Speelschema Champions League 2022/2023

Speelschema Champions League 2022/2023 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Champions League speelschema van het seizoen 2022/2023 met het programma en de uitslagen van alle Champions League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Voorronde - Halve Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-06-2022 15:00 La Fiorita Inter Club d'Escaldes 1 - 2
21-06-2022 21:30 Levadia Víkingur Reykjavík 1 - 6
Voorronde - Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-06-2022 21:30 Inter Club d'Escaldes Víkingur Reykjavík 0 - 1
Eerste Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-07-2022 18:00 Pyunik CFR Cluj 0 - 0
05-07-2022 19:00 Malmo FF Víkingur Reykjavík 3 - 2
05-07-2022 19:45 Ludogorets Sutjeska 2 - 0
05-07-2022 20:00 KF Ballkani Žalgiris 1 - 1
05-07-2022 20:00 The New Saints Linfield 1 - 0
05-07-2022 20:00 Lech Poznań Qarabağ 1 - 0
05-07-2022 20:30 Shamrock Rovers Hibernians 3 - 0
05-07-2022 20:45 Shkupi Lincoln Red Imps 3 - 0
06-07-2022 16:00 Tobol Ferencváros 0 - 0
06-07-2022 18:00 HJK Rīgas FS 1 - 0
06-07-2022 18:00 Bodø / Glimt 3 - 0
06-07-2022 19:30 F91 Dudelange Tirana 1 - 0
06-07-2022 20:00 Zrinjski Sheriff 0 - 0
06-07-2022 20:15 Maribor Shakhtyor 0 - 0
06-07-2022 20:30 Slovan Bratislava Dinamo Batumi 0 - 0
12-07-2022 17:30 Rīgas FS HJK 2 - 1
12-07-2022 18:00 Žalgiris KF Ballkani 1 - 0
12-07-2022 18:00 Qarabağ Lech Poznań 5 - 1
12-07-2022 18:00 Lincoln Red Imps Shkupi 2 - 0
12-07-2022 19:00 Sheriff Zrinjski 1 - 0
12-07-2022 20:00 Tirana F91 Dudelange 1 - 2
12-07-2022 20:00 Hibernians Shamrock Rovers 0 - 0
12-07-2022 21:00 Sutjeska Ludogorets 0 - 1
12-07-2022 21:30 Víkingur Reykjavík Malmo FF 3 - 3
13-07-2022 19:00 Shakhtyor Maribor 0 - 2
13-07-2022 19:00 Bodø / Glimt 3 - 1
13-07-2022 19:00 Dinamo Batumi Slovan Bratislava 1 - 2
13-07-2022 20:00 Ferencváros Tobol 5 - 1
13-07-2022 20:30 CFR Cluj Pyunik 2 - 2
13-07-2022 20:45 Linfield The New Saints 2 - 0
Tweede Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-07-2022 18:00 Žalgiris Malmo FF 1 - 0
19-07-2022 18:00 Pyunik F91 Dudelange 0 - 1
19-07-2022 18:00 Qarabağ Zürich 3 - 2
19-07-2022 19:45 Ludogorets Shamrock Rovers 3 - 0
19-07-2022 19:45 Midtjylland AEK Larnaca 1 - 1
19-07-2022 20:45 Linfield Bodø / Glimt 1 - 0
19-07-2022 21:00 Dinamo Zagreb Shkupi 2 - 2
20-07-2022 18:00 HJK Viktoria Pilsen 1 - 2
20-07-2022 19:00 Maccabi Haifa Olympiakos Piraeus 1 - 1
20-07-2022 20:00 Ferencváros Slovan Bratislava 1 - 2
20-07-2022 20:00 Dynamo Kiev Fenerbahçe 0 - 0
20-07-2022 20:15 Maribor Sheriff 0 - 0
26-07-2022 17:30 AEK Larnaca Midtjylland 1 - 1
26-07-2022 19:00 Sheriff Maribor 1 - 0
26-07-2022 19:00 Viktoria Pilsen HJK 5 - 0
26-07-2022 19:30 F91 Dudelange Pyunik 1 - 4
26-07-2022 21:00 Shamrock Rovers Ludogorets 2 - 1
26-07-2022 21:00 Shkupi Dinamo Zagreb 0 - 1
27-07-2022 18:00 Bodø / Glimt Linfield 8 - 0
27-07-2022 19:00 Malmo FF Žalgiris 0 - 2
27-07-2022 19:00 Fenerbahçe Dynamo Kiev 1 - 2
27-07-2022 19:00 Zürich Qarabağ 2 - 2
27-07-2022 20:30 Slovan Bratislava Ferencváros 1 - 4
27-07-2022 21:00 Olympiakos Piraeus Maccabi Haifa 0 - 4
Derde Kwalificatie Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-08-2022 19:00 Sheriff Viktoria Pilsen 1 - 2
02-08-2022 19:45 Ludogorets Dinamo Zagreb 1 - 2
02-08-2022 20:00 Monaco PSV 1 - 1
02-08-2022 20:45 Union Saint-Gilloise Rangers 2 - 0
02-08-2022 21:00 Benfica Midtjylland 4 - 1
03-08-2022 18:00 Qarabağ Ferencváros 1 - 1
03-08-2022 18:00 Bodø / Glimt Žalgiris 5 - 0
03-08-2022 19:00 Maccabi Haifa Apollon 4 - 0
03-08-2022 20:00 Dynamo Kiev Sturm Graz 1 - 0
03-08-2022 20:45 Crvena Zvezda Pyunik 5 - 0
09-08-2022 18:00 Žalgiris Bodø / Glimt 1 - 1
09-08-2022 19:00 Apollon Maccabi Haifa 2 - 0
09-08-2022 19:00 Viktoria Pilsen Sheriff 2 - 1
09-08-2022 19:00 Pyunik Crvena Zvezda 0 - 2
09-08-2022 19:45 Midtjylland Benfica 1 - 3
09-08-2022 20:00 Ferencváros Qarabağ 1 - 3
09-08-2022 20:00 Dinamo Zagreb Ludogorets 4 - 2
09-08-2022 20:30 PSV Monaco 3 - 2
09-08-2022 20:30 Sturm Graz Dynamo Kiev 1 - 2
09-08-2022 20:45 Rangers Union Saint-Gilloise 3 - 0
Play-offs
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-08-2022 21:00 Bodø / Glimt Dinamo Zagreb 1 - 0
16-08-2022 21:00 Kopenhagen Trabzonspor 2 - 1
16-08-2022 21:00 Rangers PSV 2 - 2
17-08-2022 18:45 Qarabağ Viktoria Pilsen -
17-08-2022 21:00 Maccabi Haifa Crvena Zvezda -
17-08-2022 21:00 Dynamo Kiev Benfica -
23-08-2022 21:00 Viktoria Pilsen Qarabağ -
23-08-2022 21:00 Benfica Dynamo Kiev -
23-08-2022 21:00 Crvena Zvezda Maccabi Haifa -
24-08-2022 21:00 Trabzonspor Kopenhagen -
24-08-2022 21:00 Dinamo Zagreb Bodø / Glimt -
24-08-2022 21:00 PSV Rangers -
Groepsfase
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details