Copa Del Rey

Speelschema Copa Del Rey 2018/2019 met programma en uitslagen

Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
16-10-2018 20:00 Elche Córdoba 1 - 4
17-10-2018 17:00 Ebro Lleida Esportiu 2 - 1
17-10-2018 20:00 Lugo Alcorcón 1 - 0
17-10-2018 20:15 Mutilvera Villanovense 1 - 3
17-10-2018 20:30 Racing Santander UD Logroñés 1 - 0
17-10-2018 20:30 Sant Andreu CD Calahorra 1 - 0
17-10-2018 20:45 Lorca Cultural Leonesa 0 - 3
17-10-2018 20:45 Melilla Ontinyent 2 - 0
17-10-2018 21:00 Real Zaragoza Cádiz 0 - 1
18-10-2018 20:00 Rayo Majadahonda Sporting Gijón 1 - 1
18-10-2018 21:00 Almería Reus Deportiu 3 - 1
Laatste 16
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
30-10-2018 19:30 Lugo Levante 1 - 1
30-10-2018 19:30 Ebro Valencia 1 - 2
30-10-2018 20:30 Leganés Rayo Vallecano 2 - 2
30-10-2018 21:30 Sant Andreu Atlético Madrid 0 - 1
31-10-2018 19:30 Melilla Real Madrid 0 - 4
31-10-2018 20:30 Deportivo Alavés Girona 2 - 2
31-10-2018 20:30 Mallorca Real Valladolid 1 - 2
31-10-2018 20:30 Córdoba Getafe 1 - 2
31-10-2018 21:30 Cultural Leonesa Barcelona 0 - 1
01-11-2018 12:00 Sporting Gijón Eibar 2 - 0
01-11-2018 16:15 Villanovense Sevilla 0 - 0
01-11-2018 16:15 Celta de Vigo Real Sociedad 1 - 1
01-11-2018 18:30 Almería Villarreal 3 - 3
01-11-2018 18:30 Cádiz Espanyol 2 - 1
01-11-2018 20:45 Racing Santander Real Betis 0 - 1
28-11-2018 20:45 Athletic Club Huesca -
04-12-2018 19:30 Getafe Córdoba -
04-12-2018 19:30 Valencia Ebro -
04-12-2018 20:30 Rayo Vallecano Leganés -
04-12-2018 21:30 Espanyol Cádiz -
05-12-2018 19:30 Girona Deportivo Alavés -
05-12-2018 19:30 Atlético Madrid Sant Andreu -
05-12-2018 20:30 Real Sociedad Celta de Vigo -
05-12-2018 20:30 Villarreal Almería -
05-12-2018 20:30 Sevilla Villanovense -
05-12-2018 21:30 Barcelona Cultural Leonesa -
05-12-2018 21:30 Real Valladolid Mallorca -
06-12-2018 12:00 Levante Lugo -
06-12-2018 16:15 Real Madrid Melilla -
06-12-2018 18:30 Huesca Athletic Club -
06-12-2018 18:30 Eibar Sporting Gijón -
06-12-2018 20:45 Real Betis Racing Santander -
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
05-09-2018 18:30 Mensajero Compostela 0 - 3
05-09-2018 19:00 Poblense Ontinyent 1 - 4
05-09-2018 20:00 Navalcarnero Cultural Leonesa 0 - 2
05-09-2018 20:00 Langreo UD Logroñés 1 - 2
05-09-2018 20:00 Lleida Esportiu Teruel 2 - 0
05-09-2018 20:00 Internacional Fuenlabrada 2 - 2
05-09-2018 20:00 UCAM Murcia Ceuta 2 - 0
05-09-2018 20:00 Castellón Conquense 1 - 0
05-09-2018 20:00 Gernika Durango 1 - 0
05-09-2018 20:00 Rápido Bouzas Unionistas de Salamanca 0 - 4
05-09-2018 20:15 Barakaldo Mutilvera 1 - 1
05-09-2018 20:30 CD Calahorra Gimnástica Torrelavega 1 - 1
05-09-2018 20:30 Mirandés Racing Santander 0 - 1
05-09-2018 20:30 Yeclano Melilla 1 - 2
05-09-2018 20:30 Cornellà Sant Andreu 1 - 1
05-09-2018 20:30 Marbella Ebro 0 - 1
05-09-2018 20:45 Don Benito FC Cartagena 0 - 1
05-09-2018 20:45 Talavera CF Real Jaén 2 - 2
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
11-09-2018 18:45 Málaga Almería 1 - 2
11-09-2018 18:45 Mallorca Real Oviedo 1 - 0
12-09-2018 18:00 Ebro Real Murcia 0 - 0
12-09-2018 19:30 Ontinyent Real Jaén 1 - 1
12-09-2018 20:00 UCAM Murcia Racing Santander 0 - 2
12-09-2018 20:00 Alcorcón Extremadura UD 1 - 0
12-09-2018 20:00 Lleida Esportiu Compostela 1 - 0
12-09-2018 20:00 Osasuna Reus Deportiu 1 - 2
12-09-2018 20:30 CD Calahorra Castellón 2 - 0
12-09-2018 20:30 Cultural Leonesa Fuenlabrada 1 - 1
12-09-2018 20:30 Sant Andreu Gernika 1 - 0
12-09-2018 20:45 Melilla Tudelano 3 - 0
12-09-2018 20:45 Lorca Unionistas de Salamanca 2 - 1
12-09-2018 20:45 Villanovense Badalona 2 - 1
12-09-2018 21:00 Real Zaragoza Deportivo La Coruña 2 - 1
12-09-2018 21:00 FC Cartagena UD Logroñés 1 - 1
12-09-2018 22:00 Tenerife Cádiz 1 - 2
12-09-2018 22:00 Córdoba Gimnàstic Tarragona 2 - 0
13-09-2018 20:00 Albacete Lugo 2 - 3
13-09-2018 20:00 Numancia Sporting Gijón 1 - 2
13-09-2018 22:00 Elche Granada 2 - 1
13-09-2018 22:00 Las Palmas Rayo Majadahonda 1 - 2
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen Copa Del Rey 2018/2019 bekijken

Stand Copa Del Rey 2018/2019