Speelschema Europa League 2021/2022

Speelschema Europa League 2021/2022 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Europa League speelschema van het seizoen 2021/2022 met het programma en de uitslagen van alle Europa League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-08-2021 19:00 Neftçi HJK 2 - 2
05-08-2021 16:00 Kairat Alashkert 0 - 0
05-08-2021 17:45 Jablonec Celtic 2 - 4
05-08-2021 18:00 Omonia Nicosia Flora 1 - 0
05-08-2021 18:00 Lincoln Red Imps Slovan Bratislava 1 - 3
05-08-2021 20:00 Galatasaray St. Johnstone 1 - 1
05-08-2021 20:00 Mura Žalgiris 0 - 0
05-08-2021 20:30 Rapid Wien Anorthosis 3 - 0
10-08-2021 18:00 Flora Omonia Nicosia 2 - 1
10-08-2021 20:30 Slovan Bratislava Lincoln Red Imps 1 - 1
12-08-2021 17:00 Alashkert Kairat 3 - 2
12-08-2021 18:00 HJK Neftçi 3 - 0
12-08-2021 19:00 Anorthosis Rapid Wien 2 - 1
12-08-2021 19:00 Žalgiris Mura 0 - 1
12-08-2021 20:00 St. Johnstone Galatasaray 2 - 4
12-08-2021 20:45 Celtic Jablonec 3 - 0
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-08-2021 21:00 Crvena Zvezda CFR Cluj 4 - 0
18-08-2021 20:45 Celtic AZ 2 - 0
19-08-2021 19:00 Omonia Nicosia Antwerp 4 - 2
19-08-2021 19:00 Slavia Praag Legia Warszawa 2 - 2
19-08-2021 19:00 Randers Galatasaray 1 - 1
19-08-2021 20:00 Mura Sturm Graz 1 - 3
19-08-2021 20:45 Fenerbahçe HJK 1 - 0
19-08-2021 21:00 Olympiakos Piraeus Slovan Bratislava 3 - 0
19-08-2021 21:00 Rapid Wien Zorya 3 - 0
19-08-2021 21:00 Rangers Alashkert 1 - 0
26-08-2021 17:00 Alashkert Rangers 0 - 0
26-08-2021 18:00 HJK Fenerbahçe 2 - 5
26-08-2021 18:30 Zorya Rapid Wien 2 - 3
26-08-2021 20:00 Galatasaray Randers 2 - 1
26-08-2021 20:15 AZ Celtic 2 - 1
26-08-2021 20:30 CFR Cluj Crvena Zvezda 1 - 2
26-08-2021 20:45 Slovan Bratislava Olympiakos Piraeus 2 - 2
26-08-2021 21:00 Antwerp Omonia Nicosia 2 - 0
26-08-2021 21:00 Legia Warszawa Slavia Praag 2 - 1
26-08-2021 21:00 Sturm Graz Mura 2 - 0
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-09-2021 16:30 Spartak Moskva Legia Warszawa 0 - 1
16-09-2021 18:45 Midtjylland Ludogorets 1 - 1
16-09-2021 18:45 Crvena Zvezda Sporting Braga 2 - 1
16-09-2021 18:45 Galatasaray Lazio 1 - 0
16-09-2021 18:45 Lokomotiv Moskou Olympique Marseille 1 - 1
16-09-2021 18:45 Bayer Leverkusen Ferencváros 2 - 1
16-09-2021 18:45 Real Betis Celtic 4 - 3
16-09-2021 18:45 Dinamo Zagreb West Ham United 0 - 2
16-09-2021 18:45 Rapid Wien Genk 0 - 1
16-09-2021 21:00 Rangers Olympique Lyon 0 - 2
16-09-2021 21:00 Brondby Sparta Praha 0 - 0
16-09-2021 21:00 PSV Real Sociedad 2 - 2
16-09-2021 21:00 Monaco Sturm Graz 1 - 0
16-09-2021 21:00 Leicester City Napoli 2 - 2
16-09-2021 21:00 Olympiakos Piraeus Antwerp 2 - 1
16-09-2021 21:00 Eintracht Frankfurt Fenerbahçe 1 - 1
30-09-2021 18:45 Sparta Praha Rangers -
30-09-2021 18:45 Olympique Lyon Brondby -
30-09-2021 18:45 Real Sociedad Monaco -
30-09-2021 18:45 Sturm Graz PSV -
30-09-2021 18:45 Legia Warszawa Leicester City -
30-09-2021 18:45 Napoli Spartak Moskva -
30-09-2021 18:45 Antwerp Eintracht Frankfurt -
30-09-2021 18:45 Fenerbahçe Olympiakos Piraeus -
30-09-2021 21:00 Ludogorets Crvena Zvezda -
30-09-2021 21:00 Sporting Braga Midtjylland -
30-09-2021 21:00 Lazio Lokomotiv Moskou -
30-09-2021 21:00 Olympique Marseille Galatasaray -
30-09-2021 21:00 Celtic Bayer Leverkusen -
30-09-2021 21:00 Ferencváros Real Betis -
30-09-2021 21:00 Genk Dinamo Zagreb -
30-09-2021 21:00 West Ham United Rapid Wien -
19-10-2021 16:30 Celtic Ferencváros -
20-10-2021 16:30 Spartak Moskva Leicester City -
21-10-2021 18:45 Fenerbahçe Antwerp -
21-10-2021 18:45 Ludogorets Sporting Braga -
21-10-2021 18:45 Midtjylland Crvena Zvezda -
21-10-2021 18:45 Lazio Olympique Marseille -
21-10-2021 18:45 Real Betis Bayer Leverkusen -
21-10-2021 18:45 Rapid Wien Dinamo Zagreb -
21-10-2021 21:00 Sparta Praha Olympique Lyon -
21-10-2021 21:00 Rangers Brondby -
21-10-2021 21:00 PSV Monaco -
21-10-2021 21:00 Sturm Graz Real Sociedad -
21-10-2021 21:00 Napoli Legia Warszawa -
21-10-2021 21:00 Eintracht Frankfurt Olympiakos Piraeus -
21-10-2021 21:00 Lokomotiv Moskou Galatasaray -
21-10-2021 21:00 West Ham United Genk -
04-11-2021 18:45 Olympique Lyon Sparta Praha -
04-11-2021 18:45 Brondby Rangers -
04-11-2021 18:45 Real Sociedad Sturm Graz -
04-11-2021 18:45 Monaco PSV -
04-11-2021 18:45 Legia Warszawa Napoli -
04-11-2021 18:45 Olympiakos Piraeus Eintracht Frankfurt -
04-11-2021 18:45 Galatasaray Lokomotiv Moskou -
04-11-2021 18:45 Genk West Ham United -
04-11-2021 21:00 Leicester City Spartak Moskva -
04-11-2021 21:00 Antwerp Fenerbahçe -
04-11-2021 21:00 Sporting Braga Ludogorets -
04-11-2021 21:00 Crvena Zvezda Midtjylland -
04-11-2021 21:00 Olympique Marseille Lazio -
04-11-2021 21:00 Bayer Leverkusen Real Betis -
04-11-2021 21:00 Ferencváros Celtic -
04-11-2021 21:00 Dinamo Zagreb Rapid Wien -
24-11-2021 16:30 Spartak Moskva Napoli -
25-11-2021 18:45 Midtjylland Sporting Braga -
25-11-2021 18:45 Crvena Zvezda Ludogorets -
25-11-2021 18:45 Galatasaray Olympique Marseille -
25-11-2021 18:45 Lokomotiv Moskou Lazio -
25-11-2021 18:45 Bayer Leverkusen Celtic -
25-11-2021 18:45 Real Betis Ferencváros -
25-11-2021 18:45 Dinamo Zagreb Genk -
25-11-2021 18:45 Rapid Wien West Ham United -
25-11-2021 21:00 Rangers Sparta Praha -
25-11-2021 21:00 Brondby Olympique Lyon -
25-11-2021 21:00 PSV Sturm Graz -
25-11-2021 21:00 Monaco Real Sociedad -
25-11-2021 21:00 Leicester City Legia Warszawa -
25-11-2021 21:00 Olympiakos Piraeus Fenerbahçe -
25-11-2021 21:00 Eintracht Frankfurt Antwerp -
09-12-2021 18:45 Sparta Praha Brondby -
09-12-2021 18:45 Olympique Lyon Rangers -
09-12-2021 18:45 Real Sociedad PSV -
09-12-2021 18:45 Sturm Graz Monaco -
09-12-2021 18:45 Legia Warszawa Spartak Moskva -
09-12-2021 18:45 Napoli Leicester City -
09-12-2021 18:45 Antwerp Olympiakos Piraeus -
09-12-2021 18:45 Fenerbahçe Eintracht Frankfurt -
09-12-2021 21:00 Ludogorets Midtjylland -
09-12-2021 21:00 Sporting Braga Crvena Zvezda -
09-12-2021 21:00 Lazio Galatasaray -
09-12-2021 21:00 Olympique Marseille Lokomotiv Moskou -
09-12-2021 21:00 Celtic Real Betis -
09-12-2021 21:00 Ferencváros Bayer Leverkusen -
09-12-2021 21:00 Genk Rapid Wien -
09-12-2021 21:00 West Ham United Dinamo Zagreb -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details