Speelschema League One 2022/2023

Speelschema League One 2022/2023 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige League One speelschema van het seizoen 2022/2023 met het programma en de uitslagen van alle League One wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-07-2022 16:00 Accrington Stanley Charlton Athletic 2 - 2
30-07-2022 16:00 Bristol Rovers Forest Green Rovers 1 - 2
30-07-2022 16:00 Cambridge United Milton Keynes Dons 1 - 0
30-07-2022 16:00 Cheltenham Town Peterborough United 2 - 3
30-07-2022 16:00 Derby County Oxford United 1 - 0
30-07-2022 16:00 Ipswich Town Bolton Wanderers 1 - 1
30-07-2022 16:00 Lincoln City Exeter City 1 - 1
30-07-2022 16:00 Morecambe Shrewsbury Town 0 - 0
30-07-2022 16:00 Plymouth Argyle Barnsley 1 - 0
30-07-2022 16:00 Port Vale Fleetwood Town 2 - 1
30-07-2022 16:00 Sheffield Wednesday Portsmouth 3 - 3
30-07-2022 16:00 Wycombe Wanderers Burton Albion 3 - 0
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-08-2022 16:00 Barnsley Cheltenham Town 1 - 0
06-08-2022 16:00 Bolton Wanderers Wycombe Wanderers 3 - 0
06-08-2022 16:00 Burton Albion Bristol Rovers 0 - 4
06-08-2022 16:00 Charlton Athletic Derby County 1 - 0
06-08-2022 16:00 Exeter City Port Vale 4 - 0
06-08-2022 16:00 Fleetwood Town Plymouth Argyle 2 - 1
06-08-2022 16:00 Forest Green Rovers Ipswich Town 1 - 2
06-08-2022 16:00 Milton Keynes Dons Sheffield Wednesday 0 - 1
06-08-2022 16:00 Oxford United Cambridge United 1 - 0
06-08-2022 16:00 Peterborough United Morecambe 3 - 0
06-08-2022 16:00 Portsmouth Lincoln City 0 - 0
06-08-2022 16:00 Shrewsbury Town Accrington Stanley 0 - 1
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-08-2022 13:30 Bristol Rovers Oxford United 1 - 0
13-08-2022 16:00 Accrington Stanley Burton Albion 4 - 4
13-08-2022 16:00 Cambridge United Exeter City 2 - 1
13-08-2022 16:00 Cheltenham Town Portsmouth 0 - 2
13-08-2022 16:00 Derby County Barnsley 2 - 1
13-08-2022 16:00 Ipswich Town Milton Keynes Dons 3 - 0
13-08-2022 16:00 Lincoln City Forest Green Rovers 1 - 1
13-08-2022 16:00 Morecambe Fleetwood Town 1 - 1
13-08-2022 16:00 Plymouth Argyle Peterborough United 2 - 0
13-08-2022 16:00 Port Vale Bolton Wanderers 0 - 0
13-08-2022 16:00 Sheffield Wednesday Charlton Athletic 1 - 0
13-08-2022 16:00 Wycombe Wanderers Shrewsbury Town 1 - 2
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-08-2022 20:45 Barnsley Bristol Rovers 3 - 0
16-08-2022 20:45 Bolton Wanderers Morecambe 1 - 0
16-08-2022 20:45 Burton Albion Ipswich Town 0 - 1
16-08-2022 20:45 Charlton Athletic Plymouth Argyle 5 - 1
16-08-2022 20:45 Exeter City Wycombe Wanderers 3 - 1
16-08-2022 20:45 Fleetwood Town Cheltenham Town 0 - 0
16-08-2022 20:45 Forest Green Rovers Accrington Stanley 0 - 0
16-08-2022 20:45 Milton Keynes Dons Port Vale 2 - 1
16-08-2022 20:45 Oxford United Lincoln City 1 - 2
16-08-2022 20:45 Peterborough United Sheffield Wednesday 2 - 0
16-08-2022 20:45 Portsmouth Cambridge United 4 - 1
16-08-2022 20:45 Shrewsbury Town Derby County 0 - 0
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-08-2022 16:00 Barnsley Wycombe Wanderers -
20-08-2022 16:00 Bolton Wanderers Sheffield Wednesday -
20-08-2022 16:00 Burton Albion Port Vale -
20-08-2022 16:00 Charlton Athletic Cambridge United -
20-08-2022 16:00 Exeter City Cheltenham Town -
20-08-2022 16:00 Fleetwood Town Derby County -
20-08-2022 16:00 Forest Green Rovers Plymouth Argyle -
20-08-2022 16:00 Milton Keynes Dons Accrington Stanley -
20-08-2022 16:00 Oxford United Morecambe -
20-08-2022 16:00 Peterborough United Lincoln City -
20-08-2022 16:00 Portsmouth Bristol Rovers -
20-08-2022 16:00 Shrewsbury Town Ipswich Town -
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-08-2022 16:00 Accrington Stanley Exeter City -
27-08-2022 16:00 Bristol Rovers Shrewsbury Town -
27-08-2022 16:00 Cambridge United Burton Albion -
27-08-2022 16:00 Cheltenham Town Oxford United -
27-08-2022 16:00 Derby County Peterborough United -
27-08-2022 16:00 Ipswich Town Barnsley -
27-08-2022 16:00 Lincoln City Fleetwood Town -
27-08-2022 16:00 Morecambe Milton Keynes Dons -
27-08-2022 16:00 Plymouth Argyle Bolton Wanderers -
27-08-2022 16:00 Port Vale Portsmouth -
27-08-2022 16:00 Sheffield Wednesday Forest Green Rovers -
27-08-2022 16:00 Wycombe Wanderers Charlton Athletic -
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-09-2022 16:00 Accrington Stanley Ipswich Town -
03-09-2022 16:00 Bolton Wanderers Charlton Athletic -
03-09-2022 16:00 Bristol Rovers Morecambe -
03-09-2022 16:00 Cambridge United Lincoln City -
03-09-2022 16:00 Derby County Plymouth Argyle -
03-09-2022 16:00 Exeter City Milton Keynes Dons -
03-09-2022 16:00 Fleetwood Town Wycombe Wanderers -
03-09-2022 16:00 Forest Green Rovers Shrewsbury Town -
03-09-2022 16:00 Oxford United Burton Albion -
03-09-2022 16:00 Port Vale Cheltenham Town -
03-09-2022 16:00 Portsmouth Peterborough United -
03-09-2022 16:00 Sheffield Wednesday Barnsley -
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-09-2022 16:00 Barnsley Portsmouth -
10-09-2022 16:00 Burton Albion Fleetwood Town -
10-09-2022 16:00 Charlton Athletic Exeter City -
10-09-2022 16:00 Cheltenham Town Bolton Wanderers -
10-09-2022 16:00 Ipswich Town Cambridge United -
10-09-2022 16:00 Lincoln City Accrington Stanley -
10-09-2022 16:00 Milton Keynes Dons Bristol Rovers -
10-09-2022 16:00 Morecambe Derby County -
10-09-2022 16:00 Peterborough United Forest Green Rovers -
10-09-2022 16:00 Plymouth Argyle Sheffield Wednesday -
10-09-2022 16:00 Shrewsbury Town Oxford United -
10-09-2022 16:00 Wycombe Wanderers Port Vale -
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-09-2022 20:45 Barnsley Port Vale -
13-09-2022 20:45 Burton Albion Portsmouth -
13-09-2022 20:45 Charlton Athletic Forest Green Rovers -
13-09-2022 20:45 Cheltenham Town Cambridge United -
13-09-2022 20:45 Ipswich Town Bristol Rovers -
13-09-2022 20:45 Lincoln City Derby County -
13-09-2022 20:45 Milton Keynes Dons Bolton Wanderers -
13-09-2022 20:45 Morecambe Sheffield Wednesday -
13-09-2022 20:45 Peterborough United Fleetwood Town -
13-09-2022 20:45 Plymouth Argyle Oxford United -
13-09-2022 20:45 Shrewsbury Town Exeter City -
13-09-2022 20:45 Wycombe Wanderers Accrington Stanley -
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-09-2022 16:00 Accrington Stanley Cheltenham Town -
17-09-2022 16:00 Bolton Wanderers Peterborough United -
17-09-2022 16:00 Bristol Rovers Lincoln City -
17-09-2022 16:00 Cambridge United Barnsley -
17-09-2022 16:00 Derby County Wycombe Wanderers -
17-09-2022 16:00 Exeter City Burton Albion -
17-09-2022 16:00 Fleetwood Town Charlton Athletic -
17-09-2022 16:00 Forest Green Rovers Morecambe -
17-09-2022 16:00 Oxford United Milton Keynes Dons -
17-09-2022 16:00 Port Vale Shrewsbury Town -
17-09-2022 16:00 Portsmouth Plymouth Argyle -
17-09-2022 16:00 Sheffield Wednesday Ipswich Town -
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-09-2022 13:30 Forest Green Rovers Exeter City -
24-09-2022 16:00 Barnsley Charlton Athletic -
24-09-2022 16:00 Bristol Rovers Accrington Stanley -
24-09-2022 16:00 Derby County Cheltenham Town -
24-09-2022 16:00 Lincoln City Milton Keynes Dons -
24-09-2022 16:00 Morecambe Cambridge United -
24-09-2022 16:00 Oxford United Fleetwood Town -
24-09-2022 16:00 Peterborough United Port Vale -
24-09-2022 16:00 Portsmouth Bolton Wanderers -
24-09-2022 16:00 Sheffield Wednesday Wycombe Wanderers -
24-09-2022 16:00 Shrewsbury Town Burton Albion -
25-09-2022 13:30 Plymouth Argyle Ipswich Town -
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-10-2022 16:00 Accrington Stanley Morecambe -
01-10-2022 16:00 Bolton Wanderers Lincoln City -
01-10-2022 16:00 Burton Albion Forest Green Rovers -
01-10-2022 16:00 Cambridge United Derby County -
01-10-2022 16:00 Charlton Athletic Oxford United -
01-10-2022 16:00 Cheltenham Town Shrewsbury Town -
01-10-2022 16:00 Exeter City Bristol Rovers -
01-10-2022 16:00 Fleetwood Town Barnsley -
01-10-2022 16:00 Ipswich Town Portsmouth -
01-10-2022 16:00 Milton Keynes Dons Peterborough United -
01-10-2022 16:00 Port Vale Sheffield Wednesday -
01-10-2022 16:00 Wycombe Wanderers Plymouth Argyle -
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-10-2022 20:45 Barnsley Lincoln City -
25-10-2022 20:45 Bolton Wanderers Burton Albion -
25-10-2022 20:45 Charlton Athletic Milton Keynes Dons -
25-10-2022 20:45 Cheltenham Town Morecambe -
25-10-2022 20:45 Derby County Exeter City -
25-10-2022 20:45 Fleetwood Town Forest Green Rovers -
25-10-2022 20:45 Peterborough United Accrington Stanley -
25-10-2022 20:45 Plymouth Argyle Shrewsbury Town -
25-10-2022 20:45 Port Vale Ipswich Town -
25-10-2022 20:45 Portsmouth Oxford United -
25-10-2022 20:45 Sheffield Wednesday Bristol Rovers -
25-10-2022 20:45 Wycombe Wanderers Cambridge United -
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-10-2022 16:00 Barnsley Exeter City -
08-10-2022 16:00 Bristol Rovers Cambridge United -
08-10-2022 16:00 Derby County Port Vale -
08-10-2022 16:00 Forest Green Rovers Bolton Wanderers -
08-10-2022 16:00 Lincoln City Charlton Athletic -
08-10-2022 16:00 Morecambe Ipswich Town -
08-10-2022 16:00 Oxford United Wycombe Wanderers -
08-10-2022 16:00 Peterborough United Burton Albion -
08-10-2022 16:00 Plymouth Argyle Accrington Stanley -
08-10-2022 16:00 Portsmouth Fleetwood Town -
08-10-2022 16:00 Sheffield Wednesday Cheltenham Town -
08-10-2022 16:00 Shrewsbury Town Milton Keynes Dons -
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-10-2022 16:00 Accrington Stanley Derby County -
15-10-2022 16:00 Bolton Wanderers Barnsley -
15-10-2022 16:00 Burton Albion Morecambe -
15-10-2022 16:00 Cambridge United Sheffield Wednesday -
15-10-2022 16:00 Charlton Athletic Portsmouth -
15-10-2022 16:00 Cheltenham Town Bristol Rovers -
15-10-2022 16:00 Exeter City Oxford United -
15-10-2022 16:00 Fleetwood Town Shrewsbury Town -
15-10-2022 16:00 Ipswich Town Lincoln City -
15-10-2022 16:00 Milton Keynes Dons Plymouth Argyle -
15-10-2022 16:00 Port Vale Forest Green Rovers -
15-10-2022 16:00 Wycombe Wanderers Peterborough United -
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-10-2022 14:00 Lincoln City Sheffield Wednesday -
22-10-2022 16:00 Accrington Stanley Bolton Wanderers -
22-10-2022 16:00 Bristol Rovers Plymouth Argyle -
22-10-2022 16:00 Burton Albion Cheltenham Town -
22-10-2022 16:00 Cambridge United Port Vale -
22-10-2022 16:00 Exeter City Fleetwood Town -
22-10-2022 16:00 Forest Green Rovers Portsmouth -
22-10-2022 16:00 Ipswich Town Derby County -
22-10-2022 16:00 Milton Keynes Dons Wycombe Wanderers -
22-10-2022 16:00 Morecambe Barnsley -
22-10-2022 16:00 Oxford United Peterborough United -
22-10-2022 16:00 Shrewsbury Town Charlton Athletic -
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-10-2022 13:00 Plymouth Argyle Exeter City -
29-10-2022 16:00 Barnsley Forest Green Rovers -
29-10-2022 16:00 Bolton Wanderers Oxford United -
29-10-2022 16:00 Charlton Athletic Ipswich Town -
29-10-2022 16:00 Cheltenham Town Milton Keynes Dons -
29-10-2022 16:00 Derby County Bristol Rovers -
29-10-2022 16:00 Fleetwood Town Accrington Stanley -
29-10-2022 16:00 Peterborough United Cambridge United -
29-10-2022 16:00 Port Vale Lincoln City -
29-10-2022 16:00 Portsmouth Shrewsbury Town -
29-10-2022 16:00 Sheffield Wednesday Burton Albion -
29-10-2022 16:00 Wycombe Wanderers Morecambe -
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-11-2022 16:00 Milton Keynes Dons Derby County -
12-11-2022 16:00 Morecambe Portsmouth -
12-11-2022 16:00 Oxford United Port Vale -
12-11-2022 16:00 Shrewsbury Town Barnsley -
12-11-2022 16:00 Accrington Stanley Sheffield Wednesday -
12-11-2022 16:00 Bristol Rovers Fleetwood Town -
12-11-2022 16:00 Burton Albion Charlton Athletic -
12-11-2022 16:00 Cambridge United Bolton Wanderers -
12-11-2022 16:00 Exeter City Peterborough United -
12-11-2022 16:00 Forest Green Rovers Wycombe Wanderers -
12-11-2022 16:00 Ipswich Town Cheltenham Town -
12-11-2022 16:00 Lincoln City Plymouth Argyle -
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-11-2022 16:00 Barnsley Milton Keynes Dons -
19-11-2022 16:00 Bristol Rovers Peterborough United -
19-11-2022 16:00 Burton Albion Plymouth Argyle -
19-11-2022 16:00 Cambridge United Accrington Stanley -
19-11-2022 16:00 Cheltenham Town Wycombe Wanderers -
19-11-2022 16:00 Exeter City Ipswich Town -
19-11-2022 16:00 Fleetwood Town Bolton Wanderers -
19-11-2022 16:00 Lincoln City Morecambe -
19-11-2022 16:00 Oxford United Forest Green Rovers -
19-11-2022 16:00 Port Vale Charlton Athletic -
19-11-2022 16:00 Portsmouth Derby County -
19-11-2022 16:00 Sheffield Wednesday Shrewsbury Town -
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-12-2022 20:45 Morecambe Exeter City -
02-12-2022 20:45 Plymouth Argyle Port Vale -
03-12-2022 16:00 Accrington Stanley Oxford United -
03-12-2022 16:00 Bolton Wanderers Bristol Rovers -
03-12-2022 16:00 Charlton Athletic Cheltenham Town -
03-12-2022 16:00 Derby County Sheffield Wednesday -
03-12-2022 16:00 Forest Green Rovers Cambridge United -
03-12-2022 16:00 Ipswich Town Fleetwood Town -
03-12-2022 16:00 Milton Keynes Dons Burton Albion -
03-12-2022 16:00 Peterborough United Barnsley -
03-12-2022 16:00 Shrewsbury Town Lincoln City -
03-12-2022 16:00 Wycombe Wanderers Portsmouth -
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-12-2022 16:00 Accrington Stanley Portsmouth -
10-12-2022 16:00 Bristol Rovers Port Vale -
10-12-2022 16:00 Burton Albion Derby County -
10-12-2022 16:00 Cambridge United Plymouth Argyle -
10-12-2022 16:00 Exeter City Sheffield Wednesday -
10-12-2022 16:00 Forest Green Rovers Cheltenham Town -
10-12-2022 16:00 Ipswich Town Peterborough United -
10-12-2022 16:00 Lincoln City Wycombe Wanderers -
10-12-2022 16:00 Milton Keynes Dons Fleetwood Town -
10-12-2022 16:00 Morecambe Charlton Athletic -
10-12-2022 16:00 Oxford United Barnsley -
10-12-2022 16:00 Shrewsbury Town Bolton Wanderers -
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-12-2022 16:00 Barnsley Burton Albion -
17-12-2022 16:00 Bolton Wanderers Exeter City -
17-12-2022 16:00 Charlton Athletic Bristol Rovers -
17-12-2022 16:00 Cheltenham Town Lincoln City -
17-12-2022 16:00 Derby County Forest Green Rovers -
17-12-2022 16:00 Fleetwood Town Cambridge United -
17-12-2022 16:00 Peterborough United Shrewsbury Town -
17-12-2022 16:00 Plymouth Argyle Morecambe -
17-12-2022 16:00 Port Vale Accrington Stanley -
17-12-2022 16:00 Portsmouth Milton Keynes Dons -
17-12-2022 16:00 Sheffield Wednesday Oxford United -
17-12-2022 16:00 Wycombe Wanderers Ipswich Town -
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-12-2022 16:00 Accrington Stanley Barnsley -
26-12-2022 16:00 Bolton Wanderers Derby County -
26-12-2022 16:00 Burton Albion Lincoln City -
26-12-2022 16:00 Cambridge United Shrewsbury Town -
26-12-2022 16:00 Charlton Athletic Peterborough United -
26-12-2022 16:00 Cheltenham Town Plymouth Argyle -
26-12-2022 16:00 Exeter City Portsmouth -
26-12-2022 16:00 Fleetwood Town Sheffield Wednesday -
26-12-2022 16:00 Ipswich Town Oxford United -
26-12-2022 16:00 Milton Keynes Dons Forest Green Rovers -
26-12-2022 16:00 Port Vale Morecambe -
26-12-2022 16:00 Wycombe Wanderers Bristol Rovers -
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-12-2022 20:45 Barnsley Fleetwood Town -
29-12-2022 20:45 Bristol Rovers Exeter City -
29-12-2022 20:45 Derby County Cambridge United -
29-12-2022 20:45 Forest Green Rovers Burton Albion -
29-12-2022 20:45 Lincoln City Bolton Wanderers -
29-12-2022 20:45 Morecambe Accrington Stanley -
29-12-2022 20:45 Oxford United Charlton Athletic -
29-12-2022 20:45 Peterborough United Milton Keynes Dons -
29-12-2022 20:45 Plymouth Argyle Wycombe Wanderers -
29-12-2022 20:45 Portsmouth Ipswich Town -
29-12-2022 20:45 Sheffield Wednesday Port Vale -
29-12-2022 20:45 Shrewsbury Town Cheltenham Town -
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-01-2023 16:00 Barnsley Bolton Wanderers -
01-01-2023 16:00 Bristol Rovers Cheltenham Town -
01-01-2023 16:00 Derby County Accrington Stanley -
01-01-2023 16:00 Forest Green Rovers Port Vale -
01-01-2023 16:00 Morecambe Burton Albion -
01-01-2023 16:00 Oxford United Exeter City -
01-01-2023 16:00 Peterborough United Wycombe Wanderers -
01-01-2023 16:00 Plymouth Argyle Milton Keynes Dons -
01-01-2023 16:00 Portsmouth Charlton Athletic -
01-01-2023 16:00 Shrewsbury Town Fleetwood Town -
02-01-2023 16:00 Lincoln City Ipswich Town -
02-01-2023 16:00 Sheffield Wednesday Cambridge United -
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-01-2023 16:00 Accrington Stanley Plymouth Argyle -
07-01-2023 16:00 Bolton Wanderers Forest Green Rovers -
07-01-2023 16:00 Burton Albion Peterborough United -
07-01-2023 16:00 Cambridge United Bristol Rovers -
07-01-2023 16:00 Charlton Athletic Lincoln City -
07-01-2023 16:00 Cheltenham Town Sheffield Wednesday -
07-01-2023 16:00 Exeter City Barnsley -
07-01-2023 16:00 Fleetwood Town Portsmouth -
07-01-2023 16:00 Ipswich Town Morecambe -
07-01-2023 16:00 Milton Keynes Dons Shrewsbury Town -
07-01-2023 16:00 Port Vale Derby County -
07-01-2023 16:00 Wycombe Wanderers Oxford United -
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-01-2023 16:00 Accrington Stanley Bristol Rovers -
14-01-2023 16:00 Bolton Wanderers Portsmouth -
14-01-2023 16:00 Burton Albion Shrewsbury Town -
14-01-2023 16:00 Cambridge United Morecambe -
14-01-2023 16:00 Charlton Athletic Barnsley -
14-01-2023 16:00 Cheltenham Town Derby County -
14-01-2023 16:00 Exeter City Forest Green Rovers -
14-01-2023 16:00 Fleetwood Town Oxford United -
14-01-2023 16:00 Ipswich Town Plymouth Argyle -
14-01-2023 16:00 Milton Keynes Dons Lincoln City -
14-01-2023 16:00 Port Vale Peterborough United -
14-01-2023 16:00 Wycombe Wanderers Sheffield Wednesday -
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-01-2023 16:00 Barnsley Accrington Stanley -
21-01-2023 16:00 Bristol Rovers Wycombe Wanderers -
21-01-2023 16:00 Derby County Bolton Wanderers -
21-01-2023 16:00 Forest Green Rovers Milton Keynes Dons -
21-01-2023 16:00 Lincoln City Burton Albion -
21-01-2023 16:00 Morecambe Port Vale -
21-01-2023 16:00 Oxford United Ipswich Town -
21-01-2023 16:00 Peterborough United Charlton Athletic -
21-01-2023 16:00 Plymouth Argyle Cheltenham Town -
21-01-2023 16:00 Portsmouth Exeter City -
21-01-2023 16:00 Sheffield Wednesday Fleetwood Town -
21-01-2023 16:00 Shrewsbury Town Cambridge United -
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-01-2023 16:00 Barnsley Sheffield Wednesday -
28-01-2023 16:00 Burton Albion Oxford United -
28-01-2023 16:00 Charlton Athletic Bolton Wanderers -
28-01-2023 16:00 Cheltenham Town Port Vale -
28-01-2023 16:00 Ipswich Town Accrington Stanley -
28-01-2023 16:00 Lincoln City Cambridge United -
28-01-2023 16:00 Milton Keynes Dons Exeter City -
28-01-2023 16:00 Morecambe Bristol Rovers -
28-01-2023 16:00 Peterborough United Portsmouth -
28-01-2023 16:00 Plymouth Argyle Derby County -
28-01-2023 16:00 Shrewsbury Town Forest Green Rovers -
28-01-2023 16:00 Wycombe Wanderers Fleetwood Town -
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-02-2023 16:00 Accrington Stanley Lincoln City -
04-02-2023 16:00 Bolton Wanderers Cheltenham Town -
04-02-2023 16:00 Bristol Rovers Milton Keynes Dons -
04-02-2023 16:00 Cambridge United Ipswich Town -
04-02-2023 16:00 Derby County Morecambe -
04-02-2023 16:00 Exeter City Charlton Athletic -
04-02-2023 16:00 Fleetwood Town Burton Albion -
04-02-2023 16:00 Forest Green Rovers Peterborough United -
04-02-2023 16:00 Oxford United Shrewsbury Town -
04-02-2023 16:00 Port Vale Wycombe Wanderers -
04-02-2023 16:00 Portsmouth Barnsley -
04-02-2023 16:00 Sheffield Wednesday Plymouth Argyle -
Speelronde 31
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-02-2023 16:00 Barnsley Cambridge United -
11-02-2023 16:00 Burton Albion Exeter City -
11-02-2023 16:00 Charlton Athletic Fleetwood Town -
11-02-2023 16:00 Cheltenham Town Accrington Stanley -
11-02-2023 16:00 Ipswich Town Sheffield Wednesday -
11-02-2023 16:00 Lincoln City Bristol Rovers -
11-02-2023 16:00 Milton Keynes Dons Oxford United -
11-02-2023 16:00 Morecambe Forest Green Rovers -
11-02-2023 16:00 Peterborough United Bolton Wanderers -
11-02-2023 16:00 Plymouth Argyle Portsmouth -
11-02-2023 16:00 Shrewsbury Town Port Vale -
11-02-2023 16:00 Wycombe Wanderers Derby County -
Speelronde 32
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-02-2023 20:45 Accrington Stanley Wycombe Wanderers -
14-02-2023 20:45 Bolton Wanderers Milton Keynes Dons -
14-02-2023 20:45 Bristol Rovers Ipswich Town -
14-02-2023 20:45 Cambridge United Cheltenham Town -
14-02-2023 20:45 Derby County Lincoln City -
14-02-2023 20:45 Exeter City Shrewsbury Town -
14-02-2023 20:45 Fleetwood Town Peterborough United -
14-02-2023 20:45 Forest Green Rovers Charlton Athletic -
14-02-2023 20:45 Oxford United Plymouth Argyle -
14-02-2023 20:45 Port Vale Barnsley -
14-02-2023 20:45 Portsmouth Burton Albion -
14-02-2023 20:45 Sheffield Wednesday Morecambe -
Speelronde 33
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-02-2023 16:00 Accrington Stanley Shrewsbury Town -
18-02-2023 16:00 Bristol Rovers Burton Albion -
18-02-2023 16:00 Cambridge United Oxford United -
18-02-2023 16:00 Cheltenham Town Barnsley -
18-02-2023 16:00 Derby County Charlton Athletic -
18-02-2023 16:00 Ipswich Town Forest Green Rovers -
18-02-2023 16:00 Lincoln City Portsmouth -
18-02-2023 16:00 Morecambe Peterborough United -
18-02-2023 16:00 Plymouth Argyle Fleetwood Town -
18-02-2023 16:00 Port Vale Exeter City -
18-02-2023 16:00 Sheffield Wednesday Milton Keynes Dons -
18-02-2023 16:00 Wycombe Wanderers Bolton Wanderers -
Speelronde 34
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-02-2023 16:00 Barnsley Derby County -
25-02-2023 16:00 Bolton Wanderers Port Vale -
25-02-2023 16:00 Burton Albion Accrington Stanley -
25-02-2023 16:00 Charlton Athletic Sheffield Wednesday -
25-02-2023 16:00 Exeter City Cambridge United -
25-02-2023 16:00 Fleetwood Town Morecambe -
25-02-2023 16:00 Forest Green Rovers Lincoln City -
25-02-2023 16:00 Milton Keynes Dons Ipswich Town -
25-02-2023 16:00 Oxford United Bristol Rovers -
25-02-2023 16:00 Peterborough United Plymouth Argyle -
25-02-2023 16:00 Portsmouth Cheltenham Town -
25-02-2023 16:00 Shrewsbury Town Wycombe Wanderers -
Speelronde 35
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-03-2023 13:30 Morecambe Bolton Wanderers -
04-03-2023 16:00 Accrington Stanley Forest Green Rovers -
04-03-2023 16:00 Bristol Rovers Barnsley -
04-03-2023 16:00 Cambridge United Portsmouth -
04-03-2023 16:00 Cheltenham Town Fleetwood Town -
04-03-2023 16:00 Derby County Shrewsbury Town -
04-03-2023 16:00 Ipswich Town Burton Albion -
04-03-2023 16:00 Lincoln City Oxford United -
04-03-2023 16:00 Plymouth Argyle Charlton Athletic -
04-03-2023 16:00 Port Vale Milton Keynes Dons -
04-03-2023 16:00 Sheffield Wednesday Peterborough United -
04-03-2023 16:00 Wycombe Wanderers Exeter City -
Speelronde 36
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-03-2023 16:00 Barnsley Plymouth Argyle -
11-03-2023 16:00 Bolton Wanderers Ipswich Town -
11-03-2023 16:00 Burton Albion Wycombe Wanderers -
11-03-2023 16:00 Charlton Athletic Accrington Stanley -
11-03-2023 16:00 Exeter City Lincoln City -
11-03-2023 16:00 Fleetwood Town Port Vale -
11-03-2023 16:00 Forest Green Rovers Bristol Rovers -
11-03-2023 16:00 Milton Keynes Dons Cambridge United -
11-03-2023 16:00 Oxford United Derby County -
11-03-2023 16:00 Peterborough United Cheltenham Town -
11-03-2023 16:00 Portsmouth Sheffield Wednesday -
11-03-2023 16:00 Shrewsbury Town Morecambe -
Speelronde 37
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-03-2023 20:45 Sheffield Wednesday Bolton Wanderers -
18-03-2023 16:00 Accrington Stanley Milton Keynes Dons -
18-03-2023 16:00 Bristol Rovers Portsmouth -
18-03-2023 16:00 Cambridge United Charlton Athletic -
18-03-2023 16:00 Cheltenham Town Exeter City -
18-03-2023 16:00 Derby County Fleetwood Town -
18-03-2023 16:00 Ipswich Town Shrewsbury Town -
18-03-2023 16:00 Lincoln City Peterborough United -
18-03-2023 16:00 Morecambe Oxford United -
18-03-2023 16:00 Plymouth Argyle Forest Green Rovers -
18-03-2023 16:00 Port Vale Burton Albion -
18-03-2023 16:00 Wycombe Wanderers Barnsley -
Speelronde 38
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-03-2023 16:00 Barnsley Ipswich Town -
25-03-2023 16:00 Bolton Wanderers Plymouth Argyle -
25-03-2023 16:00 Burton Albion Cambridge United -
25-03-2023 16:00 Charlton Athletic Wycombe Wanderers -
25-03-2023 16:00 Exeter City Accrington Stanley -
25-03-2023 16:00 Fleetwood Town Lincoln City -
25-03-2023 16:00 Forest Green Rovers Sheffield Wednesday -
25-03-2023 16:00 Milton Keynes Dons Morecambe -
25-03-2023 16:00 Oxford United Cheltenham Town -
25-03-2023 16:00 Peterborough United Derby County -
25-03-2023 16:00 Portsmouth Port Vale -
25-03-2023 16:00 Shrewsbury Town Bristol Rovers -
Speelronde 39
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-04-2023 16:00 Barnsley Morecambe -
01-04-2023 16:00 Bolton Wanderers Accrington Stanley -
01-04-2023 16:00 Charlton Athletic Shrewsbury Town -
01-04-2023 16:00 Cheltenham Town Burton Albion -
01-04-2023 16:00 Derby County Ipswich Town -
01-04-2023 16:00 Fleetwood Town Exeter City -
01-04-2023 16:00 Peterborough United Oxford United -
01-04-2023 16:00 Plymouth Argyle Bristol Rovers -
01-04-2023 16:00 Port Vale Cambridge United -
01-04-2023 16:00 Portsmouth Forest Green Rovers -
01-04-2023 16:00 Sheffield Wednesday Lincoln City -
01-04-2023 16:00 Wycombe Wanderers Milton Keynes Dons -
Speelronde 40
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-04-2023 16:00 Accrington Stanley Port Vale -
07-04-2023 16:00 Bristol Rovers Charlton Athletic -
07-04-2023 16:00 Burton Albion Barnsley -
07-04-2023 16:00 Cambridge United Fleetwood Town -
07-04-2023 16:00 Exeter City Bolton Wanderers -
07-04-2023 16:00 Forest Green Rovers Derby County -
07-04-2023 16:00 Ipswich Town Wycombe Wanderers -
07-04-2023 16:00 Lincoln City Cheltenham Town -
07-04-2023 16:00 Milton Keynes Dons Portsmouth -
07-04-2023 16:00 Morecambe Plymouth Argyle -
07-04-2023 16:00 Oxford United Sheffield Wednesday -
07-04-2023 16:00 Shrewsbury Town Peterborough United -
Speelronde 41
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-04-2023 16:00 Barnsley Shrewsbury Town -
10-04-2023 16:00 Bolton Wanderers Cambridge United -
10-04-2023 16:00 Charlton Athletic Burton Albion -
10-04-2023 16:00 Cheltenham Town Ipswich Town -
10-04-2023 16:00 Derby County Milton Keynes Dons -
10-04-2023 16:00 Fleetwood Town Bristol Rovers -
10-04-2023 16:00 Peterborough United Exeter City -
10-04-2023 16:00 Plymouth Argyle Lincoln City -
10-04-2023 16:00 Port Vale Oxford United -
10-04-2023 16:00 Portsmouth Morecambe -
10-04-2023 16:00 Sheffield Wednesday Accrington Stanley -
10-04-2023 16:00 Wycombe Wanderers Forest Green Rovers -
Speelronde 42
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-04-2023 13:00 Exeter City Plymouth Argyle -
15-04-2023 16:00 Accrington Stanley Fleetwood Town -
15-04-2023 16:00 Bristol Rovers Derby County -
15-04-2023 16:00 Burton Albion Sheffield Wednesday -
15-04-2023 16:00 Cambridge United Peterborough United -
15-04-2023 16:00 Forest Green Rovers Barnsley -
15-04-2023 16:00 Ipswich Town Charlton Athletic -
15-04-2023 16:00 Lincoln City Port Vale -
15-04-2023 16:00 Milton Keynes Dons Cheltenham Town -
15-04-2023 16:00 Morecambe Wycombe Wanderers -
15-04-2023 16:00 Oxford United Bolton Wanderers -
15-04-2023 16:00 Shrewsbury Town Portsmouth -
Speelronde 43
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-04-2023 20:45 Accrington Stanley Peterborough United -
18-04-2023 20:45 Bristol Rovers Sheffield Wednesday -
18-04-2023 20:45 Burton Albion Bolton Wanderers -
18-04-2023 20:45 Cambridge United Wycombe Wanderers -
18-04-2023 20:45 Exeter City Derby County -
18-04-2023 20:45 Forest Green Rovers Fleetwood Town -
18-04-2023 20:45 Ipswich Town Port Vale -
18-04-2023 20:45 Lincoln City Barnsley -
18-04-2023 20:45 Milton Keynes Dons Charlton Athletic -
18-04-2023 20:45 Morecambe Cheltenham Town -
18-04-2023 20:45 Oxford United Portsmouth -
18-04-2023 20:45 Shrewsbury Town Plymouth Argyle -
Speelronde 44
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-04-2023 16:00 Barnsley Oxford United -
22-04-2023 16:00 Bolton Wanderers Shrewsbury Town -
22-04-2023 16:00 Charlton Athletic Morecambe -
22-04-2023 16:00 Cheltenham Town Forest Green Rovers -
22-04-2023 16:00 Derby County Burton Albion -
22-04-2023 16:00 Fleetwood Town Milton Keynes Dons -
22-04-2023 16:00 Peterborough United Ipswich Town -
22-04-2023 16:00 Plymouth Argyle Cambridge United -
22-04-2023 16:00 Port Vale Bristol Rovers -
22-04-2023 16:00 Portsmouth Accrington Stanley -
22-04-2023 16:00 Sheffield Wednesday Exeter City -
22-04-2023 16:00 Wycombe Wanderers Lincoln City -
Speelronde 45
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-04-2023 16:00 Accrington Stanley Cambridge United -
29-04-2023 16:00 Bolton Wanderers Fleetwood Town -
29-04-2023 16:00 Charlton Athletic Port Vale -
29-04-2023 16:00 Derby County Portsmouth -
29-04-2023 16:00 Forest Green Rovers Oxford United -
29-04-2023 16:00 Ipswich Town Exeter City -
29-04-2023 16:00 Milton Keynes Dons Barnsley -
29-04-2023 16:00 Morecambe Lincoln City -
29-04-2023 16:00 Peterborough United Bristol Rovers -
29-04-2023 16:00 Plymouth Argyle Burton Albion -
29-04-2023 16:00 Shrewsbury Town Sheffield Wednesday -
29-04-2023 16:00 Wycombe Wanderers Cheltenham Town -
Speelronde 46
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-05-2023 16:00 Barnsley Peterborough United -
06-05-2023 16:00 Bristol Rovers Bolton Wanderers -
06-05-2023 16:00 Burton Albion Milton Keynes Dons -
06-05-2023 16:00 Cambridge United Forest Green Rovers -
06-05-2023 16:00 Cheltenham Town Charlton Athletic -
06-05-2023 16:00 Exeter City Morecambe -
06-05-2023 16:00 Fleetwood Town Ipswich Town -
06-05-2023 16:00 Lincoln City Shrewsbury Town -
06-05-2023 16:00 Oxford United Accrington Stanley -
06-05-2023 16:00 Port Vale Plymouth Argyle -
06-05-2023 16:00 Portsmouth Wycombe Wanderers -
06-05-2023 16:00 Sheffield Wednesday Derby County -