Speelschema UEFA Conference League 2023/2024

Speelschema UEFA Conference League 2023/2024 met programma en uitslagen



Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige UEFA Conference League speelschema van het seizoen 2023/2024 met het programma en de uitslagen van alle UEFA Conference League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-02-2024 18:45 Sturm Graz Slovan Bratislava 4 - 1
15-02-2024 18:45 Union Saint-Gilloise Eintracht Frankfurt 2 - 2
15-02-2024 18:45 Olympiakos Piraeus Ferencváros 1 - 0
15-02-2024 18:45 Molde Legia Warszawa 3 - 2
15-02-2024 21:00 Maccabi Haifa Gent 1 - 0
15-02-2024 21:00 Servette Ludogorets 0 - 0
15-02-2024 21:00 Real Betis Dinamo Zagreb 0 - 1
15-02-2024 21:00 Ajax Bodø / Glimt 2 - 2
21-02-2024 18:00 Gent Maccabi Haifa 1 - 1
22-02-2024 18:45 Ludogorets Servette 0 - 1
22-02-2024 18:45 Dinamo Zagreb Real Betis 1 - 1
22-02-2024 18:45 Bodø / Glimt Ajax 1 - 2
22-02-2024 21:00 Slovan Bratislava Sturm Graz 0 - 1
22-02-2024 21:00 Eintracht Frankfurt Union Saint-Gilloise 1 - 2
22-02-2024 21:00 Ferencváros Olympiakos Piraeus 0 - 1
22-02-2024 21:00 Legia Warszawa Molde 0 - 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-03-2024 18:45 Ajax Aston Villa 0 - 0
07-03-2024 18:45 Molde Club Brugge 2 - 1
07-03-2024 18:45 Sturm Graz Lille 0 - 3
07-03-2024 18:45 Olympiakos Piraeus Maccabi Tel Aviv 1 - 4
07-03-2024 21:00 Servette Viktoria Pilsen 0 - 0
07-03-2024 21:00 Union Saint-Gilloise Fenerbahçe 0 - 3
07-03-2024 21:00 Dinamo Zagreb PAOK 2 - 0
07-03-2024 21:00 Maccabi Haifa Fiorentina 3 - 4
14-03-2024 18:45 Viktoria Pilsen Servette 0 - 0
14-03-2024 18:45 Fenerbahçe Union Saint-Gilloise 0 - 1
14-03-2024 18:45 PAOK Dinamo Zagreb 5 - 1
14-03-2024 18:45 Fiorentina Maccabi Haifa 1 - 1
14-03-2024 21:00 Aston Villa Ajax 4 - 0
14-03-2024 21:00 Club Brugge Molde 3 - 0
14-03-2024 21:00 Lille Sturm Graz 1 - 1
14-03-2024 21:00 Maccabi Tel Aviv Olympiakos Piraeus 1 - 6
Eerste Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-07-2023 19:30 F91 Dudelange St Patricks 2 - 1
12-07-2023 20:00 B36 Paide 0 - 0
13-07-2023 16:00 Tobol Honka 2 - 1
13-07-2023 17:00 Inter Club d'Escaldes Víkingur 2 - 1
13-07-2023 17:00 Pyunik Trans 2 - 0
13-07-2023 17:30 Žilina Levadia 2 - 1
13-07-2023 17:30 Makedonija Rīgas FS 0 - 1
13-07-2023 18:00 Haka Crusaders 2 - 2
13-07-2023 19:00 Gzira United Glentoran 2 - 2
13-07-2023 19:00 Domžale Balzan 1 - 4
13-07-2023 19:00 Torpedo Kutaisi Sarajevo 2 - 2
13-07-2023 19:00 Alashkert Arsenal Tivat 1 - 1
13-07-2023 19:00 Riga Víkingur Reykjavík 2 - 0
13-07-2023 19:30 Penybont FC Santa Coloma 1 - 1
13-07-2023 19:30 Progrès Niedercorn Gjilani 2 - 2
13-07-2023 19:30 DAC Dila 2 - 1
13-07-2023 20:00 Vaduz Neman Grodno 1 - 2
13-07-2023 20:00 Tirana Dinamo Batumi 1 - 1
13-07-2023 20:00 HB Derry City 0 - 0
13-07-2023 20:30 Zeljeznicar Dinamo Minsk 2 - 2
13-07-2023 20:45 La Fiorita Zimbru 1 - 1
13-07-2023 20:45 Linfield Vllaznia Shkodër 3 - 1
13-07-2023 21:00 Maribor Birkirkara 1 - 1
18-07-2023 19:30 Balzan Domžale 1 - 3
20-07-2023 17:00 FC Santa Coloma Penybont 2 - 0
20-07-2023 17:00 Birkirkara Maribor 1 - 2
20-07-2023 17:30 Paide B36 0 - 2
20-07-2023 17:30 Trans Pyunik 0 - 3
20-07-2023 17:30 Rīgas FS Makedonija 4 - 1
20-07-2023 18:00 Honka Tobol 0 - 0
20-07-2023 18:45 Levadia Žilina 1 - 2
20-07-2023 19:00 Dinamo Minsk Zeljeznicar 1 - 2
20-07-2023 19:00 Zimbru La Fiorita 1 - 0
20-07-2023 19:00 Dinamo Batumi Tirana 1 - 2
20-07-2023 19:00 Dila DAC 2 - 0
20-07-2023 20:00 Neman Grodno Vaduz 1 - 1
20-07-2023 20:00 Víkingur Inter Club d'Escaldes 1 - 1
20-07-2023 20:00 Gjilani Progrès Niedercorn 0 - 2
20-07-2023 20:30 Glentoran Gzira United 1 - 1
20-07-2023 20:30 Arsenal Tivat Alashkert 1 - 6
20-07-2023 20:45 St Patricks F91 Dudelange 2 - 3
20-07-2023 20:45 Vllaznia Shkodër Linfield 1 - 0
20-07-2023 20:45 Derry City HB 1 - 0
20-07-2023 20:45 Víkingur Reykjavík Riga 1 - 0
20-07-2023 21:00 Sarajevo Torpedo Kutaisi 1 - 1
20-07-2023 21:00 Crusaders Haka 1 - 0
Tweede Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-07-2023 17:00 Atlètic Club d'Escaldes Partizani Tirana 0 - 1
25-07-2023 20:00 The New Saints Swift Hesperange 1 - 1
25-07-2023 20:00 Hamrun Spartans Dinamo Tbilisi 2 - 1
25-07-2023 20:45 Tre Penne Valmiera / BSS 0 - 3
25-07-2023 20:45 KF Ballkani Larne 3 - 0
26-07-2023 17:00 Struga Budućnost 1 - 0
26-07-2023 18:45 Midtjylland Progrès Niedercorn 2 - 0
26-07-2023 20:00 Neman Grodno Balzan 2 - 0
26-07-2023 20:00 Fenerbahçe Zimbru 5 - 0
27-07-2023 17:00 Ordabasy Legia Warszawa 2 - 2
27-07-2023 17:00 Alashkert Debrecen 0 - 1
27-07-2023 17:00 Inter Club d'Escaldes Hibernian 2 - 1
27-07-2023 17:00 Ararat-Armenia Aris 1 - 1
27-07-2023 18:00 Bodø / Glimt Bohemians 1905 3 - 0
27-07-2023 18:00 Qabala Omonia Nicosia 2 - 3
27-07-2023 19:00 Gzira United F91 Dudelange 2 - 0
27-07-2023 19:00 Djurgården Luzern 1 - 2
27-07-2023 19:00 APOEL Vojvodina 2 - 1
27-07-2023 19:00 Kalmar Pyunik 1 - 2
27-07-2023 19:00 Ferencváros Shamrock Rovers 4 - 0
27-07-2023 19:00 Viktoria Pilsen Drita 0 - 0
27-07-2023 19:00 Torpedo Kutaisi Aktobe 1 - 4
27-07-2023 19:00 Kecskemeti TE Riga 2 - 1
27-07-2023 19:30 Vorskla Dila 2 - 1
27-07-2023 19:30 CFR Cluj Adana Demirspor 1 - 1
27-07-2023 19:30 SSC Farul Banants 3 - 2
27-07-2023 19:30 Basel Tobol 1 - 3
27-07-2023 19:30 Differdange 03 Maribor 1 - 1
27-07-2023 19:30 Maccabi Tel Aviv Petrocub 3 - 0
27-07-2023 19:30 PAOK Beitar Jerusalem 0 - 0
27-07-2023 20:00 Celje Vitória Guimarães 3 - 4
27-07-2023 20:00 Besiktas Tirana 3 - 1
27-07-2023 20:00 Osijek Zalaegerszegi TE 1 - 0
27-07-2023 20:00 FC Twente Hammarby 1 - 0
27-07-2023 20:00 Club Brugge AGF 3 - 0
27-07-2023 20:00 Torpedo BelAZ AEK Larnaca 2 - 3
27-07-2023 20:00 Gent Žilina 5 - 1
27-07-2023 20:30 Lech Poznań Kauno Žalgiris 3 - 1
27-07-2023 20:30 Austria Wien Borac Banja Luka 1 - 0
27-07-2023 20:45 Derry City KuPS 2 - 1
27-07-2023 20:45 Linfield Pogoń Szczecin 2 - 5
27-07-2023 21:00 Sutjeska FC Santa Coloma 2 - 0
27-07-2023 21:00 Zeljeznicar Neftçi 2 - 2
27-07-2023 21:00 Crusaders Rosenborg 2 - 2
27-07-2023 21:00 Shkupi Levski Sofia 0 - 2
01-08-2023 17:00 Valmiera / BSS Tre Penne 7 - 0
01-08-2023 19:30 Balzan Neman Grodno 0 - 0
01-08-2023 19:30 Zimbru Fenerbahçe 0 - 4
01-08-2023 20:00 Swift Hesperange The New Saints 3 - 2
01-08-2023 20:45 Partizani Tirana Atlètic Club d'Escaldes 4 - 1
01-08-2023 21:00 Budućnost Struga 3 - 4
02-08-2023 19:00 AEK Larnaca Torpedo BelAZ 1 - 1
02-08-2023 19:30 F91 Dudelange Gzira United 2 - 1
03-08-2023 16:00 Tobol Basel 1 - 2
03-08-2023 17:00 FC Santa Coloma Sutjeska 3 - 0
03-08-2023 17:00 Pyunik Kalmar 2 - 1
03-08-2023 18:00 Kauno Žalgiris Lech Poznań 1 - 2
03-08-2023 18:00 Dinamo Tbilisi Hamrun Spartans 0 - 1
03-08-2023 18:00 Banants SSC Farul 2 - 3
03-08-2023 18:00 Aktobe Torpedo Kutaisi 1 - 2
03-08-2023 18:00 KuPS Derry City 3 - 3
03-08-2023 18:00 Pogoń Szczecin Linfield 3 - 2
03-08-2023 18:45 Zalaegerszegi TE Osijek 1 - 2
03-08-2023 19:00 Dila Vorskla 3 - 1
03-08-2023 19:00 Neftçi Zeljeznicar 2 - 0
03-08-2023 19:00 Rosenborg Crusaders 3 - 2
03-08-2023 19:00 Petrocub Maccabi Tel Aviv 0 - 2
03-08-2023 19:00 Riga Kecskemeti TE 3 - 1
03-08-2023 19:00 Omonia Nicosia Qabala 4 - 1
03-08-2023 19:00 Levski Sofia Shkupi 1 - 0
03-08-2023 19:05 Bohemians 1905 Bodø / Glimt 2 - 4
03-08-2023 19:30 Progrès Niedercorn Midtjylland 2 - 1
03-08-2023 19:30 Beitar Jerusalem PAOK 1 - 4
03-08-2023 20:00 Adana Demirspor CFR Cluj 2 - 1
03-08-2023 20:00 Tirana Besiktas 0 - 2
03-08-2023 20:00 Vojvodina APOEL 1 - 2
03-08-2023 20:00 Hammarby FC Twente 1 - 1
03-08-2023 20:00 AGF Club Brugge 1 - 0
03-08-2023 20:00 Drita Viktoria Pilsen 1 - 2
03-08-2023 20:00 Žilina Gent 2 - 5
03-08-2023 20:15 Hibernian Inter Club d'Escaldes 6 - 1
03-08-2023 20:15 Aris Ararat-Armenia 1 - 0
03-08-2023 20:30 Maribor Differdange 03 4 - 3
03-08-2023 20:30 Borac Banja Luka Austria Wien 1 - 2
03-08-2023 20:30 Larne KF Ballkani 1 - 4
03-08-2023 20:45 Luzern Djurgården 1 - 1
03-08-2023 21:00 Legia Warszawa Ordabasy 3 - 2
03-08-2023 21:00 Debrecen Alashkert 1 - 2
03-08-2023 21:00 Shamrock Rovers Ferencváros 0 - 2
03-08-2023 21:15 Vitória Guimarães Celje 0 - 1
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-08-2023 19:00 AEK Larnaca Maccabi Tel Aviv 1 - 1
09-08-2023 20:00 Gent Pogoń Szczecin 5 - 0
10-08-2023 16:00 Tobol Derry City 1 - 0
10-08-2023 17:00 Struga Swift Hesperange 3 - 1
10-08-2023 18:00 Bodø / Glimt Pyunik 3 - 0
10-08-2023 19:00 FC Santa Coloma AZ 0 - 1
10-08-2023 19:00 Omonia Nicosia Midtjylland 1 - 0
10-08-2023 19:00 Legia Warszawa Austria Wien 1 - 2
10-08-2023 19:00 Viktoria Pilsen Gzira United 4 - 0
10-08-2023 19:00 Neftçi Besiktas 1 - 3
10-08-2023 19:00 Dila APOEL 0 - 2
10-08-2023 19:00 Valmiera / BSS Partizani Tirana 1 - 2
10-08-2023 19:00 Rosenborg Hearts 2 - 1
10-08-2023 19:30 Hapoel Be'er Sheva Levski Sofia 0 - 0
10-08-2023 19:30 SSC Farul Flora 3 - 0
10-08-2023 19:30 Hamrun Spartans Ferencváros 1 - 6
10-08-2023 20:00 Lech Poznań Spartak Trnava 2 - 1
10-08-2023 20:00 Celje Neman Grodno 1 - 0
10-08-2023 20:00 B36 Rijeka 1 - 3
10-08-2023 20:00 FC Twente Riga 2 - 0
10-08-2023 20:00 Fenerbahçe Maribor 3 - 1
10-08-2023 20:00 Adana Demirspor Osijek 5 - 1
10-08-2023 20:00 Arouca Brann 2 - 1
10-08-2023 20:15 Aris Dynamo Kiev 1 - 0
10-08-2023 20:30 Hibernian Luzern 3 - 1
10-08-2023 20:30 FCSB Nordsjælland 0 - 0
10-08-2023 20:45 KF Ballkani Lincoln Red Imps 2 - 0
10-08-2023 21:00 Rapid Wien Debrecen 0 - 0
10-08-2023 21:00 Hajduk Split PAOK 0 - 0
16-08-2023 18:00 Flora SSC Farul 0 - 2
17-08-2023 18:00 Pogoń Szczecin Gent 2 - 1
17-08-2023 18:00 Lincoln Red Imps KF Ballkani 1 - 3
17-08-2023 18:00 Pyunik Bodø / Glimt 0 - 3
17-08-2023 19:00 Austria Wien Legia Warszawa 3 - 5
17-08-2023 19:00 Levski Sofia Hapoel Be'er Sheva 2 - 1
17-08-2023 19:00 Maccabi Tel Aviv AEK Larnaca 1 - 0
17-08-2023 19:00 Dynamo Kiev Aris 2 - 1
17-08-2023 19:00 Riga FC Twente 0 - 3
17-08-2023 19:00 Gzira United Viktoria Pilsen 0 - 2
17-08-2023 19:00 Brann Arouca 3 - 1
17-08-2023 19:00 APOEL Dila 1 - 0
17-08-2023 19:00 Ferencváros Hamrun Spartans 2 - 1
17-08-2023 19:00 Nordsjælland FCSB 2 - 0
17-08-2023 19:30 PAOK Hajduk Split 3 - 0
17-08-2023 19:45 Midtjylland Omonia Nicosia 5 - 1
17-08-2023 20:00 Spartak Trnava Lech Poznań 3 - 1
17-08-2023 20:00 Besiktas Neftçi 2 - 1
17-08-2023 20:00 Neman Grodno Celje 1 - 4
17-08-2023 20:00 Osijek Adana Demirspor 3 - 2
17-08-2023 20:00 Partizani Tirana Valmiera / BSS 1 - 0
17-08-2023 20:00 Swift Hesperange Struga 2 - 1
17-08-2023 20:15 Rijeka B36 2 - 0
17-08-2023 20:15 Maribor Fenerbahçe 0 - 3
17-08-2023 20:45 AZ FC Santa Coloma 2 - 0
17-08-2023 20:45 Luzern Hibernian 2 - 2
17-08-2023 20:45 Derry City Tobol 1 - 0
17-08-2023 20:45 Hearts Rosenborg 3 - 1
17-08-2023 21:00 Debrecen Rapid Wien 0 - 5
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-08-2023 18:30 Spartak Trnava Dnipro-1 1 - 1
23-08-2023 18:45 Hibernian Aston Villa 0 - 5
24-08-2023 16:00 Tobol Viktoria Pilsen 1 - 2
24-08-2023 16:00 Astana Partizani Tirana 1 - 0
24-08-2023 17:00 Struga Breidablik 0 - 1
24-08-2023 18:00 Žalgiris Ferencváros 0 - 4
24-08-2023 18:30 Nordsjælland Partizan 5 - 0
24-08-2023 19:00 Fenerbahçe FC Twente 5 - 1
24-08-2023 19:00 Dynamo Kiev Besiktas 2 - 3
24-08-2023 19:00 Maccabi Tel Aviv Celje 4 - 1
24-08-2023 19:00 Levski Sofia Eintracht Frankfurt 1 - 1
24-08-2023 19:00 SSC Farul HJK 2 - 1
24-08-2023 19:00 Rapid Wien Fiorentina 1 - 0
24-08-2023 20:00 Midtjylland Legia Warszawa 3 - 3
24-08-2023 20:00 Lille Rijeka 2 - 1
24-08-2023 20:00 Gent APOEL 2 - 0
24-08-2023 20:00 Genk Adana Demirspor 2 - 1
24-08-2023 20:30 Osasuna Club Brugge 1 - 2
24-08-2023 20:45 AZ Brann 1 - 1
24-08-2023 20:45 Hearts PAOK 1 - 2
24-08-2023 20:45 KF Ballkani BATE 4 - 1
31-08-2023 18:00 HJK SSC Farul 2 - 0
31-08-2023 18:45 Breidablik Struga 1 - 0
31-08-2023 19:00 FC Twente Fenerbahçe 0 - 1
31-08-2023 19:00 Brann AZ 3 - 3
31-08-2023 19:00 Viktoria Pilsen Tobol 3 - 0
31-08-2023 19:00 APOEL Gent 1 - 2
31-08-2023 19:30 PAOK Hearts 4 - 0
31-08-2023 20:00 Besiktas Dynamo Kiev 1 - 0
31-08-2023 20:00 Celje Maccabi Tel Aviv 1 - 1
31-08-2023 20:00 Dnipro-1 Spartak Trnava 1 - 2
31-08-2023 20:00 Adana Demirspor Genk 1 - 0
31-08-2023 20:00 BATE KF Ballkani 1 - 0
31-08-2023 20:00 Ferencváros Žalgiris 3 - 0
31-08-2023 20:00 Partizani Tirana Astana 1 - 1
31-08-2023 20:00 Fiorentina Rapid Wien 2 - 0
31-08-2023 20:15 Rijeka Lille 1 - 1
31-08-2023 20:30 Club Brugge Osasuna 2 - 2
31-08-2023 20:30 Eintracht Frankfurt Levski Sofia 2 - 0
31-08-2023 21:00 Legia Warszawa Midtjylland 1 - 1
31-08-2023 21:00 Aston Villa Hibernian 3 - 0
31-08-2023 21:00 Partizan Nordsjælland 0 - 1
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-09-2023 16:30 Lille Olimpija 2 - 0
21-09-2023 18:45 Legia Warszawa Aston Villa 3 - 2
21-09-2023 18:45 Zrinjski AZ 4 - 3
21-09-2023 18:45 Ferencváros Čukarički 3 - 1
21-09-2023 18:45 Genk Fiorentina 2 - 2
21-09-2023 18:45 Eintracht Frankfurt Aberdeen 2 - 1
21-09-2023 18:45 HJK PAOK 2 - 3
21-09-2023 18:45 Fenerbahçe Nordsjælland 3 - 1
21-09-2023 18:45 Ludogorets Spartak Trnava 4 - 0
21-09-2023 21:00 Slovan Bratislava 2 - 1
21-09-2023 21:00 Maccabi Tel Aviv Breidablik 3 - 2
21-09-2023 21:00 Zorya Gent 1 - 1
21-09-2023 21:00 Dinamo Zagreb Astana 5 - 1
21-09-2023 21:00 Viktoria Pilsen KF Ballkani 1 - 0
21-09-2023 21:00 Club Brugge Besiktas 1 - 1
21-09-2023 21:00 Lugano Bodø / Glimt 0 - 0
05-10-2023 16:30 Astana Viktoria Pilsen 1 - 2
05-10-2023 18:45 Olimpija Slovan Bratislava 0 - 1
05-10-2023 18:45 Lille 0 - 0
05-10-2023 18:45 Breidablik Zorya 0 - 1
05-10-2023 18:45 Gent Maccabi Tel Aviv 2 - 0
05-10-2023 18:45 KF Ballkani Dinamo Zagreb 2 - 0
05-10-2023 18:45 Bodø / Glimt Club Brugge 0 - 1
05-10-2023 18:45 Besiktas Lugano 2 - 3
05-10-2023 21:00 AZ Legia Warszawa 1 - 0
05-10-2023 21:00 Aston Villa Zrinjski 1 - 0
05-10-2023 21:00 Fiorentina Ferencváros 2 - 2
05-10-2023 21:00 Čukarički Genk 0 - 2
05-10-2023 21:00 PAOK Eintracht Frankfurt 2 - 1
05-10-2023 21:00 Aberdeen HJK 1 - 1
05-10-2023 21:00 Nordsjælland Ludogorets 7 - 1
05-10-2023 21:00 Spartak Trnava Fenerbahçe 1 - 2
26-10-2023 18:45 Lille Slovan Bratislava 2 - 1
26-10-2023 18:45 Olimpija 3 - 0
26-10-2023 18:45 Gent Breidablik 5 - 0
26-10-2023 18:45 KF Ballkani Astana 1 - 2
26-10-2023 18:45 Lugano Club Brugge 1 - 3
26-10-2023 18:45 AZ Aston Villa 1 - 4
26-10-2023 18:45 Fenerbahçe Ludogorets 3 - 1
26-10-2023 21:00 Dinamo Zagreb Viktoria Pilsen 0 - 1
26-10-2023 21:00 Bodø / Glimt Besiktas 3 - 1
26-10-2023 21:00 Zrinjski Legia Warszawa 1 - 2
26-10-2023 21:00 Genk Ferencváros 0 - 0
26-10-2023 21:00 Fiorentina Čukarički 6 - 0
26-10-2023 21:00 Aberdeen PAOK 2 - 3
26-10-2023 21:00 Eintracht Frankfurt HJK 6 - 0
26-10-2023 21:00 Spartak Trnava Nordsjælland 0 - 2
09-11-2023 16:30 Astana KF Ballkani 0 - 0
09-11-2023 18:45 Viktoria Pilsen Dinamo Zagreb 1 - 0
09-11-2023 18:45 Besiktas Bodø / Glimt 1 - 2
09-11-2023 18:45 Legia Warszawa Zrinjski 2 - 0
09-11-2023 18:45 Čukarički Fiorentina 0 - 1
09-11-2023 18:45 Ferencváros Genk 1 - 1
09-11-2023 18:45 PAOK Aberdeen 2 - 2
09-11-2023 18:45 HJK Eintracht Frankfurt 0 - 1
09-11-2023 18:45 Nordsjælland Spartak Trnava 1 - 1
09-11-2023 21:00 Slovan Bratislava Lille 1 - 1
09-11-2023 21:00 Olimpija 2 - 0
09-11-2023 21:00 Breidablik Gent 2 - 3
09-11-2023 21:00 Zorya Maccabi Tel Aviv 1 - 3
09-11-2023 21:00 Club Brugge Lugano 2 - 0
09-11-2023 21:00 Aston Villa AZ 2 - 1
09-11-2023 21:00 Ludogorets Fenerbahçe 2 - 0
25-11-2023 16:30 Maccabi Tel Aviv Zorya 3 - 2
30-11-2023 14:00 Breidablik Maccabi Tel Aviv 1 - 2
30-11-2023 16:30 Astana Dinamo Zagreb 0 - 2
30-11-2023 18:45 Slovan Bratislava 1 - 2
30-11-2023 18:45 Olimpija Lille 0 - 2
30-11-2023 18:45 Gent Zorya 4 - 1
30-11-2023 18:45 KF Ballkani Viktoria Pilsen 0 - 1
30-11-2023 18:45 Besiktas Club Brugge 0 - 5
30-11-2023 18:45 Bodø / Glimt Lugano 5 - 2
30-11-2023 18:45 AZ Zrinjski 1 - 0
30-11-2023 18:45 HJK Aberdeen 2 - 2
30-11-2023 21:00 Aston Villa Legia Warszawa 2 - 1
30-11-2023 21:00 Čukarički Ferencváros 1 - 2
30-11-2023 21:00 Fiorentina Genk 2 - 1
30-11-2023 21:00 Eintracht Frankfurt PAOK 1 - 2
30-11-2023 21:00 Nordsjælland Fenerbahçe 6 - 1
30-11-2023 21:00 Spartak Trnava Ludogorets 1 - 2
14-12-2023 18:45 Legia Warszawa AZ 2 - 0
14-12-2023 18:45 Zrinjski Aston Villa 1 - 1
14-12-2023 18:45 Genk Čukarički 2 - 0
14-12-2023 18:45 Ferencváros Fiorentina 1 - 1
14-12-2023 18:45 PAOK HJK 4 - 2
14-12-2023 18:45 Aberdeen Eintracht Frankfurt 2 - 0
14-12-2023 18:45 Ludogorets Nordsjælland 1 - 0
14-12-2023 18:45 Fenerbahçe Spartak Trnava 4 - 0
14-12-2023 21:00 Lille 3 - 0
14-12-2023 21:00 Slovan Bratislava Olimpija 1 - 2
14-12-2023 21:00 Maccabi Tel Aviv Gent 3 - 1
14-12-2023 21:00 Zorya Breidablik 4 - 0
14-12-2023 21:00 Viktoria Pilsen Astana 3 - 0
14-12-2023 21:00 Dinamo Zagreb KF Ballkani 3 - 0
14-12-2023 21:00 Club Brugge Bodø / Glimt 3 - 1
14-12-2023 21:00 Lugano Besiktas 0 - 2
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-04-2024 18:45 Olympiakos Piraeus Fenerbahçe 3 - 2
11-04-2024 18:45 Viktoria Pilsen Fiorentina 0 - 0
11-04-2024 21:00 Club Brugge PAOK 1 - 0
11-04-2024 21:00 Aston Villa Lille 2 - 1
18-04-2024 18:45 Lille Aston Villa 2 - 1
18-04-2024 18:45 Fiorentina Viktoria Pilsen 2 - 0
18-04-2024 21:00 PAOK Club Brugge 0 - 2
18-04-2024 21:00 Fenerbahçe Olympiakos Piraeus 1 - 0
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-05-2024 21:00 Aston Villa Olympiakos Piraeus 2 - 4
02-05-2024 21:00 Fiorentina Club Brugge 3 - 2
08-05-2024 18:45 Club Brugge Fiorentina 1 - 1
09-05-2024 21:00 Olympiakos Piraeus Aston Villa 2 - 0
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-05-2024 21:00 Olympiakos Piraeus Fiorentina -