Speelschema Champions League 2021/2022

Speelschema Champions League 2021/2022 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Champions League speelschema van het seizoen 2021/2022 met het programma en de uitslagen van alle Champions League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Voorronde - Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-06-2021 20:00 Folgore Prishtina 0 - 2
22-06-2021 20:00 HB Inter Club d'Escaldes 0 - 1
Voorronde - Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-06-2021 20:00 Prishtina Inter Club d'Escaldes 2 - 0
Eerste Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-07-2021 18:00 Ferencváros Prishtina 3 - 0
06-07-2021 18:00 HJK Budućnost 3 - 1
06-07-2021 18:00 Flora Hibernians 2 - 0
06-07-2021 19:00 CFR Cluj Borac Banja Luka 3 - 1
06-07-2021 19:00 Žalgiris Linfield 3 - 1
06-07-2021 19:30 Fola Esch Lincoln Red Imps 2 - 2
06-07-2021 20:00 Skendija 79 Mura 0 - 1
07-07-2021 18:00 Bodø / Glimt Legia Warszawa 2 - 3
07-07-2021 18:00 Dinamo Tbilisi Neftçi 1 - 2
07-07-2021 18:30 Slovan Bratislava Shamrock Rovers 2 - 0
07-07-2021 19:00 Malmo FF Riga 1 - 0
07-07-2021 19:00 Teuta Durrës Sheriff 0 - 4
07-07-2021 19:00 Maccabi Haifa Kairat 1 - 1
07-07-2021 19:00 Ludogorets Shakhtyor 1 - 0
07-07-2021 19:00 Dinamo Zagreb Valur 3 - 2
07-07-2021 20:00 Connah's Quay Alashkert 2 - 2
13-07-2021 18:00 Riga Malmo FF 1 - 1
13-07-2021 18:00 Hibernians Flora 0 - 3
13-07-2021 18:00 Lincoln Red Imps Fola Esch 5 - 0
13-07-2021 19:00 Sheriff Teuta Durrës 1 - 0
13-07-2021 20:00 Prishtina Ferencváros 1 - 3
13-07-2021 20:00 Borac Banja Luka CFR Cluj 2 - 1
13-07-2021 20:00 Mura Skendija 79 5 - 0
13-07-2021 20:30 Budućnost HJK 0 - 4
13-07-2021 20:45 Linfield Žalgiris 1 - 2
13-07-2021 21:00 Shamrock Rovers Slovan Bratislava 2 - 1
13-07-2021 21:30 Shakhtyor Ludogorets 0 - 1
13-07-2021 22:00 Valur Dinamo Zagreb 0 - 2
14-07-2021 16:00 Kairat Maccabi Haifa 2 - 0
14-07-2021 17:00 Alashkert Connah's Quay 1 - 0
14-07-2021 19:00 Neftçi Dinamo Tbilisi 2 - 1
14-07-2021 20:00 Legia Warszawa Bodø / Glimt 2 - 0
Tweede Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-07-2021 17:00 Alashkert Sheriff 0 - 1
20-07-2021 18:00 Lincoln Red Imps CFR Cluj 1 - 2
20-07-2021 20:00 Dinamo Zagreb Omonia Nicosia 2 - 0
20-07-2021 20:00 Ferencváros Žalgiris 2 - 0
20-07-2021 20:30 Rapid Wien Sparta Praha 2 - 1
20-07-2021 20:45 Celtic Midtjylland 1 - 1
21-07-2021 16:00 Kairat Crvena Zvezda 2 - 1
21-07-2021 19:00 Malmo FF HJK 2 - 1
21-07-2021 20:00 Mura Ludogorets 0 - 0
21-07-2021 20:30 Slovan Bratislava Young Boys 0 - 0
21-07-2021 21:00 PSV Galatasaray 5 - 1
21-07-2021 21:00 Legia Warszawa Flora 2 - 1
21-07-2021 21:00 Olympiakos Piraeus Neftçi 1 - 0
27-07-2021 18:00 Flora Legia Warszawa 0 - 1
27-07-2021 18:00 Omonia Nicosia Dinamo Zagreb 0 - 1
27-07-2021 18:00 HJK Malmo FF 2 - 2
27-07-2021 19:00 Žalgiris Ferencváros 1 - 3
28-07-2021 19:00 Sheriff Alashkert 3 - 1
28-07-2021 19:00 Neftçi Olympiakos Piraeus 0 - 1
28-07-2021 19:30 CFR Cluj Lincoln Red Imps 2 - 0
28-07-2021 19:45 Midtjylland Celtic 2 - 1
28-07-2021 20:00 Galatasaray PSV 1 - 2
28-07-2021 20:00 Ludogorets Mura 3 - 1
28-07-2021 20:15 Young Boys Slovan Bratislava 3 - 2
28-07-2021 20:30 Sparta Praha Rapid Wien 2 - 0
28-07-2021 20:30 Crvena Zvezda Kairat 5 - 0
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-08-2021 19:00 Malmo FF Rangers 2 - 1
03-08-2021 19:00 Sparta Praha Monaco 0 - 2
03-08-2021 20:00 Genk Shakhtar Donetsk 1 - 2
03-08-2021 20:00 PSV Midtjylland 3 - 0
03-08-2021 20:00 CFR Cluj Young Boys 1 - 1
03-08-2021 21:00 Olympiakos Piraeus Ludogorets 1 - 1
03-08-2021 21:00 Crvena Zvezda Sheriff 1 - 1
04-08-2021 19:00 Spartak Moskva Benfica 0 - 2
04-08-2021 20:00 Dinamo Zagreb Legia Warszawa 1 - 1
04-08-2021 20:00 Ferencváros Slavia Praag 2 - 0
10-08-2021 19:00 Slavia Praag Ferencváros 1 - 0
10-08-2021 19:00 Sheriff Crvena Zvezda 1 - 0
10-08-2021 19:30 Shakhtar Donetsk Genk 2 - 1
10-08-2021 20:00 Midtjylland PSV 0 - 1
10-08-2021 20:00 Monaco Sparta Praha 3 - 1
10-08-2021 20:00 Ludogorets Olympiakos Piraeus 2 - 2
10-08-2021 20:30 Young Boys CFR Cluj 3 - 1
10-08-2021 21:00 Legia Warszawa Dinamo Zagreb 0 - 1
10-08-2021 21:00 Rangers Malmo FF 1 - 2
10-08-2021 21:00 Benfica Spartak Moskva 2 - 0
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-08-2021 21:00 Sheriff Dinamo Zagreb 3 - 0
17-08-2021 21:00 Monaco Shakhtar Donetsk 0 - 1
17-08-2021 21:00 Salzburg Brondby 2 - 1
18-08-2021 21:00 Young Boys Ferencváros 3 - 2
18-08-2021 21:00 Malmo FF Ludogorets 2 - 0
18-08-2021 21:00 Benfica PSV 2 - 1
24-08-2021 21:00 Ferencváros Young Boys 2 - 3
24-08-2021 21:00 Ludogorets Malmo FF 2 - 1
24-08-2021 21:00 PSV Benfica 0 - 0
25-08-2021 21:00 Dinamo Zagreb Sheriff 0 - 0
25-08-2021 21:00 Shakhtar Donetsk Monaco 2 - 2
25-08-2021 21:00 Brondby Salzburg 1 - 2
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
14-09-2021 18:45 Young Boys Manchester United 2 - 1
14-09-2021 18:45 Sevilla Salzburg 1 - 1
14-09-2021 21:00 Barcelona Bayern München 0 - 3
14-09-2021 21:00 Dynamo Kiev Benfica 0 - 0
14-09-2021 21:00 Villarreal Atalanta 2 - 2
14-09-2021 21:00 Lille Wolfsburg 0 - 0
14-09-2021 21:00 Chelsea Zenit 1 - 0
14-09-2021 21:00 Malmo FF Juventus 0 - 3
15-09-2021 18:45 Besiktas Borussia Dortmund 1 - 2
15-09-2021 18:45 Sheriff Shakhtar Donetsk 2 - 0
15-09-2021 21:00 Manchester City Red Bull Leipzig 6 - 3
15-09-2021 21:00 Club Brugge PSG 1 - 1
15-09-2021 21:00 Atlético Madrid Porto 0 - 0
15-09-2021 21:00 Liverpool Milan 3 - 2
15-09-2021 21:00 Sporting CP Ajax 1 - 5
15-09-2021 21:00 Inter Milan Real Madrid 0 - 1
28-09-2021 18:45 Ajax Besiktas -
28-09-2021 18:45 Shakhtar Donetsk Inter Milan -
28-09-2021 21:00 PSG Manchester City -
28-09-2021 21:00 Red Bull Leipzig Club Brugge -
28-09-2021 21:00 Porto Liverpool -
28-09-2021 21:00 Milan Atlético Madrid -
28-09-2021 21:00 Borussia Dortmund Sporting CP -
28-09-2021 21:00 Real Madrid Sheriff -
29-09-2021 18:45 Atalanta Young Boys -
29-09-2021 18:45 Zenit Malmo FF -
29-09-2021 21:00 Bayern München Dynamo Kiev -
29-09-2021 21:00 Benfica Barcelona -
29-09-2021 21:00 Manchester United Villarreal -
29-09-2021 21:00 Salzburg Lille -
29-09-2021 21:00 Wolfsburg Sevilla -
29-09-2021 21:00 Juventus Chelsea -
19-10-2021 18:45 Club Brugge Manchester City -
19-10-2021 18:45 Besiktas Sporting CP -
19-10-2021 21:00 PSG Red Bull Leipzig -
19-10-2021 21:00 Atlético Madrid Liverpool -
19-10-2021 21:00 Porto Milan -
19-10-2021 21:00 Ajax Borussia Dortmund -
19-10-2021 21:00 Shakhtar Donetsk Real Madrid -
19-10-2021 21:00 Inter Milan Sheriff -
20-10-2021 18:45 Barcelona Dynamo Kiev -
20-10-2021 18:45 Salzburg Wolfsburg -
20-10-2021 21:00 Benfica Bayern München -
20-10-2021 21:00 Young Boys Villarreal -
20-10-2021 21:00 Manchester United Atalanta -
20-10-2021 21:00 Lille Sevilla -
20-10-2021 21:00 Chelsea Malmo FF -
20-10-2021 21:00 Zenit Juventus -
02-11-2021 18:45 Wolfsburg Salzburg -
02-11-2021 18:45 Malmo FF Chelsea -
02-11-2021 21:00 Bayern München Benfica -
02-11-2021 21:00 Dynamo Kiev Barcelona -
02-11-2021 21:00 Atalanta Manchester United -
02-11-2021 21:00 Villarreal Young Boys -
02-11-2021 21:00 Sevilla Lille -
02-11-2021 21:00 Juventus Zenit -
03-11-2021 18:45 Milan Porto -
03-11-2021 18:45 Real Madrid Shakhtar Donetsk -
03-11-2021 21:00 Manchester City Club Brugge -
03-11-2021 21:00 Red Bull Leipzig PSG -
03-11-2021 21:00 Liverpool Atlético Madrid -
03-11-2021 21:00 Borussia Dortmund Ajax -
03-11-2021 21:00 Sporting CP Besiktas -
03-11-2021 21:00 Sheriff Inter Milan -
23-11-2021 18:45 Dynamo Kiev Bayern München -
23-11-2021 18:45 Villarreal Manchester United -
23-11-2021 21:00 Barcelona Benfica -
23-11-2021 21:00 Young Boys Atalanta -
23-11-2021 21:00 Sevilla Wolfsburg -
23-11-2021 21:00 Lille Salzburg -
23-11-2021 21:00 Chelsea Juventus -
23-11-2021 21:00 Malmo FF Zenit -
24-11-2021 18:45 Besiktas Ajax -
24-11-2021 18:45 Inter Milan Shakhtar Donetsk -
24-11-2021 21:00 Manchester City PSG -
24-11-2021 21:00 Club Brugge Red Bull Leipzig -
24-11-2021 21:00 Atlético Madrid Milan -
24-11-2021 21:00 Liverpool Porto -
24-11-2021 21:00 Sporting CP Borussia Dortmund -
24-11-2021 21:00 Sheriff Real Madrid -
07-12-2021 18:45 PSG Club Brugge -
07-12-2021 18:45 Red Bull Leipzig Manchester City -
07-12-2021 21:00 Milan Liverpool -
07-12-2021 21:00 Porto Atlético Madrid -
07-12-2021 21:00 Borussia Dortmund Besiktas -
07-12-2021 21:00 Ajax Sporting CP -
07-12-2021 21:00 Real Madrid Inter Milan -
07-12-2021 21:00 Shakhtar Donetsk Sheriff -
08-12-2021 18:45 Juventus Malmo FF -
08-12-2021 18:45 Zenit Chelsea -
08-12-2021 21:00 Bayern München Barcelona -
08-12-2021 21:00 Benfica Dynamo Kiev -
08-12-2021 21:00 Manchester United Young Boys -
08-12-2021 21:00 Atalanta Villarreal -
08-12-2021 21:00 Salzburg Sevilla -
08-12-2021 21:00 Wolfsburg Lille -
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details