Speelschema Eredivisie 2021/2022

Speelschema Eredivisie 2021/2022 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Eredivisie speelschema van het seizoen 2021/2022 met het programma en de uitslagen van alle Eredivisie wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-08-2021 20:00 Go Ahead Eagles SC Heerenveen 0 - 1
14-08-2021 16:30 RKC Waalwijk AZ 1 - 0
14-08-2021 18:45 Heracles PSV 0 - 2
14-08-2021 20:00 Fortuna Sittard FC Twente 2 - 1
14-08-2021 21:00 Ajax NEC 5 - 0
15-08-2021 12:15 SC Cambuur FC Groningen 1 - 2
15-08-2021 14:30 PEC Zwolle Vitesse 0 - 1
15-08-2021 14:30 FC Utrecht Sparta Rotterdam 4 - 0
15-08-2021 16:45 Willem II Feyenoord 0 - 4
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-08-2021 20:00 NEC PEC Zwolle 2 - 0
21-08-2021 18:45 SC Heerenveen RKC Waalwijk 3 - 2
21-08-2021 20:00 PSV SC Cambuur 4 - 1
21-08-2021 20:00 Sparta Rotterdam Heracles 1 - 1
21-08-2021 21:00 FC Groningen FC Utrecht 0 - 0
22-08-2021 12:15 FC Twente Ajax 1 - 1
22-08-2021 14:30 Feyenoord Go Ahead Eagles 2 - 0
22-08-2021 16:45 Vitesse Willem II 0 - 3
02-12-2021 18:45 AZ Fortuna Sittard 2 - 1
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-08-2021 20:00 Fortuna Sittard RKC Waalwijk 2 - 2
28-08-2021 18:45 SC Cambuur FC Twente 2 - 0
28-08-2021 20:00 Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam 2 - 0
28-08-2021 20:00 PSV FC Groningen 5 - 2
28-08-2021 21:00 Willem II PEC Zwolle 1 - 0
29-08-2021 12:15 FC Utrecht Feyenoord 3 - 1
29-08-2021 14:30 Ajax Vitesse 5 - 0
29-08-2021 14:30 Heracles NEC 0 - 1
29-08-2021 16:45 SC Heerenveen AZ 1 - 3
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-09-2021 16:30 FC Twente FC Utrecht 1 - 0
11-09-2021 18:45 PEC Zwolle Ajax 0 - 2
11-09-2021 18:45 SC Cambuur Go Ahead Eagles 5 - 2
11-09-2021 21:00 AZ PSV 0 - 3
12-09-2021 12:15 NEC Willem II 0 - 0
12-09-2021 14:30 Sparta Rotterdam Fortuna Sittard 3 - 1
12-09-2021 14:30 FC Groningen SC Heerenveen 1 - 1
12-09-2021 16:45 RKC Waalwijk Vitesse 1 - 2
01-12-2021 20:00 Feyenoord Heracles 2 - 1
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-09-2021 20:00 Sparta Rotterdam NEC 1 - 1
18-09-2021 16:30 SC Heerenveen Fortuna Sittard 1 - 0
18-09-2021 18:45 Willem II FC Groningen 2 - 1
18-09-2021 20:00 Ajax SC Cambuur 9 - 0
18-09-2021 21:00 FC Utrecht RKC Waalwijk 2 - 2
19-09-2021 12:15 Go Ahead Eagles PEC Zwolle 1 - 0
19-09-2021 14:30 PSV Feyenoord 0 - 4
19-09-2021 16:45 Vitesse FC Twente 1 - 4
19-09-2021 16:45 Heracles AZ 3 - 2
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-09-2021 18:45 Fortuna Sittard Ajax 0 - 5
21-09-2021 21:00 RKC Waalwijk Willem II 1 - 2
22-09-2021 18:45 Go Ahead Eagles PSV 1 - 2
22-09-2021 18:45 NEC FC Utrecht 0 - 3
22-09-2021 20:00 FC Groningen Vitesse 0 - 1
22-09-2021 21:00 Feyenoord SC Heerenveen 3 - 1
22-09-2021 21:00 PEC Zwolle Sparta Rotterdam 1 - 1
23-09-2021 18:45 SC Cambuur Heracles 2 - 1
23-09-2021 21:00 FC Twente AZ 3 - 1
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-09-2021 16:30 Willem II PSV 2 - 1
25-09-2021 18:45 Ajax FC Groningen 3 - 0
25-09-2021 18:45 Vitesse Fortuna Sittard 1 - 1
25-09-2021 21:00 Feyenoord NEC 5 - 3
25-09-2021 21:00 FC Utrecht PEC Zwolle 5 - 1
26-09-2021 12:15 Sparta Rotterdam SC Cambuur 0 - 4
26-09-2021 14:30 AZ Go Ahead Eagles 5 - 0
26-09-2021 14:30 SC Heerenveen FC Twente 2 - 3
26-09-2021 16:45 Heracles RKC Waalwijk 1 - 0
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-10-2021 20:00 FC Groningen FC Twente 1 - 1
02-10-2021 18:45 RKC Waalwijk Go Ahead Eagles 1 - 1
02-10-2021 20:00 Heracles Willem II 3 - 2
02-10-2021 20:00 PEC Zwolle SC Heerenveen 0 - 1
02-10-2021 21:00 Fortuna Sittard NEC 1 - 3
03-10-2021 14:30 Ajax FC Utrecht 0 - 1
03-10-2021 14:30 SC Cambuur AZ 1 - 3
03-10-2021 16:45 Vitesse Feyenoord 2 - 1
03-10-2021 20:00 PSV Sparta Rotterdam 2 - 1
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-10-2021 16:30 Feyenoord RKC Waalwijk 2 - 2
16-10-2021 18:45 SC Heerenveen Ajax 0 - 2
16-10-2021 18:45 Go Ahead Eagles Heracles 4 - 2
16-10-2021 21:00 Fortuna Sittard SC Cambuur 1 - 0
16-10-2021 21:00 PSV PEC Zwolle 3 - 1
17-10-2021 12:15 AZ FC Utrecht 5 - 1
17-10-2021 14:30 NEC Vitesse 0 - 1
17-10-2021 14:30 Sparta Rotterdam FC Groningen 1 - 1
17-10-2021 16:45 FC Twente Willem II 1 - 1
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-10-2021 20:00 Willem II Fortuna Sittard 1 - 1
23-10-2021 18:45 FC Utrecht SC Heerenveen 2 - 1
23-10-2021 20:00 PEC Zwolle Heracles 1 - 0
23-10-2021 21:00 RKC Waalwijk Sparta Rotterdam 1 - 0
24-10-2021 12:15 FC Twente NEC 1 - 2
24-10-2021 14:30 SC Cambuur Feyenoord 2 - 3
24-10-2021 14:30 Vitesse Go Ahead Eagles 1 - 2
24-10-2021 16:45 Ajax PSV 5 - 0
24-10-2021 20:00 FC Groningen AZ 2 - 0
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-10-2021 16:30 PSV FC Twente 5 - 2
30-10-2021 18:45 Heracles Ajax 0 - 0
30-10-2021 20:00 SC Heerenveen Vitesse 1 - 2
30-10-2021 21:00 AZ PEC Zwolle 3 - 2
31-10-2021 12:15 Sparta Rotterdam Feyenoord 0 - 1
31-10-2021 14:30 NEC FC Groningen 3 - 0
31-10-2021 16:45 FC Utrecht Willem II 5 - 1
31-10-2021 16:45 RKC Waalwijk SC Cambuur 0 - 1
31-10-2021 20:00 Go Ahead Eagles Fortuna Sittard 4 - 3
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-11-2021 20:00 FC Twente Heracles 1 - 0
06-11-2021 18:45 NEC SC Heerenveen 1 - 1
06-11-2021 20:00 Willem II Sparta Rotterdam 0 - 3
06-11-2021 21:00 PEC Zwolle SC Cambuur 1 - 2
07-11-2021 12:15 FC Groningen RKC Waalwijk 1 - 1
07-11-2021 14:30 Fortuna Sittard PSV 1 - 4
07-11-2021 16:45 Vitesse FC Utrecht 2 - 1
07-11-2021 16:45 Feyenoord AZ 1 - 0
07-11-2021 20:00 Ajax Go Ahead Eagles 0 - 0
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-11-2021 16:30 PSV Vitesse 2 - 0
20-11-2021 18:45 Sparta Rotterdam FC Twente 0 - 1
20-11-2021 20:00 AZ NEC 1 - 1
20-11-2021 21:00 Heracles Fortuna Sittard 3 - 1
21-11-2021 12:15 Go Ahead Eagles FC Groningen 0 - 1
21-11-2021 14:30 Feyenoord PEC Zwolle 4 - 0
21-11-2021 14:30 SC Heerenveen Willem II 2 - 1
21-11-2021 16:45 RKC Waalwijk Ajax 0 - 5
21-11-2021 20:00 SC Cambuur FC Utrecht 2 - 1
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-11-2021 20:00 NEC SC Cambuur 2 - 3
27-11-2021 18:45 Fortuna Sittard FC Groningen 1 - 4
27-11-2021 20:00 PEC Zwolle RKC Waalwijk 0 - 0
27-11-2021 21:00 Willem II Go Ahead Eagles 0 - 1
28-11-2021 12:15 Sparta Rotterdam Ajax 0 - 1
28-11-2021 14:30 FC Twente Feyenoord 0 - 0
28-11-2021 14:30 FC Utrecht Heracles 1 - 0
28-11-2021 16:45 SC Heerenveen PSV 1 - 1
28-11-2021 20:00 Vitesse AZ 0 - 0
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-12-2021 21:00 Ajax Willem II 5 - 0
03-12-2021 20:00 FC Groningen PEC Zwolle 1 - 1
04-12-2021 16:30 PSV FC Utrecht 4 - 1
04-12-2021 18:45 SC Cambuur Vitesse 1 - 6
04-12-2021 21:00 Heracles SC Heerenveen 0 - 1
05-12-2021 12:15 RKC Waalwijk NEC 2 - 1
05-12-2021 14:30 AZ Sparta Rotterdam 3 - 1
05-12-2021 14:30 Go Ahead Eagles FC Twente 1 - 2
05-12-2021 16:45 Feyenoord Fortuna Sittard 5 - 0
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-12-2021 20:00 Willem II SC Cambuur 1 - 3
11-12-2021 18:45 FC Utrecht Go Ahead Eagles 0 - 0
11-12-2021 20:00 SC Heerenveen Sparta Rotterdam 0 - 0
11-12-2021 21:00 PEC Zwolle Fortuna Sittard 0 - 1
12-12-2021 12:15 FC Twente RKC Waalwijk 2 - 1
12-12-2021 14:30 FC Groningen Feyenoord 1 - 1
12-12-2021 14:30 Vitesse Heracles 2 - 1
12-12-2021 16:45 Ajax AZ 1 - 2
12-12-2021 20:00 NEC PSV 1 - 2
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-12-2021 16:30 Fortuna Sittard FC Utrecht 2 - 2
18-12-2021 18:45 Sparta Rotterdam Vitesse 2 - 2
18-12-2021 20:00 AZ Willem II 4 - 1
18-12-2021 20:00 Heracles FC Groningen 4 - 2
18-12-2021 21:00 PEC Zwolle FC Twente 1 - 3
19-12-2021 12:15 SC Cambuur SC Heerenveen 1 - 2
19-12-2021 14:30 Feyenoord Ajax 0 - 2
19-12-2021 14:30 Go Ahead Eagles NEC 0 - 2
19-12-2021 16:45 RKC Waalwijk PSV 1 - 4
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-12-2021 18:45 Vitesse PEC Zwolle 1 - 0
21-12-2021 21:00 AZ FC Groningen 1 - 0
22-12-2021 18:45 SC Heerenveen Feyenoord 0 - 3
22-12-2021 18:45 Willem II NEC 0 - 1
22-12-2021 20:00 Heracles SC Cambuur 1 - 1
22-12-2021 21:00 FC Utrecht FC Twente 1 - 1
22-12-2021 21:00 Ajax Fortuna Sittard 5 - 0
23-12-2021 18:45 PSV Go Ahead Eagles 2 - 0
23-12-2021 21:00 Sparta Rotterdam RKC Waalwijk 1 - 1
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-01-2022 20:00 PEC Zwolle Willem II 2 - 0
15-01-2022 18:45 NEC Heracles 0 - 0
15-01-2022 20:00 Feyenoord Vitesse 0 - 1
15-01-2022 20:00 FC Twente SC Heerenveen 2 - 0
15-01-2022 21:00 Go Ahead Eagles RKC Waalwijk 0 - 2
16-01-2022 12:15 FC Utrecht Ajax 0 - 3
16-01-2022 14:30 FC Groningen PSV 0 - 1
16-01-2022 14:30 SC Cambuur Sparta Rotterdam 1 - 1
16-01-2022 16:45 Fortuna Sittard AZ 1 - 2
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-01-2022 18:45 Vitesse FC Groningen 1 - 3
22-01-2022 20:00 AZ SC Cambuur 0 - 0
22-01-2022 20:00 SC Heerenveen PEC Zwolle 0 - 1
22-01-2022 21:00 Willem II FC Twente 0 - 1
23-01-2022 12:15 NEC Feyenoord 1 - 4
23-01-2022 14:30 Heracles Go Ahead Eagles 1 - 1
23-01-2022 14:30 PSV Ajax 1 - 2
23-01-2022 16:45 Sparta Rotterdam FC Utrecht 0 - 3
23-01-2022 20:00 RKC Waalwijk Fortuna Sittard 2 - 1
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-02-2022 16:30 FC Utrecht SC Cambuur 3 - 2
05-02-2022 18:45 Fortuna Sittard SC Heerenveen 2 - 0
05-02-2022 20:00 PEC Zwolle NEC 1 - 1
05-02-2022 20:00 PSV AZ 1 - 2
05-02-2022 21:00 FC Twente Vitesse 3 - 0
06-02-2022 12:15 Feyenoord Sparta Rotterdam 4 - 0
06-02-2022 14:30 FC Groningen Go Ahead Eagles 2 - 1
06-02-2022 14:30 Willem II RKC Waalwijk 3 - 1
06-02-2022 16:45 Ajax Heracles 3 - 0
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-02-2022 20:00 Heracles FC Utrecht 1 - 0
12-02-2022 18:45 FC Groningen Fortuna Sittard 0 - 1
12-02-2022 18:45 SC Cambuur PEC Zwolle 3 - 4
12-02-2022 20:00 Vitesse PSV 0 - 5
13-02-2022 12:15 Go Ahead Eagles AZ 1 - 4
13-02-2022 12:15 Sparta Rotterdam Willem II 1 - 0
13-02-2022 14:30 RKC Waalwijk Feyenoord 0 - 2
13-02-2022 14:30 SC Heerenveen NEC 0 - 1
13-02-2022 16:45 Ajax FC Twente 5 - 0
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-02-2022 16:30 NEC RKC Waalwijk 1 - 1
19-02-2022 18:45 Willem II Ajax 0 - 1
19-02-2022 21:00 AZ Heracles 2 - 1
20-02-2022 12:15 PEC Zwolle FC Groningen 1 - 1
20-02-2022 14:30 FC Twente Go Ahead Eagles 2 - 2
20-02-2022 14:30 Feyenoord SC Cambuur 3 - 1
20-02-2022 16:45 FC Utrecht Vitesse 1 - 1
20-02-2022 16:45 PSV SC Heerenveen 3 - 1
16-04-2022 18:45 Fortuna Sittard Sparta Rotterdam 3 - 0
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-02-2022 20:00 RKC Waalwijk FC Twente 1 - 2
26-02-2022 16:30 Heracles PEC Zwolle 2 - 0
26-02-2022 18:45 FC Groningen Willem II 1 - 0
26-02-2022 21:00 SC Cambuur Fortuna Sittard 2 - 1
27-02-2022 12:15 AZ Feyenoord 2 - 1
27-02-2022 12:15 Vitesse NEC 4 - 1
27-02-2022 14:30 Sparta Rotterdam PSV 1 - 2
27-02-2022 16:45 Go Ahead Eagles Ajax 2 - 1
27-02-2022 20:00 SC Heerenveen FC Utrecht 1 - 2
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-03-2022 16:30 Willem II SC Heerenveen 0 - 0
05-03-2022 18:45 Go Ahead Eagles FC Utrecht 1 - 1
05-03-2022 21:00 Feyenoord FC Groningen 1 - 1
06-03-2022 12:15 PSV Heracles 3 - 1
06-03-2022 14:30 FC Twente SC Cambuur 1 - 0
06-03-2022 16:45 Ajax RKC Waalwijk 3 - 2
06-03-2022 16:45 NEC AZ 1 - 3
06-03-2022 20:00 Fortuna Sittard PEC Zwolle 0 - 1
19-04-2022 18:45 Vitesse Sparta Rotterdam 0 - 1
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-03-2022 20:00 SC Cambuur Ajax 2 - 3
12-03-2022 16:30 Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles 1 - 0
12-03-2022 18:45 FC Groningen NEC 4 - 3
12-03-2022 21:00 RKC Waalwijk SC Heerenveen 0 - 0
13-03-2022 12:15 Fortuna Sittard Willem II 1 - 0
13-03-2022 14:30 FC Utrecht PSV 0 - 1
13-03-2022 14:30 Heracles Vitesse 0 - 0
13-03-2022 16:45 PEC Zwolle Feyenoord 1 - 2
13-03-2022 20:00 AZ FC Twente 0 - 1
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-03-2022 20:00 SC Heerenveen Heracles 2 - 0
19-03-2022 18:45 Go Ahead Eagles SC Cambuur 3 - 0
19-03-2022 20:00 FC Twente PEC Zwolle 1 - 0
19-03-2022 21:00 NEC Sparta Rotterdam 0 - 0
20-03-2022 12:15 FC Utrecht FC Groningen 1 - 3
20-03-2022 14:30 Ajax Feyenoord 3 - 2
20-03-2022 16:45 PSV Fortuna Sittard 5 - 0
20-03-2022 16:45 Vitesse RKC Waalwijk 1 - 2
20-03-2022 20:00 Willem II AZ 2 - 2
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-04-2022 16:30 FC Groningen Ajax 1 - 3
02-04-2022 18:45 FC Twente PSV 3 - 3
02-04-2022 20:00 AZ Vitesse 3 - 1
02-04-2022 20:00 RKC Waalwijk FC Utrecht 1 - 1
02-04-2022 21:00 Feyenoord Willem II 2 - 0
03-04-2022 12:15 PEC Zwolle Go Ahead Eagles 0 - 1
03-04-2022 14:30 Fortuna Sittard Heracles 0 - 2
03-04-2022 14:30 Sparta Rotterdam SC Heerenveen 1 - 1
03-04-2022 16:45 SC Cambuur NEC 1 - 2
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-04-2022 20:00 Go Ahead Eagles Willem II 4 - 0
09-04-2022 18:45 FC Utrecht Fortuna Sittard 1 - 1
09-04-2022 20:00 Ajax Sparta Rotterdam 2 - 1
09-04-2022 21:00 NEC FC Twente 0 - 2
10-04-2022 12:15 SC Heerenveen FC Groningen 3 - 1
10-04-2022 14:30 PSV RKC Waalwijk 2 - 0
10-04-2022 14:30 Vitesse SC Cambuur 1 - 0
10-04-2022 16:45 Heracles Feyenoord 1 - 4
10-04-2022 20:00 PEC Zwolle AZ 2 - 1
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-04-2022 20:00 FC Twente Sparta Rotterdam 2 - 0
23-04-2022 16:30 NEC Ajax 0 - 1
23-04-2022 18:45 AZ SC Heerenveen 2 - 1
23-04-2022 20:00 RKC Waalwijk PEC Zwolle 0 - 2
23-04-2022 21:00 SC Cambuur PSV 1 - 2
24-04-2022 12:15 Willem II Vitesse 1 - 0
24-04-2022 14:30 FC Groningen Heracles 0 - 1
24-04-2022 14:30 Feyenoord FC Utrecht 2 - 1
24-04-2022 16:45 Fortuna Sittard Go Ahead Eagles 1 - 0
Speelronde 31
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-04-2022 20:00 FC Utrecht NEC 1 - 0
30-04-2022 18:45 Ajax PEC Zwolle 3 - 0
30-04-2022 20:00 Heracles FC Twente 1 - 1
30-04-2022 21:00 Sparta Rotterdam AZ 1 - 1
01-05-2022 12:15 SC Heerenveen SC Cambuur 3 - 3
01-05-2022 14:30 Go Ahead Eagles Vitesse 1 - 2
01-05-2022 14:30 PSV Willem II 4 - 2
01-05-2022 16:45 Fortuna Sittard Feyenoord 1 - 3
01-05-2022 20:00 RKC Waalwijk FC Groningen 3 - 1
Speelronde 32
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-05-2022 20:00 SC Cambuur RKC Waalwijk 1 - 1
07-05-2022 18:45 FC Twente Fortuna Sittard 1 - 2
07-05-2022 20:00 PEC Zwolle FC Utrecht 1 - 1
07-05-2022 20:00 Willem II Heracles 2 - 0
07-05-2022 21:00 FC Groningen Sparta Rotterdam 1 - 2
08-05-2022 12:15 NEC Go Ahead Eagles 1 - 0
08-05-2022 14:30 AZ Ajax 2 - 2
08-05-2022 14:30 Vitesse SC Heerenveen 1 - 2
08-05-2022 16:45 Feyenoord PSV 2 - 2
Speelronde 33
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-05-2022 20:00 Ajax SC Heerenveen 5 - 0
11-05-2022 20:00 SC Cambuur Willem II 1 - 1
11-05-2022 20:00 Fortuna Sittard Vitesse 1 - 2
11-05-2022 20:00 Go Ahead Eagles Feyenoord 0 - 1
11-05-2022 20:00 PSV NEC 3 - 2
11-05-2022 20:00 RKC Waalwijk Heracles 2 - 0
11-05-2022 20:00 Sparta Rotterdam PEC Zwolle 2 - 0
11-05-2022 20:00 FC Twente FC Groningen 3 - 0
11-05-2022 20:00 FC Utrecht AZ 2 - 2
Speelronde 34
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-05-2022 14:30 AZ RKC Waalwijk 1 - 3
15-05-2022 14:30 Feyenoord FC Twente 1 - 2
15-05-2022 14:30 FC Groningen SC Cambuur 2 - 3
15-05-2022 14:30 Heracles Sparta Rotterdam 1 - 3
15-05-2022 14:30 SC Heerenveen Go Ahead Eagles 3 - 1
15-05-2022 14:30 NEC Fortuna Sittard 0 - 1
15-05-2022 14:30 PEC Zwolle PSV 1 - 2
15-05-2022 14:30 Vitesse Ajax 2 - 2
15-05-2022 14:30 Willem II FC Utrecht 3 - 0