Speelschema Russische Premier League 2018/2019

Speelschema Russische Premier League 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Russische Premier League speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle Russische Premier League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-07-2018 15:30 Ural Anzhi 0 - 1
28-07-2018 18:00 Spartak Moskva Orenburg 1 - 0
28-07-2018 20:30 Rostov Akhmat Grozny 1 - 0
29-07-2018 13:00 Yenisey Zenit 0 - 2
29-07-2018 15:30 Arsenal Tula Dinamo Moskva 0 - 0
29-07-2018 18:00 Rubin Kazan' Krasnodar 2 - 1
30-07-2018 17:00 Ufa Lokomotiv Moskou 0 - 0
31-07-2018 18:00 Krylya Sovetov CSKA Moskva 0 - 0
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-08-2018 18:30 Dinamo Moskva Rubin Kazan' 1 - 1
04-08-2018 13:00 Ural Krasnodar 1 - 2
04-08-2018 15:30 Zenit Arsenal Tula 1 - 0
04-08-2018 18:00 Lokomotiv Moskou Spartak Moskva 0 - 0
05-08-2018 15:30 Krylya Sovetov Orenburg 0 - 3
05-08-2018 18:00 CSKA Moskva Rostov 0 - 1
05-08-2018 20:30 Akhmat Grozny Yenisey 1 - 0
06-08-2018 16:30 Ufa Anzhi 3 - 0
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-08-2018 16:30 Ural Dinamo Moskva 1 - 1
11-08-2018 15:30 Yenisey CSKA Moskva 1 - 1
11-08-2018 18:00 Spartak Moskva Anzhi 1 - 0
11-08-2018 20:30 Rostov Krylya Sovetov 0 - 1
12-08-2018 13:00 Orenburg Lokomotiv Moskou 1 - 0
12-08-2018 15:30 Arsenal Tula Akhmat Grozny 3 - 1
13-08-2018 16:30 Ufa Krasnodar 0 - 1
13-08-2018 19:00 Rubin Kazan' Zenit 0 - 1
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-08-2018 18:30 Anzhi Orenburg 1 - 3
18-08-2018 15:30 CSKA Moskva Arsenal Tula 3 - 0
18-08-2018 18:00 Krasnodar Spartak Moskva 0 - 1
18-08-2018 20:30 Akhmat Grozny Rubin Kazan' 1 - 1
19-08-2018 15:30 Krylya Sovetov Lokomotiv Moskou 0 - 1
19-08-2018 18:00 Zenit Ural 4 - 1
19-08-2018 20:30 Rostov Yenisey 4 - 0
20-08-2018 18:30 Dinamo Moskva Ufa 3 - 0
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2018 18:30 Arsenal Tula Rostov 0 - 1
25-08-2018 13:00 Ural Akhmat Grozny 2 - 1
25-08-2018 15:30 Rubin Kazan' CSKA Moskva 1 - 1
25-08-2018 18:00 Spartak Moskva Dinamo Moskva 2 - 1
26-08-2018 13:00 Orenburg Krasnodar 1 - 1
26-08-2018 15:30 Ufa Zenit 0 - 2
26-08-2018 18:00 Lokomotiv Moskou Anzhi 2 - 1
27-08-2018 16:30 Yenisey Krylya Sovetov 1 - 0
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
31-08-2018 18:30 Rostov Rubin Kazan' 1 - 1
01-09-2018 13:00 Krylya Sovetov Anzhi 1 - 0
01-09-2018 15:30 CSKA Moskva Ural 4 - 0
01-09-2018 18:00 Krasnodar Lokomotiv Moskou 2 - 1
02-09-2018 13:00 Yenisey Arsenal Tula 0 - 0
02-09-2018 15:30 Dinamo Moskva Orenburg 2 - 0
02-09-2018 18:00 Zenit Spartak Moskva 0 - 0
02-09-2018 20:30 Akhmat Grozny Ufa 2 - 1
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-09-2018 18:30 Lokomotiv Moskou Dinamo Moskva 1 - 1
15-09-2018 13:00 Rubin Kazan' Yenisey 1 - 0
15-09-2018 15:30 Ufa CSKA Moskva 0 - 3
15-09-2018 18:00 Arsenal Tula Krylya Sovetov 4 - 0
16-09-2018 13:00 Orenburg Zenit 1 - 2
16-09-2018 15:30 Anzhi Krasnodar 0 - 4
16-09-2018 18:00 Spartak Moskva Akhmat Grozny 1 - 2
17-09-2018 16:30 Ural Rostov 1 - 1
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-09-2018 10:30 Yenisey Ural 1 - 2
22-09-2018 13:00 Dinamo Moskva Anzhi 0 - 1
22-09-2018 15:30 Arsenal Tula Rubin Kazan' 2 - 2
22-09-2018 18:00 Rostov Ufa 0 - 0
22-09-2018 18:00 Akhmat Grozny Orenburg 1 - 1
23-09-2018 15:30 Zenit Lokomotiv Moskou 5 - 3
23-09-2018 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva 1 - 1
24-09-2018 17:30 Krylya Sovetov Krasnodar 0 - 3
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
28-09-2018 16:30 Orenburg CSKA Moskva 0 - 1
29-09-2018 10:30 Ural Arsenal Tula 2 - 1
29-09-2018 15:30 Ufa Yenisey 2 - 1
29-09-2018 18:00 Lokomotiv Moskou Akhmat Grozny 2 - 0
30-09-2018 13:00 Anzhi Zenit 2 - 1
30-09-2018 15:30 Krasnodar Dinamo Moskva 3 - 0
30-09-2018 18:00 Spartak Moskva Rostov 0 - 1
01-10-2018 18:30 Rubin Kazan' Krylya Sovetov 2 - 1
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-10-2018 18:30 Arsenal Tula Ufa 1 - 1
06-10-2018 13:00 Krylya Sovetov Dinamo Moskva 1 - 0
06-10-2018 15:30 Rostov Orenburg 0 - 1
06-10-2018 18:00 Rubin Kazan' Ural 1 - 0
07-10-2018 10:30 Yenisey Spartak Moskva 2 - 3
07-10-2018 13:00 Akhmat Grozny Anzhi 0 - 0
07-10-2018 15:30 Zenit Krasnodar 2 - 1
07-10-2018 18:00 CSKA Moskva Lokomotiv Moskou 0 - 1
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-10-2018 17:00 Anzhi CSKA Moskva 0 - 2
19-10-2018 19:30 Lokomotiv Moskou Rostov 2 - 1
20-10-2018 10:30 Orenburg Yenisey 0 - 0
20-10-2018 13:00 Ural Krylya Sovetov 1 - 1
20-10-2018 15:30 Ufa Rubin Kazan' 0 - 0
21-10-2018 13:00 Dinamo Moskva Zenit 1 - 0
21-10-2018 15:30 Spartak Moskva Arsenal Tula 2 - 3
21-10-2018 18:00 Krasnodar Akhmat Grozny 0 - 1
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-10-2018 13:00 Ural Ufa 1 - 1
27-10-2018 15:30 Arsenal Tula Orenburg 2 - 2
27-10-2018 18:00 Rostov Anzhi 1 - 0
28-10-2018 12:00 Yenisey Lokomotiv Moskou 0 - 3
28-10-2018 14:30 Akhmat Grozny Dinamo Moskva 0 - 0
28-10-2018 17:00 CSKA Moskva Krasnodar 1 - 2
29-10-2018 16:00 Krylya Sovetov Zenit 0 - 1
29-10-2018 18:30 Rubin Kazan' Spartak Moskva 1 - 1
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-11-2018 12:00 Lokomotiv Moskou Arsenal Tula 3 - 1
03-11-2018 14:30 Dinamo Moskva CSKA Moskva 0 - 0
04-11-2018 12:00 Zenit Akhmat Grozny 1 - 0
04-11-2018 14:30 Krasnodar Rostov 2 - 2
04-11-2018 17:00 Spartak Moskva Ural 1 - 2
05-11-2018 12:00 Orenburg Rubin Kazan' 1 - 0
05-11-2018 14:30 Ufa Krylya Sovetov 1 - 2
05-11-2018 17:00 Anzhi Yenisey 2 - 1
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-11-2018 17:30 Arsenal Tula Anzhi 2 - 0
10-11-2018 12:00 Ural Orenburg 2 - 1
10-11-2018 14:30 Krylya Sovetov Akhmat Grozny 1 - 2
10-11-2018 17:00 Rostov Dinamo Moskva 0 - 0
11-11-2018 12:00 Ufa Spartak Moskva 2 - 0
11-11-2018 14:30 Rubin Kazan' Lokomotiv Moskou 0 - 0
11-11-2018 17:00 CSKA Moskva Zenit 2 - 0
11-05-2019 13:00 Yenisey Krasnodar -
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-11-2018 16:00 Akhmat Grozny CSKA Moskva 0 - 2
23-11-2018 18:30 Lokomotiv Moskou Ural 1 - 2
24-11-2018 12:00 Dinamo Moskva Yenisey 1 - 2
24-11-2018 14:30 Orenburg Ufa 1 - 0
24-11-2018 17:00 Anzhi Rubin Kazan' 1 - 1
25-11-2018 12:00 Spartak Moskva Krylya Sovetov 3 - 1
25-11-2018 14:30 Krasnodar Arsenal Tula 3 - 0
25-11-2018 17:00 Zenit Rostov 2 - 0
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
30-11-2018 17:30 Rubin Kazan' Dinamo Moskva 1 - 1
01-12-2018 12:00 Yenisey Akhmat Grozny 1 - 1
01-12-2018 17:00 Anzhi Ufa 0 - 0
02-12-2018 12:00 Krasnodar Ural 2 - 0
02-12-2018 14:30 Rostov CSKA Moskva 0 - 0
02-12-2018 17:00 Spartak Moskva Lokomotiv Moskou 2 - 1
03-12-2018 17:30 Arsenal Tula Zenit 4 - 2
03-04-2019 16:00 Orenburg Krylya Sovetov -
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-12-2018 10:30 Krylya Sovetov Rostov 1 - 0
08-12-2018 13:00 CSKA Moskva Yenisey 2 - 1
08-12-2018 15:30 Lokomotiv Moskou Orenburg 2 - 1
08-12-2018 18:00 Anzhi Spartak Moskva 0 - 3
09-12-2018 12:00 Dinamo Moskva Ural 4 - 0
09-12-2018 14:30 Krasnodar Ufa 1 - 1
09-12-2018 17:00 Zenit Rubin Kazan' 1 - 2
10-12-2018 17:30 Akhmat Grozny Arsenal Tula 2 - 0
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-03-2019 14:30 Orenburg Anzhi 0 - 1
02-03-2019 09:30 Ural Zenit 0 - 1
02-03-2019 12:00 Arsenal Tula CSKA Moskva 2 - 0
02-03-2019 14:30 Lokomotiv Moskou Krylya Sovetov 2 - 2
02-03-2019 17:00 Rubin Kazan' Akhmat Grozny 1 - 0
03-03-2019 09:30 Ufa Dinamo Moskva 1 - 2
03-03-2019 12:00 Yenisey Rostov 1 - 1
03-03-2019 17:00 Spartak Moskva Krasnodar 1 - 1
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-03-2019 12:00 Krylya Sovetov Yenisey 4 - 0
09-03-2019 14:30 CSKA Moskva Rubin Kazan' 3 - 0
10-03-2019 12:00 Rostov Arsenal Tula 0 - 0
10-03-2019 14:30 Zenit Ufa 2 - 1
10-03-2019 17:00 Dinamo Moskva Spartak Moskva 0 - 1
10-03-2019 19:00 Anzhi Lokomotiv Moskou 0 - 2
11-03-2019 15:30 Akhmat Grozny Ural 1 - 1
11-03-2019 17:30 Krasnodar Orenburg 2 - 2
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-03-2019 17:30 Anzhi Krylya Sovetov 0 - 2
16-03-2019 09:30 Orenburg Dinamo Moskva 1 - 0
16-03-2019 12:00 Ural CSKA Moskva 0 - 1
16-03-2019 14:30 Rubin Kazan' Rostov 0 - 2
16-03-2019 17:00 Arsenal Tula Yenisey 2 - 0
17-03-2019 12:00 Ufa Akhmat Grozny 0 - 1
17-03-2019 14:30 Lokomotiv Moskou Krasnodar 1 - 0
17-03-2019 17:00 Spartak Moskva Zenit 1 - 1
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-03-2019 16:30 Krylya Sovetov Arsenal Tula -
30-03-2019 09:30 Yenisey Rubin Kazan' -
30-03-2019 12:00 Dinamo Moskva Lokomotiv Moskou -
30-03-2019 14:30 Akhmat Grozny Spartak Moskva -
30-03-2019 17:00 Rostov Ural -
31-03-2019 13:00 Zenit Orenburg -
31-03-2019 15:30 CSKA Moskva Ufa -
31-03-2019 18:00 Krasnodar Anzhi -
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-04-2019 13:00 Anzhi Dinamo Moskva -
06-04-2019 15:30 Krasnodar Krylya Sovetov -
06-04-2019 18:00 Spartak Moskva CSKA Moskva -
07-04-2019 10:30 Ufa Rostov -
07-04-2019 13:00 Ural Yenisey -
07-04-2019 15:30 Rubin Kazan' Arsenal Tula -
07-04-2019 18:00 Lokomotiv Moskou Zenit -
08-04-2019 16:00 Orenburg Akhmat Grozny -
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-04-2019 17:30 Krylya Sovetov Rubin Kazan' -
13-04-2019 10:30 Yenisey Ufa -
13-04-2019 13:00 Arsenal Tula Ural -
13-04-2019 15:30 CSKA Moskva Orenburg -
13-04-2019 18:00 Akhmat Grozny Lokomotiv Moskou -
14-04-2019 13:00 Dinamo Moskva Krasnodar -
14-04-2019 15:30 Zenit Anzhi -
14-04-2019 18:00 Rostov Spartak Moskva -
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-04-2019 18:30 Anzhi Akhmat Grozny -
20-04-2019 10:30 Ufa Arsenal Tula -
20-04-2019 13:00 Orenburg Rostov -
20-04-2019 15:30 Dinamo Moskva Krylya Sovetov -
20-04-2019 18:00 Lokomotiv Moskou CSKA Moskva -
20-04-2019 20:00 Krasnodar Zenit -
21-04-2019 15:30 Ural Rubin Kazan' -
21-04-2019 18:00 Spartak Moskva Yenisey -
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-04-2019 18:00 Rostov Lokomotiv Moskou -
24-04-2019 18:00 Akhmat Grozny Krasnodar -
24-04-2019 18:30 Rubin Kazan' Ufa -
24-04-2019 18:30 CSKA Moskva Anzhi -
24-04-2019 20:00 Zenit Dinamo Moskva -
25-04-2019 15:00 Yenisey Orenburg -
25-04-2019 17:30 Krylya Sovetov Ural -
25-04-2019 19:30 Arsenal Tula Spartak Moskva -
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-04-2019 15:30 Anzhi Rostov -
27-04-2019 18:00 Dinamo Moskva Akhmat Grozny -
28-04-2019 10:30 Ufa Ural -
28-04-2019 13:00 Spartak Moskva Rubin Kazan' -
28-04-2019 15:30 Zenit Krylya Sovetov -
28-04-2019 18:00 Krasnodar CSKA Moskva -
28-04-2019 20:00 Lokomotiv Moskou Yenisey -
29-04-2019 16:00 Orenburg Arsenal Tula -
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-05-2019 13:00 Yenisey Anzhi -
03-05-2019 15:30 Rubin Kazan' Orenburg -
04-05-2019 13:00 Ural Spartak Moskva -
04-05-2019 15:30 Akhmat Grozny Zenit -
04-05-2019 18:00 Arsenal Tula Lokomotiv Moskou -
05-05-2019 13:00 Krylya Sovetov Ufa -
05-05-2019 15:30 CSKA Moskva Dinamo Moskva -
05-05-2019 18:00 Rostov Krasnodar -
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-11-2018 14:00 Krasnodar Yenisey 3 - 0
10-05-2019 10:30 Orenburg Ural -
10-05-2019 13:00 Dinamo Moskva Rostov -
10-05-2019 15:30 Anzhi Arsenal Tula -
10-05-2019 18:00 Lokomotiv Moskou Rubin Kazan' -
11-05-2019 15:30 Akhmat Grozny Krylya Sovetov -
12-05-2019 15:30 Spartak Moskva Ufa -
12-05-2019 18:00 Zenit CSKA Moskva -
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-05-2019 13:00 Ufa Orenburg -
18-05-2019 15:30 CSKA Moskva Akhmat Grozny -
18-05-2019 18:00 Krylya Sovetov Spartak Moskva -
19-05-2019 10:30 Ural Lokomotiv Moskou -
19-05-2019 13:00 Yenisey Dinamo Moskva -
19-05-2019 15:30 Arsenal Tula Krasnodar -
19-05-2019 18:00 Rostov Zenit -
20-05-2019 18:00 Rubin Kazan' Anzhi -
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-05-2019 13:00 CSKA Moskva Krylya Sovetov -
26-05-2019 13:00 Akhmat Grozny Rostov -
26-05-2019 13:00 Zenit Yenisey -
26-05-2019 13:00 Dinamo Moskva Arsenal Tula -
26-05-2019 13:00 Krasnodar Rubin Kazan' -
26-05-2019 13:00 Anzhi Ural -
26-05-2019 13:00 Lokomotiv Moskou Ufa -
26-05-2019 13:00 Orenburg Spartak Moskva -