Speelschema League One 2018/2019

Speelschema League One 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige League One speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle League One wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-08-2018 13:30 Sunderland Charlton Athletic 2 - 1
04-08-2018 16:00 Accrington Stanley Gillingham 0 - 2
04-08-2018 16:00 Barnsley Oxford United 4 - 0
04-08-2018 16:00 Burton Albion Rochdale 1 - 2
04-08-2018 16:00 Coventry City Scunthorpe United 1 - 2
04-08-2018 16:00 Fleetwood Town AFC Wimbledon 0 - 1
04-08-2018 16:00 Peterborough United Bristol Rovers 2 - 1
04-08-2018 16:00 Portsmouth Luton Town 1 - 0
04-08-2018 16:00 Shrewsbury Town Bradford City 0 - 1
04-08-2018 16:00 Southend United Doncaster Rovers 2 - 3
04-08-2018 16:00 Walsall Plymouth Argyle 2 - 1
04-08-2018 16:00 Wycombe Wanderers Blackpool 0 - 0
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-08-2018 16:00 AFC Wimbledon Coventry City 0 - 0
11-08-2018 16:00 Blackpool Portsmouth 1 - 2
11-08-2018 16:00 Bradford City Barnsley 0 - 2
11-08-2018 16:00 Bristol Rovers Accrington Stanley 1 - 2
11-08-2018 16:00 Charlton Athletic Shrewsbury Town 2 - 1
11-08-2018 16:00 Doncaster Rovers Wycombe Wanderers 3 - 0
11-08-2018 16:00 Gillingham Burton Albion 3 - 1
11-08-2018 16:00 Luton Town Sunderland 1 - 1
11-08-2018 16:00 Oxford United Fleetwood Town 0 - 2
11-08-2018 16:00 Plymouth Argyle Southend United 1 - 1
11-08-2018 16:00 Rochdale Peterborough United 1 - 4
11-08-2018 16:00 Scunthorpe United Walsall 1 - 1
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-08-2018 16:00 Accrington Stanley Charlton Athletic 1 - 1
18-08-2018 16:00 Barnsley AFC Wimbledon 0 - 0
18-08-2018 16:00 Burton Albion Doncaster Rovers 1 - 0
18-08-2018 16:00 Coventry City Plymouth Argyle 1 - 0
18-08-2018 16:00 Fleetwood Town Rochdale 2 - 2
18-08-2018 16:00 Peterborough United Luton Town 3 - 1
18-08-2018 16:00 Portsmouth Oxford United 4 - 1
18-08-2018 16:00 Shrewsbury Town Blackpool 0 - 0
18-08-2018 16:00 Southend United Bradford City 2 - 0
18-08-2018 16:00 Walsall Gillingham 2 - 1
18-08-2018 16:00 Wycombe Wanderers Bristol Rovers 1 - 2
19-08-2018 16:00 Sunderland Scunthorpe United 3 - 0
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-08-2018 20:45 AFC Wimbledon Walsall 1 - 3
21-08-2018 20:45 Blackpool Coventry City 2 - 0
21-08-2018 20:45 Bradford City Burton Albion 1 - 0
21-08-2018 20:45 Bristol Rovers Portsmouth 1 - 2
21-08-2018 20:45 Charlton Athletic Peterborough United 0 - 1
21-08-2018 20:45 Doncaster Rovers Shrewsbury Town 0 - 0
21-08-2018 20:45 Luton Town Southend United 2 - 0
21-08-2018 20:45 Oxford United Accrington Stanley 2 - 3
21-08-2018 20:45 Plymouth Argyle Wycombe Wanderers 1 - 1
21-08-2018 20:45 Rochdale Barnsley 0 - 4
22-08-2018 20:45 Gillingham Sunderland 1 - 4
22-08-2018 20:45 Scunthorpe United Fleetwood Town 0 - 5
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-08-2018 16:00 AFC Wimbledon Sunderland 1 - 2
25-08-2018 16:00 Blackpool Accrington Stanley 1 - 1
25-08-2018 16:00 Bradford City Wycombe Wanderers 1 - 2
25-08-2018 16:00 Bristol Rovers Southend United 0 - 1
25-08-2018 16:00 Charlton Athletic Fleetwood Town 0 - 0
25-08-2018 16:00 Doncaster Rovers Portsmouth 0 - 0
25-08-2018 16:00 Gillingham Coventry City 1 - 1
25-08-2018 16:00 Luton Town Shrewsbury Town 3 - 2
25-08-2018 16:00 Oxford United Burton Albion 3 - 1
25-08-2018 16:00 Plymouth Argyle Peterborough United 1 - 5
25-08-2018 16:00 Rochdale Walsall 1 - 2
25-08-2018 16:00 Scunthorpe United Barnsley 2 - 2
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-09-2018 16:00 Accrington Stanley Scunthorpe United 1 - 1
01-09-2018 16:00 Barnsley Gillingham 2 - 1
01-09-2018 16:00 Burton Albion AFC Wimbledon 3 - 0
01-09-2018 16:00 Coventry City Rochdale 0 - 1
01-09-2018 16:00 Fleetwood Town Bradford City 2 - 1
01-09-2018 16:00 Peterborough United Doncaster Rovers 1 - 1
01-09-2018 16:00 Portsmouth Plymouth Argyle 3 - 0
01-09-2018 16:00 Shrewsbury Town Bristol Rovers 1 - 1
01-09-2018 16:00 Southend United Charlton Athletic 1 - 2
01-09-2018 16:00 Sunderland Oxford United 1 - 1
01-09-2018 16:00 Walsall Blackpool 0 - 0
01-09-2018 16:00 Wycombe Wanderers Luton Town 1 - 1
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-09-2018 14:30 Bristol Rovers Plymouth Argyle 0 - 0
08-09-2018 16:00 Accrington Stanley Burton Albion 1 - 1
08-09-2018 16:00 Barnsley Walsall 1 - 1
08-09-2018 16:00 Blackpool Bradford City 3 - 2
08-09-2018 16:00 Charlton Athletic Wycombe Wanderers 3 - 2
08-09-2018 16:00 Doncaster Rovers Luton Town 2 - 1
08-09-2018 16:00 Gillingham AFC Wimbledon 0 - 1
08-09-2018 16:00 Portsmouth Shrewsbury Town 1 - 1
08-09-2018 16:00 Scunthorpe United Rochdale 3 - 3
08-09-2018 16:00 Southend United Peterborough United 2 - 3
08-09-2018 16:00 Sunderland Fleetwood Town 1 - 1
09-09-2018 13:00 Oxford United Coventry City 1 - 2
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-09-2018 16:00 AFC Wimbledon Scunthorpe United 2 - 3
15-09-2018 16:00 Bradford City Charlton Athletic 0 - 2
15-09-2018 16:00 Burton Albion Sunderland 2 - 1
15-09-2018 16:00 Coventry City Barnsley 1 - 0
15-09-2018 16:00 Fleetwood Town Accrington Stanley 1 - 1
15-09-2018 16:00 Luton Town Bristol Rovers 1 - 0
15-09-2018 16:00 Peterborough United Portsmouth 1 - 2
15-09-2018 16:00 Plymouth Argyle Blackpool 0 - 1
15-09-2018 16:00 Rochdale Gillingham 3 - 0
15-09-2018 16:00 Shrewsbury Town Southend United 2 - 0
15-09-2018 16:00 Walsall Doncaster Rovers 1 - 4
15-09-2018 16:00 Wycombe Wanderers Oxford United 0 - 0
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-09-2018 16:00 Accrington Stanley AFC Wimbledon 2 - 1
22-09-2018 16:00 Barnsley Burton Albion -
22-09-2018 16:00 Blackpool Luton Town 0 - 0
22-09-2018 16:00 Bristol Rovers Coventry City 3 - 1
22-09-2018 16:00 Charlton Athletic Plymouth Argyle 2 - 1
22-09-2018 16:00 Doncaster Rovers Bradford City 2 - 1
22-09-2018 16:00 Gillingham Peterborough United 2 - 4
22-09-2018 16:00 Oxford United Walsall 1 - 2
22-09-2018 16:00 Portsmouth Wycombe Wanderers 2 - 2
22-09-2018 16:00 Scunthorpe United Shrewsbury Town 1 - 0
22-09-2018 16:00 Southend United Fleetwood Town 1 - 0
22-09-2018 16:00 Sunderland Rochdale 4 - 1
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-09-2018 13:30 Coventry City Sunderland 1 - 1
29-09-2018 16:00 AFC Wimbledon Oxford United 2 - 1
29-09-2018 16:00 Bradford City Bristol Rovers 0 - 0
29-09-2018 16:00 Burton Albion Scunthorpe United 0 - 0
29-09-2018 16:00 Fleetwood Town Barnsley 1 - 3
29-09-2018 16:00 Luton Town Charlton Athletic 2 - 2
29-09-2018 16:00 Peterborough United Blackpool 2 - 2
29-09-2018 16:00 Plymouth Argyle Doncaster Rovers 2 - 3
29-09-2018 16:00 Rochdale Portsmouth 1 - 3
29-09-2018 16:00 Shrewsbury Town Gillingham 2 - 2
29-09-2018 16:00 Walsall Accrington Stanley 0 - 1
29-09-2018 16:00 Wycombe Wanderers Southend United 2 - 3
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-10-2018 20:45 AFC Wimbledon Bradford City 0 - 1
02-10-2018 20:45 Accrington Stanley Doncaster Rovers 1 - 0
02-10-2018 20:45 Barnsley Plymouth Argyle 1 - 1
02-10-2018 20:45 Burton Albion Southend United 1 - 2
02-10-2018 20:45 Coventry City Portsmouth 0 - 1
02-10-2018 20:45 Fleetwood Town Wycombe Wanderers 1 - 1
02-10-2018 20:45 Oxford United Luton Town 1 - 2
02-10-2018 20:45 Rochdale Bristol Rovers 0 - 0
02-10-2018 20:45 Scunthorpe United Charlton Athletic 5 - 3
02-10-2018 20:45 Sunderland Peterborough United 2 - 2
02-10-2018 20:45 Walsall Shrewsbury Town 0 - 0
06-11-2018 20:45 Gillingham Blackpool 0 - 1
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-10-2018 16:00 Peterborough United Barnsley 0 - 4
06-10-2018 16:00 Plymouth Argyle AFC Wimbledon 1 - 0
06-10-2018 16:00 Portsmouth Gillingham 0 - 2
06-10-2018 16:00 Shrewsbury Town Accrington Stanley 1 - 0
06-10-2018 16:00 Southend United Oxford United 0 - 0
06-10-2018 16:00 Wycombe Wanderers Burton Albion 2 - 1
06-10-2018 16:00 Blackpool Rochdale 2 - 2
06-10-2018 16:00 Bradford City Sunderland 1 - 2
06-10-2018 16:00 Bristol Rovers Walsall 0 - 1
06-10-2018 16:00 Charlton Athletic Coventry City 1 - 2
06-10-2018 16:00 Doncaster Rovers Fleetwood Town 0 - 4
06-10-2018 16:00 Luton Town Scunthorpe United 3 - 2
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-10-2018 13:00 Barnsley Luton Town 3 - 2
13-10-2018 16:00 AFC Wimbledon Portsmouth 1 - 2
13-10-2018 16:00 Accrington Stanley Bradford City 3 - 1
13-10-2018 16:00 Burton Albion Bristol Rovers 1 - 0
13-10-2018 16:00 Coventry City Wycombe Wanderers 1 - 0
13-10-2018 16:00 Fleetwood Town Shrewsbury Town 2 - 1
13-10-2018 16:00 Gillingham Southend United 0 - 2
13-10-2018 16:00 Oxford United Plymouth Argyle 2 - 0
13-10-2018 16:00 Rochdale Doncaster Rovers 2 - 3
13-10-2018 16:00 Scunthorpe United Peterborough United 0 - 2
13-10-2018 16:00 Sunderland Blackpool -
06-11-2018 20:45 Walsall Charlton Athletic 0 - 2
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-10-2018 16:00 Blackpool AFC Wimbledon 2 - 0
20-10-2018 16:00 Bradford City Rochdale 0 - 2
20-10-2018 16:00 Bristol Rovers Oxford United 0 - 0
20-10-2018 16:00 Charlton Athletic Barnsley 2 - 0
20-10-2018 16:00 Doncaster Rovers Gillingham 3 - 3
20-10-2018 16:00 Luton Town Walsall 2 - 0
20-10-2018 16:00 Peterborough United Accrington Stanley 0 - 1
20-10-2018 16:00 Plymouth Argyle Burton Albion 2 - 3
20-10-2018 16:00 Portsmouth Fleetwood Town 1 - 0
20-10-2018 16:00 Shrewsbury Town Sunderland 0 - 2
20-10-2018 16:00 Southend United Coventry City 1 - 2
20-10-2018 16:00 Wycombe Wanderers Scunthorpe United 3 - 2
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-10-2018 20:45 Blackpool Scunthorpe United 1 - 0
23-10-2018 20:45 Bradford City Coventry City 2 - 4
23-10-2018 20:45 Bristol Rovers AFC Wimbledon 2 - 0
23-10-2018 20:45 Charlton Athletic Oxford United 1 - 1
23-10-2018 20:45 Doncaster Rovers Sunderland 0 - 1
23-10-2018 20:45 Luton Town Accrington Stanley 4 - 1
23-10-2018 20:45 Peterborough United Fleetwood Town 1 - 0
23-10-2018 20:45 Plymouth Argyle Gillingham 3 - 1
23-10-2018 20:45 Portsmouth Burton Albion 2 - 2
23-10-2018 20:45 Shrewsbury Town Barnsley 3 - 1
23-10-2018 20:45 Southend United Walsall 3 - 0
23-10-2018 20:45 Wycombe Wanderers Rochdale 3 - 0
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-08-2018 12:15 Paços de Ferreira Sporting Braga II -
27-10-2018 16:00 AFC Wimbledon Luton Town 0 - 2
27-10-2018 16:00 Accrington Stanley Portsmouth 1 - 1
27-10-2018 16:00 Barnsley Bristol Rovers 1 - 0
27-10-2018 16:00 Burton Albion Peterborough United 1 - 2
27-10-2018 16:00 Coventry City Doncaster Rovers 2 - 1
27-10-2018 16:00 Fleetwood Town Blackpool 3 - 2
27-10-2018 16:00 Gillingham Bradford City 4 - 0
27-10-2018 16:00 Oxford United Shrewsbury Town 3 - 0
27-10-2018 16:00 Rochdale Charlton Athletic 1 - 0
27-10-2018 16:00 Scunthorpe United Plymouth Argyle 1 - 4
27-10-2018 16:00 Sunderland Southend United 3 - 0
27-10-2018 16:00 Walsall Wycombe Wanderers 3 - 2
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-08-2018 18:00 Varzim Mafra -
12-08-2018 18:00 Penafiel Arouca -
03-11-2018 16:00 Blackpool Bristol Rovers 0 - 3
03-11-2018 16:00 Bradford City Portsmouth 0 - 1
03-11-2018 16:00 Charlton Athletic Doncaster Rovers 2 - 0
03-11-2018 16:00 Coventry City Accrington Stanley 1 - 1
03-11-2018 16:00 Gillingham Fleetwood Town 3 - 0
03-11-2018 16:00 Plymouth Argyle Sunderland 0 - 2
03-11-2018 16:00 Rochdale Luton Town 0 - 0
03-11-2018 16:00 Scunthorpe United Oxford United 3 - 3
03-11-2018 16:00 Walsall Burton Albion 1 - 3
03-11-2018 16:00 Wycombe Wanderers Peterborough United 1 - 0
03-11-2018 16:00 AFC Wimbledon Shrewsbury Town 1 - 2
03-11-2018 16:00 Barnsley Southend United 1 - 0
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-11-2018 13:00 Fleetwood Town Walsall 0 - 0
17-11-2018 16:00 Accrington Stanley Barnsley 0 - 2
17-11-2018 16:00 Bristol Rovers Scunthorpe United 1 - 2
17-11-2018 16:00 Burton Albion Coventry City 1 - 0
17-11-2018 16:00 Doncaster Rovers AFC Wimbledon 2 - 1
17-11-2018 16:00 Luton Town Plymouth Argyle 5 - 1
17-11-2018 16:00 Oxford United Gillingham 1 - 0
17-11-2018 16:00 Peterborough United Bradford City 1 - 1
17-11-2018 16:00 Shrewsbury Town Rochdale 3 - 2
17-11-2018 16:00 Southend United Blackpool 1 - 2
17-11-2018 16:00 Sunderland Wycombe Wanderers 1 - 1
11-12-2018 20:45 Portsmouth Charlton Athletic -
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-11-2018 20:45 Coventry City Peterborough United -
24-11-2018 16:00 AFC Wimbledon Southend United -
24-11-2018 16:00 Barnsley Doncaster Rovers -
24-11-2018 16:00 Blackpool Burton Albion -
24-11-2018 16:00 Bradford City Oxford United -
24-11-2018 16:00 Charlton Athletic Bristol Rovers -
24-11-2018 16:00 Gillingham Luton Town -
24-11-2018 16:00 Plymouth Argyle Fleetwood Town -
24-11-2018 16:00 Rochdale Accrington Stanley -
24-11-2018 16:00 Scunthorpe United Portsmouth -
24-11-2018 16:00 Walsall Sunderland -
24-11-2018 16:00 Wycombe Wanderers Shrewsbury Town -
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-11-2018 20:45 Accrington Stanley Wycombe Wanderers -
27-11-2018 20:45 Bristol Rovers Gillingham -
27-11-2018 20:45 Burton Albion Charlton Athletic -
27-11-2018 20:45 Doncaster Rovers Blackpool -
27-11-2018 20:45 Fleetwood Town Coventry City -
27-11-2018 20:45 Luton Town Bradford City -
27-11-2018 20:45 Oxford United Rochdale -
27-11-2018 20:45 Peterborough United AFC Wimbledon -
27-11-2018 20:45 Portsmouth Walsall -
27-11-2018 20:45 Shrewsbury Town Plymouth Argyle -
27-11-2018 20:45 Southend United Scunthorpe United -
27-11-2018 20:45 Sunderland Barnsley -
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-12-2018 16:00 AFC Wimbledon Rochdale -
08-12-2018 16:00 Accrington Stanley Sunderland -
08-12-2018 16:00 Blackpool Charlton Athletic -
08-12-2018 16:00 Bristol Rovers Doncaster Rovers -
08-12-2018 16:00 Burton Albion Shrewsbury Town -
08-12-2018 16:00 Luton Town Fleetwood Town -
08-12-2018 16:00 Peterborough United Oxford United -
08-12-2018 16:00 Plymouth Argyle Bradford City -
08-12-2018 16:00 Portsmouth Southend United -
08-12-2018 16:00 Scunthorpe United Gillingham -
08-12-2018 16:00 Walsall Coventry City -
08-12-2018 16:00 Wycombe Wanderers Barnsley -
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-12-2018 13:15 Doncaster Rovers Scunthorpe United -
15-12-2018 16:00 Southend United Accrington Stanley -
15-12-2018 16:00 Sunderland Bristol Rovers -
15-12-2018 16:00 Barnsley Portsmouth -
15-12-2018 16:00 Bradford City Walsall -
15-12-2018 16:00 Charlton Athletic AFC Wimbledon -
15-12-2018 16:00 Coventry City Luton Town -
15-12-2018 16:00 Fleetwood Town Burton Albion -
15-12-2018 16:00 Gillingham Wycombe Wanderers -
15-12-2018 16:00 Oxford United Blackpool -
15-12-2018 16:00 Rochdale Plymouth Argyle -
15-12-2018 16:00 Shrewsbury Town Peterborough United -
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-12-2018 16:00 Blackpool Barnsley -
22-12-2018 16:00 Bradford City Scunthorpe United -
22-12-2018 16:00 Bristol Rovers Fleetwood Town -
22-12-2018 16:00 Charlton Athletic Gillingham -
22-12-2018 16:00 Doncaster Rovers Oxford United -
22-12-2018 16:00 Luton Town Burton Albion -
22-12-2018 16:00 Peterborough United Walsall -
22-12-2018 16:00 Plymouth Argyle Accrington Stanley -
22-12-2018 16:00 Portsmouth Sunderland -
22-12-2018 16:00 Shrewsbury Town Coventry City -
22-12-2018 16:00 Southend United Rochdale -
22-12-2018 16:00 Wycombe Wanderers AFC Wimbledon -
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-12-2018 14:00 Gillingham Portsmouth -
26-12-2018 16:00 AFC Wimbledon Plymouth Argyle -
26-12-2018 16:00 Accrington Stanley Shrewsbury Town -
26-12-2018 16:00 Barnsley Peterborough United -
26-12-2018 16:00 Burton Albion Wycombe Wanderers -
26-12-2018 16:00 Coventry City Charlton Athletic -
26-12-2018 16:00 Fleetwood Town Doncaster Rovers -
26-12-2018 16:00 Oxford United Southend United -
26-12-2018 16:00 Rochdale Blackpool -
26-12-2018 16:00 Scunthorpe United Luton Town -
26-12-2018 16:00 Sunderland Bradford City -
26-12-2018 16:00 Walsall Bristol Rovers -
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-12-2018 14:00 Oxford United Bristol Rovers -
29-12-2018 16:00 AFC Wimbledon Blackpool -
29-12-2018 16:00 Accrington Stanley Peterborough United -
29-12-2018 16:00 Barnsley Charlton Athletic -
29-12-2018 16:00 Burton Albion Plymouth Argyle -
29-12-2018 16:00 Coventry City Southend United -
29-12-2018 16:00 Fleetwood Town Portsmouth -
29-12-2018 16:00 Gillingham Doncaster Rovers -
29-12-2018 16:00 Rochdale Bradford City -
29-12-2018 16:00 Scunthorpe United Wycombe Wanderers -
29-12-2018 16:00 Sunderland Shrewsbury Town -
29-12-2018 16:00 Walsall Luton Town -
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-01-2019 16:00 Blackpool Sunderland -
01-01-2019 16:00 Bradford City Accrington Stanley -
01-01-2019 16:00 Bristol Rovers Burton Albion -
01-01-2019 16:00 Charlton Athletic Walsall -
01-01-2019 16:00 Doncaster Rovers Rochdale -
01-01-2019 16:00 Luton Town Barnsley -
01-01-2019 16:00 Peterborough United Scunthorpe United -
01-01-2019 16:00 Plymouth Argyle Oxford United -
01-01-2019 16:00 Portsmouth AFC Wimbledon -
01-01-2019 16:00 Shrewsbury Town Fleetwood Town -
01-01-2019 16:00 Southend United Gillingham -
01-01-2019 16:00 Wycombe Wanderers Coventry City -
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-01-2019 16:00 AFC Wimbledon Fleetwood Town -
05-01-2019 16:00 Blackpool Wycombe Wanderers -
05-01-2019 16:00 Bradford City Shrewsbury Town -
05-01-2019 16:00 Bristol Rovers Peterborough United -
05-01-2019 16:00 Charlton Athletic Sunderland -
05-01-2019 16:00 Doncaster Rovers Southend United -
05-01-2019 16:00 Gillingham Accrington Stanley -
05-01-2019 16:00 Luton Town Portsmouth -
05-01-2019 16:00 Oxford United Barnsley -
05-01-2019 16:00 Plymouth Argyle Walsall -
05-01-2019 16:00 Rochdale Burton Albion -
05-01-2019 16:00 Scunthorpe United Coventry City -
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-01-2019 16:00 Accrington Stanley Bristol Rovers -
12-01-2019 16:00 Barnsley Bradford City -
12-01-2019 16:00 Burton Albion Gillingham -
12-01-2019 16:00 Coventry City AFC Wimbledon -
12-01-2019 16:00 Fleetwood Town Oxford United -
12-01-2019 16:00 Peterborough United Rochdale -
12-01-2019 16:00 Portsmouth Blackpool -
12-01-2019 16:00 Shrewsbury Town Charlton Athletic -
12-01-2019 16:00 Southend United Plymouth Argyle -
12-01-2019 16:00 Sunderland Luton Town -
12-01-2019 16:00 Walsall Scunthorpe United -
12-01-2019 16:00 Wycombe Wanderers Doncaster Rovers -
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-01-2019 16:00 AFC Wimbledon Barnsley -
19-01-2019 16:00 Blackpool Shrewsbury Town -
19-01-2019 16:00 Bradford City Southend United -
19-01-2019 16:00 Bristol Rovers Wycombe Wanderers -
19-01-2019 16:00 Charlton Athletic Accrington Stanley -
19-01-2019 16:00 Doncaster Rovers Burton Albion -
19-01-2019 16:00 Gillingham Walsall -
19-01-2019 16:00 Luton Town Peterborough United -
19-01-2019 16:00 Oxford United Portsmouth -
19-01-2019 16:00 Plymouth Argyle Coventry City -
19-01-2019 16:00 Rochdale Fleetwood Town -
19-01-2019 16:00 Scunthorpe United Sunderland -
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-01-2019 16:00 Accrington Stanley Oxford United -
26-01-2019 16:00 Barnsley Rochdale -
26-01-2019 16:00 Burton Albion Bradford City -
26-01-2019 16:00 Coventry City Blackpool -
26-01-2019 16:00 Fleetwood Town Scunthorpe United -
26-01-2019 16:00 Peterborough United Charlton Athletic -
26-01-2019 16:00 Portsmouth Bristol Rovers -
26-01-2019 16:00 Shrewsbury Town Doncaster Rovers -
26-01-2019 16:00 Southend United Luton Town -
26-01-2019 16:00 Sunderland Gillingham -
26-01-2019 16:00 Walsall AFC Wimbledon -
26-01-2019 16:00 Wycombe Wanderers Plymouth Argyle -
Speelronde 31
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-02-2019 16:00 Accrington Stanley Blackpool -
02-02-2019 16:00 Barnsley Scunthorpe United -
02-02-2019 16:00 Burton Albion Oxford United -
02-02-2019 16:00 Coventry City Gillingham -
02-02-2019 16:00 Fleetwood Town Charlton Athletic -
02-02-2019 16:00 Peterborough United Plymouth Argyle -
02-02-2019 16:00 Portsmouth Doncaster Rovers -
02-02-2019 16:00 Shrewsbury Town Luton Town -
02-02-2019 16:00 Southend United Bristol Rovers -
02-02-2019 16:00 Sunderland AFC Wimbledon -
02-02-2019 16:00 Walsall Rochdale -
02-02-2019 16:00 Wycombe Wanderers Bradford City -
Speelronde 32
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-02-2019 16:00 AFC Wimbledon Burton Albion -
09-02-2019 16:00 Blackpool Walsall -
09-02-2019 16:00 Bradford City Fleetwood Town -
09-02-2019 16:00 Bristol Rovers Shrewsbury Town -
09-02-2019 16:00 Charlton Athletic Southend United -
09-02-2019 16:00 Doncaster Rovers Peterborough United -
09-02-2019 16:00 Gillingham Barnsley -
09-02-2019 16:00 Luton Town Wycombe Wanderers -
09-02-2019 16:00 Oxford United Sunderland -
09-02-2019 16:00 Plymouth Argyle Portsmouth -
09-02-2019 16:00 Rochdale Coventry City -
09-02-2019 16:00 Scunthorpe United Accrington Stanley -
Speelronde 33
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-02-2019 16:00 Bradford City Plymouth Argyle -
16-02-2019 16:00 Charlton Athletic Blackpool -
16-02-2019 16:00 Coventry City Walsall -
16-02-2019 16:00 Doncaster Rovers Bristol Rovers -
16-02-2019 16:00 Fleetwood Town Luton Town -
16-02-2019 16:00 Gillingham Scunthorpe United -
16-02-2019 16:00 Oxford United Peterborough United -
16-02-2019 16:00 Rochdale AFC Wimbledon -
16-02-2019 16:00 Shrewsbury Town Burton Albion -
16-02-2019 16:00 Southend United Portsmouth -
16-02-2019 16:00 Sunderland Accrington Stanley -
16-02-2019 16:00 Barnsley Wycombe Wanderers -
Speelronde 34
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-02-2019 16:00 AFC Wimbledon Charlton Athletic -
23-02-2019 16:00 Accrington Stanley Southend United -
23-02-2019 16:00 Blackpool Oxford United -
23-02-2019 16:00 Bristol Rovers Sunderland -
23-02-2019 16:00 Burton Albion Fleetwood Town -
23-02-2019 16:00 Luton Town Coventry City -
23-02-2019 16:00 Peterborough United Shrewsbury Town -
23-02-2019 16:00 Plymouth Argyle Rochdale -
23-02-2019 16:00 Portsmouth Barnsley -
23-02-2019 16:00 Scunthorpe United Doncaster Rovers -
23-02-2019 16:00 Walsall Bradford City -
23-02-2019 16:00 Wycombe Wanderers Gillingham -
Speelronde 35
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-03-2019 16:00 Accrington Stanley Coventry City -
02-03-2019 16:00 Bristol Rovers Blackpool -
02-03-2019 16:00 Burton Albion Walsall -
02-03-2019 16:00 Doncaster Rovers Charlton Athletic -
02-03-2019 16:00 Fleetwood Town Gillingham -
02-03-2019 16:00 Luton Town Rochdale -
02-03-2019 16:00 Oxford United Scunthorpe United -
02-03-2019 16:00 Peterborough United Wycombe Wanderers -
02-03-2019 16:00 Portsmouth Bradford City -
02-03-2019 16:00 Shrewsbury Town AFC Wimbledon -
02-03-2019 16:00 Southend United Barnsley -
02-03-2019 16:00 Sunderland Plymouth Argyle -
Speelronde 36
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-03-2019 20:45 Coventry City Burton Albion -
09-03-2019 16:00 AFC Wimbledon Doncaster Rovers -
09-03-2019 16:00 Barnsley Accrington Stanley -
09-03-2019 16:00 Blackpool Southend United -
09-03-2019 16:00 Bradford City Peterborough United -
09-03-2019 16:00 Charlton Athletic Portsmouth -
09-03-2019 16:00 Gillingham Oxford United -
09-03-2019 16:00 Plymouth Argyle Luton Town -
09-03-2019 16:00 Rochdale Shrewsbury Town -
09-03-2019 16:00 Scunthorpe United Bristol Rovers -
09-03-2019 16:00 Walsall Fleetwood Town -
09-03-2019 16:00 Wycombe Wanderers Sunderland -
Speelronde 37
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-03-2019 20:45 AFC Wimbledon Peterborough United -
12-03-2019 20:45 Barnsley Sunderland -
12-03-2019 20:45 Blackpool Doncaster Rovers -
12-03-2019 20:45 Bradford City Luton Town -
12-03-2019 20:45 Charlton Athletic Burton Albion -
12-03-2019 20:45 Coventry City Fleetwood Town -
12-03-2019 20:45 Gillingham Bristol Rovers -
12-03-2019 20:45 Plymouth Argyle Shrewsbury Town -
12-03-2019 20:45 Rochdale Oxford United -
12-03-2019 20:45 Scunthorpe United Southend United -
12-03-2019 20:45 Walsall Portsmouth -
12-03-2019 20:45 Wycombe Wanderers Accrington Stanley -
Speelronde 38
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-03-2019 16:00 Accrington Stanley Rochdale -
16-03-2019 16:00 Bristol Rovers Charlton Athletic -
16-03-2019 16:00 Burton Albion Blackpool -
16-03-2019 16:00 Doncaster Rovers Barnsley -
16-03-2019 16:00 Fleetwood Town Plymouth Argyle -
16-03-2019 16:00 Luton Town Gillingham -
16-03-2019 16:00 Oxford United Bradford City -
16-03-2019 16:00 Peterborough United Coventry City -
16-03-2019 16:00 Portsmouth Scunthorpe United -
16-03-2019 16:00 Shrewsbury Town Wycombe Wanderers -
16-03-2019 16:00 Southend United AFC Wimbledon -
16-03-2019 16:00 Sunderland Walsall -
Speelronde 39
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-03-2019 16:00 AFC Wimbledon Gillingham -
23-03-2019 16:00 Bradford City Blackpool -
23-03-2019 16:00 Burton Albion Accrington Stanley -
23-03-2019 16:00 Coventry City Oxford United -
23-03-2019 16:00 Fleetwood Town Sunderland -
23-03-2019 16:00 Luton Town Doncaster Rovers -
23-03-2019 16:00 Peterborough United Southend United -
23-03-2019 16:00 Plymouth Argyle Bristol Rovers -
23-03-2019 16:00 Rochdale Scunthorpe United -
23-03-2019 16:00 Shrewsbury Town Portsmouth -
23-03-2019 16:00 Walsall Barnsley -
23-03-2019 16:00 Wycombe Wanderers Charlton Athletic -
Speelronde 40
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-03-2019 16:00 Accrington Stanley Fleetwood Town -
30-03-2019 16:00 Barnsley Coventry City -
30-03-2019 16:00 Blackpool Plymouth Argyle -
30-03-2019 16:00 Bristol Rovers Luton Town -
30-03-2019 16:00 Charlton Athletic Bradford City -
30-03-2019 16:00 Doncaster Rovers Walsall -
30-03-2019 16:00 Gillingham Rochdale -
30-03-2019 16:00 Oxford United Wycombe Wanderers -
30-03-2019 16:00 Portsmouth Peterborough United -
30-03-2019 16:00 Scunthorpe United AFC Wimbledon -
30-03-2019 16:00 Southend United Shrewsbury Town -
30-03-2019 16:00 Sunderland Burton Albion -
Speelronde 41
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-04-2019 16:00 AFC Wimbledon Accrington Stanley -
06-04-2019 16:00 Bradford City Doncaster Rovers -
06-04-2019 16:00 Burton Albion Barnsley -
06-04-2019 16:00 Coventry City Bristol Rovers -
06-04-2019 16:00 Fleetwood Town Southend United -
06-04-2019 16:00 Luton Town Blackpool -
06-04-2019 16:00 Peterborough United Gillingham -
06-04-2019 16:00 Plymouth Argyle Charlton Athletic -
06-04-2019 16:00 Rochdale Sunderland -
06-04-2019 16:00 Shrewsbury Town Scunthorpe United -
06-04-2019 16:00 Walsall Oxford United -
06-04-2019 16:00 Wycombe Wanderers Portsmouth -
Speelronde 42
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-04-2019 16:00 Accrington Stanley Walsall -
13-04-2019 16:00 Barnsley Fleetwood Town -
13-04-2019 16:00 Blackpool Peterborough United -
13-04-2019 16:00 Bristol Rovers Bradford City -
13-04-2019 16:00 Charlton Athletic Luton Town -
13-04-2019 16:00 Doncaster Rovers Plymouth Argyle -
13-04-2019 16:00 Gillingham Shrewsbury Town -
13-04-2019 16:00 Oxford United AFC Wimbledon -
13-04-2019 16:00 Portsmouth Rochdale -
13-04-2019 16:00 Scunthorpe United Burton Albion -
13-04-2019 16:00 Southend United Wycombe Wanderers -
13-04-2019 16:00 Sunderland Coventry City -
Speelronde 43
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-04-2019 16:00 Rochdale Wycombe Wanderers -
19-04-2019 16:00 Scunthorpe United Blackpool -
19-04-2019 16:00 Sunderland Doncaster Rovers -
19-04-2019 16:00 Walsall Southend United -
19-04-2019 16:00 AFC Wimbledon Bristol Rovers -
19-04-2019 16:00 Accrington Stanley Luton Town -
19-04-2019 16:00 Barnsley Shrewsbury Town -
19-04-2019 16:00 Burton Albion Portsmouth -
19-04-2019 16:00 Coventry City Bradford City -
19-04-2019 16:00 Fleetwood Town Peterborough United -
19-04-2019 16:00 Gillingham Plymouth Argyle -
19-04-2019 16:00 Oxford United Charlton Athletic -
Speelronde 44
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-04-2019 14:00 Southend United Burton Albion -
22-04-2019 16:00 Blackpool Fleetwood Town -
22-04-2019 16:00 Bradford City Gillingham -
22-04-2019 16:00 Bristol Rovers Rochdale -
22-04-2019 16:00 Charlton Athletic Scunthorpe United -
22-04-2019 16:00 Doncaster Rovers Accrington Stanley -
22-04-2019 16:00 Luton Town AFC Wimbledon -
22-04-2019 16:00 Peterborough United Sunderland -
22-04-2019 16:00 Plymouth Argyle Barnsley -
22-04-2019 16:00 Portsmouth Coventry City -
22-04-2019 16:00 Shrewsbury Town Oxford United -
22-04-2019 16:00 Wycombe Wanderers Walsall -
Speelronde 45
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-04-2019 16:00 AFC Wimbledon Wycombe Wanderers -
27-04-2019 16:00 Accrington Stanley Plymouth Argyle -
27-04-2019 16:00 Barnsley Blackpool -
27-04-2019 16:00 Burton Albion Luton Town -
27-04-2019 16:00 Coventry City Shrewsbury Town -
27-04-2019 16:00 Fleetwood Town Bristol Rovers -
27-04-2019 16:00 Gillingham Charlton Athletic -
27-04-2019 16:00 Oxford United Doncaster Rovers -
27-04-2019 16:00 Rochdale Southend United -
27-04-2019 16:00 Scunthorpe United Bradford City -
27-04-2019 16:00 Sunderland Portsmouth -
27-04-2019 16:00 Walsall Peterborough United -
Speelronde 46
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-05-2019 18:30 Blackpool Gillingham -
04-05-2019 18:30 Bradford City AFC Wimbledon -
04-05-2019 18:30 Bristol Rovers Barnsley -
04-05-2019 18:30 Charlton Athletic Rochdale -
04-05-2019 18:30 Doncaster Rovers Coventry City -
04-05-2019 18:30 Luton Town Oxford United -
04-05-2019 18:30 Peterborough United Burton Albion -
04-05-2019 18:30 Plymouth Argyle Scunthorpe United -
04-05-2019 18:30 Portsmouth Accrington Stanley -
04-05-2019 18:30 Shrewsbury Town Walsall -
04-05-2019 18:30 Southend United Sunderland -
04-05-2019 18:30 Wycombe Wanderers Fleetwood Town -