Speelschema Croky Cup 2018/2019

Speelschema Croky Cup 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige Croky Cup speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle Croky Cup wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Laatste 16
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-09-2018 20:00 AS Eupen Tubize 3 - 0
25-09-2018 20:00 Waasland-Beveren Mandel United 1 - 2
25-09-2018 20:30 Harelbeke Kortrijk 0 - 1
26-09-2018 20:00 Genk Lommel United 4 - 0
26-09-2018 20:00 Olympic Charleroi Lokeren 2 - 5
26-09-2018 20:00 Excelsior Virton Gent 2 - 4
26-09-2018 20:00 Cercle Brugge Beerschot-Wilrijk 1 - 2
26-09-2018 20:00 Cercle Brugge Beerschot-Wilrijk 1 - 2
26-09-2018 20:00 Excelsior Virton Gent 2 - 4
26-09-2018 20:00 Olympic Charleroi Lokeren 2 - 5
26-09-2018 20:00 Genk Lommel United 4 - 0
26-09-2018 20:30 Deinze Club Brugge 2 - 0
26-09-2018 20:30 Dessel Sport Royal Excel Mouscron 0 - 3
26-09-2018 20:30 Heist Zulte-Waregem 1 - 2
26-09-2018 20:30 Sint-Truiden Duffel 3 - 0
26-09-2018 20:30 Dessel Sport Royal Excel Mouscron 0 - 3
26-09-2018 20:30 Hoogstraten KV Oostende 1 - 3
26-09-2018 20:30 Eendracht Aalst Sporting Charleroi 0 - 2
26-09-2018 20:30 Standard Luik Knokke 1 - 2
26-09-2018 20:30 Deinze Club Brugge 2 - 0
26-09-2018 20:30 Standard Luik Knokke 1 - 2
26-09-2018 20:30 Eendracht Aalst Sporting Charleroi 0 - 2
26-09-2018 20:30 Sint-Truiden Duffel 3 - 0
26-09-2018 20:30 Heist Zulte-Waregem 1 - 2
26-09-2018 20:30 Hoogstraten KV Oostende 1 - 3
26-09-2018 20:45 Mechelen Antwerp 3 - 1
26-09-2018 20:45 Mechelen Antwerp 3 - 1
27-09-2018 20:45 Anderlecht Union Saint-Gilloise 0 - 3
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2018 20:00 Dessel Sport OH Leuven 3 - 1
25-08-2018 18:00 Deinze RWDM 6 - 0
25-08-2018 20:00 Lierse Kempenzonen Lommel United 2 - 3
25-08-2018 20:00 Tubize Stade Brainois 7 - 0
25-08-2018 20:00 Hoogstraten Acren 4 - 0
25-08-2018 20:00 Union Saint-Gilloise KSC City Pirates 3 - 0
25-08-2018 20:00 Sint-Niklaas Harelbeke 0 - 1
26-08-2018 16:00 Olympic Charleroi SV Roeselare 2 - 1
26-08-2018 16:00 Duffel Westerlo 3 - 0
26-08-2018 16:00 Olsa Brakel Eendracht Aalst 2 - 3
26-08-2018 16:00 Westhoek Excelsior Virton 0 - 4
26-08-2018 16:00 Heist Toekomst Menen 3 - 0
26-08-2018 16:00 US Givry Knokke 4 - 4
26-08-2018 18:00 Geel Beerschot-Wilrijk 0 - 2
26-08-2018 18:00 Mandel United Temse 1 - 1
27-08-2018 20:30 Mechelen Albert Quévy-Mons 2 - 0
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
17-08-2018 20:00 Lierse Kempenzonen Eendracht Termien 3 - 0
18-08-2018 18:00 Deinze Liège 4 - 0
18-08-2018 19:00 Sporting Châtelet Toekomst Menen 0 - 0
18-08-2018 19:30 RWDM Ronse 2 - 0
18-08-2018 20:00 Excelsior Virton Meux 5 - 3
18-08-2018 20:00 Hoogstraten La Louvière Centre 4 - 2
18-08-2018 20:00 Heist Patro Eisden 1 - 1
19-08-2018 16:00 Duffel De Kempen 3 - 1
19-08-2018 16:00 Sint-Eloois-Winkel Acren 1 - 5
19-08-2018 16:00 Harelbeke VW Hamme 2 - 1
19-08-2018 16:00 Houtvenne Olympic Charleroi 0 - 1
19-08-2018 16:00 Olsa Brakel Gullegem 1 - 0
19-08-2018 16:00 Albert Quévy-Mons Aubel 2 - 1
19-08-2018 16:00 Cappellen Temse 3 - 3
19-08-2018 16:00 Wellen Mandel United 0 - 1
19-08-2018 16:00 Hamoir Eendracht Aalst 1 - 2
19-08-2018 16:00 KSC City Pirates Zepperen-Brustem 2 - 0
19-08-2018 16:00 US Givry Merelbeke 1 - 0
19-08-2018 16:00 Rupel Boom Sint-Niklaas 0 - 2
19-08-2018 16:00 Nijlen Geel 0 - 1
19-08-2018 16:00 Knokke Spouwen-Mopertingen 3 - 2
19-08-2018 16:00 Westhoek Oudenaarde 2 - 1
19-08-2018 16:00 Dessel Sport Solières Sport 2 - 1
19-08-2018 16:00 Stade Brainois Gent-Zeehaven 1 - 0
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-08-2018 17:00 Hoogstraten Wevelgem City 1 - 0
11-08-2018 18:00 Sporting Châtelet Lochristi 2 - 1
11-08-2018 19:30 Spouwen-Mopertingen Ganshoren 2 - 0
11-08-2018 19:30 Dikkelvenne Sint-Niklaas 1 - 1
11-08-2018 19:30 Zwarte Leeuw Heist 1 - 2
11-08-2018 19:30 RWDM Pepingen-Halle 5 - 2
11-08-2018 19:30 Cappellen Bilzerse Waltwilder 2 - 1
11-08-2018 20:00 Lierse Kempenzonen Francs Borains 1 - 1
11-08-2018 20:00 Patro Eisden Thes Sport 0 - 0
11-08-2018 20:00 Geel Tilleur 2 - 2
11-08-2018 20:00 Rebecq KSC City Pirates 1 - 1
11-08-2018 20:00 Waremme Harelbeke 1 - 1
11-08-2018 20:00 De Kempen Witgoor Sport 4 - 1
12-08-2018 15:00 Zepperen-Brustem Jong Zulte 1 - 0
12-08-2018 16:00 Temse Wolvertem Merchtem 4 - 2
12-08-2018 16:00 Eendracht Termien Betekom 3 - 1
12-08-2018 16:00 Liège Stockel 5 - 0
12-08-2018 16:00 Mandel United Sparta Petegem 1 - 1
12-08-2018 16:00 Ronse Berchem Sport 1 - 1
12-08-2018 16:00 Wellen Eendracht Aalter 5 - 1
12-08-2018 16:00 Oudenaarde Léopold 2 - 2
12-08-2018 16:00 Westhoek RAS Monceau 2 - 1
12-08-2018 16:00 Deinze BX Brussels 6 - 0
12-08-2018 16:00 Meux Tempo Overijse 5 - 1
12-08-2018 16:00 Dessel Sport Diegem Sport 4 - 0
12-08-2018 16:00 Knokke Eppegem 3 - 1
12-08-2018 16:00 Toekomst Menen Eendracht Wervik 4 - 1
12-08-2018 16:00 Hoeilaart Olympic Charleroi 0 - 1
12-08-2018 16:00 Houtvenne Villers-La-Ville 3 - 1
12-08-2018 16:00 Bambrugge La Louvière Centre 2 - 3
12-08-2018 16:00 Merelbeke Union Namur 2 - 1
12-08-2018 16:00 VW Hamme Dender 1 - 0
12-08-2018 16:00 Saint-Louis-Saint-Léger Olsa Brakel 1 - 5
12-08-2018 16:00 US Givry Wingene 3 - 0
12-08-2018 16:00 Acren Stockay-Warfusée 3 - 0
12-08-2018 16:00 Elene-Grotenberge Duffel 3 - 3
12-08-2018 16:00 Couvin-Mariembourg Stade Brainois 0 - 1
12-08-2018 16:00 RFC Seraing Sint-Eloois-Winkel 3 - 3
12-08-2018 16:00 Racing Jet Wavre Excelsior Virton 0 - 7
12-08-2018 16:00 Olympia Wijgmaal Hamoir 0 - 3
12-08-2018 16:00 Nijlen Racing Mechelen 3 - 0
12-08-2018 16:00 Ostiches Solières Sport 0 - 2
12-08-2018 16:00 Gullegem Heur Tongeren 1 - 1
12-08-2018 16:00 Rupel Boom Ternesse 5 - 2
12-08-2018 16:00 Eendracht Aalst Hades 1 - 0
12-08-2018 16:00 Albert Quévy-Mons Vosselaar 3 - 1
12-08-2018 16:00 Aubel Woluwe-Zaventem 3 - 2
12-08-2018 16:00 Gent-Zeehaven UCE Liège 2 - 0
Eerste Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
27-07-2018 20:00 Nothomb-Post Longlier 0 - 4
27-07-2018 20:30 Sartoise Oppagne-Wéris 1 - 0
28-07-2018 17:30 Hamont Groen Star Beek 0 - 3
28-07-2018 18:00 Eendracht Wervik Sassport Boezinge 1 - 1
28-07-2018 18:00 Havinnes Torhout 1 - 2
28-07-2018 19:00 Dadizele Eendracht Aalter 2 - 4
28-07-2018 19:00 Sint-Dymphna MD Halen 4 - 3
28-07-2018 19:00 Schriek Retie 0 - 0
28-07-2018 19:00 Racing Mechelen Excelsior Bouwel 3 - 0
28-07-2018 19:30 Rhisnes Gosselies Sports 0 - 0
28-07-2018 19:30 Chevetogne Condruzien 2 - 1
28-07-2018 19:30 Richelle United UCE Liège 1 - 1
28-07-2018 19:30 Niel United Bilzerse Waltwilder 0 - 1
28-07-2018 19:30 Flandria Paal Sint-Lenaarts 0 - 4
28-07-2018 19:30 Diest Rauw Sport 6 - 0
28-07-2018 19:30 De Kempen Berg en Dal 3 - 0
28-07-2018 19:30 Wezel Zwaluwen Olmen 3 - 3
28-07-2018 19:30 Houtvenne VK Berchem 10 - 0
28-07-2018 20:00 Tournai Ploegsteert-Bizet 5 - 0
28-07-2018 20:00 FC Lebbeke Berlare 3 - 0
28-07-2018 20:00 Svelta Melsele Bodegem Kapelle United 1 - 0
29-07-2018 14:30 Herk Zwarte Leeuw 0 - 4
29-07-2018 15:00 Le Roeulx Colfontaine 2 - 0
29-07-2018 16:00 Blankenberge RC Lauwe 1 - 2
29-07-2018 16:00 Oostnieuwkerke Vlamertinge 2 - 1
29-07-2018 16:00 Lauwe Kortemark 1 - 1
29-07-2018 16:00 Templeuve Voorwaarts Zwevezele 0 - 3
29-07-2018 16:00 Wingene Wielsbeke 1 - 0
29-07-2018 16:00 Adegem Lendelede Sport 0 - 0
29-07-2018 16:00 Wevelgem City Meulebeke 9 - 3
29-07-2018 16:00 Deerlijk Sport Pittem 5 - 0
29-07-2018 16:00 Oostduinkerke Jong Zulte 1 - 3
29-07-2018 16:00 Oostkamp Racing Waregem 0 - 0
29-07-2018 16:00 Merelbeke Bottelare 10 - 0
29-07-2018 16:00 Mariekerke Wolvertem Merchtem 1 - 2
29-07-2018 16:00 Avanti Sottegem 0 - 0
29-07-2018 16:00 Appelterre-Eichem Zelzate 2 - 3
29-07-2018 16:00 Jong Lede Elene-Grotenberge 1 - 2
29-07-2018 16:00 Bornem HO Kalken 1 - 2
29-07-2018 16:00 Heusden Ninove 1 - 3
29-07-2018 16:00 Eendracht Mazenzele Lochristi 0 - 7
29-07-2018 16:00 Munkzwalm Kobbegem 1 - 2
29-07-2018 16:00 Dendermonde Oudenhove 4 - 2
29-07-2018 16:00 RFC Wetteren Drongen 5 - 1
29-07-2018 16:00 Bosquetia Frameries Greunsjotters Vossem 4 - 1
29-07-2018 16:00 Braine Auderghem 6 - 2
29-07-2018 16:00 Léopold Étincelle Maurage 2 - 0
29-07-2018 16:00 Rapid Symphorinois ASC Berchem 1 - 3
29-07-2018 16:00 Stockel Rhodienne-De Hoek 1 - 1
29-07-2018 16:00 Hoeilaart Union Lasne-Ohain 3 - 0
29-07-2018 16:00 Pâturages Stade Brainois 0 - 1
29-07-2018 16:00 Racing Jet Wavre Avenir Lembeek 2 - 0
29-07-2018 16:00 Soignies Sports Huldenberg 1 - 1
29-07-2018 16:00 Waterloo Moreda 4 - 2
29-07-2018 16:00 Péruwelz Albert Quévy-Mons 1 - 2
29-07-2018 16:00 Kosova Schaerbeek Pepingen-Halle 0 - 0
29-07-2018 16:00 Houdinois Entité Manageoise 1 - 0
29-07-2018 16:00 Chastre Villers-La-Ville 1 - 4
29-07-2018 16:00 Grand-Leez Gilly 2 - 0
29-07-2018 16:00 RAS Monceau Ligny 2 - 0
29-07-2018 16:00 Tienen PAC Buzet 2 - 0
29-07-2018 16:00 Aische Loyers 1 - 1
29-07-2018 16:00 Stade Bierbeek Warnant 1 - 1
29-07-2018 16:00 Entite Floreffe Nismes 3 - 2
29-07-2018 16:00 Alliance Huppaytoise Jeunesse Tamines 1 - 6
29-07-2018 16:00 ES de la Molignée Anderlues 1 - 1
29-07-2018 16:00 Pesche US Givry 0 - 1
29-07-2018 16:00 Ethe Belmont Alliance Hautes Fagnes 5 - 1
29-07-2018 16:00 Mormont Habay-la-Neuve 2 - 1
29-07-2018 16:00 Weywertz Meix-Devant-Virton 1 - 0
29-07-2018 16:00 Champlon Erezee 3 - 0
29-07-2018 16:00 Melreux Saint-Louis-Saint-Léger 0 - 1
29-07-2018 16:00 Büllingen Longlier II 1 - 0
29-07-2018 16:00 Marloie Sport Honsfeld 3 - 1
29-07-2018 16:00 Rochefort Rossignol 2 - 0
29-07-2018 16:00 Onhaye La Roche 3 - 0
29-07-2018 16:00 Stockay-Warfusée Trooz 7 - 0
29-07-2018 16:00 's Herenelderen Soiron 5 - 0
29-07-2018 16:00 Schoonbeek-Beverst Etoile Vervietoise 12 - 0
29-07-2018 16:00 Bressoux Verlaine 1 - 5
29-07-2018 16:00 Aywaille Bregel Sport 4 - 3
29-07-2018 16:00 Sprimont-Comblain Huy 3 - 1
29-07-2018 16:00 Sprimont-Comblain II Aubel 1 - 3
29-07-2018 16:00 Huccorgne Zepperen-Brustem 0 - 6
29-07-2018 16:00 Heusy Rouheid Boorsem Sport 1 - 0
29-07-2018 16:00 La Calamine Franchimont 4 - 1
29-07-2018 16:00 Eendracht Termien Harze 10 - 0
29-07-2018 16:00 Pontisse Cite Wellen 0 - 4
29-07-2018 16:00 Herstal Huvo Jeuk 1 - 2
29-07-2018 16:00 Helson Helchteren Lentezon Beerse 6 - 0
29-07-2018 16:00 Hechtel Opitter 3 - 0
29-07-2018 16:00 Witgoor Sport Beringen 2 - 2
29-07-2018 16:00 Esperanza Pelt Lille 0 - 0
29-07-2018 16:00 Ekeren Melsbroek 0 - 3
29-07-2018 16:00 K. Kontich Putte 2 - 1
29-07-2018 16:00 Tildonk Sporting Kampenhout 0 - 5
29-07-2018 16:00 Nijlen Rapid Leest 3 - 1
29-07-2018 16:00 Woluwe-Zaventem Berlaar-Heikant 3 - 1
29-07-2018 16:00 Sterrebeek Ternesse 0 - 4
29-07-2018 16:00 Stade Everois Lyra 2 - 5
29-07-2018 16:00 Veltem BX Brussels 0 - 2
29-07-2018 16:00 Tremelo Ganshoren 0 - 5
29-07-2018 16:00 FSI Berchem SC Aarschot 0 - 1
29-07-2018 16:00 's Gravenwezel-Schilde Jette 2 - 0
29-07-2018 16:00 Grimbergen Betekom 0 - 4
29-07-2018 17:00 Belœil Ostiches 3 - 3
29-07-2018 18:00 Ardennen Latem 2 - 0
29-07-2018 18:00 Eendracht Zele Bambrugge 1 - 2
29-07-2018 18:00 Binche Wépion 1 - 2
29-07-2018 18:00 Flavion Sport Union Namur 1 - 10
29-07-2018 18:00 Gestel VC Herentals 1 - 2
29-07-2018 18:00 Leopoldsburg Herkol 0 - 1
Tweede Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-08-2018 16:00 Schriek Olympic Charleroi 1 - 2
04-08-2018 17:00 Hamoir Deerlijk Sport 4 - 1
04-08-2018 18:00 Eendracht Wervik Wépion 2 - 1
04-08-2018 18:30 Bilzerse Waltwilder Grand-Leez 4 - 0
04-08-2018 19:00 Sint-Eloois-Winkel Sartoise 8 - 0
04-08-2018 19:00 Vosselaar Racing Waregem 6 - 0
04-08-2018 19:30 Lille Hades 3 - 4
04-08-2018 19:30 Spouwen-Mopertingen Torhout 0 - 0
04-08-2018 19:30 Tempo Overijse Hechtel 6 - 1
04-08-2018 19:30 Heur Tongeren Sporting Kampenhout 2 - 0
04-08-2018 20:00 La Calamine BX Brussels 0 - 2
04-08-2018 20:00 Huvo Jeuk Zwarte Leeuw 1 - 4
04-08-2018 20:00 Couvin-Mariembourg Bosquetia Frameries 4 - 0
04-08-2018 20:00 Sint-Niklaas Chevetogne 6 - 0
04-08-2018 20:00 Patro Eisden K. Kontich 3 - 0
04-08-2018 20:00 Rebecq Tournai 3 - 2
04-08-2018 20:00 Cappellen Sprimont-Comblain 2 - 0
04-08-2018 20:00 Hoogstraten Stade Bierbeek 2 - 0
04-08-2018 20:00 Ciney Stockay-Warfusée 2 - 3
04-08-2018 20:00 FC Lebbeke Diegem Sport 1 - 1
04-08-2018 20:00 Groen Star Beek Gent-Zeehaven 2 - 3
05-08-2018 16:00 Eendracht Aalter Waterloo 2 - 0
05-08-2018 16:00 Ethe Belmont Acren 0 - 1
05-08-2018 16:00 Marloie Sport Pepingen-Halle 1 - 1
05-08-2018 16:00 Racing Mechelen Herkol 3 - 0
05-08-2018 16:00 URSL Visé Wevelgem City 0 - 5
05-08-2018 16:00 Union Namur Zwaluwen Olmen 5 - 1
05-08-2018 16:00 Racing Jet Wavre Melsbroek 2 - 0
05-08-2018 16:00 Weywertz Ostiches 0 - 3
05-08-2018 16:00 Solières Sport Rhisnes 5 - 0
05-08-2018 16:00 Olympia Wijgmaal Lyra 3 - 2
05-08-2018 16:00 Kobbegem Jong Zulte 1 - 1
05-08-2018 16:00 Albert Quévy-Mons Verlaine 3 - 1
05-08-2018 16:00 Adegem Lochristi 1 - 4
05-08-2018 16:00 Sporting Hasselt Hoeilaart 1 - 1
05-08-2018 16:00 Heusy Rouheid Woluwe-Zaventem 1 - 4
05-08-2018 16:00 Nijlen RC Lauwe 1 - 0
05-08-2018 16:00 Villers-La-Ville Turnhout 0 - 0
05-08-2018 16:00 Toekomst Menen Dendermonde 4 - 0
05-08-2018 16:00 RFC Wetteren La Louvière Centre 2 - 2
05-08-2018 16:00 Rochefort Ronse 3 - 7
05-08-2018 16:00 Longlier Léopold 1 - 5
05-08-2018 16:00 Wingene Jeunesse Tamines 2 - 0
05-08-2018 16:00 Harelbeke Oostnieuwkerke 2 - 0
05-08-2018 16:00 Eppegem Ardennen 1 - 1
05-08-2018 16:00 Stade Brainois Onhaye 0 - 0
05-08-2018 16:00 Francs Borains Braine 2 - 1
05-08-2018 16:00 Ganshoren Bocholt 5 - 1
05-08-2018 16:00 UCE Liège Sint-Dymphna 2 - 0
05-08-2018 16:00 Entite Floreffe Temse 0 - 1
05-08-2018 16:00 Champlon Witgoor Sport 0 - 2
05-08-2018 16:00 Helson Helchteren Ternesse 0 - 1
05-08-2018 16:00 Wolvertem Merchtem Anderlecht SCB 3 - 0
05-08-2018 16:00 RES Durbuy Bambrugge 1 - 1
05-08-2018 16:00 Betekom Houdinois 3 - 2
05-08-2018 16:00 Houtvenne SC Aarschot 2 - 0
05-08-2018 16:00 Aywaille Merelbeke 2 - 3
05-08-2018 16:00 Duffel Anderlues 3 - 0
05-08-2018 16:00 Büllingen Zepperen-Brustem 1 - 1
05-08-2018 16:00 Lauwe Berchem Sport 1 - 4
05-08-2018 16:00 Gullegem Svelta Melsele 1 - 0
05-08-2018 16:00 Tienen Mandel United 1 - 2
05-08-2018 16:00 Tilleur Loyers 4 - 2
05-08-2018 16:00 VW Hamme Mormont 5 - 0
05-08-2018 16:00 HO Kalken De Kempen 2 - 4
05-08-2018 16:00 VC Herentals Meux 0 - 1
05-08-2018 16:00 Ninove Olsa Brakel 0 - 2
05-08-2018 16:00 Aubel Schoonbeek-Beverst 1 - 0
05-08-2018 16:00 US Givry Avanti 2 - 0
05-08-2018 16:00 Sint-Lenaarts Sparta Petegem 0 - 2
05-08-2018 16:00 Saint-Louis-Saint-Léger Zelzate 4 - 4
05-08-2018 16:00 Londerzeel Eendracht Termien 1 - 2
05-08-2018 16:00 's Gravenwezel-Schilde Dikkelvenne 1 - 3
05-08-2018 16:00 Stockel Walhain 1 - 1
05-08-2018 16:00 RAS Monceau La Louvière 0 - 0
05-08-2018 16:00 Westhoek Voorwaarts Zwevezele 1 - 1
05-08-2018 16:00 KSC City Pirates Huldenberg 1 - 1
05-08-2018 16:00 Le Roeulx Waremme 0 - 1
05-08-2018 16:00 's Herenelderen Elene-Grotenberge 1 - 3
05-08-2018 18:00 Wellen Diest 4 - 4
Achtste Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-12-2018 20:30 Kortrijk Zulte-Waregem -
04-12-2018 20:45 Gent Beerschot-Wilrijk -
05-12-2018 20:00 Royal Excel Mouscron KV Oostende -
05-12-2018 20:30 Mechelen Lokeren -
05-12-2018 20:30 Deinze AS Eupen -
05-12-2018 20:30 Sint-Truiden Mandel United -
05-12-2018 20:45 Sporting Charleroi Genk -
06-12-2018 20:45 Knokke Union Saint-Gilloise -
Kwartfinales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details