Speelschema FA Cup 2018/2019

Speelschema FA Cup 2018/2019 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige FA Cup speelschema van het seizoen 2018/2019 met het programma en de uitslagen van alle FA Cup wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Extra Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-08-2018 20:45 Winslow United Easington Sports 2 - 2
10-08-2018 20:45 Ascot United Camberley Town 2 - 1
10-08-2018 20:45 Thetford Town Fakenham Town 1 - 0
11-08-2018 16:00 Burscough 1874 Northwich 2 - 2
11-08-2018 16:00 Congleton Town FC Eccleshill United 1 - 0
11-08-2018 16:00 Prestwich Heys Abbey Hey 2 - 1
11-08-2018 16:00 West Didsbury & Chorlton Squires Gate 2 - 3
11-08-2018 16:00 Winsford United Irlam 1 - 2
11-08-2018 16:00 Penistone Church Bootle FC 2 - 1
11-08-2018 16:00 Hemsworth MW Runcorn Town 1 - 1
11-08-2018 16:00 Maltby Main Athersley Recreation 3 - 0
11-08-2018 16:00 Parkgate Sandbach United 2 - 0
11-08-2018 16:00 Litherland Remyca Charnock Richard 4 - 2
11-08-2018 16:00 Maine Road Handsworth Parramore 0 - 1
11-08-2018 16:00 Walsall Wood Worcester City 1 - 1
11-08-2018 16:00 Highgate United AFC Wulfrunians 1 - 0
11-08-2018 16:00 Boldmere St Michaels Malvern Town 2 - 2
11-08-2018 16:00 Atherstone Town Hanley Town 1 - 1
11-08-2018 16:00 Stourport Swifts Shawbury United 2 - 1
11-08-2018 16:00 Wednesfield Rocester 2 - 1
11-08-2018 16:00 Harpenden Town Edgware Town 1 - 0
11-08-2018 16:00 Hadley Fairford Town FC 2 - 0
11-08-2018 16:00 Brackley Town Saints London Colney 1 - 0
11-08-2018 16:00 London Lions Wembley 2 - 1
11-08-2018 16:00 Windsor Highworth Town 3 - 3
11-08-2018 16:00 Bishop's Cleeve Stotfold FC 5 - 2
11-08-2018 16:00 Leicester Nirvana Grimsby Borough 0 - 3
11-08-2018 16:00 AFC Hayes Lydney Town 1 - 2
11-08-2018 16:00 Staveley MW Boston Town FC 4 - 2
11-08-2018 16:00 Flackwell Heath FC North Greenford United 0 - 2
11-08-2018 16:00 Tring Athletic Berkhamsted 0 - 2
11-08-2018 16:00 Holmer Green Longlevens 0 - 1
11-08-2018 16:00 Ardley United Shortwood United 7 - 0
11-08-2018 16:00 Holyport Brimscombe & Thrupp 1 - 2
11-08-2018 16:00 Abingdon United Burnham 2 - 2
11-08-2018 16:00 Crawley Green Woodley United 7 - 1
11-08-2018 16:00 Reading City Chipping Sodbury Town 1 - 1
11-08-2018 16:00 Leighton Town Wootton Bassett Town 0 - 1
11-08-2018 16:00 Arundel FC Chertsey Town 4 - 1
11-08-2018 16:00 Kirkley & Pakefield FC Clacton 2 - 2
11-08-2018 16:00 Wodson Park Hoddesdon Town 1 - 3
11-08-2018 16:00 Norwich United Takeley 1 - 2
11-08-2018 16:00 Framlingham Town Whitton United 1 - 1
11-08-2018 16:00 Southend Manor FC Romania 1 - 3
11-08-2018 16:00 Wivenhoe Town Brantham Athletic 0 - 5
11-08-2018 16:00 Stowmarket Town Basildon United 0 - 2
11-08-2018 16:00 Sporting Bengal United Ilford 4 - 3
11-08-2018 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Borough 2 - 0
11-08-2018 16:00 Ipswich Wanderers Baldock Town 0 - 5
11-08-2018 16:00 Barkingside Leyton Athletic 0 - 0
11-08-2018 16:00 Cockfosters Newmarket Town 0 - 2
11-08-2018 16:00 Woodbridge Town Clapton 2 - 2
11-08-2018 16:00 Burnham Ramblers West Essex 3 - 5
11-08-2018 16:00 Redbridge Long Melford 1 - 3
11-08-2018 16:00 Oxhey Jets FC Wantage Town 3 - 4
11-08-2018 16:00 Tuffley Rovers Colney Heath 1 - 4
11-08-2018 16:00 Broadbridge Heath Shoreham 0 - 2
11-08-2018 16:00 Bearsted Chichester City 2 - 1
11-08-2018 16:00 Redhill Horley Town 1 - 3
11-08-2018 16:00 AFC Croydon Athletic Rochester United 5 - 0
11-08-2018 16:00 Spelthorne Sports Peacehaven & Telscombe 3 - 0
11-08-2018 16:00 Hassocks Erith Town 1 - 3
11-08-2018 16:00 Worthing United Littlehampton Town 1 - 1
11-08-2018 16:00 Crowborough Athletic Hanworth Villa 1 - 1
11-08-2018 16:00 Raynes Park Vale Lingfield 3 - 0
11-08-2018 16:00 Uckfield Town Glebe 1 - 0
11-08-2018 16:00 Abbey Rangers Newhaven 0 - 4
11-08-2018 16:00 Cobham Sheppey United 1 - 0
11-08-2018 16:00 Fisher Horsham YMCA 1 - 2
11-08-2018 16:00 Loxwood Hollands & Blair 2 - 1
11-08-2018 16:00 Sevenoaks Town Lordswood 6 - 1
11-08-2018 16:00 Crawley Down Gatwick Three Bridges 0 - 1
11-08-2018 16:00 Eastbourne United Hackney Wick 0 - 2
11-08-2018 16:00 Croydon Tunbridge Wells 2 - 2
11-08-2018 16:00 Erith & Belvedere Saltdean United 0 - 0
11-08-2018 16:00 Haywards Heath Town Lancing 0 - 2
11-08-2018 16:00 East Preston Balham 0 - 2
11-08-2018 16:00 K Sports Pagham 2 - 2
11-08-2018 16:00 Deal Town Whitstable Town 2 - 2
11-08-2018 16:00 Broadfields United Banstead Athletic 3 - 0
11-08-2018 16:00 Chatham Town Walton & Hersham 3 - 1
11-08-2018 16:00 Corinthian Canterbury City 3 - 0
11-08-2018 16:00 Beckenham Town Colliers Wood United FC 1 - 1
11-08-2018 16:00 Hamworthy United FC Team Solent 3 - 2
11-08-2018 16:00 Melksham Town Badshot Lea 4 - 0
11-08-2018 16:00 AFC Stoneham AFC Portchester 0 - 0
11-08-2018 16:00 Newport Isle of Wight FC Amesbury Town 3 - 1
11-08-2018 16:00 Knaphill Sholing 0 - 3
11-08-2018 16:00 Guildford City Petersfield Town 0 - 1
11-08-2018 16:00 Tadley Calleva Baffins Milton Rovers 1 - 3
11-08-2018 16:00 Bemerton Heath Harlequins Cowes Sports FC 1 - 0
11-08-2018 16:00 Andover New Street Romsey Town 4 - 0
11-08-2018 16:00 United Services Andover Town 5 - 2
11-08-2018 16:00 Horndean Godalming Town 5 - 0
11-08-2018 16:00 Hamble Club Alresford Town 1 - 1
11-08-2018 16:00 Farnham Town Binfield 1 - 2
11-08-2018 16:00 Brockenhurst Christchurch 2 - 2
11-08-2018 16:00 Bashley Bournemouth FC 0 - 2
11-08-2018 16:00 Fareham Town Frimley Green 1 - 2
11-08-2018 16:00 Sandhurst Town Lymington Town 1 - 1
11-08-2018 16:00 Clevedon Town Portland United 1 - 2
11-08-2018 16:00 Westbury United Cribbs 3 - 0
11-08-2018 16:00 Hallen Longwell Green Sports 0 - 0
11-08-2018 16:00 Wells City Shaftesbury Town 2 - 5
11-08-2018 16:00 Bodmin Town Keynsham Town 4 - 4
11-08-2018 16:00 Cheddar Bridgwater Town 3 - 2
11-08-2018 16:00 Shepton Mallet Willand Rovers 1 - 1
11-08-2018 16:00 Bitton AFC Tavistock 7 - 0
11-08-2018 16:00 Buckland Athletic Pewsey Vale 3 - 0
11-08-2018 16:00 Bridport FC Wellington AFC 0 - 0
11-08-2018 16:00 Hengrove Athletic Plymouth Parkway 1 - 5
11-08-2018 16:00 Saltash United Odd Down 1 - 0
11-08-2018 16:00 Brislington Cadbury Heath 1 - 2
11-08-2018 16:00 Bradford Town Roman Glass St George 5 - 2
11-08-2018 16:00 Consett AFC North Shields 2 - 1
11-08-2018 16:00 Thackley Whitley Bay FC 2 - 3
11-08-2018 16:00 Hebburn Town Dunston 2 - 3
11-08-2018 16:00 Ashington AFC Knaresborough Town 0 - 2
11-08-2018 16:00 Goole Morpeth Town 1 - 5
11-08-2018 16:00 Glasshoughton Welfare Blyth AFC 1 - 2
11-08-2018 16:00 Newcastle Benfield FC Stockton Town 1 - 1
11-08-2018 16:00 Selby Town FC Whickham 3 - 2
11-08-2018 16:00 Seaham Red Star Heaton Stannington 1 - 1
11-08-2018 16:00 Northallerton Town Garforth Town 0 - 4
11-08-2018 16:00 Guisborough Town Newton Aycliffe 3 - 3
11-08-2018 16:00 Barnoldswick Town Billingham Synthonia 1 - 1
11-08-2018 16:00 Washington West Auckland Town 0 - 4
11-08-2018 16:00 Sunderland RCA Sunderland Ryhope CW 5 - 2
11-08-2018 16:00 Bridlington Town Harrogate Railway 3 - 0
11-08-2018 16:00 Penrith AFC Albion Sports 0 - 3
11-08-2018 16:00 Bishop Auckland Pickering Town CFC 0 - 2
11-08-2018 16:00 Darwen FC Barnton 3 - 1
11-08-2018 16:00 Liversedge Padiham 5 - 2
11-08-2018 16:00 City of Liverpool Silsden 3 - 1
11-08-2018 16:00 Quorn Belper United 6 - 1
11-08-2018 16:00 Thurnby Nirvana Grimsby Borough 0 - 3
11-08-2018 16:00 Cogenhoe United Wisbech Town 1 - 2
11-08-2018 16:00 Wellingborough Whitworths Harborough Town 0 - 1
11-08-2018 16:00 Deeping Rangers Holbeach United 3 - 2
11-08-2018 16:00 Raunds Town FC Eynesbury Rovers 1 - 2
11-08-2018 16:00 Arlesey Town Desborough Town 3 - 4
11-08-2018 16:00 Sileby Rangers Ely City 2 - 0
11-08-2018 16:00 Godmanchester Rovers Newport Pagnell Town FC 2 - 0
11-08-2018 16:00 Biggleswade United FC Wellingborough Town 1 - 1
11-08-2018 16:00 Histon Peterborough Northern Star 6 - 1
11-08-2018 16:00 Daventry Town Potton United 9 - 2
11-08-2018 16:00 Biggleswade Northampton ON Chenecks 2 - 0
11-08-2018 16:00 Swaffham Town Yaxley FC 1 - 3
11-08-2018 16:00 Rothwell Corinthians Pinchbeck United 3 - 0
11-08-2018 16:00 Hullbridge Sports Gorleston 2 - 1
11-08-2018 16:00 Wroxham Saffron Walden Town FC 1 - 1
11-08-2018 16:00 Great Yarmouth Town Hadleigh United 1 - 3
11-08-2018 16:00 Waltham Forest Walsham Le Willows 3 - 1
11-08-2018 16:00 Coventry Sphinx Whitchurch Alport 0 - 1
11-08-2018 16:00 Haughmond Wolves Sporting 2 - 0
11-08-2018 16:00 Racing Club Warwick Coleshill Town 4 - 3
11-08-2018 16:00 Romulus Westfields 6 - 1
11-08-2018 16:00 Ellesmere Rangers FC Leicester Road 0 - 1
11-08-2018 16:00 Sporting Khalsa Tividale 2 - 1
11-08-2018 16:00 Long Eaton United FC St Andrews 2 - 1
11-08-2018 16:00 Sleaford Town FC South Normanton Athletic 0 - 1
11-08-2018 16:00 Heather St Johns Kimberley Miners Welfare 3 - 6
11-08-2018 16:00 Kirby Muxloe AFC Mansfield 0 - 6
11-08-2018 16:00 Clipstone Barton Town Old Boys 0 - 0
11-08-2018 16:00 Lutterworth Town Heanor Town 2 - 1
11-08-2018 16:00 Hinckley AFC Anstey Nomads 1 - 1
11-08-2018 16:00 Worksop Town Shepshed Dynamo 3 - 3
11-08-2018 16:00 Rainworth Miners Welfare Dunkirk 2 - 1
11-08-2018 16:00 Staveley MW Boston United 4 - 2
11-08-2018 16:00 Teversal Loughborough University 1 - 2
11-08-2018 16:00 Bottesford Town Radford 3 - 1
11-08-2018 16:00 Oadby Town Shirebrook Town 3 - 1
11-08-2018 16:00 AFC Liverpool Ashton Athletic 2 - 2
11-08-2018 16:00 Widnes Northwich Victoria 1 - 1
12-08-2018 14:00 Little Common Bedfont Sports 2 - 2
12-08-2018 15:00 St Margaretsbury Enfield 1893 2 - 0
12-08-2018 15:00 Stansted Sawbridgeworth Town 2 - 1
12-08-2018 16:00 Hallam Runcorn Linnets 0 - 2
12-08-2018 16:00 Southall Leverstock Green 0 - 1
12-08-2018 16:00 Mole Valley SCR CB Hounslow United 0 - 2
12-08-2018 16:00 Langney Wanderers Epsom & Ewell FC 1 - 2
12-08-2018 16:00 Cray Valley (PM) Eastbourne Town 3 - 2
12-08-2018 16:00 Rusthall Wick 3 - 0
12-08-2018 16:00 Coventry United Rugby Town 1 - 2
21-08-2018 20:45 Tower Hamlets Stanway Rovers FC 0 - 2
Tweede Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
11-12-2018 20:45 Bradford City Peterborough United 4 - 4
11-12-2018 20:45 Sunderland Walsall 0 - 1
11-12-2018 20:45 Newport County Wrexham 4 - 0
17-12-2018 20:45 Southport Tranmere Rovers 0 - 2
18-12-2018 20:45 Blackpool Solihull Moors 3 - 2
Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2018 20:45 Tooting & Mitcham United Horley Town 2 - 1
24-08-2018 20:45 United Services Sholing 1 - 3
24-08-2018 20:45 Thetford Town Godmanchester Rovers 0 - 5
24-08-2018 20:45 Bowers & Pitsea Barking 1 - 0
24-08-2018 20:45 Coggeshall Town Witham Town 0 - 0
25-08-2018 12:00 FC Romania Grays Athletic 2 - 0
25-08-2018 13:30 Prestwich Heys Radcliffe Borough 0 - 2
25-08-2018 16:00 Haringey Borough Stanway Rovers FC 1 - 0
25-08-2018 16:00 Newcastle Benfield FC West Auckland Town 1 - 0
25-08-2018 16:00 Daventry Town Yaxley FC 7 - 5
25-08-2018 16:00 Heybridge Swifts West Essex 3 - 0
25-08-2018 16:00 Long Melford St Margaretsbury 3 - 1
25-08-2018 16:00 Haverhill Rovers Maldon & Tiptree 2 - 1
25-08-2018 16:00 Brantham Athletic Welwyn Garden City 1 - 0
25-08-2018 16:00 Grimsby Borough Long Eaton United FC 1 - 0
25-08-2018 16:00 Chalfont St Peter London Lions 1 - 0
25-08-2018 16:00 Cirencester Town Windsor 5 - 0
25-08-2018 16:00 Beckenham Town Epsom & Ewell FC 2 - 2
25-08-2018 16:00 Newhaven Pagham 0 - 2
25-08-2018 16:00 Chipstead Corinthian 0 - 1
25-08-2018 16:00 Hythe Town Worthing United 3 - 0
25-08-2018 16:00 Ramsgate Chatham Town 2 - 1
25-08-2018 16:00 Salisbury Hamble Club 6 - 0
25-08-2018 16:00 Lymington Town Frimley Green 2 - 0
25-08-2018 16:00 AFC Stoneham Westfield 2 - 0
25-08-2018 16:00 Baffins Milton Rovers Hartley Wintney 1 - 4
25-08-2018 16:00 Wimborne Town Newport Isle of Wight FC 6 - 0
25-08-2018 16:00 Consett AFC Seaham Red Star -
25-08-2018 16:00 Melksham Town Blackfield & Langley 1 - 0
25-08-2018 16:00 Kendal Town Selby Town FC 1 - 1
25-08-2018 16:00 Ascot United Horndean 0 - 3
25-08-2018 16:00 Runcorn Linnets Maltby Main 1 - 2
25-08-2018 16:00 Bodmin Town Cadbury Heath 2 - 2
25-08-2018 16:00 Wednesfield Chasetown 2 - 2
25-08-2018 16:00 Barnstaple Town Shaftesbury Town 0 - 1
25-08-2018 16:00 Rugby Town Evesham United 1 - 0
25-08-2018 16:00 Felixstowe & Walton United Waltham Forest 0 - 1
25-08-2018 16:00 Haughmond Market Drayton Town 1 - 1
25-08-2018 16:00 Kimberley Miners Welfare Oadby Town 0 - 2
25-08-2018 16:00 Staveley MW Lutterworth Town 3 - 0
25-08-2018 16:00 Northwood Longlevens 3 - 1
25-08-2018 16:00 Thame Berkhamsted 0 - 2
25-08-2018 16:00 Harpenden Town Leverstock Green 0 - 6
25-08-2018 16:00 Wootton Bassett Town Lydney Town 0 - 0
25-08-2018 16:00 Three Bridges Phoenix Sports 2 - 3
25-08-2018 16:00 Arundel FC Herne Bay 1 - 7
25-08-2018 16:00 Clitheroe Sunderland RCA 6 - 6
25-08-2018 16:00 Albion Sports Guisborough Town 2 - 2
25-08-2018 16:00 Ashton Athletic Skelmersdale United 2 - 1
25-08-2018 16:00 Burscough Northwich Victoria 2 - 0
25-08-2018 16:00 Handsworth Parramore Congleton Town FC 0 - 1
25-08-2018 16:00 Penistone Church Runcorn Town 1 - 3
25-08-2018 16:00 Whitley Bay FC Barnoldswick Town 6 - 1
25-08-2018 16:00 Anstey Nomads Clipstone 4 - 1
25-08-2018 16:00 Quorn South Normanton Athletic 3 - 2
25-08-2018 16:00 Sileby Rangers Wisbech Town 1 - 1
25-08-2018 16:00 Deeping Rangers AFC Rushden & Diamonds 1 - 1
25-08-2018 16:00 Harborough Town Cambridge City 1 - 2
25-08-2018 16:00 Desborough Town AFC Kempston Rovers 0 - 3
25-08-2018 16:00 Histon Eynesbury Rovers 1 - 1
25-08-2018 16:00 Barton Rovers Rothwell Corinthians 3 - 2
25-08-2018 16:00 Spalding United Wellingborough Town 3 - 2
25-08-2018 16:00 Woodbridge Town Hadleigh United 5 - 1
25-08-2018 16:00 Basildon United Whitton United 2 - 1
25-08-2018 16:00 Great Wakering Rovers Leyton Athletic 4 - 1
25-08-2018 16:00 Newmarket Town Hullbridge Sports 2 - 1
25-08-2018 16:00 Saffron Walden Town FC Hoddesdon Town 4 - 1
25-08-2018 16:00 Brentwood Town Sporting Bengal United 1 - 1
25-08-2018 16:00 Easington Sports Chipping Sodbury Town 1 - 2
25-08-2018 16:00 Ardley United Burnham 2 - 4
25-08-2018 16:00 Crawley Green Aylesbury United 2 - 3
25-08-2018 16:00 Bishop's Cleeve North Greenford United 5 - 2
25-08-2018 16:00 Slimbridge Wantage Town 1 - 1
25-08-2018 16:00 Colney Heath Cinderford Town 1 - 3
25-08-2018 16:00 Brimscombe & Thrupp Hayes & Yeading United 0 - 7
25-08-2018 16:00 Walton Casuals Shoreham 6 - 0
25-08-2018 16:00 Sittingbourne Bearsted 2 - 0
25-08-2018 16:00 Cobham Egham Town 1 - 3
25-08-2018 16:00 AFC Croydon Athletic Hanworth Villa 1 - 1
25-08-2018 16:00 Raynes Park Vale Spelthorne Sports 1 - 1
25-08-2018 16:00 Ashford United Horsham YMCA 0 - 2
25-08-2018 16:00 Uckfield Town Broadfields United 4 - 1
25-08-2018 16:00 Greenwich Borough Lancing 3 - 7
25-08-2018 16:00 Loxwood Erith Town 1 - 1
25-08-2018 16:00 Whyteleafe Saltdean United 1 - 1
25-08-2018 16:00 Corinthian-Casuals Croydon 6 - 0
25-08-2018 16:00 CB Hounslow United Whitstable Town 0 - 2
25-08-2018 16:00 Cray Wanderers Rusthall 1 - 1
25-08-2018 16:00 Faversham Town Hackney Wick 4 - 1
25-08-2018 16:00 Balham Thamesmead Town 0 - 2
25-08-2018 16:00 Sevenoaks Town Bedfont Sports 1 - 0
25-08-2018 16:00 Thatcham Town Bemerton Heath Harlequins 0 - 0
25-08-2018 16:00 Binfield Brockenhurst 2 - 1
25-08-2018 16:00 Moneyfields Andover New Street 3 - 1
25-08-2018 16:00 Hamworthy United FC AFC Totton 1 - 0
25-08-2018 16:00 Fleet Town Petersfield Town 3 - 1
25-08-2018 16:00 Winchester City Bournemouth FC 1 - 0
25-08-2018 16:00 Bradford Town Paulton Rovers 0 - 1
25-08-2018 16:00 Hallen Bridport FC 0 - 5
25-08-2018 16:00 Plymouth Parkway Larkhall Athletic 1 - 0
25-08-2018 16:00 Portland United Bitton AFC 0 - 2
25-08-2018 16:00 Westbury United Saltash United 3 - 0
25-08-2018 16:00 Cheddar Yate Town 0 - 3
25-08-2018 16:00 Willand Rovers Street 1 - 2
25-08-2018 16:00 Buckland Athletic Mangotsfield United 2 - 0
25-08-2018 16:00 FC Clacton Ware 2 - 4
25-08-2018 16:00 Ossett United Mossley 2 - 2
25-08-2018 16:00 Atherton Collieries Colwyn Bay 2 - 1
25-08-2018 16:00 Kidsgrove Athletic Ramsbottom United 1 - 1
25-08-2018 16:00 Tadcaster Albion Shildon AFC 4 - 1
25-08-2018 16:00 Stocksbridge Park Steels Bamber Bridge 1 - 3
25-08-2018 16:00 Hyde United Sheffield 5 - 1
25-08-2018 16:00 Sutton Coldfield Town Gresley 3 - 0
25-08-2018 16:00 Alvechurch Bromsgrove Sporting 4 - 3
25-08-2018 16:00 Belper Town Lincoln United 2 - 1
25-08-2018 16:00 Stamford Peterborough Sports 1 - 1
25-08-2018 16:00 Corby Town Dunstable Town 3 - 3
25-08-2018 16:00 Bedford Town Dereham Town 4 - 1
25-08-2018 16:00 Waltham Abbey Bury Town 0 - 2
25-08-2018 16:00 AFC Sudbury Mildenhall Town FC 2 - 0
25-08-2018 16:00 Aveley Potters Bar Town 0 - 2
25-08-2018 16:00 Hertford Town Tilbury 5 - 3
25-08-2018 16:00 Knaresborough Town Blyth AFC 5 - 1
25-08-2018 16:00 Bridlington Town Garforth Town 1 - 2
25-08-2018 16:00 Dunston Pontefract Collieries 4 - 2
25-08-2018 16:00 Cheshunt Canvey Island 1 - 0
25-08-2018 16:00 Morpeth Town Marske United 1 - 0
25-08-2018 16:00 AFC Dunstable Swindon Supermarine 0 - 0
25-08-2018 16:00 Prescot Cables Irlam 1 - 2
25-08-2018 16:00 Kidlington Marlow 0 - 1
25-08-2018 16:00 Brighouse Town Parkgate 0 - 2
25-08-2018 16:00 Didcot Town Aylesbury 1 - 1
25-08-2018 16:00 Droylsden Squires Gate 4 - 4
25-08-2018 16:00 Beaconsfield Town Uxbridge 2 - 0
25-08-2018 16:00 Frickley Athletic Liversedge 10 - 1
25-08-2018 16:00 North Leigh Hanwell Town 2 - 4
25-08-2018 16:00 Litherland Remyca Leek Town -
25-08-2018 16:00 East Grinstead Town South Park 1 - 0
25-08-2018 16:00 Darwen FC Trafford 1 - 4
25-08-2018 16:00 Molesey Lewes 0 - 0
25-08-2018 16:00 City of Liverpool Glossop North End 1 - 1
25-08-2018 16:00 Carshalton Athletic Horsham 0 - 1
25-08-2018 16:00 Stourport Swifts Sporting Khalsa 2 - 1
25-08-2018 16:00 Hastings United VCD Athletic 3 - 2
25-08-2018 16:00 Malvern Town Racing Club Warwick 1 - 2
25-08-2018 16:00 Bideford Bristol Manor Farm 2 - 2
25-08-2018 16:00 Bedworth United Atherstone Town 1 - 3
25-08-2018 16:00 Romulus Newcastle Town 4 - 0
25-08-2018 16:00 Walsall Wood Whitchurch Alport 2 - 1
25-08-2018 16:00 Highgate United Leicester Road 3 - 0
25-08-2018 16:00 Loughborough Dynamo Bottesford Town 2 - 4
25-08-2018 16:00 Loughborough University Cleethorpes Town 3 - 3
25-08-2018 16:00 AFC Mansfield Rainworth Miners Welfare 1 - 0
25-08-2018 16:00 Consett AFC Seaham Red Star 5 - 2
25-08-2018 18:00 Pickering Town CFC Colne 0 - 4
26-08-2018 15:00 Stansted Takeley 0 - 1
26-08-2018 16:00 Worksop Town Carlton Town 2 - 1
26-08-2018 16:00 Romford Baldock Town 3 - 2
26-08-2018 16:00 Cray Valley (PM) Ashford Town (Middlesex) 4 - 1
27-08-2018 16:00 Brackley Town Saints Hadley 0 - 0
04-09-2018 20:45 Biggleswade Soham Town Rangers 3 - 5
04-09-2018 20:45 Charnock Richard Leek Town 2 - 2
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-01-2019 20:45 Tranmere Rovers Tottenham Hotspur 0 - 7
05-01-2019 13:30 Sheffield Wednesday Luton Town 0 - 0
05-01-2019 13:30 Manchester United Reading 2 - 0
05-01-2019 13:30 West Bromwich Albion Wigan Athletic 1 - 0
05-01-2019 13:30 Shrewsbury Town Stoke City 1 - 1
05-01-2019 13:30 AFC Bournemouth Brighton & Hove Albion 1 - 3
05-01-2019 13:30 West Ham United Birmingham City 2 - 0
05-01-2019 13:30 Burnley Barnsley 1 - 0
05-01-2019 16:00 Brentford Oxford United 1 - 0
05-01-2019 16:00 Chelsea Nottingham Forest 2 - 0
05-01-2019 16:00 Aston Villa Swansea City 0 - 3
05-01-2019 16:00 Gillingham Cardiff City 1 - 0
05-01-2019 16:00 Derby County Southampton 2 - 2
05-01-2019 16:00 Accrington Stanley Ipswich Town 1 - 0
05-01-2019 16:00 Everton Lincoln City 2 - 1
05-01-2019 16:00 Bolton Wanderers Walsall 5 - 2
05-01-2019 16:00 Middlesbrough Peterborough United 5 - 0
05-01-2019 16:00 Fleetwood Town AFC Wimbledon 2 - 3
05-01-2019 18:30 Blackpool Arsenal 0 - 3
05-01-2019 18:30 Newcastle United Blackburn Rovers 1 - 1
05-01-2019 18:30 Crystal Palace Grimsby Town 1 - 0
05-01-2019 18:30 Bristol City Huddersfield Town 1 - 0
05-01-2019 18:30 Norwich City Portsmouth 0 - 1
06-01-2019 15:00 Millwall Hull City 2 - 1
06-01-2019 15:00 Preston North End Doncaster Rovers 1 - 3
06-01-2019 15:00 Manchester City Rotherham United 7 - 0
06-01-2019 15:00 Woking Watford 0 - 2
06-01-2019 15:00 Queens Park Rangers Leeds United 2 - 1
06-01-2019 15:00 Fulham Oldham Athletic 1 - 2
06-01-2019 15:00 Sheffield United Barnet 0 - 1
06-01-2019 17:30 Newport County Leicester City 2 - 1
07-01-2019 20:45 Wolverhampton Wanderers Liverpool 2 - 1
Derde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-01-2019 20:45 Luton Town Sheffield Wednesday 0 - 1
15-01-2019 20:45 Blackburn Rovers Newcastle United 2 - 4
15-01-2019 21:00 Stoke City Shrewsbury Town 2 - 3
16-01-2019 20:45 Southampton Derby County 2 - 2
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-01-2019 20:45 Bristol City Bolton Wanderers 2 - 1
25-01-2019 20:55 Arsenal Manchester United 1 - 3
26-01-2019 13:30 Accrington Stanley Derby County 0 - 1
26-01-2019 16:00 Swansea City Gillingham 4 - 1
26-01-2019 16:00 Brighton & Hove Albion West Bromwich Albion 0 - 0
26-01-2019 16:00 Doncaster Rovers Oldham Athletic 2 - 1
26-01-2019 16:00 Middlesbrough Newport County 1 - 1
26-01-2019 16:00 Manchester City Burnley 5 - 0
26-01-2019 16:00 Portsmouth Queens Park Rangers 1 - 1
26-01-2019 16:00 Shrewsbury Town Wolverhampton Wanderers 2 - 2
26-01-2019 16:00 Newcastle United Watford 0 - 2
26-01-2019 18:30 Millwall Everton 3 - 2
26-01-2019 20:45 AFC Wimbledon West Ham United 4 - 2
27-01-2019 17:00 Crystal Palace Tottenham Hotspur 2 - 0
27-01-2019 19:00 Chelsea Sheffield Wednesday 3 - 0
28-01-2019 20:45 Barnet Brentford 3 - 3
Vierde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-02-2019 20:45 Brentford Barnet 3 - 1
05-02-2019 20:45 Newport County Middlesbrough 2 - 0
05-02-2019 20:45 Wolverhampton Wanderers Shrewsbury Town 3 - 2
05-02-2019 20:45 Queens Park Rangers Portsmouth 2 - 0
06-02-2019 21:05 West Bromwich Albion Brighton & Hove Albion 1 - 3
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-02-2019 20:45 Queens Park Rangers Watford 0 - 1
16-02-2019 13:30 Brighton & Hove Albion Derby County 2 - 1
16-02-2019 16:00 AFC Wimbledon Millwall 0 - 1
16-02-2019 18:30 Newport County Manchester City 1 - 4
17-02-2019 14:00 Bristol City Wolverhampton Wanderers 0 - 1
17-02-2019 17:00 Swansea City Brentford 4 - 1
17-02-2019 17:00 Doncaster Rovers Crystal Palace 0 - 2
18-02-2019 20:30 Chelsea Manchester United 0 - 2
Vijfde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Derde Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-10-2018 13:30 Peterborough Sports Chorley 0 - 3
06-10-2018 16:00 Workington Kidsgrove Athletic 0 - 0
06-10-2018 16:00 Stockport County Corby Town 3 - 0
06-10-2018 16:00 Kettering Town Hednesford Town 4 - 0
06-10-2018 16:00 Dunston Chester 4 - 3
06-10-2018 16:00 Stourbridge Kidderminster Harriers 3 - 2
06-10-2018 16:00 United of Manchester Witton Albion 1 - 2
06-10-2018 16:00 Curzon Ashton Southport 1 - 2
06-10-2018 16:00 Altrincham Bradford Park Avenue 4 - 2
06-10-2018 16:00 King's Lynn Town Ashton United 0 - 1
06-10-2018 16:00 Gloucester City Dorking Wanderers 3 - 3
06-10-2018 16:00 Leatherhead Hanwell Town 1 - 1
06-10-2018 16:00 Eastbourne Borough Dulwich Hamlet 4 - 3
06-10-2018 16:00 Billericay Town Whitehawk 9 - 1
06-10-2018 16:00 Concord Rangers Beaconsfield Town 2 - 1
06-10-2018 16:00 Moneyfields Worthing 2 - 3
06-10-2018 16:00 Horsham Poole Town 1 - 1
06-10-2018 16:00 Oxford City Dartford 4 - 1
06-10-2018 16:00 Winchester City Cirencester Town 3 - 0
06-10-2018 16:00 Woking AFC Kempston Rovers 3 - 2
06-10-2018 16:00 Hampton & Richmond AFC Hornchurch 1 - 0
06-10-2018 16:00 Gainsborough Trinity Blyth Spartans 1 - 2
06-10-2018 16:00 Hungerford Town Wealdstone 1 - 2
06-10-2018 16:00 Tiverton Town Metropolitan Police FC 3 - 3
06-10-2018 16:00 Haringey Borough AFC Sudbury 2 - 1
06-10-2018 16:00 Mickleover Sports Alfreton Town 1 - 2
06-10-2018 16:00 Brackley Town Marine 2 - 3
06-10-2018 16:00 Cleethorpes Town Guiseley 2 - 2
06-10-2018 16:00 St Neots Town Coalville Town 2 - 2
06-10-2018 16:00 York City St Ives Town 3 - 0
06-10-2018 16:00 Warrington Town AFC Telford United 2 - 1
06-10-2018 16:00 Hereford Welling United 0 - 2
06-10-2018 16:00 Hitchin Town Hastings United 2 - 0
06-10-2018 16:00 Hemel Hempstead Town Ramsgate 5 - 0
06-10-2018 16:00 Bath City Lewes 3 - 0
06-10-2018 16:00 Slough Town Bristol Manor Farm 2 - 2
06-10-2018 16:00 Brightlingsea Regent Torquay United 0 - 3
06-10-2018 16:00 Weston-super-Mare Coggeshall Town 1 - 0
10-10-2018 20:45 Taunton Town St Albans City 5 - 2
10-10-2018 20:45 Chippenham Town Hendon 4 - 1
Derde Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
09-10-2018 20:45 Poole Town Horsham 2 - 1
09-10-2018 20:45 Bristol Manor Farm Slough Town 0 - 4
09-10-2018 20:45 Hanwell Town Leatherhead 0 - 0
09-10-2018 20:45 Dorking Wanderers Gloucester City 0 - 3
09-10-2018 20:45 Metropolitan Police FC Tiverton Town 1 - 0
09-10-2018 20:45 Coalville Town St Neots Town 3 - 3
09-10-2018 20:45 Guiseley Cleethorpes Town 2 - 1
10-10-2018 20:45 Kidsgrove Athletic Workington 2 - 1
Tweede Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
25-09-2018 20:45 Alfreton Town Sutton Coldfield Town 3 - 0
25-09-2018 20:45 Bamber Bridge Cleethorpes Town 0 - 5
25-09-2018 20:45 Blyth Spartans Nantwich Town 1 - 0
25-09-2018 20:45 Warrington Town Consett AFC 2 - 0
25-09-2018 20:45 Grantham Town St Ives Town 0 - 2
25-09-2018 20:45 Brackley Town Nuneaton Town 2 - 0
25-09-2018 20:45 Coalville Town Buxton 4 - 1
25-09-2018 20:45 Brightlingsea Regent Egham Town 2 - 1
25-09-2018 20:45 Didcot Town Hitchin Town 0 - 0
25-09-2018 20:45 AFC Sudbury Bognor Regis Town 3 - 2
25-09-2018 20:45 Needham Market Metropolitan Police FC 2 - 3
25-09-2018 20:45 Swindon Supermarine Chippenham Town 0 - 1
25-09-2018 20:45 Salisbury Weston-super-Mare 2 - 3
25-09-2018 20:45 Sholing Slough Town 0 - 3
02-10-2018 20:45 Wantage Town Hungerford Town 2 - 2
06-10-2018 16:00 Corinthian-Casuals St Albans City 0 - 3
07-10-2018 16:00 Lancing Hendon 0 - 4
Vierde Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-10-2018 13:30 Dunston Gateshead 0 - 4
20-10-2018 16:00 Warrington Town Halifax Town 2 - 2
20-10-2018 16:00 Chorley Barrow 3 - 2
20-10-2018 16:00 Fylde Chesterfield 1 - 3
20-10-2018 16:00 Southport Ashton United 2 - 1
20-10-2018 16:00 Blyth Spartans York City 0 - 1
20-10-2018 16:00 Harrogate Town Wrexham 0 - 0
20-10-2018 16:00 Stockport County Altrincham 2 - 0
20-10-2018 16:00 Marine Salford City 1 - 2
20-10-2018 16:00 Witton Albion Solihull Moors 0 - 2
20-10-2018 16:00 Boreham Wood Dagenham & Redbridge 2 - 2
20-10-2018 16:00 Woking Welling United 1 - 0
20-10-2018 16:00 Hemel Hempstead Town Oxford City 1 - 1
20-10-2018 16:00 Weston-super-Mare Bath City 1 - 0
20-10-2018 16:00 Guiseley Stourbridge 3 - 1
20-10-2018 16:00 Hartlepool United Kidsgrove Athletic 1 - 0
20-10-2018 16:00 Alfreton Town St Neots Town 4 - 0
20-10-2018 16:00 Hitchin Town Leatherhead 1 - 1
20-10-2018 16:00 Chippenham Town Maidenhead United 1 - 1
20-10-2018 16:00 Eastbourne Borough Slough Town 1 - 2
20-10-2018 16:00 Metropolitan Police FC Havant & Waterlooville 1 - 0
20-10-2018 16:00 Gloucester City Bromley 0 - 1
20-10-2018 16:00 Billericay Town Taunton Town 2 - 2
20-10-2018 16:00 Haringey Borough Poole Town 2 - 1
20-10-2018 16:00 Aldershot Town Kettering Town 2 - 0
20-10-2018 16:00 Maidstone United Leyton Orient 2 - 0
20-10-2018 16:00 Ebbsfleet United Worthing 4 - 0
20-10-2018 16:00 Barnet Braintree Town 4 - 2
20-10-2018 16:00 Concord Rangers Dover Athletic 0 - 1
20-10-2018 16:00 Wealdstone Sutton United 1 - 2
20-10-2018 16:00 Eastleigh Hampton & Richmond 0 - 1
20-10-2018 16:00 Torquay United Winchester City 4 - 1
Tweede Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
22-09-2018 13:30 Lymington Town Torquay United 0 - 7
22-09-2018 16:00 Chester City of Liverpool 4 - 0
22-09-2018 16:00 Ashton United Trafford 3 - 0
22-09-2018 16:00 Radcliffe Borough Curzon Ashton 1 - 2
22-09-2018 16:00 Farsley Celtic Southport 0 - 3
22-09-2018 16:00 Mossley Kidsgrove Athletic 1 - 2
22-09-2018 16:00 Staveley MW Guiseley 0 - 4
22-09-2018 16:00 South Shields Stockport County 1 - 2
22-09-2018 16:00 Cleethorpes Town Bamber Bridge 3 - 3
22-09-2018 16:00 Binfield Cirencester Town 0 - 3
22-09-2018 16:00 Hungerford Town Wantage Town 0 - 0
22-09-2018 16:00 Taunton Town Bitton AFC 4 - 0
22-09-2018 16:00 Poole Town Cinderford Town 3 - 0
22-09-2018 16:00 Chorley Leek Town 3 - 0
22-09-2018 16:00 Hereford Truro City 0 - 0
22-09-2018 16:00 Dunston Irlam 2 - 1
22-09-2018 16:00 United of Manchester Colne 2 - 0
22-09-2018 16:00 Nantwich Town Blyth Spartans 3 - 3
22-09-2018 16:00 Darlington Bradford Park Avenue 0 - 1
22-09-2018 16:00 Witton Albion Spennymoor Town 2 - 1
22-09-2018 16:00 Altrincham Whitley Bay FC 5 - 0
22-09-2018 16:00 Consett AFC Warrington Town 3 - 3
22-09-2018 16:00 Sutton Coldfield Town Alfreton Town 2 - 2
22-09-2018 16:00 Boston United Peterborough Sports 0 - 2
22-09-2018 16:00 Kidderminster Harriers Atherstone Town 5 - 0
22-09-2018 16:00 Stourbridge Leamington 3 - 2
22-09-2018 16:00 Rugby Town Hednesford Town 1 - 3
22-09-2018 16:00 St Neots Town Romulus 4 - 3
22-09-2018 16:00 Nuneaton Town Brackley Town 1 - 1
22-09-2018 16:00 Alvechurch Corby Town 1 - 4
22-09-2018 16:00 Haverhill Rovers Leatherhead 0 - 6
22-09-2018 16:00 Kettering Town AFC Mansfield 2 - 1
22-09-2018 16:00 Oxford City Cray Valley (PM) 5 - 0
22-09-2018 16:00 Anstey Nomads Mickleover Sports 1 - 7
22-09-2018 16:00 Horsham Heybridge Swifts 4 - 3
22-09-2018 16:00 Billericay Town Burnham 4 - 1
22-09-2018 16:00 Kings Langley Lewes 1 - 1
22-09-2018 16:00 Hitchin Town Didcot Town 1 - 1
22-09-2018 16:00 Leverstock Green Dorking Wanderers 2 - 4
22-09-2018 16:00 Bognor Regis Town AFC Sudbury 1 - 1
22-09-2018 16:00 East Thurrock United Whitehawk 2 - 3
22-09-2018 16:00 Brantham Athletic Eastbourne Borough 0 - 1
22-09-2018 16:00 AFC Hornchurch East Grinstead Town 2 - 1
22-09-2018 16:00 Uckfield Town Dartford 1 - 3
22-09-2018 16:00 Hayes & Yeading United Moneyfields 0 - 1
22-09-2018 16:00 FC Romania Beaconsfield Town 0 - 2
22-09-2018 16:00 Dulwich Hamlet Tonbridge Angels 3 - 1
22-09-2018 16:00 Metropolitan Police FC Needham Market 2 - 2
22-09-2018 16:00 Chippenham Town Swindon Supermarine 2 - 2
22-09-2018 16:00 Buxton Coalville Town 0 - 0
22-09-2018 16:00 Hampton & Richmond Burgess Hill Town 3 - 0
22-09-2018 16:00 Wealdstone Great Wakering Rovers 2 - 0
22-09-2018 16:00 Welling United Chesham United 2 - 1
22-09-2018 16:00 Woking Tooting & Mitcham United 4 - 0
22-09-2018 16:00 Hanwell Town Lowestoft Town 1 - 0
22-09-2018 16:00 Knaresborough Town Workington 1 - 4
22-09-2018 16:00 Egham Town Brightlingsea Regent 3 - 3
22-09-2018 16:00 York City Ashton Athletic 5 - 0
22-09-2018 16:00 Chelmsford City Worthing 1 - 2
22-09-2018 16:00 Slough Town Sholing 2 - 2
22-09-2018 16:00 Concord Rangers Margate 2 - 0
22-09-2018 16:00 Banbury United Bath City 0 - 2
22-09-2018 16:00 Haringey Borough Erith Town 2 - 0
22-09-2018 16:00 Tiverton Town Dorchester Town 2 - 0
22-09-2018 16:00 Bowers & Pitsea Hemel Hempstead Town 1 - 6
22-09-2018 16:00 Weston-super-Mare Salisbury 2 - 2
22-09-2018 16:00 AFC Telford United Bedford Town 3 - 1
22-09-2018 16:00 Marine Frickley Athletic 1 - 0
22-09-2018 16:00 St Ives Town Grantham Town 1 - 1
22-09-2018 16:00 AFC Kempston Rovers Marlow 1 - 0
22-09-2018 16:00 Gosport Borough Ramsgate 2 - 3
22-09-2018 16:00 Merthyr Town Winchester City 1 - 4
22-09-2018 16:00 Bristol Manor Farm Basingstoke Town 5 - 2
22-09-2018 16:00 Halesowen Town Gainsborough Trinity 0 - 3
22-09-2018 16:00 King's Lynn Town Stafford Rangers 3 - 1
22-09-2018 16:00 Hendon Phoenix Sports -
22-09-2018 16:00 Leiston Hastings United 3 - 4
22-09-2018 16:00 Coggeshall Town Walton Casuals 2 - 0
23-09-2018 16:00 Gloucester City Plymouth Parkway 3 - 1
25-09-2018 20:45 Hungerford Town Wantage Town 1 - 1
26-09-2018 20:45 Lewes Kings Langley 2 - 1
26-09-2018 20:45 Truro City Hereford 3 - 4
02-10-2018 20:45 St Albans City Corinthian-Casuals 1 - 1
02-10-2018 20:45 Hendon Lancing 1 - 1
Vierde Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
23-10-2018 20:45 Halifax Town Warrington Town 2 - 0
23-10-2018 20:45 Wrexham Harrogate Town 2 - 0
23-10-2018 20:45 Maidenhead United Chippenham Town 1 - 0
23-10-2018 20:45 Oxford City Hemel Hempstead Town 5 - 0
23-10-2018 20:45 Dagenham & Redbridge Boreham Wood 0 - 1
24-10-2018 20:45 Leatherhead Hitchin Town 1 - 2
24-10-2018 20:45 Taunton Town Billericay Town 0 - 1
Eerste Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-09-2018 20:45 Rushall Olympic Sutton Coldfield Town 0 - 1
11-09-2018 20:15 Lancing Phoenix Sports 0 - 3
11-09-2018 20:45 Marlow Aylesbury United 2 - 1
11-09-2018 20:45 Scarborough Athletic Marine 2 - 3
11-09-2018 20:45 Workington Newcastle Benfield FC 5 - 3
11-09-2018 20:45 Morpeth Town Ashton Athletic 1 - 2
11-09-2018 20:45 Gainsborough Trinity Chasetown 8 - 2
11-09-2018 20:45 Harlow Town Hendon 1 - 2
11-09-2018 20:45 AFC Kempston Rovers Chalfont St Peter 2 - 2
11-09-2018 20:45 Histon King's Lynn Town 0 - 7
11-09-2018 20:45 Kings Langley Northwood 3 - 1
11-09-2018 20:45 Berkhamsted Coggeshall Town 1 - 2
11-09-2018 20:45 St Ives Town Saffron Walden Town FC 3 - 1
11-09-2018 20:45 Leiston Cheshunt 4 - 2
11-09-2018 20:45 Sevenoaks Town Ramsgate 1 - 3
11-09-2018 20:45 Whyteleafe Corinthian-Casuals 2 - 1
11-09-2018 20:45 Walton Casuals Beckenham Town 3 - 0
11-09-2018 20:45 Banbury United Weymouth 2 - 1
11-09-2018 20:45 Yate Town Salisbury 1 - 3
11-09-2018 20:45 Winchester City Frome Town 2 - 1
11-09-2018 20:45 Dorchester Town Wimborne Town 3 - 0
11-09-2018 20:45 Hamworthy United FC Sholing 0 - 1
11-09-2018 20:45 Street Plymouth Parkway 1 - 4
11-09-2018 20:45 Basingstoke Town Paulton Rovers 2 - 0
11-09-2018 20:45 Lydney Town Lymington Town 1 - 2
12-09-2018 20:15 Horsham Corinthian 5 - 0
12-09-2018 20:45 Hadley Leverstock Green 0 - 1
12-09-2018 20:45 Long Melford Haverhill Rovers 1 - 2
12-09-2018 20:45 Lewes Farnborough 1 - 1
12-09-2018 20:45 Cray Valley (PM) Merstham 3 - 3
18-09-2018 20:45 Leek Town Parkgate 3 - 0
Eerste Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-09-2018 20:45 Basford United Staveley MW 1 - 3
08-09-2018 13:30 Maltby Main Frickley Athletic 1 - 2
08-09-2018 15:00 Haverhill Rovers Long Melford 0 - 0
08-09-2018 16:00 Cadbury Heath Cinderford Town 0 - 1
08-09-2018 16:00 Squires Gate City of Liverpool 1 - 5
08-09-2018 16:00 Knaresborough Town Kendal Town 7 - 3
08-09-2018 16:00 Atherton Collieries Kidsgrove Athletic 1 -</