Grand-Leez 1 - 1
27-07-2019 20:00 Oostkamp Lendelede Sport 8 - 1
28-07-2019 15:00 Eendracht Zele Ninove 0 - 2
28-07-2019 16:00 Wingene Eendracht Wervik 2 - 1
28-07-2019 16:00 Ternesse Eppegem 2 - 2
28-07-2019 16:00 Meix-Devant-Virton La Roche 4 - 0
28-07-2019 16:00 Woluwe-Zaventem Sint-Lenaarts 1 - 6
28-07-2019 16:00 Racing Waregem Kortemark 2 - 1
28-07-2019 16:00 Pâturages Olsa Brakel 0 - 3
28-07-2019 16:00 Union Lasne-Ohain Montignies 2 - 2
28-07-2019 16:00 Anderlues Ixelles 1 - 2
28-07-2019 16:00 Turnhout Herk 5 - 1
28-07-2019 16:00 Oostnieuwkerke Poperinge 3 - 1
28-07-2019 16:00 Malmundaria Ethe Belmont 2 - 2
28-07-2019 16:00 Oostduinkerke Blankenberge 0 - 0
28-07-2019 16:00 Bosquetia Frameries Stade Brainois 0 - 7
28-07-2019 16:00 Villers-La-Ville ES de la Molignée 3 - 1
28-07-2019 16:00 Veltem KSC City Pirates 0 - 3
28-07-2019 16:00 Nijlen Kosova Schaerbeek 2 - 1
28-07-2019 16:00 Ster-Francorchamps Florenville 2 - 1
28-07-2019 16:00 Braine Le Roeulx 3 - 0
28-07-2019 16:00 Stockel Entité Manageoise 2 - 2
28-07-2019 16:00 Leopoldsburg Esperanza Pelt 0 - 1
28-07-2019 16:00 Eendracht Aalter RC Lauwe 3 - 1
28-07-2019 16:00 Raeren Wanze / Bas-Oha 2 - 1
28-07-2019 16:00 Excelsior Bouwel Stade Everois 2 - 2
28-07-2019 16:00 Vaux-Noville Saint-Louis-Saint-Léger 2 - 3
28-07-2019 16:00 Lochristi Dendermonde 2 - 1
28-07-2019 16:00 Vlamertinge Dottignies 1 - 2
28-07-2019 16:00 Belœil Ostiches 2 - 0
28-07-2019 16:00 Spy Rhisnes 0 - 2
28-07-2019 16:00 Wépion Racing Jet Wavre 0 - 2
28-07-2019 16:00 Torpedo Hasselt Eendracht Termien 0 - 2
28-07-2019 16:00 Jodoigne Elsautoise 5 - 1
28-07-2019 16:00 Sint-Job Schaerbeek-Evere 2 - 1
28-07-2019 16:00 Rochefort Vyle-Tharoul 4 - 3
28-07-2019 16:00 Rapid Symphorinois AEDEC Hyon 5 - 1
28-07-2019 16:00 PAC Buzet Etterbeek 1 - 2
28-07-2019 17:00 HO Kalken Jong Lede 0 - 2
28-07-2019 18:00 Entite Floreffe Léopold 1 - 2
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
03-08-2019 15:00 Lochristi Cappellen 2 - 2
03-08-2019 18:00 Helson Helchteren Ardennen 2 - 2
03-08-2019 18:30 Bornem Wingene 1 - 2
03-08-2019 19:00 La Louvière Tempo Overijse 2 - 2
03-08-2019 19:30 Francs Borains Betekom 1 - 0
03-08-2019 19:30 Temse Etterbeek 2 - 0
03-08-2019 19:30 Tournai Tienen 0 - 4
03-08-2019 19:30 Lille VW Hamme 1 - 2
03-08-2019 20:00 K. Kontich Olympia Wijgmaal 2 - 3
03-08-2019 20:00 Rochefort Rebecq 0 - 4
04-08-2019 15:00 Sint-Niklaas Alken 0 - 0
04-08-2019 16:00 Lauwe Wolvertem Merchtem 1 - 1
04-08-2019 16:00 Voorwaarts Zwevezele Sporting Kampenhout 2 - 3
04-08-2019 16:00 Couvin-Mariembourg Sassport Boezinge 1 - 0
04-08-2019 16:00 Zwarte Leeuw Onhaye 1 - 1
04-08-2019 16:00 Duffel Richelle United 3 - 0
04-08-2019 16:00 Harelbeke UCE Liège 0 - 0
04-08-2019 16:00 Witgoor Sport Rapid Symphorinois 2 - 3
04-08-2019 16:00 Jong Lede Svelta Melsele 0 - 2
04-08-2019 16:00 Ciney Bilzerse Waltwilder 0 - 1
04-08-2019 16:00 Eendracht Aalst KSC City Pirates 3 - 2
04-08-2019 16:00 Weerstand Koersel Racing Jet Wavre 4 - 0
04-08-2019 16:00 Diest Mariekerke 0 - 3
04-08-2019 16:00 Oppagne-Wéris Sparta Petegem 0 - 0
04-08-2019 16:00 Bambrugge Houtvenne 3 - 3
04-08-2019 16:00 Union Namur Ster-Francorchamps 2 - 1
04-08-2019 16:00 Stade Everois Meix-Devant-Virton 2 - 0
04-08-2019 16:00 Jodoigne Tilleur 1 - 7
04-08-2019 16:00 KV Tervuren-Duisburg Meux 1 - 3
04-08-2019 16:00 Sint-Job Rhisnes 3 - 0
04-08-2019 16:00 Bocholt Villers-La-Ville 10 - 0
04-08-2019 16:00 Saint-Louis-Saint-Léger Herstal 0 - 3
04-08-2019 16:00 Montignies Heur Tongeren 2 - 1
04-08-2019 16:00 Greunsjotters Vossem Ixelles 0 - 0
04-08-2019 16:00 Zelzate Turnhout 2 - 1
04-08-2019 16:00 Berchem Sport Dadizele 3 - 0
04-08-2019 16:00 Raeren Aische 4 - 1
04-08-2019 16:00 Blankenberge Libramont 3 - 3
04-08-2019 16:00 Péruwelz De Kempen 1 - 3
04-08-2019 16:00 Diegem Sport Stade Brainois 3 - 4
04-08-2019 16:00 Drongen RES Durbuy 1 - 2
04-08-2019 16:00 Geel Léopold 3 - 1
04-08-2019 16:00 Merelbeke Albert Quévy-Mons 1 - 5
04-08-2019 16:00 Hades Olsa Brakel 0 - 4
04-08-2019 16:00 Jong Zulte Hamoir 3 - 0
04-08-2019 16:00 Ternesse Waremme 0 - 3
04-08-2019 16:00 Grand-Leez Torhout 1 - 1
04-08-2019 16:00 Sint-Lenaarts Mandel United 1 - 1
04-08-2019 16:00 Spouwen-Mopertingen Eendracht Aalter 3 - 3
04-08-2019 16:00 Eendracht Termien Esperanza Pelt 4 - 1
04-08-2019 16:00 Belœil Gent-Zeehaven 2 - 1
04-08-2019 16:00 Rhodienne-De Hoek Wellen 1 - 1
04-08-2019 16:00 Acren Avanti 2 - 3
04-08-2019 16:00 Sporting Hasselt RFC Wetteren 1 - 3
04-08-2019 16:00 US Givry Stockel 6 - 2
04-08-2019 16:00 Habay-la-Neuve Ethe Belmont 2 - 0
04-08-2019 16:00 Dottignies Racing Waregem 1 - 1
04-08-2019 16:00 SG-Tertre-Hautrage Gullegem 1 - 2
04-08-2019 16:00 Knokke Racing Mechelen 1 - 0
04-08-2019 16:00 Stockay-Warfusée Ninove 2 - 2
04-08-2019 17:00 Elene-Grotenberge Nijlen 1 - 3
04-08-2019 18:30 Sprimont-Comblain Oostkamp 1 - 1
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
03-12-2019 20:45 Antwerp Genk -
04-12-2019 20:00 Standard Luik Rebecq -
04-12-2019 20:00 Kortrijk AS Eupen -
04-12-2019 20:00 Zulte-Waregem Sint-Truiden -
04-12-2019 20:00 Union Saint-Gilloise Westerlo -
04-12-2019 20:30 KV Oostende Club Brugge -
04-12-2019 20:45 Sporting Charleroi Gent -
05-12-2019 20:45 Royal Excel Mouscron Anderlecht -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Croky Cup 2019/2020 bekijken

Stand Croky Cup 2019/2020