UEFA Nations League

Speelschema UEFA Nations League 2018 met programma en uitslagen

League A
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 1 Duitsland Frankrijk 0 - 0
07-09-2018 20:45 3 Italië Polen 1 - 1
08-09-2018 18:00 2 Zwitserland IJsland 6 - 0
08-09-2018 20:45 4 Engeland Spanje 1 - 2
09-09-2018 20:45 1 Frankrijk Nederland 2 - 1
10-09-2018 20:45 3 Portugal Italië 1 - 0
11-09-2018 20:45 2 IJsland België 0 - 3
11-09-2018 20:45 4 Spanje Kroatië 6 - 0
11-10-2018 20:45 3 Polen Portugal 2 - 3
12-10-2018 20:45 2 België Zwitserland 2 - 1
12-10-2018 20:45 4 Kroatië Engeland 0 - 0
13-10-2018 20:45 1 Nederland Duitsland 3 - 0
14-10-2018 20:45 3 Polen Italië 0 - 1
15-10-2018 20:45 2 IJsland Zwitserland 1 - 2
15-10-2018 20:45 4 Spanje Engeland 2 - 3
16-10-2018 20:45 1 Frankrijk Duitsland 2 - 1
15-11-2018 20:45 2 België IJsland -
15-11-2018 20:45 4 Kroatië Spanje -
16-11-2018 20:45 1 Nederland Frankrijk -
17-11-2018 20:45 3 Italië Portugal -
18-11-2018 15:00 4 Engeland Kroatië -
18-11-2018 20:45 2 Zwitserland België -
19-11-2018 20:45 1 Duitsland Nederland -
20-11-2018 20:45 3 Portugal Polen -
League B
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 1 Tsjechië Ukraïne 1 - 2
06-09-2018 20:45 4 Wales Ierland 4 - 1
07-09-2018 20:45 2 Turkije Rusland 1 - 2
08-09-2018 15:00 3 Noord-Ierland Bosnië Herzegovina 1 - 2
09-09-2018 15:00 1 Ukraïne Slowakije 1 - 0
09-09-2018 18:00 4 Denemarken Wales 2 - 0
10-09-2018 20:45 2 Zweden Turkije 2 - 3
11-09-2018 20:45 3 Bosnië Herzegovina Oostenrijk 1 - 0
11-10-2018 21:45 2 Rusland Zweden 0 - 0
12-10-2018 20:45 3 Oostenrijk Noord-Ierland 1 - 0
13-10-2018 15:00 1 Slowakije Tsjechië 1 - 2
13-10-2018 20:45 4 Ierland Denemarken 0 - 0
14-10-2018 18:00 2 Rusland Turkije 2 - 0
15-10-2018 20:45 3 Bosnië Herzegovina Noord-Ierland 2 - 0
16-10-2018 20:45 1 Ukraïne Tsjechië 1 - 0
16-10-2018 20:45 4 Ierland Wales 0 - 1
15-11-2018 20:45 3 Oostenrijk Bosnië Herzegovina -
16-11-2018 20:45 1 Slowakije Ukraïne -
16-11-2018 20:45 4 Wales Denemarken -
17-11-2018 18:00 2 Turkije Zweden -
18-11-2018 18:00 3 Noord-Ierland Oostenrijk -
19-11-2018 20:45 1 Tsjechië Slowakije -
19-11-2018 20:45 4 Denemarken Ierland -
20-11-2018 20:45 2 Zweden Rusland -
League C
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 3 Noorwegen Cyprus 2 - 0
06-09-2018 20:45 3 Slovenië Bulgarije 1 - 2
07-09-2018 20:45 Albanië Israël 1 - 0
07-09-2018 20:45 4 Romania Montenegro 0 - 0
07-09-2018 20:45 4 Litouwen Servië 0 - 1
08-09-2018 18:00 2 Finland Hongarije 1 - 0
08-09-2018 20:45 2 Estland Griekenland 0 - 1
09-09-2018 18:00 3 Bulgarije Noorwegen 1 - 0
09-09-2018 20:45 Cyprus Slovenië 2 - 1
10-09-2018 20:45 1 Schotland Albanië 2 - 0
10-09-2018 20:45 4 Montenegro Litouwen 2 - 0
10-09-2018 20:45 4 Servië Romania 2 - 2
11-09-2018 20:45 2 Hongarije Griekenland 2 - 1
11-09-2018 20:45 2 Finland Estland 1 - 0
11-10-2018 20:45 Israël Schotland 2 - 1
11-10-2018 20:45 4 Montenegro Servië 0 - 2
11-10-2018 20:45 4 Litouwen Romania 1 - 2
12-10-2018 20:45 2 Griekenland Hongarije 1 - 0
12-10-2018 20:45 2 Estland Finland 0 - 1
13-10-2018 18:00 3 Noorwegen Slovenië 1 - 0
13-10-2018 20:45 3 Bulgarije Cyprus 2 - 1
14-10-2018 15:00 4 Romania Servië 0 - 0
14-10-2018 20:45 Israël Albanië 2 - 0
14-10-2018 20:45 4 Litouwen Montenegro 1 - 4
15-10-2018 20:45 Estland Hongarije 3 - 3
15-10-2018 20:45 2 Finland Griekenland 2 - 0
16-10-2018 20:45 Slovenië Cyprus 1 - 1
16-10-2018 20:45 3 Noorwegen Bulgarije 1 - 0
15-11-2018 20:45 Hongarije Estland -
15-11-2018 20:45 2 Griekenland Finland -
16-11-2018 20:45 3 Slovenië Noorwegen -
16-11-2018 20:45 3 Cyprus Bulgarije -
17-11-2018 15:00 4 Servië Montenegro -
17-11-2018 20:45 1 Albanië Schotland -
17-11-2018 20:45 4 Romania Litouwen -
18-11-2018 20:45 2 Griekenland Estland -
18-11-2018 20:45 2 Hongarije Finland -
19-11-2018 20:45 3 Bulgarije Slovenië -
19-11-2018 20:45 3 Cyprus Noorwegen -
20-11-2018 20:45 Schotland Israël -
20-11-2018 20:45 4 Montenegro Romania -
20-11-2018 20:45 4 Servië Litouwen -
League D
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 16:00 1 Kazachstan Georgië 0 - 2
06-09-2018 18:00 4 Armenië Liechtenstein 2 - 1
06-09-2018 20:45 1 Letland Andorra 0 - 0
06-09-2018 20:45 4 Gibraltar Macedonië 0 - 2
07-09-2018 18:00 3 Azerbeidzjan Kosovo 0 - 0
07-09-2018 20:45 3 Faeröer Malta 3 - 1
08-09-2018 18:00 2 Wit-Rusland San Marino 5 - 0
08-09-2018 20:45 2 Luxemburg Moldavië 4 - 0
09-09-2018 18:00 1 Georgië Letland 1 - 0
09-09-2018 18:00 4 Macedonië Armenië 2 - 0
09-09-2018 20:45 4 Liechtenstein Gibraltar 2 - 0
10-09-2018 20:45 1 Andorra Kazachstan 1 - 1
10-09-2018 20:45 3 Kosovo Faeröer 2 - 0
10-09-2018 20:45 3 Malta Azerbeidzjan 1 - 1
11-09-2018 20:45 2 San Marino Luxemburg 0 - 3
11-09-2018 20:45 2 Moldavië Wit-Rusland 0 - 0
11-10-2018 20:45 3 Faeröer Azerbeidzjan 0 - 3
11-10-2018 20:45 3 Kosovo Malta 3 - 1
12-10-2018 20:45 2 Moldavië San Marino 2 - 0
12-10-2018 20:45 2 Wit-Rusland Luxemburg 1 - 0
13-10-2018 18:00 1 Letland Kazachstan 1 - 1
13-10-2018 18:00 1 Georgië Andorra 3 - 0
13-10-2018 18:00 4 Armenië Gibraltar 0 - 1
13-10-2018 20:45 4 Macedonië Liechtenstein 4 - 1
14-10-2018 18:00 3 Azerbeidzjan Malta 1 - 1
14-10-2018 18:00 3 Faeröer Kosovo 1 - 1
15-10-2018 20:45 2 Wit-Rusland Moldavië 0 - 0
15-10-2018 20:45 2 Luxemburg San Marino 3 - 0
16-10-2018 16:00 1 Kazachstan Andorra 4 - 0
16-10-2018 18:00 4 Armenië Macedonië 4 - 0
16-10-2018 20:45 1 Letland Georgië 0 - 3
16-10-2018 20:45 4 Gibraltar Liechtenstein 2 - 1
15-11-2018 16:00 1 Kazachstan Letland -
15-11-2018 20:45 1 Andorra Georgië -
15-11-2018 20:45 2 San Marino Moldavië -
15-11-2018 20:45 2 Luxemburg Wit-Rusland -
16-11-2018 20:45 4 Gibraltar Armenië -
16-11-2018 20:45 4 Liechtenstein Macedonië -
17-11-2018 18:00 3 Malta Kosovo -
17-11-2018 18:00 3 Azerbeidzjan Faeröer -
18-11-2018 18:00 2 San Marino Wit-Rusland -
18-11-2018 18:00 2 Moldavië Luxemburg -
19-11-2018 18:00 1 Andorra Letland -
19-11-2018 18:00 1 Georgië Kazachstan -
19-11-2018 20:45 4 Macedonië Gibraltar -
19-11-2018 20:45 4 Liechtenstein Armenië -
20-11-2018 20:45 3 Kosovo Azerbeidzjan -
20-11-2018 20:45 3 Malta Faeröer -
Finale 3e Plaats
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
Volledig programma & uitslagen UEFA Nations League 2018 bekijken

Stand UEFA Nations League 2018

League A - Groep 1
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Frankrijk 3 2 1 0 4 2 +2 7
2 Nederland 2 1 0 1 4 2 +2 3
3 Duitsland 3 0 1 2 1 5 -4 1
League A - Groep 2
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Zwitserland 3 2 0 1 9 3 +6 6
2 België 2 2 0 0 5 1 +4 6
3 IJsland 3 0 0 3 1 11 -10 0
League A - Groep 3
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Portugal 2 2 0 0 4 2 +2 6
2 Italië 3 1 1 1 2 2 0 4
3 Polen 3 0 1 2 3 5 -2 1
League A - Groep 4
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Spanje 3 2 0 1 10 4 +6 6
2 Engeland 3 1 1 1 4 4 0 4
3 Kroatië 2 0 1 1 0 6 -6 1
League B - Groep 1
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Ukraïne 3 3 0 0 4 1 +3 9
2 Tsjechië 3 1 0 2 3 4 -1 3
3 Slowakije 2 0 0 2 1 3 -2 0
League B - Groep 2
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Rusland 3 2 1 0 4 1 +3 7
2 Turkije 3 1 0 2 4 6 -2 3
3 Zweden 2 0 1 1 2 3 -1 1
League B - Groep 3
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Bosnië Herzegovina 3 3 0 0 5 1 +4 9
2 Oostenrijk 2 1 0 1 1 1 0 3
3 Noord-Ierland 3 0 0 3 1 5 -4 0
League B - Groep 4
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Wales 3 2 0 1 5 3 +2 6
2 Denemarken 2 1 1 0 2 0 +2 4
3 Ierland 3 0 1 2 1 5 -4 1
League C - Groep 1
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Israël 3 2 0 1 4 2 +2 6
2 Schotland 2 1 0 1 3 2 +1 3
3 Albanië 3 1 0 2 1 4 -3 3
League C - Groep 2
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Finland 4 4 0 0 5 0 +5 12
2 Griekenland 4 2 0 2 3 4 -1 6
2 Hongarije 3 1 0 2 2 3 -1 3
4 Estland 4 0 1 3 3 6 -3 1
League C - Groep 3
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Noorwegen 4 3 0 1 4 1 +3 9
2 Bulgarije 4 3 0 1 5 3 +2 9
4 Cyprus 2 0 0 2 1 4 -3 0
4 Slovenië 4 0 1 3 3 6 -3 1
League C - Groep 4
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Servië 4 2 2 0 5 2 +3 8
1 Romania 3 0 3 0 2 2 0 3
2 Montenegro 4 2 1 1 6 3 +3 7
4 Litouwen 4 0 0 4 2 9 -7 0
League C - Derdegeplaatste Teams
# Team GW W G V DV DT DS PNT
League D - Groep 1
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Georgië 4 4 0 0 9 0 +9 12
2 Kazachstan 4 1 2 1 6 4 +2 5
3 Letland 4 0 2 2 1 5 -4 2
4 Andorra 4 0 2 2 1 8 -7 2
League D - Groep 2
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Luxemburg 4 3 0 1 10 1 +9 9
2 Wit-Rusland 4 2 2 0 6 0 +6 8
3 Moldavië 4 1 2 1 2 4 -2 5
4 San Marino 4 0 0 4 0 13 -13 0
League D - Groep 3
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Kosovo 4 2 2 0 6 2 +4 8
2 Azerbeidzjan 4 1 3 0 5 2 +3 6
3 Faeröer 4 1 1 2 4 7 -3 4
4 Malta 4 0 2 2 4 8 -4 2
League D - Groep 4
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Macedonië 4 3 0 1 8 5 +3 9
2 Armenië 4 2 0 2 6 4 +2 6
3 Gibraltar 4 2 0 2 3 5 -2 6
4 Liechtenstein 4 1 0 3 5 8 -3 3