Speelschema KNVB Beker 2021/2022

Speelschema KNVB Beker 2021/2022 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige KNVB Beker speelschema van het seizoen 2021/2022 met het programma en de uitslagen van alle KNVB Beker wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-01-2022 18:45 RKC Waalwijk ADO Den Haag 4 - 2
18-01-2022 20:00 Vitesse DVS '33 2 - 0
18-01-2022 21:00 SC Heerenveen Go Ahead Eagles 0 - 1
19-01-2022 18:45 FC Groningen NEC 1 - 2
19-01-2022 20:00 NAC Breda PEC Zwolle 2 - 1
19-01-2022 21:00 FC Twente AZ 1 - 2
20-01-2022 18:45 PSV Telstar 2 - 1
20-01-2022 21:00 Ajax Excelsior Maassluis 9 - 0
Eerste Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-08-2021 17:00 Blauw Geel '38 Lisse 1 - 2
14-08-2021 17:00 Hollandia ACV 1 - 5
14-08-2021 17:00 HSC '21 Excelsior 31 1 - 1
14-08-2021 17:00 Ajax Amateurs EVV 2 - 1
14-08-2021 17:00 JOS Watergraafsmeer Ter Leede 1 - 5
14-08-2021 18:00 DEM Sparta Nijkerk 1 - 1
Tweede Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-09-2021 20:00 Barendrecht Scheveningen 3 - 0
21-09-2021 20:00 HSV Hoek SteDoCo 2 - 3
21-09-2021 20:00 GVVV VVOG 3 - 1
21-09-2021 20:00 ASWH HV & CV Quick 1 - 0
21-09-2021 20:00 Ajax Amateurs VVSB 4 - 1
21-09-2021 20:00 Achilles Veen DTS Ede 3 - 2
21-09-2021 20:00 GOES DOVO 1 - 2
21-09-2021 20:00 DVS '33 Noordwijk 2 - 2
21-09-2021 20:00 Lisse AFC 1 - 2
21-09-2021 20:00 IJsselmeervogels Sportlust '46 3 - 1
21-09-2021 20:00 Sparta Nijkerk Sliedrecht 2 - 0
21-09-2021 20:00 Katwijk Harkemase Boys 2 - 3
21-09-2021 20:00 Quick Boys Rijnsburgse Boys 0 - 2
21-09-2021 20:00 HHC Capelle 0 - 2
21-09-2021 20:00 ODIN '59 De Treffers 1 - 2
22-09-2021 20:00 Spakenburg UNA 5 - 2
22-09-2021 20:00 OFC Oostzaan Excelsior Maassluis 0 - 2
22-09-2021 20:00 Staphorst Dongen 3 - 1
22-09-2021 20:00 ADO '20 Koninklijke HFC 2 - 1
22-09-2021 20:00 USV Hercules ACV 1 - 1
22-09-2021 20:00 Hoogland Westlandia 0 - 1
22-09-2021 20:00 Kozakken Boys Groene Ster 2 - 0
22-09-2021 20:00 GVV Unitas Ter Leede 1 - 0
22-09-2021 20:00 Gemert TEC 3 - 1
22-09-2021 20:00 OSS '20 HSC '21 2 - 1
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-10-2021 18:45 SteDoCo FC Utrecht 0 - 5
26-10-2021 20:00 Kozakken Boys Telstar 1 - 2
26-10-2021 20:00 FC Volendam FC Emmen 0 - 3
26-10-2021 20:00 Sparta Nijkerk ADO Den Haag 0 - 2
26-10-2021 20:00 ACV MVV Maastricht 0 - 3
26-10-2021 20:00 ASWH Heracles 1 - 3
26-10-2021 20:00 Spakenburg FC Dordrecht 3 - 0
26-10-2021 20:00 PEC Zwolle De Graafschap 4 - 1
26-10-2021 20:00 Roda JC FC Den Bosch 2 - 1
26-10-2021 20:00 DVS '33 FC Eindhoven 2 - 1
26-10-2021 21:00 NAC Breda VVV Venlo 1 - 1
27-10-2021 18:45 OSS '20 FC Twente 0 - 2
27-10-2021 20:00 Westlandia Excelsior Maassluis 2 - 5
27-10-2021 20:00 Almere City Go Ahead Eagles 0 - 2
27-10-2021 20:00 Harkemase Boys DOVO 2 - 1
27-10-2021 20:00 ADO '20 Barendrecht 2 - 3
27-10-2021 20:00 Capelle NEC 0 - 3
27-10-2021 20:00 IJsselmeervogels Excelsior 0 - 3
27-10-2021 20:00 AFC SC Heerenveen 1 - 2
27-10-2021 20:00 GVVV Sparta Rotterdam 0 - 2
27-10-2021 20:00 De Treffers Rijnsburgse Boys 2 - 2
27-10-2021 20:00 Fortuna Sittard TOP Oss 3 - 0
27-10-2021 20:00 Achilles Veen GVV Unitas 4 - 0
27-10-2021 20:00 Staphorst Gemert 0 - 3
27-10-2021 21:00 FC Groningen Helmond Sport 4 - 0
28-10-2021 18:45 Ajax Amateurs SC Cambuur 0 - 5
28-10-2021 21:00 RKC Waalwijk Willem II 3 - 0
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-12-2021 18:00 ADO Den Haag Gemert 4 - 2
14-12-2021 18:00 PEC Zwolle MVV Maastricht 4 - 0
14-12-2021 20:00 FC Emmen Excelsior Maassluis 0 - 1
14-12-2021 21:00 Telstar Spakenburg 5 - 3
14-12-2021 21:00 NAC Breda FC Utrecht 3 - 2
15-12-2021 18:00 Harkemase Boys RKC Waalwijk 0 - 5
15-12-2021 18:00 FC Twente Feyenoord 2 - 1
15-12-2021 18:00 AZ Heracles 4 - 1
15-12-2021 18:00 Vitesse Sparta Rotterdam 2 - 1
15-12-2021 20:00 Excelsior FC Groningen 2 - 4
15-12-2021 21:00 Go Ahead Eagles Roda JC 2 - 0
15-12-2021 21:00 PSV Fortuna Sittard 2 - 0
15-12-2021 21:00 Ajax Barendrecht 4 - 0
16-12-2021 18:00 SC Cambuur NEC 1 - 2
16-12-2021 20:00 Achilles Veen DVS '33 0 - 2
16-12-2021 21:00 SC Heerenveen De Treffers 2 - 0
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-02-2022 19:00 PSV NAC Breda 4 - 0
09-02-2022 19:00 RKC Waalwijk AZ 0 - 4
09-02-2022 19:00 Ajax Vitesse 5 - 0
10-02-2022 19:00 NEC Go Ahead Eagles 0 - 2
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-03-2022 20:00 Go Ahead Eagles PSV 1 - 2
03-03-2022 20:00 AZ Ajax 0 - 2
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-04-2022 18:00 PSV Ajax 2 - 1