Speelschema Copa Del Rey 2021/2022

Speelschema Copa Del Rey 2021/2022 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Copa Del Rey speelschema van het seizoen 2021/2022 met het programma en de uitslagen van alle Copa Del Rey wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-11-2021 15:00 Nalón Solares 1 - 1
17-11-2021 19:00 Utrillas Injerto 2 - 0
17-11-2021 19:30 Aldeano Unami 1 - 3
17-11-2021 19:30 Victoria CF Hernani 1 - 0
17-11-2021 20:00 San Agustin del Guadalix Mora 6 - 2
17-11-2021 20:30 Mollerussa Penya Independent 1 - 0
17-11-2021 20:30 CFI Alicante Ceuta 6 de Junio 7 - 1
17-11-2021 20:30 Villa de Fortuna Atlético Espeleño 1 - 0
17-11-2021 21:00 Huracán Melilla Atarfe Industrial 2 - 1
17-11-2021 21:30 Laguna Jaraíz 4 - 1
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-11-2021 16:00 Cayon Huesca 0 - 2
30-11-2021 16:00 Marchamalo Real Valladolid 0 - 1
30-11-2021 18:30 Náxara FC Andorra 0 - 1
30-11-2021 19:00 Victoria CF Villarreal 0 - 8
30-11-2021 19:00 Laguna Granada 0 - 7
30-11-2021 19:00 Unami Deportivo Alavés 0 - 3
30-11-2021 20:00 Teruel Alcorcón 0 - 1
30-11-2021 20:00 Ceares Sporting Gijón 0 - 1
30-11-2021 20:00 Racing Rioja FC Cartagena 0 - 2
30-11-2021 20:30 Sanluqueño Sabadell 2 - 0
30-11-2021 21:00 Mollerussa Getafe 1 - 5
30-11-2021 21:00 Ebro Celta de Vigo 0 - 5
30-11-2021 21:00 Montijo Burgos 0 - 1
30-11-2021 21:00 Águilas CF Almería 1 - 1
30-11-2021 21:00 Albacete Racing Ferrol 2 - 1
30-11-2021 21:00 CD Badajoz Alcoyano 0 - 3
01-12-2021 16:30 Mensajero Real Zaragoza 0 - 1
01-12-2021 18:30 Bergantiños Tudelano 2 - 0
01-12-2021 19:00 Solares Espanyol 2 - 3
01-12-2021 19:00 Córdoba Sevilla 0 - 1
01-12-2021 19:00 Gimnástica Segoviana Mallorca 0 - 2
01-12-2021 19:00 Brea UD Ibiza 0 - 2
01-12-2021 19:00 Algeciras Unionistas de Salamanca 1 - 2
01-12-2021 20:00 Alzira Fuenlabrada 0 - 1
01-12-2021 20:00 Andratx Real Oviedo 2 - 1
01-12-2021 20:00 San Juan SS Reyes 1 - 2
01-12-2021 20:00 Mancha Real Internacional 2 - 1
01-12-2021 20:00 UCAM Murcia Deportivo La Coruña 3 - 4
01-12-2021 20:15 Talavera CF Cornellà 2 - 0
01-12-2021 20:30 Europa Amorebieta 0 - 1
01-12-2021 20:30 Cacereño Ponferradina 1 - 2
01-12-2021 20:30 CD Calahorra Atlético Baleares 1 - 1
01-12-2021 20:30 Extremadura UD Zamora 1 - 4
01-12-2021 20:30 Linares Deportivo Gimnàstic Tarragona 0 - 0
01-12-2021 20:30 San Fernando CD Cultural Leonesa 2 - 3
01-12-2021 21:00 CFI Alicante Real Betis 0 - 4
01-12-2021 21:00 Panadería Pulido Real Sociedad 0 - 4
01-12-2021 21:00 San Roque de Lepe Mirandés 0 - 3
02-12-2021 16:00 Vélez Las Palmas 2 - 3
02-12-2021 19:00 Huracán Melilla Levante 0 - 8
02-12-2021 19:00 San Agustin del Guadalix Osasuna 0 - 4
02-12-2021 19:00 Guijuelo Rayo Vallecano 1 - 1
02-12-2021 19:00 Gernika Eibar 1 - 2
02-12-2021 19:30 Utrillas Valencia 0 - 3
02-12-2021 19:30 Peña Sport Málaga 0 - 3
02-12-2021 20:00 Leioa Elche 0 - 2
02-12-2021 20:00 Cristo Atlético Real Unión 2 - 0
02-12-2021 20:00 Atlético Pulpileño Castellón 0 - 1
02-12-2021 20:00 Llanera UD Logroñés 2 - 1
02-12-2021 20:15 Unión Adarve Lugo 2 - 2
02-12-2021 20:30 Eldense Rayo Majadahonda 0 - 1
02-12-2021 21:00 Villa de Fortuna Cádiz 0 - 7
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-12-2021 19:00 FC Andorra Celta de Vigo -
14-12-2021 19:00 SS Reyes Fuenlabrada -
14-12-2021 20:00 Rayo Majadahonda Málaga -
14-12-2021 20:00 Huesca Girona -
14-12-2021 20:00 Real Zaragoza Burgos -
14-12-2021 21:00 Cristo Atlético Espanyol -
14-12-2021 21:00 Alcoyano Levante -
14-12-2021 21:00 Linares Deportivo Deportivo Alavés -
15-12-2021 19:00 Bergantiños Rayo Vallecano -
15-12-2021 19:00 Andratx Sevilla -
15-12-2021 19:00 Zamora Real Sociedad -
15-12-2021 19:30 Cultural Leonesa Leganés -
15-12-2021 20:00 Castellón FC Cartagena -
15-12-2021 20:00 Sporting Gijón Alcorcón -
15-12-2021 20:00 Ponferradina UD Ibiza -
15-12-2021 20:00 Real Valladolid Las Palmas -
15-12-2021 21:00 Unionistas de Salamanca Elche -
15-12-2021 21:00 Sanluqueño Villarreal -
15-12-2021 21:00 Tenerife Eibar -
16-12-2021 19:00 Llanera Mallorca -
16-12-2021 19:00 Talavera CF Real Betis -
16-12-2021 19:00 Amorebieta Almería -
16-12-2021 20:00 Lugo Mirandés -
16-12-2021 21:00 Mancha Real Granada -
16-12-2021 21:00 Albacete Cádiz -
16-12-2021 21:00 Atlético Baleares Getafe -
16-12-2021 21:00 Deportivo La Coruña Osasuna -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details