Speelschema Russische Premier League 2022/2023

Speelschema Russische Premier League 2022/2023 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Russische Premier League speelschema van het seizoen 2022/2023 met het programma en de uitslagen van alle Russische Premier League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speelronde 1
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-07-2022 19:00 Khimki Zenit 1 - 1
16-07-2022 14:00 CSKA Moskva Ural 2 - 0
16-07-2022 16:30 Orenburg Krylya Sovetov 2 - 4
16-07-2022 19:00 Akhmat Grozny Spartak Moskva 1 - 1
17-07-2022 14:00 Torpedo Moskva Sochi 1 - 3
17-07-2022 16:30 Lokomotiv Moskou Olimpiyets 1 - 1
17-07-2022 19:00 Krasnodar Fakel 2 - 2
17-07-2022 19:00 Dinamo Moskva Rostov 1 - 1
Speelronde 2
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-07-2022 19:00 Zenit Krylya Sovetov 3 - 0
23-07-2022 14:00 CSKA Moskva Sochi 3 - 0
23-07-2022 16:30 Orenburg Ural 3 - 0
23-07-2022 19:00 Krasnodar Spartak Moskva 1 - 4
24-07-2022 14:00 Khimki Olimpiyets 3 - 0
24-07-2022 16:30 Dinamo Moskva Torpedo Moskva 4 - 0
24-07-2022 19:00 Lokomotiv Moskou Rostov 2 - 2
24-07-2022 19:00 Akhmat Grozny Fakel 2 - 1
Speelronde 3
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-07-2022 17:00 Ural Krasnodar 1 - 3
30-07-2022 14:00 Fakel Dinamo Moskva 3 - 3
30-07-2022 16:30 Zenit Lokomotiv Moskou 5 - 0
30-07-2022 19:00 Sochi Akhmat Grozny 2 - 1
31-07-2022 14:00 Olimpiyets CSKA Moskva 2 - 2
31-07-2022 16:30 Spartak Moskva Orenburg 4 - 1
31-07-2022 16:30 Krylya Sovetov Torpedo Moskva 1 - 1
31-07-2022 19:00 Rostov Khimki 1 - 0
Speelronde 4
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-08-2022 14:00 Ural Spartak Moskva 0 - 2
06-08-2022 16:30 CSKA Moskva Fakel 4 - 1
06-08-2022 19:00 Krasnodar Lokomotiv Moskou 3 - 0
06-08-2022 19:00 Akhmat Grozny Zenit 0 - 0
07-08-2022 14:00 Torpedo Moskva Khimki 1 - 3
07-08-2022 16:30 Krylya Sovetov Dinamo Moskva 0 - 2
07-08-2022 19:00 Rostov Orenburg 2 - 1
07-08-2022 19:00 Sochi Olimpiyets 2 - 1
Speelronde 5
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-08-2022 18:30 Fakel Ural 0 - 0
13-08-2022 14:00 Lokomotiv Moskou Krylya Sovetov 1 - 1
13-08-2022 16:00 Zenit CSKA Moskva 2 - 1
13-08-2022 19:00 Dinamo Moskva Krasnodar 0 - 0
14-08-2022 14:00 Khimki Akhmat Grozny 1 - 3
14-08-2022 16:30 Orenburg Torpedo Moskva 1 - 0
14-08-2022 16:30 Olimpiyets Rostov 3 - 4
14-08-2022 19:00 Spartak Moskva Sochi 3 - 0
Speelronde 6
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-08-2022 18:00 Krylya Sovetov Fakel -
20-08-2022 12:00 Ural Olimpiyets -
20-08-2022 14:00 Khimki Lokomotiv Moskou -
20-08-2022 16:30 Dinamo Moskva Spartak Moskva -
20-08-2022 19:00 Rostov Sochi -
21-08-2022 14:00 CSKA Moskva Akhmat Grozny -
21-08-2022 16:30 Zenit Torpedo Moskva -
21-08-2022 19:00 Krasnodar Orenburg -
Speelronde 7
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
26-08-2022 19:00 Sochi Khimki -
27-08-2022 14:00 Olimpiyets Dinamo Moskva -
27-08-2022 16:30 Fakel Spartak Moskva -
27-08-2022 19:00 Akhmat Grozny Krylya Sovetov -
28-08-2022 12:00 Ural Zenit -
28-08-2022 14:00 Lokomotiv Moskou Orenburg -
28-08-2022 16:30 Torpedo Moskva Krasnodar -
28-08-2022 18:45 Rostov CSKA Moskva -
Speelronde 8
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-09-2022 12:00 Orenburg Khimki -
03-09-2022 14:00 Olimpiyets Fakel -
03-09-2022 17:30 Krasnodar Sochi -
03-09-2022 19:30 Dinamo Moskva Ural -
04-09-2022 14:00 Krylya Sovetov CSKA Moskva -
04-09-2022 16:30 Lokomotiv Moskou Akhmat Grozny -
04-09-2022 19:00 Spartak Moskva Zenit -
05-09-2022 19:00 Torpedo Moskva Rostov -
Speelronde 9
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-09-2022 19:00 Sochi Dinamo Moskva -
10-09-2022 14:00 Khimki Krylya Sovetov -
10-09-2022 16:30 CSKA Moskva Krasnodar -
10-09-2022 19:00 Akhmat Grozny Olimpiyets -
11-09-2022 12:00 Ural Torpedo Moskva -
11-09-2022 14:00 Fakel Lokomotiv Moskou -
11-09-2022 16:30 Zenit Orenburg -
11-09-2022 18:45 Rostov Spartak Moskva -
Speelronde 10
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-09-2022 11:00 Ural Akhmat Grozny -
17-09-2022 13:00 Torpedo Moskva CSKA Moskva -
17-09-2022 15:30 Rostov Krylya Sovetov -
17-09-2022 18:00 Dinamo Moskva Zenit -
18-09-2022 13:00 Olimpiyets Orenburg -
18-09-2022 15:30 Krasnodar Khimki -
18-09-2022 15:30 Sochi Fakel -
18-09-2022 18:00 Spartak Moskva Lokomotiv Moskou -
Speelronde 11
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-10-2022 02:00 Zenit Rostov -
02-10-2022 02:00 Krylya Sovetov Krasnodar -
02-10-2022 02:00 Lokomotiv Moskou Ural -
02-10-2022 02:00 Akhmat Grozny Dinamo Moskva -
02-10-2022 02:00 Orenburg Sochi -
02-10-2022 02:00 Olimpiyets Spartak Moskva -
02-10-2022 02:00 Fakel Torpedo Moskva -
02-10-2022 02:00 Khimki CSKA Moskva -
Speelronde 12
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-10-2022 02:00 Spartak Moskva Krylya Sovetov -
09-10-2022 02:00 Rostov Krasnodar -
09-10-2022 02:00 CSKA Moskva Dinamo Moskva -
09-10-2022 02:00 Sochi Lokomotiv Moskou -
09-10-2022 02:00 Torpedo Moskva Olimpiyets -
09-10-2022 02:00 Orenburg Akhmat Grozny -
09-10-2022 02:00 Fakel Zenit -
09-10-2022 02:00 Ural Khimki -
Speelronde 13
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-10-2022 02:00 Rostov Ural -
15-10-2022 02:00 Krasnodar Akhmat Grozny -
15-10-2022 02:00 Krylya Sovetov Sochi -
15-10-2022 02:00 CSKA Moskva Spartak Moskva -
15-10-2022 02:00 Dinamo Moskva Orenburg -
15-10-2022 02:00 Torpedo Moskva Lokomotiv Moskou -
15-10-2022 02:00 Olimpiyets Zenit -
15-10-2022 02:00 Khimki Fakel -
Speelronde 14
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-10-2022 02:00 Zenit Sochi -
22-10-2022 02:00 Spartak Moskva Khimki -
22-10-2022 02:00 Lokomotiv Moskou Dinamo Moskva -
22-10-2022 02:00 Akhmat Grozny Torpedo Moskva -
22-10-2022 02:00 Orenburg CSKA Moskva -
22-10-2022 02:00 Olimpiyets Krasnodar -
22-10-2022 02:00 Fakel Rostov -
22-10-2022 02:00 Ural Krylya Sovetov -
Speelronde 15
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-10-2022 02:00 Spartak Moskva Torpedo Moskva -
29-10-2022 02:00 Krasnodar Zenit -
29-10-2022 02:00 Krylya Sovetov Olimpiyets -
29-10-2022 02:00 Dinamo Moskva Khimki -
29-10-2022 02:00 Lokomotiv Moskou CSKA Moskva -
29-10-2022 02:00 Akhmat Grozny Rostov -
29-10-2022 02:00 Sochi Ural -
29-10-2022 02:00 Orenburg Fakel -
Speelronde 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-11-2022 01:00 Zenit Akhmat Grozny -
05-11-2022 01:00 Rostov Dinamo Moskva -
05-11-2022 01:00 CSKA Moskva Olimpiyets -
05-11-2022 01:00 Sochi Spartak Moskva -
05-11-2022 01:00 Torpedo Moskva Krylya Sovetov -
05-11-2022 01:00 Fakel Krasnodar -
05-11-2022 01:00 Ural Lokomotiv Moskou -
05-11-2022 01:00 Khimki Orenburg -
Speelronde 17
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
12-11-2022 01:00 Krylya Sovetov Rostov -
12-11-2022 01:00 Dinamo Moskva CSKA Moskva -
12-11-2022 01:00 Lokomotiv Moskou Spartak Moskva -
12-11-2022 01:00 Torpedo Moskva Zenit -
12-11-2022 01:00 Orenburg Krasnodar -
12-11-2022 01:00 Olimpiyets Akhmat Grozny -
12-11-2022 01:00 Ural Fakel -
12-11-2022 01:00 Khimki Sochi -
Speelronde 18
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-03-2023 01:00 Zenit Olimpiyets -
04-03-2023 01:00 Spartak Moskva Ural -
04-03-2023 01:00 Rostov Lokomotiv Moskou -
04-03-2023 01:00 Krasnodar Torpedo Moskva -
04-03-2023 01:00 Dinamo Moskva Krylya Sovetov -
04-03-2023 01:00 Akhmat Grozny Orenburg -
04-03-2023 01:00 Sochi CSKA Moskva -
04-03-2023 01:00 Fakel Khimki -
Speelronde 19
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-03-2023 01:00 Zenit Khimki -
11-03-2023 01:00 Spartak Moskva Fakel -
11-03-2023 01:00 Rostov Olimpiyets -
11-03-2023 01:00 Krasnodar Dinamo Moskva -
11-03-2023 01:00 CSKA Moskva Krylya Sovetov -
11-03-2023 01:00 Akhmat Grozny Lokomotiv Moskou -
11-03-2023 01:00 Sochi Orenburg -
11-03-2023 01:00 Torpedo Moskva Ural -
Speelronde 20
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-03-2023 01:00 Krylya Sovetov Akhmat Grozny -
18-03-2023 01:00 CSKA Moskva Zenit -
18-03-2023 01:00 Lokomotiv Moskou Krasnodar -
18-03-2023 01:00 Orenburg Spartak Moskva -
18-03-2023 01:00 Olimpiyets Torpedo Moskva -
18-03-2023 01:00 Fakel Sochi -
18-03-2023 01:00 Ural Dinamo Moskva -
18-03-2023 01:00 Khimki Rostov -
Speelronde 21
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-04-2023 02:00 Zenit Ural -
01-04-2023 02:00 Spartak Moskva Akhmat Grozny -
01-04-2023 02:00 Rostov Torpedo Moskva -
01-04-2023 02:00 Krylya Sovetov Orenburg -
01-04-2023 02:00 Dinamo Moskva Sochi -
01-04-2023 02:00 Olimpiyets Lokomotiv Moskou -
01-04-2023 02:00 Fakel CSKA Moskva -
01-04-2023 02:00 Khimki Krasnodar -
Speelronde 22
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
08-04-2023 02:00 Spartak Moskva Dinamo Moskva -
08-04-2023 02:00 Krasnodar Olimpiyets -
08-04-2023 02:00 CSKA Moskva Khimki -
08-04-2023 02:00 Lokomotiv Moskou Zenit -
08-04-2023 02:00 Akhmat Grozny Ural -
08-04-2023 02:00 Sochi Krylya Sovetov -
08-04-2023 02:00 Torpedo Moskva Fakel -
08-04-2023 02:00 Orenburg Rostov -
Speelronde 23
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-04-2023 02:00 Rostov Zenit -
15-04-2023 02:00 Krylya Sovetov Khimki -
15-04-2023 02:00 Dinamo Moskva Olimpiyets -
15-04-2023 02:00 Sochi Krasnodar -
15-04-2023 02:00 Torpedo Moskva Spartak Moskva -
15-04-2023 02:00 Orenburg Lokomotiv Moskou -
15-04-2023 02:00 Fakel Akhmat Grozny -
15-04-2023 02:00 Ural CSKA Moskva -
Speelronde 24
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-04-2023 02:00 Zenit Dinamo Moskva -
22-04-2023 02:00 Spartak Moskva Krasnodar -
22-04-2023 02:00 CSKA Moskva Lokomotiv Moskou -
22-04-2023 02:00 Akhmat Grozny Sochi -
22-04-2023 02:00 Olimpiyets Krylya Sovetov -
22-04-2023 02:00 Fakel Orenburg -
22-04-2023 02:00 Ural Rostov -
22-04-2023 02:00 Khimki Torpedo Moskva -
Speelronde 25
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
29-04-2023 02:00 Spartak Moskva Rostov -
29-04-2023 02:00 Krasnodar Ural -
29-04-2023 02:00 Krylya Sovetov Zenit -
29-04-2023 02:00 Dinamo Moskva Fakel -
29-04-2023 02:00 Lokomotiv Moskou Khimki -
29-04-2023 02:00 Akhmat Grozny CSKA Moskva -
29-04-2023 02:00 Sochi Torpedo Moskva -
29-04-2023 02:00 Orenburg Olimpiyets -
Speelronde 26
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-05-2023 02:00 Zenit Spartak Moskva -
06-05-2023 02:00 Rostov Fakel -
06-05-2023 02:00 Krasnodar Krylya Sovetov -
06-05-2023 02:00 CSKA Moskva Orenburg -
06-05-2023 02:00 Lokomotiv Moskou Sochi -
06-05-2023 02:00 Torpedo Moskva Akhmat Grozny -
06-05-2023 02:00 Olimpiyets Ural -
06-05-2023 02:00 Khimki Dinamo Moskva -
Speelronde 27
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
13-05-2023 02:00 Zenit Krasnodar -
13-05-2023 02:00 Krylya Sovetov Lokomotiv Moskou -
13-05-2023 02:00 CSKA Moskva Torpedo Moskva -
13-05-2023 02:00 Dinamo Moskva Akhmat Grozny -
13-05-2023 02:00 Sochi Rostov -
13-05-2023 02:00 Fakel Olimpiyets -
13-05-2023 02:00 Ural Orenburg -
13-05-2023 02:00 Khimki Spartak Moskva -
Speelronde 28
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-05-2023 02:00 Spartak Moskva CSKA Moskva -
20-05-2023 02:00 Krasnodar Rostov -
20-05-2023 02:00 Krylya Sovetov Ural -
20-05-2023 02:00 Lokomotiv Moskou Fakel -
20-05-2023 02:00 Akhmat Grozny Khimki -
20-05-2023 02:00 Torpedo Moskva Dinamo Moskva -
20-05-2023 02:00 Orenburg Zenit -
20-05-2023 02:00 Olimpiyets Sochi -
Speelronde 29
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-05-2023 02:00 Spartak Moskva Olimpiyets -
27-05-2023 02:00 Rostov Akhmat Grozny -
27-05-2023 02:00 Krasnodar CSKA Moskva -
27-05-2023 02:00 Dinamo Moskva Lokomotiv Moskou -
27-05-2023 02:00 Sochi Zenit -
27-05-2023 02:00 Torpedo Moskva Orenburg -
27-05-2023 02:00 Fakel Krylya Sovetov -
27-05-2023 02:00 Khimki Ural -
Speelronde 30
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-06-2023 02:00 Zenit Fakel -
03-06-2023 02:00 Krylya Sovetov Spartak Moskva -
03-06-2023 02:00 CSKA Moskva Rostov -
03-06-2023 02:00 Lokomotiv Moskou Torpedo Moskva -
03-06-2023 02:00 Akhmat Grozny Krasnodar -
03-06-2023 02:00 Orenburg Dinamo Moskva -
03-06-2023 02:00 Olimpiyets Khimki -
03-06-2023 02:00 Ural Sochi -