Speelschema Europa League 2022/2023

Speelschema Europa League 2022/2023 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Europa League speelschema van het seizoen 2022/2023 met het programma en de uitslagen van alle Europa League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-08-2022 18:00 AEK Larnaca Partizan 2 - 1
04-08-2022 19:00 Malmo FF F91 Dudelange 3 - 0
04-08-2022 19:00 Fenerbahçe Slovácko 3 - 0
04-08-2022 20:15 Maribor HJK 0 - 2
04-08-2022 20:45 Linfield Zürich 0 - 2
04-08-2022 21:00 Shamrock Rovers Shkupi 3 - 1
04-08-2022 21:00 Olympiakos Piraeus Slovan Bratislava 1 - 1
09-08-2022 21:00 Shkupi Shamrock Rovers 1 - 2
11-08-2022 18:00 HJK Maribor 1 - 0
11-08-2022 19:00 Zürich Linfield 3 - 0
11-08-2022 19:00 Slovácko Fenerbahçe 1 - 1
11-08-2022 20:00 F91 Dudelange Malmo FF 2 - 2
11-08-2022 20:30 Slovan Bratislava Olympiakos Piraeus 2 - 2
11-08-2022 21:00 Partizan AEK Larnaca 2 - 2
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-08-2022 18:00 HJK Silkeborg -
18-08-2022 18:30 Ferencváros Shamrock Rovers -
18-08-2022 19:00 Malmo FF Sivasspor -
18-08-2022 19:00 Apollon Olympiakos Piraeus -
18-08-2022 19:00 Zürich Hearts -
18-08-2022 19:00 Pyunik Sheriff -
18-08-2022 19:45 Ludogorets Žalgiris -
18-08-2022 20:00 Dnipro-1 AEK Larnaca -
18-08-2022 20:30 Gent Omonia Nicosia -
18-08-2022 21:00 Austria Wien Fenerbahçe -
25-08-2022 18:00 Žalgiris Ludogorets -
25-08-2022 18:00 AEK Larnaca Dnipro-1 -
25-08-2022 18:30 Silkeborg HJK -
25-08-2022 19:00 Omonia Nicosia Gent -
25-08-2022 19:00 Fenerbahçe Austria Wien -
25-08-2022 19:00 Sivasspor Malmo FF -
25-08-2022 19:00 Sheriff Pyunik -
25-08-2022 21:00 Olympiakos Piraeus Apollon -
25-08-2022 21:00 Hearts Zürich -
25-08-2022 21:00 Shamrock Rovers Ferencváros -
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details