Copa Del Rey

Speelschema Copa Del Rey 2019/2020 met programma en uitslagen

Voorronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
13-11-2019 01:00 Atlético Porcuna Melilla CD -
13-11-2019 19:00 Tolosa Pontellas 1 - 0
13-11-2019 19:00 FC Andorra Andratx 3 - 0
13-11-2019 19:00 Becerril Campos Urraca 1 - 0
13-11-2019 20:00 Comillas Barquereño 1 - 1
13-11-2019 20:30 Melilla CD Lobón 1 - 0
13-11-2019 20:30 Fraga Peña Azagresa 0 - 1
13-11-2019 21:00 Antoniano Atlético Porcuna 2 - 0
13-11-2019 21:00 El Álamo Pedroñeras 2 - 1
13-11-2019 21:00 Antoniano Ramón y Cajal -
13-11-2019 21:00 Ramón y Cajal El Palmar 1 - 2
13-11-2019 21:00 Intercity Gran Tarajal 3 - 0
Laatste 16
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
11-12-2019 19:00 UD Logroñés Marino de Luanco -
17-12-2019 15:30 Lealtad Cádiz -
17-12-2019 16:00 Coruxo Mirandés -
17-12-2019 19:00 LHospitalet Granada -
17-12-2019 19:00 Real Jaén Deportivo Alavés -
17-12-2019 19:00 Illueca Deportivo La Coruña -
17-12-2019 19:00 SD Logroñés Eibar -
17-12-2019 19:30 Marbella Guijuelo -
17-12-2019 19:30 Langreo Ebro -
17-12-2019 20:00 Cacereño Alcorcón -
17-12-2019 20:00 Portugalete Extremadura UD -
17-12-2019 20:00 Castellón Las Palmas -
17-12-2019 20:00 Peña Sport Fuenlabrada -
17-12-2019 20:00 Socuéllamos Real Zaragoza -
17-12-2019 20:15 Tarazona Rayo Vallecano -
17-12-2019 20:30 Gimnástica Segoviana Elche -
17-12-2019 20:30 Mensajero Tenerife -
17-12-2019 20:30 Unionistas de Salamanca Atlético Baleares -
17-12-2019 20:30 Escobedo Málaga -
17-12-2019 20:45 Hércules Recreativo Huelva -
17-12-2019 21:00 Ceuta Numancia -
17-12-2019 21:00 FC Cartagena Leioa -
17-12-2019 21:00 Intercity Athletic Club -
17-12-2019 21:00 FC Andorra Leganés -
17-12-2019 21:00 Real Murcia Racing Santander -
18-12-2019 17:30 SS Reyes Córdoba -
18-12-2019 18:00 Tudelano Albacete -
18-12-2019 18:00 El Álamo Mallorca -
18-12-2019 18:00 Badalona Real Oviedo -
18-12-2019 18:00 Bergantiños Sevilla -
18-12-2019 18:00 Comillas Villarreal -
18-12-2019 18:00 El Palmar Getafe -
18-12-2019 18:00 Melilla UCAM Murcia -
18-12-2019 18:00 Tolosa Real Valladolid -
18-12-2019 19:00 Pontevedra UD Ibiza -
18-12-2019 20:00 Sestao River Lugo -
18-12-2019 20:15 Barakaldo Villarrubia -
18-12-2019 21:00 Zamora Sporting Gijón -
18-12-2019 21:00 Rayo Majadahonda Racing Ferrol -
19-12-2019 19:00 Peña Deportiva Ponferradina -
19-12-2019 19:00 Melilla CD Levante -
19-12-2019 19:00 Antoniano Real Betis -
19-12-2019 19:00 Lleida Esportiu Espanyol -
19-12-2019 19:00 Peña Azagresa Celta de Vigo -
19-12-2019 19:00 Amorebieta CD Badajoz -
19-12-2019 19:00 Cultural Leonesa Las Rozas -
19-12-2019 20:00 Llagostera-Costa Brava Haro -
19-12-2019 20:30 Gimnàstic Tarragona Olot -
19-12-2019 20:30 Cornellà Orihuela -
19-12-2019 20:30 Laredo Huesca -
19-12-2019 20:45 Mérida AD La Nucia -
19-12-2019 21:00 Becerril Campos Real Sociedad -
19-12-2019 21:00 Linares Deportivo Girona -
19-12-2019 21:00 Lorca Deportiva Osasuna -
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Copa Del Rey 2019/2020 bekijken

Stand Copa Del Rey 2019/2020