In de Jupiler Pro League 2012/2013 neemt Anderlecht het woensdag 17 april 2013 om 20:00 uur in eigen huis op tegen Lokeren.
Via de Anderlecht - Lokeren live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Jupiler Pro League duel tussen Anderlecht en Lokeren is geëindigd in een 3-0 overwinning voor Anderlecht. Na 45 minuten stond er een 3-0 tussenstand op het scorebord, wat later ook de eindstand bleek te zijn.
In de 4e minuut dacht Anderlecht op voorsprong te komen via een doelpunt van M. Jovanovic. Helaas voor Anderlecht werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef. In de 30e minuut was het Anderlecht dat via T. De Sutter dacht te scoren, het doelpunt werd echter afgekeurd door de scheidsrechter. S. Kljestan dacht na 37 minuten te scoren voor Anderlecht, maar moest helaas constateren dat het doelpunt werd afgekeurd.
In de 46e minuut werd O. Deschacht van Anderlecht met een rode kaart van het veld gestuurd, waardoor Anderlecht het restant van de wedstrijd met een man minder moest vervolgen.
Aan het einde van de tweede helft zat er voor de scheidsrechter niets anders op dan voor de laatste keer af te fluiten, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 3-0 eindstand.
Wedstrijdstatistieken Anderlecht - Lokeren | ||
Goals |
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Anderlecht - Lokeren teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
4' | ![]() |
Doelpunt M. Jovanovic met assist van M. Bruno | Anderlecht | |
30' | ![]() |
Doelpunt T. De Sutter met assist van M. Jovanovic | Anderlecht | |
37' | ![]() |
Doelpunt S. Kljestan | Anderlecht | |
46' | ![]() |
Rode kaart voor O. Deschacht | Anderlecht | |
46' | ![]() |
Wissel H. El Mouataz voor T. Tshinyama | Lokeren | |
46' | ![]() |
Wissel J. Trompet voor Milos Maric | Lokeren | |
50' | ![]() |
Wissel B. Safari voor M. Jovanovic | Anderlecht | |
60' | ![]() |
Wissel D. de Zeeuw voor M. Bruno | Anderlecht | |
60' | ![]() |
Wissel E. Saglik voor N. De Pauw | Lokeren | |
69' | ![]() |
Gele kaart voor J. Trompet | Lokeren | |
69' | ![]() |
Wissel M. Suárez voor D. Mbokani | Anderlecht | |
82' | ![]() |
Gele kaart voor J. Taravel | Lokeren |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
Anderlecht en Lokeren treffen elkaar in de 4e speelronde van de Jupiler Pro League van het seizoen 2012/2013.
De vorige ontmoeting tussen Anderlecht en Lokeren in de Jupiler Pro League vond plaats op 26 januari 2013 en dat duel eindigde in een overwinning voor Anderlecht. Op basis van de afgelopen 16 duels tussen beide ploegen is Anderlecht favoriet. De thuisploeg wist 9 keer te winnen, terwijl Lokeren slechts 1 keer de winst uit het vuur wist te slepen. 6 keer eindigde een confrontatie tussen beide ploegen in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst Anderlecht | 9 |
Winst Lokeren | 1 |
Gelijkspel | 6 |
Totaal | 16 |