Coppa Italia

Speelschema Coppa Italia 2018/2019 met programma en uitslagen

Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
04-12-2018 15:00 Benevento Cittadella -
04-12-2018 18:00 Bologna Crotone -
04-12-2018 20:45 Sampdoria SPAL -
05-12-2018 15:00 Novara Pisa -
05-12-2018 18:00 Sassuolo Catania -
05-12-2018 20:45 Chievo Cagliari -
06-12-2018 18:00 Genoa Virtus Entella -
06-12-2018 20:45 Torino Südtirol -
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
11-08-2018 20:00 Udinese Benevento 1 - 2
11-08-2018 20:00 Udinese Benevento -
11-08-2018 21:15 Genoa Lecce 4 - 0
11-08-2018 21:15 Genoa Lecce -
12-08-2018 18:00 Chievo Pescara -
12-08-2018 18:00 Chievo Pescara 1 - 0
12-08-2018 18:30 Spezia SPAL -
12-08-2018 18:30 Spezia SPAL 0 - 1
12-08-2018 20:00 Catania Hellas Verona 2 - 0
12-08-2018 20:00 Catania Hellas Verona -
12-08-2018 20:30 Sassuolo Ternana 5 - 1
12-08-2018 20:30 Livorno Crotone -
12-08-2018 20:30 Virtus Entella Salernitana 2 - 0
12-08-2018 20:30 Empoli Cittadella -
12-08-2018 20:30 Brescia Novara 2 - 2
12-08-2018 20:30 Livorno Crotone 0 - 1
12-08-2018 20:30 Cagliari Palermo -
12-08-2018 20:30 Frosinone Südtirol -
12-08-2018 20:30 Parma Pisa -
12-08-2018 20:30 Empoli Cittadella 0 - 3
12-08-2018 20:30 Sampdoria Viterbese Castrense 1 - 0
12-08-2018 20:30 Sassuolo Ternana -
12-08-2018 20:30 Cagliari Palermo 2 - 1
12-08-2018 20:30 Parma Pisa 0 - 1
12-08-2018 20:30 Brescia Novara -
12-08-2018 20:30 Virtus Entella Salernitana -
12-08-2018 20:30 Sampdoria Viterbese Castrense -
12-08-2018 20:30 Frosinone Südtirol 0 - 2
12-08-2018 20:45 Torino Cosenza -
12-08-2018 20:45 Torino Cosenza 4 - 0
12-08-2018 21:00 Bologna Padova -
12-08-2018 21:00 Bologna Padova 2 - 0
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
28-07-2018 20:30 Casertana Picerno 2 - 0
29-07-2018 16:30 Alessandria Giana Erminio 0 - 1
29-07-2018 17:00 Monza Matelica Calcio 1 - 0
29-07-2018 17:30 Südtirol Albalonga 2 - 1
29-07-2018 18:00 Viterbese Castrense Rende 1 - 0
29-07-2018 18:00 Renate Rezzato 0 - 2
29-07-2018 18:30 Sambenedettese Sanremo 1 - 0
29-07-2018 18:30 AlbinoLeffe Pordenone 0 - 1
29-07-2018 18:30 Vicenza Chieri 2 - 1
29-07-2018 20:30 Trapani Campodarsego 1 - 0
29-07-2018 20:30 Ternana Pontedera 1 - 1
29-07-2018 20:30 Monopoli Piacenza 0 - 0
29-07-2018 20:30 FeralpiSalò Virtus Francavilla 2 - 0
29-07-2018 20:30 Catania Como 3 - 0
29-07-2018 20:30 Carrarese Imolese 0 - 1
29-07-2018 20:30 Robur Siena Sicula Leonzio 2 - 0
29-07-2018 20:30 Juve Stabia Pistoiese 1 - 0
29-07-2018 20:45 Pisa Triestina 2 - 2
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
04-08-2018 18:00 Ascoli Viterbese Castrense 0 - 4
04-08-2018 20:30 Trapani Cosenza 1 - 2
04-08-2018 20:30 Carpi Ternana 0 - 2
04-08-2018 20:30 Spezia Sambenedettese 2 - 1
05-08-2018 20:00 Cittadella Monopoli 1 - 0
05-08-2018 20:00 Venezia Südtirol 0 - 1
05-08-2018 20:00 Benevento Imolese 3 - 1
05-08-2018 20:30 Hellas Verona Juve Stabia 4 - 1
05-08-2018 20:30 Perugia Novara 1 - 3
05-08-2018 20:30 Cremonese Pisa 3 - 3
05-08-2018 20:30 Padova Monza 1 - 0
05-08-2018 20:30 Pescara Pordenone 2 - 2
05-08-2018 20:30 Virtus Entella Robur Siena 3 - 0
05-08-2018 20:30 Livorno Casertana 1 - 1
05-08-2018 20:30 Brescia Pro Vercelli 1 - 1
05-08-2018 20:30 Palermo Vicenza 2 - 2
05-08-2018 20:45 Foggia Catania 1 - 3
05-08-2018 20:45 Salernitana Rezzato 6 - 1
05-08-2018 20:45 Crotone Giana Erminio 4 - 0
07-08-2018 20:30 Lecce FeralpiSalò 1 - 0
Volledig programma & uitslagen Coppa Italia 2018/2019 bekijken

Stand Coppa Italia 2018/2019