Speelschema Eerste Divisie 2018/2019

Speelschema Eerste Divisie 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Eerste Divisie speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle Eerste Divisie wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-08-2018 20:00 FC Volendam FC Den Bosch 1 - 2
17-08-2018 20:00 FC Dordrecht Helmond Sport 0 - 0
17-08-2018 20:00 RKC Waalwijk Telstar 1 - 0
17-08-2018 20:00 MVV Maastricht TOP Oss 0 - 2
17-08-2018 20:00 Go Ahead Eagles Jong Utrecht 5 - 0
17-08-2018 20:00 NEC SC Cambuur 2 - 2
17-08-2018 20:00 Roda JC Jong Ajax 2 - 1
17-08-2018 20:00 FC Twente Sparta Rotterdam 2 - 1
17-08-2018 20:00 Jong PSV FC Eindhoven 2 - 1
20-08-2018 20:00 Jong AZ Almere City 2 - 3
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2018 20:00 SC Cambuur Jong AZ 2 - 1
24-08-2018 20:00 Sparta Rotterdam FC Volendam 2 - 0
24-08-2018 20:00 FC Den Bosch RKC Waalwijk 2 - 3
24-08-2018 20:00 TOP Oss Jong PSV 4 - 1
24-08-2018 20:00 Almere City Roda JC 1 - 2
24-08-2018 20:00 Telstar MVV Maastricht 0 - 1
24-08-2018 20:00 Jong Ajax FC Dordrecht 5 - 2
24-08-2018 20:00 FC Eindhoven Go Ahead Eagles 1 - 2
24-08-2018 20:00 Helmond Sport FC Twente 2 - 2
27-08-2018 20:00 Jong Utrecht NEC 1 - 2
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-08-2018 20:00 RKC Waalwijk Sparta Rotterdam 0 - 1
31-08-2018 20:00 MVV Maastricht Go Ahead Eagles 1 - 2
31-08-2018 20:00 FC Den Bosch Jong Ajax 1 - 1
31-08-2018 20:00 NEC FC Dordrecht 1 - 0
31-08-2018 20:00 TOP Oss SC Cambuur 1 - 3
31-08-2018 20:00 FC Twente Roda JC 3 - 1
31-08-2018 20:00 FC Volendam Jong AZ 1 - 1
31-08-2018 20:00 Telstar Jong Utrecht 2 - 0
31-08-2018 20:00 FC Eindhoven Almere City 0 - 2
31-08-2018 20:00 Jong PSV Helmond Sport 1 - 1
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-09-2018 20:00 SC Cambuur RKC Waalwijk 2 - 0
07-09-2018 20:00 Sparta Rotterdam FC Eindhoven 2 - 0
07-09-2018 20:00 FC Dordrecht Telstar 1 - 4
07-09-2018 20:00 Go Ahead Eagles FC Volendam 3 - 0
07-09-2018 20:00 Almere City MVV Maastricht 2 - 2
07-09-2018 20:00 Jong Utrecht Jong PSV 3 - 2
07-09-2018 20:00 Helmond Sport FC Den Bosch 0 - 2
08-09-2018 18:30 FC Twente TOP Oss 1 - 2
08-09-2018 20:45 Roda JC NEC 2 - 3
10-09-2018 20:00 Jong AZ Jong Ajax 0 - 1
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-09-2018 20:00 SC Cambuur Telstar 2 - 0
14-09-2018 20:00 FC Volendam TOP Oss 0 - 0
14-09-2018 20:00 FC Dordrecht FC Twente 0 - 2
14-09-2018 20:00 RKC Waalwijk Roda JC 0 - 1
14-09-2018 20:00 FC Eindhoven MVV Maastricht 0 - 1
14-09-2018 20:00 NEC Jong PSV 4 - 4
14-09-2018 20:00 Almere City Jong Utrecht 3 - 1
14-09-2018 20:00 Jong AZ Go Ahead Eagles 3 - 2
16-09-2018 14:30 Sparta Rotterdam FC Den Bosch 2 - 0
17-09-2018 20:00 Jong Ajax Helmond Sport 2 - 0
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-09-2018 20:00 Jong Utrecht SC Cambuur 0 - 0
21-09-2018 20:00 RKC Waalwijk Jong AZ 2 - 2
21-09-2018 20:00 Jong PSV FC Volendam 1 - 0
21-09-2018 20:00 MVV Maastricht FC Dordrecht 2 - 1
21-09-2018 20:00 Go Ahead Eagles Jong Ajax 2 - 1
21-09-2018 20:00 FC Den Bosch Almere City 1 - 4
21-09-2018 20:00 Roda JC FC Eindhoven 0 - 0
21-09-2018 20:00 TOP Oss Sparta Rotterdam 0 - 0
21-09-2018 20:00 Telstar FC Twente 1 - 3
21-09-2018 20:00 Helmond Sport NEC 2 - 3
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-09-2018 20:00 SC Cambuur Roda JC 0 - 1
28-09-2018 20:00 Sparta Rotterdam FC Dordrecht 3 - 2
28-09-2018 20:00 FC Den Bosch Jong AZ 3 - 1
28-09-2018 20:00 NEC Go Ahead Eagles 1 - 1
28-09-2018 20:00 Almere City RKC Waalwijk 2 - 1
28-09-2018 20:00 Telstar TOP Oss 1 - 0
28-09-2018 20:00 Helmond Sport FC Volendam 2 - 2
28-09-2018 20:00 Jong Ajax FC Eindhoven 0 - 3
30-09-2018 14:30 FC Twente Jong PSV 2 - 1
01-10-2018 20:00 Jong Utrecht MVV Maastricht 0 - 0
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-10-2018 20:00 FC Volendam RKC Waalwijk 1 - 0
05-10-2018 20:00 FC Dordrecht SC Cambuur 3 - 1
05-10-2018 20:00 MVV Maastricht FC Den Bosch 0 - 3
05-10-2018 20:00 FC Eindhoven FC Twente 1 - 1
05-10-2018 20:00 Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam 2 - 2
05-10-2018 20:00 Roda JC Jong PSV 2 - 3
05-10-2018 20:00 Jong Ajax Telstar 3 - 0
05-10-2018 20:00 TOP Oss Jong Utrecht 2 - 1
05-10-2018 20:00 Almere City NEC 1 - 0
05-10-2018 20:00 Jong AZ Helmond Sport 2 - 2
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-10-2018 20:00 FC Volendam Almere City 2 - 2
12-10-2018 20:00 RKC Waalwijk TOP Oss 0 - 0
12-10-2018 20:00 FC Den Bosch FC Dordrecht 1 - 0
12-10-2018 20:00 NEC FC Eindhoven 0 - 1
12-10-2018 20:00 Helmond Sport Telstar 1 - 2
12-10-2018 20:00 Jong AZ Jong Utrecht 2 - 2
14-10-2018 12:15 Go Ahead Eagles Roda JC 3 - 0
14-10-2018 14:30 Sparta Rotterdam SC Cambuur 3 - 0
14-10-2018 16:45 FC Twente MVV Maastricht 0 - 1
15-10-2018 20:00 Jong PSV Jong Ajax 2 - 1
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-10-2018 20:00 SC Cambuur Helmond Sport 3 - 1
19-10-2018 20:00 FC Dordrecht Jong AZ 1 - 1
19-10-2018 20:00 MVV Maastricht Jong PSV 2 - 2
19-10-2018 20:00 FC Eindhoven FC Volendam 1 - 1
19-10-2018 20:00 Roda JC Sparta Rotterdam 1 - 1
19-10-2018 20:00 TOP Oss FC Den Bosch 0 - 1
19-10-2018 20:00 Almere City Go Ahead Eagles 0 - 1
19-10-2018 20:00 Telstar NEC 0 - 3
19-10-2018 20:00 Jong Ajax RKC Waalwijk 2 - 1
22-10-2018 20:00 Jong Utrecht FC Twente 1 - 6
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-10-2018 20:00 Sparta Rotterdam Telstar 3 - 2
26-10-2018 20:00 FC Volendam Jong Ajax 3 - 1
26-10-2018 20:00 RKC Waalwijk Jong Utrecht 3 - 2
26-10-2018 20:00 Jong PSV FC Dordrecht 2 - 2
26-10-2018 20:00 Go Ahead Eagles SC Cambuur 2 - 0
26-10-2018 20:00 FC Den Bosch FC Eindhoven 3 - 1
26-10-2018 20:00 NEC TOP Oss 1 - 5
26-10-2018 20:00 FC Twente Almere City 1 - 0
26-10-2018 20:00 Helmond Sport MVV Maastricht 1 - 1
26-10-2018 20:00 Jong AZ Roda JC 1 - 1
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-11-2018 20:00 FC Dordrecht FC Volendam 1 - 2
02-11-2018 20:00 SC Cambuur Jong Ajax 2 - 1
02-11-2018 20:00 MVV Maastricht Sparta Rotterdam 0 - 2
02-11-2018 20:00 TOP Oss FC Eindhoven 2 - 0
02-11-2018 20:00 FC Twente RKC Waalwijk 3 - 1
02-11-2018 20:00 Helmond Sport Almere City 1 - 2
02-11-2018 20:00 Jong Utrecht Roda JC 1 - 2
04-11-2018 14:30 NEC Jong AZ 3 - 1
04-11-2018 14:30 Telstar Go Ahead Eagles 2 - 1
05-11-2018 20:00 Jong PSV FC Den Bosch 0 - 1
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-11-2018 20:00 Go Ahead Eagles FC Dordrecht 2 - 1
09-11-2018 20:00 Sparta Rotterdam Jong Utrecht 4 - 2
09-11-2018 20:00 FC Volendam MVV Maastricht 3 - 2
09-11-2018 20:00 RKC Waalwijk Jong PSV 3 - 5
09-11-2018 20:00 FC Eindhoven Telstar 1 - 2
09-11-2018 20:00 FC Den Bosch FC Twente 2 - 1
09-11-2018 20:00 Roda JC Helmond Sport 3 - 0
09-11-2018 20:00 Jong Ajax NEC 4 - 0
09-11-2018 20:00 Almere City SC Cambuur 2 - 1
09-11-2018 20:00 Jong AZ TOP Oss 1 - 3
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-11-2018 18:30 Jong PSV Jong AZ -
17-11-2018 18:30 TOP Oss Almere City -
17-11-2018 19:45 FC Dordrecht FC Eindhoven -
17-11-2018 19:45 Helmond Sport RKC Waalwijk -
17-11-2018 20:45 SC Cambuur FC Volendam -
18-11-2018 12:15 MVV Maastricht Roda JC -
18-11-2018 14:30 Telstar FC Den Bosch -
18-11-2018 14:30 FC Twente Go Ahead Eagles -
18-11-2018 16:45 NEC Sparta Rotterdam -
20-11-2018 20:00 Jong Utrecht Jong Ajax -
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-11-2018 20:00 Sparta Rotterdam Jong PSV -
23-11-2018 20:00 FC Volendam Jong Utrecht -
23-11-2018 20:00 RKC Waalwijk NEC -
23-11-2018 20:00 FC Eindhoven Helmond Sport -
23-11-2018 20:00 Go Ahead Eagles TOP Oss -
23-11-2018 20:00 FC Den Bosch SC Cambuur -
23-11-2018 20:00 Roda JC Telstar -
23-11-2018 20:00 Almere City FC Dordrecht -
23-11-2018 20:00 Jong Ajax MVV Maastricht -
26-11-2018 20:00 Jong AZ FC Twente -
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-11-2018 20:00 FC Dordrecht RKC Waalwijk -
30-11-2018 20:00 SC Cambuur FC Eindhoven -
30-11-2018 20:00 MVV Maastricht Jong AZ -
30-11-2018 20:00 NEC FC Volendam -
30-11-2018 20:00 TOP Oss Roda JC -
30-11-2018 20:00 Telstar Almere City -
30-11-2018 20:00 FC Twente Jong Ajax -
30-11-2018 20:00 Helmond Sport Sparta Rotterdam -
03-12-2018 20:00 Jong Utrecht FC Den Bosch -
03-12-2018 20:00 Jong PSV Go Ahead Eagles -
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-12-2018 20:00 Sparta Rotterdam Almere City -
07-12-2018 20:00 FC Volendam FC Twente -
07-12-2018 20:00 RKC Waalwijk MVV Maastricht -
07-12-2018 20:00 FC Eindhoven Jong Utrecht -
07-12-2018 20:00 Go Ahead Eagles Helmond Sport -
07-12-2018 20:00 FC Den Bosch NEC -
07-12-2018 20:00 Roda JC FC Dordrecht -
07-12-2018 20:00 Jong Ajax TOP Oss -
10-12-2018 20:00 Jong PSV SC Cambuur -
10-12-2018 20:00 Jong AZ Telstar -
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-12-2018 20:00 SC Cambuur FC Twente -
14-12-2018 20:00 Jong Utrecht FC Dordrecht -
14-12-2018 20:00 Sparta Rotterdam Jong AZ -
14-12-2018 20:00 FC Eindhoven RKC Waalwijk -
14-12-2018 20:00 Go Ahead Eagles FC Den Bosch -
14-12-2018 20:00 NEC MVV Maastricht -
14-12-2018 20:00 Roda JC FC Volendam -
14-12-2018 20:00 TOP Oss Helmond Sport -
14-12-2018 20:00 Almere City Jong Ajax -
14-12-2018 20:00 Telstar Jong PSV -
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-12-2018 20:00 FC Volendam Telstar -
21-12-2018 20:00 FC Dordrecht TOP Oss -
21-12-2018 20:00 RKC Waalwijk Go Ahead Eagles -
21-12-2018 20:00 Jong PSV Almere City -
21-12-2018 20:00 Jong Ajax Sparta Rotterdam -
21-12-2018 20:00 FC Twente NEC -
21-12-2018 20:00 Helmond Sport Jong Utrecht -
21-12-2018 20:00 Jong AZ FC Eindhoven -
23-12-2018 14:30 MVV Maastricht SC Cambuur -
23-12-2018 14:30 FC Den Bosch Roda JC -
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-01-2019 14:30 SC Cambuur Sparta Rotterdam -
13-01-2019 14:30 Jong Utrecht Jong AZ -
13-01-2019 14:30 FC Dordrecht FC Den Bosch -
13-01-2019 14:30 MVV Maastricht FC Twente -
13-01-2019 14:30 FC Eindhoven NEC -
13-01-2019 14:30 Roda JC Go Ahead Eagles -
13-01-2019 14:30 Jong Ajax Jong PSV -
13-01-2019 14:30 TOP Oss RKC Waalwijk -
13-01-2019 14:30 Almere City FC Volendam -
13-01-2019 14:30 Telstar Helmond Sport -
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-01-2019 20:00 Sparta Rotterdam Roda JC -
18-01-2019 20:00 FC Volendam FC Eindhoven -
18-01-2019 20:00 RKC Waalwijk Jong Ajax -
18-01-2019 20:00 Go Ahead Eagles Almere City -
18-01-2019 20:00 FC Den Bosch TOP Oss -
18-01-2019 20:00 NEC Telstar -
18-01-2019 20:00 Helmond Sport SC Cambuur -
18-01-2019 20:00 Jong AZ FC Dordrecht -
18-01-2019 20:00 FC Twente Jong Utrecht -
21-01-2019 20:00 Jong PSV MVV Maastricht -
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-01-2019 20:00 SC Cambuur Go Ahead Eagles -
25-01-2019 20:00 FC Dordrecht Jong PSV -
25-01-2019 20:00 MVV Maastricht Helmond Sport -
25-01-2019 20:00 FC Eindhoven FC Den Bosch -
25-01-2019 20:00 Roda JC Jong AZ -
25-01-2019 20:00 TOP Oss NEC -
25-01-2019 20:00 Almere City FC Twente -
25-01-2019 20:00 Telstar Sparta Rotterdam -
25-01-2019 20:00 Jong Utrecht RKC Waalwijk -
28-01-2019 20:00 Jong Ajax FC Volendam -
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-02-2019 20:00 FC Volendam Sparta Rotterdam -
01-02-2019 20:00 FC Dordrecht Jong Ajax -
01-02-2019 20:00 RKC Waalwijk FC Den Bosch -
01-02-2019 20:00 MVV Maastricht Telstar -
01-02-2019 20:00 Go Ahead Eagles FC Eindhoven -
01-02-2019 20:00 NEC Jong Utrecht -
01-02-2019 20:00 Roda JC Almere City -
01-02-2019 20:00 FC Twente Helmond Sport -
04-02-2019 20:00 Jong PSV TOP Oss -
04-02-2019 20:00 Jong AZ SC Cambuur -
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-02-2019 20:00 SC Cambuur NEC -
08-02-2019 20:00 Sparta Rotterdam FC Twente -
08-02-2019 20:00 FC Den Bosch FC Volendam -
08-02-2019 20:00 TOP Oss MVV Maastricht -
08-02-2019 20:00 Almere City Jong AZ -
08-02-2019 20:00 Telstar RKC Waalwijk -
08-02-2019 20:00 FC Eindhoven Jong PSV -
08-02-2019 20:00 Helmond Sport FC Dordrecht -
08-02-2019 20:00 Jong Utrecht Go Ahead Eagles -
11-02-2019 20:00 Jong Ajax Roda JC -
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-02-2019 20:00 FC Volendam Helmond Sport -
15-02-2019 20:00 FC Dordrecht Sparta Rotterdam -
15-02-2019 20:00 RKC Waalwijk Almere City -
15-02-2019 20:00 MVV Maastricht Jong Utrecht -
15-02-2019 20:00 FC Eindhoven Jong Ajax -
15-02-2019 20:00 Go Ahead Eagles NEC -
15-02-2019 20:00 Roda JC SC Cambuur -
15-02-2019 20:00 TOP Oss Telstar -
15-02-2019 20:00 Jong AZ FC Den Bosch -
18-02-2019 20:00 Jong PSV FC Twente -
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-02-2019 20:00 SC Cambuur FC Dordrecht -
22-02-2019 20:00 RKC Waalwijk FC Volendam -
22-02-2019 20:00 FC Den Bosch MVV Maastricht -
22-02-2019 20:00 NEC Almere City -
22-02-2019 20:00 Telstar Jong Ajax -
22-02-2019 20:00 FC Twente FC Eindhoven -
22-02-2019 20:00 Helmond Sport Jong AZ -
22-02-2019 20:00 Jong PSV Roda JC -
24-02-2019 14:30 Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles -
25-02-2019 20:00 Jong Utrecht TOP Oss -
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-03-2019 20:00 SC Cambuur TOP Oss -
01-03-2019 20:00 Go Ahead Eagles MVV Maastricht -
01-03-2019 20:00 Roda JC FC Twente -
01-03-2019 20:00 Almere City FC Eindhoven -
01-03-2019 20:00 Helmond Sport Jong PSV -
01-03-2019 20:00 Sparta Rotterdam RKC Waalwijk -
01-03-2019 20:00 FC Dordrecht NEC -
01-03-2019 20:00 Jong Ajax FC Den Bosch -
04-03-2019 20:00 Jong Utrecht Telstar -
04-03-2019 20:00 Jong AZ FC Volendam -
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-03-2019 20:00 RKC Waalwijk SC Cambuur -
08-03-2019 20:00 MVV Maastricht Almere City -
08-03-2019 20:00 FC Eindhoven Sparta Rotterdam -
08-03-2019 20:00 FC Den Bosch Helmond Sport -
08-03-2019 20:00 NEC Roda JC -
08-03-2019 20:00 TOP Oss FC Twente -
08-03-2019 20:00 FC Volendam Go Ahead Eagles -
08-03-2019 20:00 Telstar FC Dordrecht -
08-03-2019 20:00 Jong PSV Jong Utrecht -
11-03-2019 20:00 Jong Ajax Jong AZ -
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-03-2019 20:00 SC Cambuur Jong PSV -
15-03-2019 20:00 Jong Utrecht FC Eindhoven -
15-03-2019 20:00 FC Dordrecht Roda JC -
15-03-2019 20:00 MVV Maastricht RKC Waalwijk -
15-03-2019 20:00 NEC FC Den Bosch -
15-03-2019 20:00 TOP Oss Jong Ajax -
15-03-2019 20:00 Almere City Sparta Rotterdam -
15-03-2019 20:00 Telstar Jong AZ -
15-03-2019 20:00 FC Twente FC Volendam -
15-03-2019 20:00 Helmond Sport Go Ahead Eagles -
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-03-2019 20:00 FC Volendam SC Cambuur -
22-03-2019 20:00 RKC Waalwijk Helmond Sport -
22-03-2019 20:00 FC Eindhoven FC Dordrecht -
22-03-2019 20:00 FC Den Bosch Telstar -
22-03-2019 20:00 Almere City TOP Oss -
24-03-2019 12:15 Sparta Rotterdam NEC -
24-03-2019 14:30 Go Ahead Eagles FC Twente -
24-03-2019 16:45 Roda JC MVV Maastricht -
25-03-2019 20:00 Jong Ajax Jong Utrecht -
25-03-2019 20:00 Jong AZ Jong PSV -
Speelronde 31
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-03-2019 20:00 SC Cambuur Almere City -
29-03-2019 20:00 Jong Utrecht Sparta Rotterdam -
29-03-2019 20:00 FC Dordrecht Go Ahead Eagles -
29-03-2019 20:00 Jong PSV RKC Waalwijk -
29-03-2019 20:00 MVV Maastricht FC Volendam -
29-03-2019 20:00 NEC Jong Ajax -
29-03-2019 20:00 TOP Oss Jong AZ -
29-03-2019 20:00 Telstar FC Eindhoven -
29-03-2019 20:00 FC Twente FC Den Bosch -
29-03-2019 20:00 Helmond Sport Roda JC -
Speelronde 32
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-04-2019 20:00 Sparta Rotterdam MVV Maastricht -
01-04-2019 20:00 FC Volendam FC Dordrecht -
01-04-2019 20:00 RKC Waalwijk FC Twente -
01-04-2019 20:00 FC Eindhoven TOP Oss -
01-04-2019 20:00 Go Ahead Eagles Telstar -
01-04-2019 20:00 FC Den Bosch Jong PSV -
01-04-2019 20:00 Roda JC Jong Utrecht -
01-04-2019 20:00 Jong Ajax SC Cambuur -
01-04-2019 20:00 Almere City Helmond Sport -
01-04-2019 20:00 Jong AZ NEC -
Speelronde 33
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-04-2019 20:00 MVV Maastricht FC Eindhoven -
05-04-2019 20:00 Go Ahead Eagles Jong AZ -
05-04-2019 20:00 FC Den Bosch Sparta Rotterdam -
05-04-2019 20:00 Roda JC RKC Waalwijk -
05-04-2019 20:00 TOP Oss FC Volendam -
05-04-2019 20:00 Telstar SC Cambuur -
05-04-2019 20:00 FC Twente FC Dordrecht -
05-04-2019 20:00 Helmond Sport Jong Ajax -
05-04-2019 20:00 Jong Utrecht Almere City -
08-04-2019 20:00 Jong PSV NEC -
Speelronde 34
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-04-2019 20:00 SC Cambuur Jong Utrecht -
12-04-2019 20:00 FC Volendam Jong PSV -
12-04-2019 20:00 FC Dordrecht MVV Maastricht -
12-04-2019 20:00 FC Eindhoven Roda JC -
12-04-2019 20:00 NEC Helmond Sport -
12-04-2019 20:00 Almere City FC Den Bosch -
12-04-2019 20:00 FC Twente Telstar -
12-04-2019 20:00 Jong AZ RKC Waalwijk -
14-04-2019 14:30 Sparta Rotterdam TOP Oss -
15-04-2019 20:00 Jong Ajax Go Ahead Eagles -
Speelronde 35
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-04-2019 20:00 Sparta Rotterdam Helmond Sport -
19-04-2019 20:00 FC Volendam NEC -
19-04-2019 20:00 RKC Waalwijk FC Dordrecht -
19-04-2019 20:00 FC Eindhoven SC Cambuur -
19-04-2019 20:00 Go Ahead Eagles Jong PSV -
19-04-2019 20:00 FC Den Bosch Jong Utrecht -
19-04-2019 20:00 Roda JC TOP Oss -
19-04-2019 20:00 Jong Ajax FC Twente -
19-04-2019 20:00 Almere City Telstar -
19-04-2019 20:00 Jong AZ MVV Maastricht -
Speelronde 36
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-04-2019 14:30 NEC RKC Waalwijk -
22-04-2019 14:30 TOP Oss Go Ahead Eagles -
22-04-2019 14:30 Telstar Roda JC -
22-04-2019 14:30 FC Twente Jong AZ -
22-04-2019 14:30 Helmond Sport FC Eindhoven -
22-04-2019 14:30 SC Cambuur FC Den Bosch -
22-04-2019 14:30 Jong Utrecht FC Volendam -
22-04-2019 14:30 FC Dordrecht Almere City -
22-04-2019 14:30 Jong PSV Sparta Rotterdam -
22-04-2019 14:30 MVV Maastricht Jong Ajax -
Speelronde 37
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-04-2019 20:00 SC Cambuur MVV Maastricht -
26-04-2019 20:00 Jong Utrecht Helmond Sport -
26-04-2019 20:00 Sparta Rotterdam Jong Ajax -
26-04-2019 20:00 FC Eindhoven Jong AZ -
26-04-2019 20:00 Go Ahead Eagles RKC Waalwijk -
26-04-2019 20:00 NEC FC Twente -
26-04-2019 20:00 Roda JC FC Den Bosch -
26-04-2019 20:00 TOP Oss FC Dordrecht -
26-04-2019 20:00 Almere City Jong PSV -
26-04-2019 20:00 Telstar FC Volendam -
Speelronde 38
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-05-2019 20:00 FC Volendam Roda JC -
03-05-2019 20:00 FC Dordrecht Jong Utrecht -
03-05-2019 20:00 RKC Waalwijk FC Eindhoven -
03-05-2019 20:00 Jong PSV Telstar -
03-05-2019 20:00 MVV Maastricht NEC -
03-05-2019 20:00 FC Den Bosch Go Ahead Eagles -
03-05-2019 20:00 Jong Ajax Almere City -
03-05-2019 20:00 FC Twente SC Cambuur -
03-05-2019 20:00 Helmond Sport TOP Oss -
03-05-2019 20:00 Jong AZ Sparta Rotterdam -