Speelschema Primera División 2018/2019

Speelschema Primera División 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Primera División speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle Primera División wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-08-2018 20:15 Girona Real Valladolid 0 - 0
17-08-2018 22:15 Real Betis Levante -
17-08-2018 22:15 Real Betis Levante 0 - 3
18-08-2018 18:15 Celta de Vigo Espanyol 1 - 1
18-08-2018 20:15 Villarreal Real Sociedad 1 - 2
18-08-2018 22:15 Barcelona Deportivo Alavés 3 - 0
19-08-2018 18:15 Eibar Huesca 1 - 2
19-08-2018 20:15 Rayo Vallecano Sevilla 1 - 4
19-08-2018 22:15 Real Madrid Getafe 2 - 0
20-08-2018 20:00 Valencia Atlético Madrid 1 - 1
20-08-2018 22:00 Athletic Club Leganés 2 - 1
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2018 20:15 Getafe Eibar 2 - 0
24-08-2018 22:15 Leganés Real Sociedad 2 - 2
25-08-2018 18:15 Deportivo Alavés Real Betis 0 - 0
25-08-2018 20:15 Atlético Madrid Rayo Vallecano 1 - 0
25-08-2018 22:15 Real Valladolid Barcelona 0 - 1
26-08-2018 18:15 Espanyol Valencia 2 - 0
26-08-2018 22:15 Girona Real Madrid 1 - 4
26-08-2018 22:15 Sevilla Villarreal 0 - 0
27-08-2018 20:15 Levante Celta de Vigo 1 - 2
27-08-2018 22:00 Athletic Club Huesca 2 - 2
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-08-2018 20:00 Getafe Real Valladolid 0 - 0
31-08-2018 22:00 Eibar Real Sociedad 2 - 1
31-08-2018 22:00 Villarreal Girona 0 - 1
01-09-2018 18:30 Celta de Vigo Atlético Madrid 2 - 0
01-09-2018 20:45 Real Madrid Leganés 4 - 1
02-09-2018 12:00 Levante Valencia 2 - 2
02-09-2018 16:15 Deportivo Alavés Espanyol 2 - 1
02-09-2018 18:30 Barcelona Huesca 8 - 2
02-09-2018 20:45 Real Betis Sevilla 1 - 0
24-10-2018 19:00 Rayo Vallecano Athletic Club 1 - 1
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-09-2018 21:00 Huesca Rayo Vallecano 0 - 1
15-09-2018 13:00 Atlético Madrid Eibar 1 - 1
15-09-2018 16:15 Real Sociedad Barcelona 1 - 2
15-09-2018 18:30 Valencia Real Betis 0 - 0
15-09-2018 20:45 Athletic Club Real Madrid 1 - 1
16-09-2018 12:00 Leganés Villarreal 0 - 1
16-09-2018 16:15 Espanyol Levante 1 - 0
16-09-2018 18:30 Real Valladolid Deportivo Alavés 0 - 1
16-09-2018 20:45 Sevilla Getafe 0 - 2
17-09-2018 21:00 Girona Celta de Vigo 3 - 2
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-09-2018 21:00 Huesca Real Sociedad 0 - 1
22-09-2018 13:00 Rayo Vallecano Deportivo Alavés 1 - 5
22-09-2018 16:15 Celta de Vigo Real Valladolid 3 - 3
22-09-2018 16:15 Eibar Leganés 1 - 0
22-09-2018 18:30 Getafe Atlético Madrid 0 - 2
22-09-2018 20:45 Real Madrid Espanyol 1 - 0
23-09-2018 12:00 Levante Sevilla 2 - 6
23-09-2018 16:15 Villarreal Valencia 0 - 0
23-09-2018 20:00 Real Betis Athletic Club 2 - 2
23-09-2018 20:45 Barcelona Girona 2 - 2
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-09-2018 20:00 Espanyol Eibar 1 - 0
25-09-2018 21:00 Real Sociedad Rayo Vallecano 2 - 2
25-09-2018 22:00 Atlético Madrid Huesca 3 - 0
26-09-2018 20:00 Athletic Club Villarreal 0 - 3
26-09-2018 20:00 Leganés Barcelona 2 - 1
26-09-2018 22:00 Valencia Celta de Vigo 1 - 1
26-09-2018 22:00 Sevilla Real Madrid 3 - 0
27-09-2018 20:00 Deportivo Alavés Getafe 1 - 1
27-09-2018 20:00 Real Valladolid Levante 2 - 1
27-09-2018 22:00 Girona Real Betis 0 - 1
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-09-2018 21:00 Rayo Vallecano Espanyol 2 - 2
29-09-2018 13:00 Real Sociedad Valencia 0 - 1
29-09-2018 16:15 Barcelona Athletic Club 1 - 1
29-09-2018 18:30 Eibar Sevilla 1 - 3
29-09-2018 20:45 Real Madrid Atlético Madrid 0 - 0
30-09-2018 12:00 Huesca Girona 1 - 1
30-09-2018 16:15 Villarreal Real Valladolid 0 - 1
30-09-2018 18:30 Levante Deportivo Alavés 2 - 1
30-09-2018 20:45 Real Betis Leganés 1 - 0
01-10-2018 21:00 Celta de Vigo Getafe 1 - 1
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-10-2018 21:00 Athletic Club Real Sociedad 1 - 3
06-10-2018 13:00 Girona Eibar 2 - 3
06-10-2018 16:15 Getafe Levante 0 - 1
06-10-2018 18:30 Deportivo Alavés Real Madrid 1 - 0
06-10-2018 20:45 Leganés Rayo Vallecano 1 - 0
07-10-2018 12:00 Real Valladolid Huesca 1 - 0
07-10-2018 16:15 Atlético Madrid Real Betis 1 - 0
07-10-2018 18:30 Sevilla Celta de Vigo 2 - 1
07-10-2018 18:30 Espanyol Villarreal 3 - 1
07-10-2018 20:45 Valencia Barcelona 1 - 1
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-10-2018 21:00 Celta de Vigo Deportivo Alavés 0 - 1
20-10-2018 13:00 Real Madrid Levante 1 - 2
20-10-2018 16:15 Valencia Leganés 1 - 1
20-10-2018 18:30 Villarreal Atlético Madrid 1 - 1
20-10-2018 20:45 Barcelona Sevilla 4 - 2
21-10-2018 12:00 Rayo Vallecano Getafe 1 - 2
21-10-2018 16:15 Eibar Athletic Club 1 - 1
21-10-2018 18:30 Huesca Espanyol 0 - 2
21-10-2018 20:45 Real Betis Real Valladolid 0 - 1
22-10-2018 21:00 Real Sociedad Girona 0 - 0
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-10-2018 21:00 Real Valladolid Espanyol 1 - 1
27-10-2018 13:00 Girona Rayo Vallecano 2 - 1
27-10-2018 16:15 Athletic Club Valencia 0 - 0
27-10-2018 18:30 Celta de Vigo Eibar 4 - 0
27-10-2018 18:30 Levante Leganés 2 - 0
27-10-2018 20:45 Atlético Madrid Real Sociedad 2 - 0
28-10-2018 12:00 Getafe Real Betis 2 - 0
28-10-2018 16:15 Barcelona Real Madrid 5 - 1
28-10-2018 18:30 Deportivo Alavés Villarreal 2 - 1
28-10-2018 20:45 Sevilla Huesca 2 - 1
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-11-2018 13:00 Leganés Atlético Madrid 1 - 1
03-11-2018 16:15 Real Madrid Real Valladolid 2 - 0
03-11-2018 18:30 Valencia Girona 0 - 1
03-11-2018 20:45 Rayo Vallecano Barcelona 2 - 3
04-11-2018 12:00 Eibar Deportivo Alavés 2 - 1
04-11-2018 16:15 Villarreal Levante 1 - 1
04-11-2018 18:30 Real Sociedad Sevilla 0 - 0
04-11-2018 18:30 Huesca Getafe 1 - 1
04-11-2018 20:45 Real Betis Celta de Vigo 3 - 3
05-11-2018 21:00 Espanyol Athletic Club 1 - 0
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-11-2018 21:00 Levante Real Sociedad 1 - 3
10-11-2018 13:00 Real Valladolid Eibar 0 - 0
10-11-2018 16:15 Getafe Valencia 0 - 1
10-11-2018 18:30 Atlético Madrid Athletic Club 3 - 2
10-11-2018 20:45 Girona Leganés 0 - 0
11-11-2018 12:00 Deportivo Alavés Huesca 2 - 1
11-11-2018 16:15 Barcelona Real Betis 3 - 4
11-11-2018 18:30 Rayo Vallecano Villarreal 2 - 2
11-11-2018 18:30 Sevilla Espanyol 2 - 1
11-11-2018 20:45 Celta de Vigo Real Madrid 2 - 4
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-11-2018 21:00 Leganés Deportivo Alavés 1 - 0
24-11-2018 13:00 Eibar Real Madrid 3 - 0
24-11-2018 16:15 Valencia Rayo Vallecano 3 - 0
24-11-2018 18:30 Huesca Levante 2 - 2
24-11-2018 20:45 Atlético Madrid Barcelona 1 - 1
25-11-2018 12:00 Athletic Club Getafe 1 - 1
25-11-2018 16:15 Sevilla Real Valladolid 1 - 0
25-11-2018 18:30 Espanyol Girona 1 - 3
25-11-2018 20:45 Villarreal Real Betis 2 - 1
26-11-2018 21:00 Real Sociedad Celta de Vigo 2 - 1
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-11-2018 21:00 Rayo Vallecano Eibar 1 - 0
01-12-2018 13:00 Celta de Vigo Huesca 2 - 0
01-12-2018 16:15 Real Valladolid Leganés 2 - 4
01-12-2018 18:30 Getafe Espanyol 3 - 0
01-12-2018 20:45 Real Madrid Valencia 2 - 0
02-12-2018 12:00 Real Betis Real Sociedad 1 - 0
02-12-2018 16:15 Girona Atlético Madrid 1 - 1
02-12-2018 18:30 Barcelona Villarreal 2 - 0
02-12-2018 20:45 Deportivo Alavés Sevilla 1 - 1
03-12-2018 21:00 Levante Athletic Club 3 - 0
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-12-2018 21:00 Leganés Getafe 1 - 1
08-12-2018 13:00 Atlético Madrid Deportivo Alavés 3 - 0
08-12-2018 16:15 Valencia Sevilla 1 - 1
08-12-2018 18:30 Villarreal Celta de Vigo 2 - 3
08-12-2018 20:45 Espanyol Barcelona 0 - 4
09-12-2018 12:00 Eibar Levante 4 - 4
09-12-2018 16:15 Huesca Real Madrid 0 - 1
09-12-2018 18:30 Real Sociedad Real Valladolid 1 - 2
09-12-2018 20:45 Real Betis Rayo Vallecano 2 - 0
10-12-2018 21:00 Athletic Club Girona 1 - 0
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-12-2018 21:00 Celta de Vigo Leganés 0 - 0
15-12-2018 13:00 Getafe Real Sociedad 1 - 0
15-12-2018 16:15 Real Valladolid Atlético Madrid 2 - 3
15-12-2018 18:30 Real Madrid Rayo Vallecano 1 - 0
15-12-2018 20:45 Eibar Valencia 1 - 1
16-12-2018 12:00 Sevilla Girona 2 - 0
16-12-2018 16:15 Espanyol Real Betis 1 - 3
16-12-2018 18:30 Huesca Villarreal 2 - 2
16-12-2018 20:45 Levante Barcelona 0 - 5
17-12-2018 21:00 Deportivo Alavés Athletic Club 0 - 0
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-12-2018 19:30 Girona Getafe 1 - 1
21-12-2018 21:00 Real Sociedad Deportivo Alavés 0 - 1
22-12-2018 13:00 Real Betis Eibar 1 - 1
22-12-2018 16:15 Atlético Madrid Espanyol 1 - 0
22-12-2018 18:30 Barcelona Celta de Vigo 2 - 0
22-12-2018 20:45 Athletic Club Real Valladolid 1 - 1
23-12-2018 12:00 Valencia Huesca 2 - 1
23-12-2018 16:15 Leganés Sevilla 1 - 1
23-12-2018 18:30 Rayo Vallecano Levante 2 - 1
03-01-2019 21:30 Villarreal Real Madrid 2 - 2
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-01-2019 19:00 Levante Girona 2 - 2
04-01-2019 21:00 Espanyol Leganés 1 - 0
05-01-2019 13:00 Real Valladolid Rayo Vallecano 0 - 1
05-01-2019 16:15 Deportivo Alavés Valencia 2 - 1
05-01-2019 20:45 Huesca Real Betis 2 - 1
06-01-2019 12:00 Eibar Villarreal 0 - 0
06-01-2019 16:15 Sevilla Atlético Madrid 1 - 1
06-01-2019 18:30 Real Madrid Real Sociedad 0 - 2
06-01-2019 20:45 Getafe Barcelona 1 - 2
07-01-2019 21:00 Celta de Vigo Athletic Club 1 - 2
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-01-2019 21:00 Rayo Vallecano Celta de Vigo 4 - 2
12-01-2019 13:00 Leganés Huesca 1 - 0
12-01-2019 16:15 Valencia Real Valladolid 1 - 1
12-01-2019 18:30 Girona Deportivo Alavés 1 - 1
12-01-2019 20:45 Villarreal Getafe 1 - 2
13-01-2019 12:00 Atlético Madrid Levante 1 - 0
13-01-2019 16:15 Athletic Club Sevilla 2 - 0
13-01-2019 18:30 Barcelona Eibar 3 - 0
13-01-2019 20:45 Real Betis Real Madrid 1 - 2
14-01-2019 21:00 Real Sociedad Espanyol 3 - 2
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-01-2019 21:00 Getafe Deportivo Alavés 4 - 0
19-01-2019 16:15 Real Madrid Sevilla 2 - 0
19-01-2019 18:30 Huesca Atlético Madrid 0 - 3
19-01-2019 20:45 Celta de Vigo Valencia 1 - 2
20-01-2019 12:00 Real Betis Girona 3 - 2
20-01-2019 16:15 Villarreal Athletic Club 1 - 1
20-01-2019 18:30 Levante Real Valladolid 2 - 0
20-01-2019 18:30 Rayo Vallecano Real Sociedad 2 - 2
20-01-2019 20:45 Barcelona Leganés 3 - 1
21-01-2019 21:00 Eibar Espanyol 3 - 0
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-01-2019 13:00 Sevilla Levante 5 - 0
26-01-2019 16:15 Atlético Madrid Getafe 2 - 0
26-01-2019 18:30 Leganés Eibar 2 - 2
26-01-2019 20:45 Valencia Villarreal 3 - 0
27-01-2019 12:00 Real Valladolid Celta de Vigo 2 - 1
27-01-2019 16:15 Girona Barcelona 0 - 2
27-01-2019 18:30 Athletic Club Real Betis 1 - 0
27-01-2019 18:30 Real Sociedad Huesca 0 - 0
27-01-2019 20:45 Espanyol Real Madrid 2 - 4
28-01-2019 21:00 Deportivo Alavés Rayo Vallecano 0 - 1
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-02-2019 21:00 Huesca Real Valladolid 4 - 0
02-02-2019 13:00 Levante Getafe 0 - 0
02-02-2019 16:15 Real Sociedad Athletic Club 2 - 1
02-02-2019 18:30 Barcelona Valencia 2 - 2
02-02-2019 20:45 Celta de Vigo Sevilla 1 - 0
03-02-2019 12:00 Villarreal Espanyol 2 - 2
03-02-2019 16:15 Real Betis Atlético Madrid 1 - 0
03-02-2019 18:30 Eibar Girona 3 - 0
03-02-2019 20:45 Real Madrid Deportivo Alavés 3 - 0
04-02-2019 21:00 Rayo Vallecano Leganés 1 - 2
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-02-2019 21:00 Real Valladolid Villarreal 0 - 0
09-02-2019 13:00 Getafe Celta de Vigo 3 - 1
09-02-2019 16:15 Atlético Madrid Real Madrid 1 - 3
09-02-2019 18:30 Espanyol Rayo Vallecano 2 - 1
09-02-2019 20:45 Girona Huesca 0 - 2
10-02-2019 12:00 Leganés Real Betis 3 - 0
10-02-2019 16:15 Valencia Real Sociedad 0 - 0
10-02-2019 18:30 Sevilla Eibar 2 - 2
10-02-2019 20:45 Athletic Club Barcelona 0 - 0
11-02-2019 21:00 Deportivo Alavés Levante 2 - 0
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-02-2019 21:00 Eibar Getafe 2 - 2
16-02-2019 13:00 Celta de Vigo Levante 1 - 4
16-02-2019 16:15 Rayo Vallecano Atlético Madrid 0 - 1
16-02-2019 18:30 Real Sociedad Leganés 3 - 0
16-02-2019 20:45 Barcelona Real Valladolid 1 - 0
17-02-2019 12:00 Real Madrid Girona 1 - 2
17-02-2019 16:15 Valencia Espanyol 0 - 0
17-02-2019 18:30 Villarreal Sevilla 3 - 0
17-02-2019 20:45 Real Betis Deportivo Alavés 1 - 1
18-02-2019 21:00 Huesca Athletic Club 0 - 1
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-02-2019 21:00 Espanyol Huesca 1 - 1
23-02-2019 13:00 Getafe Rayo Vallecano 2 - 1
23-02-2019 16:15 Sevilla Barcelona 2 - 4
23-02-2019 18:30 Deportivo Alavés Celta de Vigo 0 - 0
23-02-2019 20:45 Athletic Club Eibar 1 - 0
24-02-2019 12:00 Leganés Valencia 1 - 1
24-02-2019 16:15 Atlético Madrid Villarreal 2 - 0
24-02-2019 18:30 Real Valladolid Real Betis 0 - 2
24-02-2019 20:45 Levante Real Madrid 1 - 2
25-02-2019 21:00 Girona Real Sociedad 0 - 0
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-03-2019 21:00 Rayo Vallecano Girona 0 - 2
02-03-2019 13:00 Espanyol Real Valladolid 3 - 1
02-03-2019 16:15 Villarreal Deportivo Alavés 1 - 2
02-03-2019 18:30 Huesca Sevilla 2 - 1
02-03-2019 20:45 Real Madrid Barcelona 0 - 1
03-03-2019 12:00 Eibar Celta de Vigo 1 - 0
03-03-2019 16:15 Real Betis Getafe 1 - 2
03-03-2019 18:30 Real Sociedad Atlético Madrid 0 - 2
03-03-2019 20:45 Valencia Athletic Club 2 - 0
04-03-2019 21:00 Leganés Levante 1 - 0
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-03-2019 21:00 Athletic Club Espanyol 1 - 1
09-03-2019 13:00 Deportivo Alavés Eibar 1 - 1
09-03-2019 16:15 Atlético Madrid Leganés 1 - 0
09-03-2019 18:30 Barcelona Rayo Vallecano 3 - 1
09-03-2019 20:45 Getafe Huesca 2 - 1
10-03-2019 12:00 Celta de Vigo Real Betis 0 - 1
10-03-2019 16:15 Girona Valencia 2 - 3
10-03-2019 18:30 Levante Villarreal 0 - 2
10-03-2019 18:30 Sevilla Real Sociedad 5 - 2
10-03-2019 20:45 Real Valladolid Real Madrid 1 - 4
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-03-2019 21:00 Real Sociedad Levante 1 - 1
16-03-2019 13:00 Huesca Deportivo Alavés 1 - 3
16-03-2019 16:15 Real Madrid Celta de Vigo 2 - 0
16-03-2019 18:30 Athletic Club Atlético Madrid 2 - 0
16-03-2019 20:45 Leganés Girona 0 - 2
17-03-2019 12:00 Eibar Real Valladolid 1 - 2
17-03-2019 16:15 Espanyol Sevilla 0 - 1
17-03-2019 18:30 Valencia Getafe 0 - 0
17-03-2019 18:30 Villarreal Rayo Vallecano 3 - 1
17-03-2019 20:45 Real Betis Barcelona 1 - 4
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-03-2019 21:00 Girona Athletic Club 1 - 2
30-03-2019 13:00 Getafe Leganés 0 - 2
30-03-2019 16:15 Barcelona Espanyol 2 - 0
30-03-2019 18:30 Celta de Vigo Villarreal 3 - 2
30-03-2019 20:45 Deportivo Alavés Atlético Madrid 0 - 4
31-03-2019 12:00 Levante Eibar 2 - 2
31-03-2019 14:00 Rayo Vallecano Real Betis 1 - 1
31-03-2019 16:15 Sevilla Valencia 0 - 1
31-03-2019 18:30 Real Valladolid Real Sociedad 1 - 1
31-03-2019 20:45 Real Madrid Huesca 3 - 2
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-04-2019 19:30 Atlético Madrid Girona 2 - 0
02-04-2019 20:30 Espanyol Getafe 1 - 1
02-04-2019 21:30 Villarreal Barcelona 4 - 4
03-04-2019 19:30 Athletic Club Levante 3 - 2
03-04-2019 20:30 Eibar Rayo Vallecano 2 - 1
03-04-2019 20:30 Huesca Celta de Vigo 3 - 3
03-04-2019 21:30 Valencia Real Madrid 2 - 1
04-04-2019 19:30 Sevilla Deportivo Alavés 2 - 0
04-04-2019 20:30 Leganés Real Valladolid 1 - 0
04-04-2019 21:30 Real Sociedad Real Betis 2 - 1
Speelronde 31
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-04-2019 13:00 Girona Espanyol 1 - 2
06-04-2019 16:15 Real Madrid Eibar 2 - 1
06-04-2019 18:30 Rayo Vallecano Valencia 2 - 0
06-04-2019 20:45 Barcelona Atlético Madrid 2 - 0
07-04-2019 12:00 Deportivo Alavés Leganés 1 - 1
07-04-2019 14:00 Getafe Athletic Club 1 - 0
07-04-2019 16:15 Real Valladolid Sevilla 0 - 2
07-04-2019 18:30 Celta de Vigo Real Sociedad 3 - 1
07-04-2019 18:30 Levante Huesca 2 - 2
07-04-2019 20:45 Real Betis Villarreal 2 - 1
Speelronde 32
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-04-2019 13:00 Espanyol Deportivo Alavés 2 - 1
13-04-2019 16:15 Huesca Barcelona 0 - 0
13-04-2019 18:30 Atlético Madrid Celta de Vigo 2 - 0
13-04-2019 20:45 Sevilla Real Betis 3 - 2
14-04-2019 12:00 Real Valladolid Getafe 2 - 2
14-04-2019 14:00 Athletic Club Rayo Vallecano 3 - 2
14-04-2019 16:15 Real Sociedad Eibar 1 - 1
14-04-2019 18:30 Girona Villarreal 0 - 1
14-04-2019 20:45 Valencia Levante 3 - 1
15-04-2019 21:00 Leganés Real Madrid 1 - 1
Speelronde 33
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-04-2019 21:00 Deportivo Alavés Real Valladolid 2 - 2
20-04-2019 13:00 Celta de Vigo Girona 2 - 1
20-04-2019 16:15 Eibar Atlético Madrid 0 - 1
20-04-2019 18:30 Rayo Vallecano Huesca 0 - 0
20-04-2019 20:45 Barcelona Real Sociedad 2 - 1
21-04-2019 12:00 Levante Espanyol 2 - 2
21-04-2019 14:00 Getafe Sevilla 3 - 0
21-04-2019 16:15 Real Madrid Athletic Club 3 - 0
21-04-2019 18:30 Villarreal Leganés 2 - 1
21-04-2019 20:45 Real Betis Valencia 1 - 2
Speelronde 34
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-04-2019 19:30 Huesca Eibar 2 - 0
23-04-2019 20:30 Real Valladolid Girona 1 - 0
23-04-2019 21:30 Deportivo Alavés Barcelona 0 - 2
24-04-2019 19:30 Atlético Madrid Valencia 3 - 2
24-04-2019 20:30 Leganés Athletic Club 0 - 1
24-04-2019 20:30 Espanyol Celta de Vigo 1 - 1
24-04-2019 21:30 Levante Real Betis 4 - 0
25-04-2019 19:30 Sevilla Rayo Vallecano 5 - 0
25-04-2019 20:30 Real Sociedad Villarreal 0 - 1
25-04-2019 21:30 Getafe Real Madrid 0 - 0
Speelronde 35
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-04-2019 13:00 Athletic Club Deportivo Alavés 1 - 1
27-04-2019 16:15 Atlético Madrid Real Valladolid 1 - 0
27-04-2019 18:30 Leganés Celta de Vigo 0 - 0
27-04-2019 20:45 Barcelona Levante 1 - 0
28-04-2019 12:00 Valencia Eibar 0 - 1
28-04-2019 14:00 Girona Sevilla 1 - 0
28-04-2019 16:15 Real Sociedad Getafe 2 - 1
28-04-2019 18:30 Villarreal Huesca 1 - 1
28-04-2019 20:45 Rayo Vallecano Real Madrid 1 - 0
29-04-2019 21:00 Real Betis Espanyol 1 - 1
Speelronde 36
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-05-2019 21:00 Sevilla Leganés 0 - 3
04-05-2019 13:00 Levante Rayo Vallecano 4 - 1
04-05-2019 16:15 Espanyol Atlético Madrid 3 - 0
04-05-2019 18:30 Deportivo Alavés Real Sociedad 0 - 1
04-05-2019 20:45 Celta de Vigo Barcelona 2 - 0
05-05-2019 12:00 Getafe Girona 2 - 0
05-05-2019 14:00 Eibar Real Betis 1 - 0
05-05-2019 16:15 Real Madrid Villarreal 3 - 2
05-05-2019 18:30 Real Valladolid Athletic Club 1 - 0
05-05-2019 20:45 Huesca Valencia 2 - 6
Speelronde 37
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-05-2019 18:30 Athletic Club Celta de Vigo 3 - 1
12-05-2019 18:30 Atlético Madrid Sevilla 1 - 1
12-05-2019 18:30 Barcelona Getafe 2 - 0
12-05-2019 18:30 Real Betis Huesca 2 - 1
12-05-2019 18:30 Girona Levante 1 - 2
12-05-2019 18:30 Rayo Vallecano Real Valladolid 1 - 2
12-05-2019 18:30 Valencia Deportivo Alavés 3 - 1
12-05-2019 18:30 Villarreal Eibar 1 - 0
12-05-2019 18:30 Leganés Espanyol 0 - 2
12-05-2019 18:30 Real Sociedad Real Madrid 3 - 1
Speelronde 38
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-05-2019 13:00 Levante Atlético Madrid 2 - 2
18-05-2019 16:15 Espanyol Real Sociedad 2 - 0
18-05-2019 16:15 Getafe Villarreal 2 - 2
18-05-2019 16:15 Sevilla Athletic Club 2 - 0
18-05-2019 16:15 Real Valladolid Valencia 0 - 2
18-05-2019 20:45 Deportivo Alavés Girona 2 - 1
18-05-2019 20:45 Celta de Vigo Rayo Vallecano 2 - 2
18-05-2019 20:45 Huesca Leganés 2 - 1
19-05-2019 12:00 Real Madrid Real Betis 0 - 2
19-05-2019 16:15 Eibar Barcelona 2 - 2