UEFA Europa League Playoffs

Speelschema UEFA Europa League Playoffs 2018/2019 met programma en uitslagen

Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
30-03-2019 18:00 B Kortrijk Royal Excel Mouscron 3 - 1
30-03-2019 20:00 A KV Oostende AS Eupen 1 - 2
30-03-2019 20:00 B Union Saint-Gilloise Cercle Brugge 3 - 1
30-03-2019 20:00 B Zulte-Waregem Waasland-Beveren 0 - 0
31-03-2019 14:30 A Sint-Truiden Sporting Charleroi 3 - 1
31-03-2019 20:00 A Westerlo Beerschot-Wilrijk 1 - 1
02-04-2019 20:30 B Royal Excel Mouscron Union Saint-Gilloise 0 - 2
02-04-2019 20:30 B Waasland-Beveren Kortrijk 2 - 3
02-04-2019 20:30 B Cercle Brugge Zulte-Waregem 3 - 3
03-04-2019 20:30 A Sporting Charleroi KV Oostende 1 - 2
03-04-2019 20:30 A Beerschot-Wilrijk Sint-Truiden 1 - 2
03-04-2019 20:30 A AS Eupen Westerlo 0 - 3
05-04-2019 20:30 B Kortrijk Zulte-Waregem 4 - 2
06-04-2019 18:00 A KV Oostende Beerschot-Wilrijk 2 - 1
06-04-2019 20:00 A Westerlo Sint-Truiden 2 - 2
06-04-2019 20:00 B Union Saint-Gilloise Waasland-Beveren 5 - 1
06-04-2019 20:00 B Royal Excel Mouscron Cercle Brugge 2 - 3
07-04-2019 20:00 A AS Eupen Sporting Charleroi 0 - 1
13-04-2019 18:00 A Beerschot-Wilrijk AS Eupen 2 - 0
13-04-2019 18:00 B Zulte-Waregem Royal Excel Mouscron 2 - 2
13-04-2019 20:00 A Sint-Truiden KV Oostende 1 - 0
13-04-2019 20:00 B Kortrijk Union Saint-Gilloise 0 - 1
13-04-2019 20:00 B Cercle Brugge Waasland-Beveren 3 - 2
14-04-2019 20:00 A Sporting Charleroi Westerlo 2 - 0
20-04-2019 18:00 B Union Saint-Gilloise Zulte-Waregem 2 - 2
20-04-2019 20:00 A Westerlo KV Oostende 0 - 0
20-04-2019 20:00 B Cercle Brugge Kortrijk 1 - 2
20-04-2019 20:30 A AS Eupen Sint-Truiden 1 - 1
21-04-2019 20:00 B Waasland-Beveren Royal Excel Mouscron 2 - 1
22-04-2019 18:00 A Sporting Charleroi Beerschot-Wilrijk 4 - 0
27-04-2019 18:00 A KV Oostende Sporting Charleroi 2 - 2
27-04-2019 20:00 A Westerlo AS Eupen 1 - 0
27-04-2019 20:00 B Waasland-Beveren Union Saint-Gilloise 3 - 2
27-04-2019 20:00 B Zulte-Waregem Cercle Brugge 6 - 2
27-04-2019 20:00 B Royal Excel Mouscron Kortrijk 2 - 3
28-04-2019 20:00 A Sint-Truiden Beerschot-Wilrijk 2 - 2
04-05-2019 18:00 A Sporting Charleroi Sint-Truiden 2 - 0
04-05-2019 20:00 A AS Eupen KV Oostende 3 - 2
04-05-2019 20:00 B Kortrijk Waasland-Beveren 2 - 1
04-05-2019 20:00 B Cercle Brugge Union Saint-Gilloise 2 - 3
04-05-2019 20:30 A Beerschot-Wilrijk Westerlo 3 - 2
05-05-2019 20:00 B Royal Excel Mouscron Zulte-Waregem 3 - 0
11-05-2019 18:00 A Beerschot-Wilrijk Sporting Charleroi 0 - 3
11-05-2019 20:00 A KV Oostende Westerlo 0 - 3
11-05-2019 20:00 B Zulte-Waregem Kortrijk 0 - 5
11-05-2019 20:00 B Waasland-Beveren Cercle Brugge 2 - 1
11-05-2019 20:30 B Union Saint-Gilloise Royal Excel Mouscron 3 - 3
12-05-2019 20:00 A Sint-Truiden AS Eupen 2 - 2
14-05-2019 20:30 B Union Saint-Gilloise Kortrijk 2 - 0
14-05-2019 20:30 B Cercle Brugge Royal Excel Mouscron 0 - 3
14-05-2019 20:30 B Waasland-Beveren Zulte-Waregem 0 - 5
15-05-2019 20:30 A AS Eupen Beerschot-Wilrijk 1 - 0
15-05-2019 20:30 A KV Oostende Sint-Truiden 1 - 1
15-05-2019 20:30 A Westerlo Sporting Charleroi 0 - 2
17-05-2019 20:30 B Zulte-Waregem Union Saint-Gilloise 2 - 1
17-05-2019 20:30 B Kortrijk Cercle Brugge 4 - 0
17-05-2019 20:30 B Royal Excel Mouscron Waasland-Beveren 2 - 4
18-05-2019 20:00 A Sint-Truiden Westerlo 2 - 1
18-05-2019 20:00 A Sporting Charleroi AS Eupen 2 - 0
18-05-2019 20:00 A Beerschot-Wilrijk KV Oostende 1 - 2
Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
22-05-2019 20:30 Kortrijk Sporting Charleroi 1 - 2
Finale
Speeldatum Tijdstip Groep Thuis Uit Stand Details
26-05-2019 14:30 Antwerp Sporting Charleroi 3 - 2
Volledig programma & uitslagen UEFA Europa League Playoffs 2018/2019 bekijken

Stand UEFA Europa League Playoffs 2018/2019

Groepsfase - Groep A
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Sporting Charleroi 10 7 1 2 20 7 13 22
2 Sint-Truiden 10 4 5 1 16 13 3 17
3 Westerlo 10 3 3 4 13 12 1 12
4 KV Oostende 10 3 3 4 12 15 -3 12
5 AS Eupen 10 3 2 5 9 15 -6 11
6 Beerschot-Wilrijk 10 2 2 6 11 19 -8 8
Groepsfase - Groep B
# Team GW W G V DV DT DS PNT
1 Kortrijk 10 8 0 2 26 12 14 24
2 Union Saint-Gilloise 10 6 2 2 24 14 10 20
3 Zulte-Waregem 10 3 4 3 22 22 0 13
4 Waasland-Beveren 10 4 1 5 17 24 -7 13
5 Royal Excel Mouscron 10 2 2 6 19 22 -3 8
6 Cercle Brugge 10 2 1 7 16 30 -14 7