UEFA Nations League

Speelschema UEFA Nations League 2018 met programma en uitslagen

League A
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 1 Duitsland Frankrijk 0 - 0
07-09-2018 20:45 3 Italië Polen 1 - 1
08-09-2018 18:00 2 Zwitserland IJsland 6 - 0
08-09-2018 20:45 4 Engeland Spanje 1 - 2
09-09-2018 20:45 1 Frankrijk Nederland 2 - 1
10-09-2018 20:45 3 Portugal Italië 1 - 0
11-09-2018 20:45 2 IJsland België 0 - 3
11-09-2018 20:45 4 Spanje Kroatië 6 - 0
11-10-2018 20:45 3 Polen Portugal 2 - 3
12-10-2018 20:45 2 België Zwitserland 2 - 1
12-10-2018 20:45 4 Kroatië Engeland 0 - 0
13-10-2018 20:45 1 Nederland Duitsland 3 - 0
14-10-2018 20:45 3 Polen Italië 0 - 1
15-10-2018 20:45 2 IJsland Zwitserland 1 - 2
15-10-2018 20:45 4 Spanje Engeland 2 - 3
16-10-2018 20:45 1 Frankrijk Duitsland 2 - 1
15-11-2018 20:45 2 België IJsland 2 - 0
15-11-2018 20:45 4 Kroatië Spanje 3 - 2
16-11-2018 20:45 1 Nederland Frankrijk 2 - 0
17-11-2018 20:45 3 Italië Portugal 0 - 0
18-11-2018 15:00 4 Engeland Kroatië 2 - 1
18-11-2018 20:45 2 Zwitserland België 5 - 2
19-11-2018 20:45 1 Duitsland Nederland 2 - 2
20-11-2018 20:45 3 Portugal Polen 1 - 1
League B
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 1 Tsjechië Ukraïne 1 - 2
06-09-2018 20:45 4 Wales Ierland 4 - 1
07-09-2018 20:45 2 Turkije Rusland 1 - 2
08-09-2018 15:00 3 Noord-Ierland Bosnië Herzegovina 1 - 2
09-09-2018 15:00 1 Ukraïne Slowakije 1 - 0
09-09-2018 18:00 4 Denemarken Wales 2 - 0
10-09-2018 20:45 2 Zweden Turkije 2 - 3
11-09-2018 20:45 3 Bosnië Herzegovina Oostenrijk 1 - 0
11-10-2018 21:45 2 Rusland Zweden 0 - 0
12-10-2018 20:45 3 Oostenrijk Noord-Ierland 1 - 0
13-10-2018 15:00 1 Slowakije Tsjechië 1 - 2
13-10-2018 20:45 4 Ierland Denemarken 0 - 0
14-10-2018 18:00 2 Rusland Turkije 2 - 0
15-10-2018 20:45 3 Bosnië Herzegovina Noord-Ierland 2 - 0
16-10-2018 20:45 1 Ukraïne Tsjechië 1 - 0
16-10-2018 20:45 4 Ierland Wales 0 - 1
15-11-2018 20:45 3 Oostenrijk Bosnië Herzegovina 0 - 0
16-11-2018 20:45 1 Slowakije Ukraïne 4 - 1
16-11-2018 20:45 4 Wales Denemarken 1 - 2
17-11-2018 18:00 2 Turkije Zweden 0 - 1
18-11-2018 18:00 3 Noord-Ierland Oostenrijk 1 - 2
19-11-2018 20:45 1 Tsjechië Slowakije 1 - 0
19-11-2018 20:45 4 Denemarken Ierland 0 - 0
20-11-2018 20:45 2 Zweden Rusland 2 - 0
League C
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 3 Noorwegen Cyprus 2 - 0
06-09-2018 20:45 3 Slovenië Bulgarije 1 - 2
07-09-2018 20:45 Albanië Israël 1 - 0
07-09-2018 20:45 4 Romania Montenegro 0 - 0
07-09-2018 20:45 4 Litouwen Servië 0 - 1
08-09-2018 18:00 2 Finland Hongarije 1 - 0
08-09-2018 20:45 2 Estland Griekenland 0 - 1
09-09-2018 18:00 3 Bulgarije Noorwegen 1 - 0
09-09-2018 20:45 Cyprus Slovenië 2 - 1
10-09-2018 20:45 1 Schotland Albanië 2 - 0
10-09-2018 20:45 4 Montenegro Litouwen 2 - 0
10-09-2018 20:45 4 Servië Romania 2 - 2
11-09-2018 20:45 2 Finland Estland 1 - 0
11-09-2018 20:45 2 Hongarije Griekenland 2 - 1
11-10-2018 20:45 Israël Schotland 2 - 1
11-10-2018 20:45 4 Montenegro Servië 0 - 2
11-10-2018 20:45 4 Litouwen Romania 1 - 2
12-10-2018 20:45 2 Estland Finland 0 - 1
12-10-2018 20:45 2 Griekenland Hongarije 1 - 0
13-10-2018 18:00 3 Noorwegen Slovenië 1 - 0
13-10-2018 20:45 3 Bulgarije Cyprus 2 - 1
14-10-2018 15:00 4 Romania Servië 0 - 0
14-10-2018 20:45 Israël Albanië 2 - 0
14-10-2018 20:45 4 Litouwen Montenegro 1 - 4
15-10-2018 20:45 Estland Hongarije 3 - 3
15-10-2018 20:45 2 Finland Griekenland 2 - 0
16-10-2018 20:45 Slovenië Cyprus 1 - 1
16-10-2018 20:45 3 Noorwegen Bulgarije 1 - 0
15-11-2018 20:45 Hongarije Estland 2 - 0
15-11-2018 20:45 2 Griekenland Finland 1 - 0
16-11-2018 20:45 3 Slovenië Noorwegen 1 - 1
16-11-2018 20:45 3 Cyprus Bulgarije 1 - 1
17-11-2018 15:00 4 Servië Montenegro 2 - 1
17-11-2018 20:45 1 Albanië Schotland 0 - 4
17-11-2018 20:45 4 Romania Litouwen 3 - 0
18-11-2018 20:45 2 Griekenland Estland 0 - 1
18-11-2018 20:45 2 Hongarije Finland 2 - 0
19-11-2018 20:45 3 Bulgarije Slovenië 1 - 1
19-11-2018 20:45 3 Cyprus Noorwegen 0 - 2
20-11-2018 20:45 1 Schotland Israël 3 - 2
20-11-2018 20:45 4 Montenegro Romania 0 - 1
20-11-2018 20:45 4 Servië Litouwen 4 - 1
League D
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 16:00 1 Kazachstan Georgië 0 - 2
06-09-2018 18:00 4 Armenië Liechtenstein 2 - 1
06-09-2018 20:45 1 Letland Andorra 0 - 0
06-09-2018 20:45 4 Gibraltar Macedonië 0 - 2
07-09-2018 18:00 3 Azerbeidzjan Kosovo 0 - 0
07-09-2018 20:45 3 Faeröer Malta 3 - 1
08-09-2018 18:00 2 Wit-Rusland San Marino 5 - 0
08-09-2018 20:45 2 Luxemburg Moldavië 4 - 0
09-09-2018 18:00 1 Georgië Letland 1 - 0
09-09-2018 18:00 4 Macedonië Armenië 2 - 0
09-09-2018 20:45 4 Liechtenstein Gibraltar 2 - 0
10-09-2018 20:45 1 Andorra Kazachstan 1 - 1
10-09-2018 20:45 3 Malta Azerbeidzjan 1 - 1
10-09-2018 20:45 3 Kosovo Faeröer 2 - 0
11-09-2018 20:45 2 San Marino Luxemburg 0 - 3
11-09-2018 20:45 2 Moldavië Wit-Rusland 0 - 0
11-10-2018 20:45 3 Faeröer Azerbeidzjan 0 - 3
11-10-2018 20:45 3 Kosovo Malta 3 - 1
12-10-2018 20:45 2 Wit-Rusland Luxemburg 1 - 0
12-10-2018 20:45 2 Moldavië San Marino 2 - 0
13-10-2018 18:00 1 Letland Kazachstan 1 - 1
13-10-2018 18:00 1 Georgië Andorra 3 - 0
13-10-2018 18:00 4 Armenië Gibraltar 0 - 1
13-10-2018 20:45 4 Macedonië Liechtenstein 4 - 1
14-10-2018 18:00 3 Azerbeidzjan Malta 1 - 1
14-10-2018 18:00 3 Faeröer Kosovo 1 - 1
15-10-2018 20:45 2 Wit-Rusland Moldavië 0 - 0
15-10-2018 20:45 2 Luxemburg San Marino 3 - 0
16-10-2018 16:00 1 Kazachstan Andorra 4 - 0
16-10-2018 18:00 4 Armenië Macedonië 4 - 0
16-10-2018 20:45 1 Letland Georgië 0 - 3
16-10-2018 20:45 4 Gibraltar Liechtenstein 2 - 1
15-11-2018 16:00 1 Kazachstan Letland 1 - 1
15-11-2018 20:45 1 Andorra Georgië 1 - 1
15-11-2018 20:45 2 San Marino Moldavië 0 - 1
15-11-2018 20:45 2 Luxemburg Wit-Rusland 0 - 2
16-11-2018 20:45 4 Gibraltar Armenië 2 - 6
16-11-2018 20:45 4 Liechtenstein Macedonië 0 - 2
17-11-2018 18:00 3 Malta Kosovo 0 - 5
17-11-2018 18:00 3 Azerbeidzjan Faeröer 2 - 0
18-11-2018 18:00 2 San Marino Wit-Rusland 0 - 2
18-11-2018 18:00 2 Moldavië Luxemburg 1 - 1
19-11-2018 18:00 1 Andorra Letland 0 - 0
19-11-2018 18:00 1 Georgië Kazachstan 2 - 1
19-11-2018 20:45 4 Macedonië Gibraltar 4 - 0
19-11-2018 20:45 4 Liechtenstein Armenië 2 - 2
20-11-2018 20:45 3 Kosovo Azerbeidzjan 4 - 0
20-11-2018 20:45 3 Malta Faeröer 1 - 1
Finale 3e Plaats
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
09-06-2019 15:00 Zwitserland Engeland 0 - 0
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
05-06-2019 20:45 Portugal Zwitserland 3 - 1
06-06-2019 20:45 Nederland Engeland 3 - 1
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
09-06-2019 20:45 Portugal Nederland 1 - 0
Volledig programma & uitslagen UEFA Nations League 2018 bekijken

Stand UEFA Nations League 2018

League A - Groep 1
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Nederland 4 2 1 1 8 4 4 7
2 Frankrijk 4 2 1 1 4 4 0 7
3 Duitsland 4 0 2 2 3 7 -4 2
League A - Groep 2
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Zwitserland 4 3 0 1 14 5 9 9
2 België 4 3 0 1 9 6 3 9
3 IJsland 4 0 0 4 1 13 -12 0
League A - Groep 3
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Portugal 4 2 2 0 5 3 2 8
2 Italië 4 1 2 1 2 2 0 5
3 Polen 4 0 2 2 4 6 -2 2
League A - Groep 4
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Engeland 4 2 1 1 6 5 1 7
2 Spanje 4 2 0 2 12 7 5 6
3 Kroatië 4 1 1 2 4 10 -6 4
League B - Groep 1
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Ukraïne 4 3 0 1 5 5 0 9
2 Tsjechië 4 2 0 2 4 4 0 6
3 Slowakije 4 1 0 3 5 5 0 3
League B - Groep 2
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Zweden 4 2 1 1 5 3 2 7
2 Rusland 4 2 1 1 4 3 1 7
3 Turkije 4 1 0 3 4 7 -3 3
League B - Groep 3
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Bosnië Herzegovina 4 3 1 0 5 1 4 10
2 Oostenrijk 4 2 1 1 3 2 1 7
3 Noord-Ierland 4 0 0 4 2 7 -5 0
League B - Groep 4
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Denemarken 4 2 2 0 4 1 3 8
2 Wales 4 2 0 2 6 5 1 6
3 Ierland 4 0 2 2 1 5 -4 2
League C - Groep 1
# Team GW W G V DV DT DS PNT
7 Schotland 4 3 0 1 10 4 6 9
10 Israël 4 2 0 2 6 5 1 6
14 Albanië 4 1 0 3 1 8 -7 3
League C - Groep 2
# Team GW W G V DV DT DS PNT
4 Finland 6 4 0 2 5 3 2 12
6 Hongarije 6 3 1 2 9 6 3 10
8 Griekenland 6 3 0 3 4 5 -1 9
12 Estland 6 1 1 4 4 8 -4 4
League C - Groep 3
# Team GW W G V DV DT DS PNT
2 Noorwegen 6 4 1 1 7 2 5 13
5 Bulgarije 6 3 2 1 7 5 2 11
11 Cyprus 6 1 2 3 5 9 -4 5
13 Slovenië 6 0 3 3 5 8 -3 3
League C - Groep 4
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Servië 6 4 2 0 11 4 7 14
3 Romania 6 3 3 0 8 3 5 12
9 Montenegro 6 2 1 3 7 6 1 7
15 Litouwen 6 0 0 6 3 16 -13 0
League C - Derdegeplaatste Teams
# Team GW W G V DV DT DS PNT
League D - Groep 1
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Georgië 6 5 1 0 12 2 10 16
2 Kazachstan 6 1 3 2 8 7 1 6
3 Letland 6 0 4 2 2 6 -4 4
4 Andorra 6 0 4 2 2 9 -7 4
League D - Groep 2
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Wit-Rusland 6 4 2 0 10 0 10 14
2 Luxemburg 6 3 1 2 11 4 7 10
3 Moldavië 6 2 3 1 4 5 -1 9
4 San Marino 6 0 0 6 0 16 -16 0
League D - Groep 3
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Kosovo 6 4 2 0 15 2 13 14
2 Azerbeidzjan 6 2 3 1 7 6 1 9
3 Faeröer 6 1 2 3 5 10 -5 5
4 Malta 6 0 3 3 5 14 -9 3
League D - Groep 4
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Macedonië 6 5 0 1 14 5 9 15
2 Armenië 6 3 1 2 14 8 6 10
3 Gibraltar 6 2 0 4 5 15 -10 6
4 Liechtenstein 6 1 1 4 7 12 -5 4