Speelschema FA Cup 2021/2022

Speelschema FA Cup 2021/2022 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige FA Cup speelschema van het seizoen 2021/2022 met het programma en de uitslagen van alle FA Cup wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Tweede Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
21-09-2021 20:30 Hadley Enfield Town 1 - 2
21-09-2021 20:45 Southport Chorley 1 - 0
21-09-2021 20:45 United of Manchester Blyth Spartans 0 - 2
21-09-2021 20:45 Chester Darlington 1 - 0
21-09-2021 20:45 Spennymoor Town Fylde 1 - 0
21-09-2021 20:45 Kettering Town Spalding United 2 - 0
21-09-2021 20:45 Needham Market East Thurrock United 2 - 3
21-09-2021 20:45 Stowmarket Town AFC Sudbury 0 - 1
21-09-2021 20:45 St Albans City Concord Rangers 2 - 0
21-09-2021 20:45 Leiston Kings Langley 3 - 1
21-09-2021 20:45 Hemel Hempstead Town Ware 0 - 1
21-09-2021 20:45 Horsham Kingstonian 1 - 0
21-09-2021 20:45 Farnborough Metropolitan Police FC 0 - 1
21-09-2021 20:45 Corinthian-Casuals Leatherhead 3 - 0
21-09-2021 20:45 Chippenham Town Poole Town 1 - 0
21-09-2021 20:45 Hereford Lymington Town 4 - 0
Derde Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
02-10-2021 13:30 Hanley Town Brackley Town 1 - 1
02-10-2021 16:00 Marske United Chester 0 - 0
02-10-2021 16:00 Guiseley Blyth Spartans 1 - 0
02-10-2021 16:00 Spennymoor Town Southport 0 - 0
02-10-2021 16:00 Ware Kidderminster Harriers 1 - 1
02-10-2021 16:00 Boston United East Thurrock United 4 - 0
02-10-2021 16:00 Leamington Kettering Town 3 - 3
02-10-2021 16:00 Leiston Tamworth 1 - 3
02-10-2021 16:00 AFC Sudbury Cheshunt 1 - 0
02-10-2021 16:00 Chelmsford City Enfield Town 1 - 0
02-10-2021 16:00 Merstham Hereford 0 - 2
02-10-2021 16:00 Metropolitan Police FC St Albans City 0 - 0
02-10-2021 16:00 Chippenham Town Hastings United 0 - 1
02-10-2021 16:00 Horsham Eastbourne Borough 2 - 2
02-10-2021 16:00 Basford United Banbury United 0 - 1
02-10-2021 16:00 Corinthian-Casuals Wingate & Finchley 1 - 1
02-10-2021 16:00 Radcliffe Borough Morpeth Town 1 - 3
02-10-2021 16:00 Atherton Collieries Marine 0 - 0
02-10-2021 16:00 Pontefract Collieries Handsworth Parramore 6 - 0
02-10-2021 16:00 City of Liverpool Buxton 1 - 6
02-10-2021 16:00 Runcorn Linnets Gateshead 2 - 3
02-10-2021 16:00 York City Whitby Town 2 - 0
02-10-2021 16:00 Stamford Norwich United 2 - 1
02-10-2021 16:00 Stratford Town Long Eaton United FC 3 - 2
02-10-2021 16:00 AFC Dunstable Peterborough Sports 2 - 3
02-10-2021 16:00 Bromsgrove Sporting Welwyn Garden City 1 - 0
02-10-2021 16:00 Hungerford Town Cirencester Town 3 - 2
02-10-2021 16:00 Maidstone United Dartford 0 - 3
02-10-2021 16:00 Folkestone Invicta Gloucester City 1 - 0
02-10-2021 16:00 Hayes & Yeading United Whitehawk 3 - 2
02-10-2021 16:00 Havant & Waterlooville Billericay Town 3 - 2
02-10-2021 16:00 Harrow Borough Marlow 2 - 1
02-10-2021 16:00 Hampton & Richmond Wimborne Town 3 - 1
02-10-2021 16:00 Bowers & Pitsea AFC Hornchurch 2 - 2
02-10-2021 16:00 Yate Town Redhill 3 - 0
02-10-2021 16:00 Aylesbury United Ebbsfleet United 0 - 1
02-10-2021 16:00 Dorking Wanderers Weston-super-Mare 1 - 0
02-10-2021 16:00 Bath City Frome Town 5 - 0
02-10-2021 16:00 Curzon Ashton Cleethorpes Town 4 - 0
02-10-2021 16:00 Bedfont Sports Sholing 3 - 3
Derde Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
05-10-2021 20:45 Marine Atherton Collieries 3 - 2
05-10-2021 20:45 Chester Marske United 0 - 4
05-10-2021 20:45 Southport Spennymoor Town 3 - 2
05-10-2021 20:45 Kidderminster Harriers Ware 3 - 0
05-10-2021 20:45 Kettering Town Leamington 2 - 0
05-10-2021 20:45 Brackley Town Hanley Town 1 - 0
05-10-2021 20:45 St Albans City Metropolitan Police FC 3 - 1
05-10-2021 20:45 Sholing Bedfont Sports 1 - 2
05-10-2021 20:45 Eastbourne Borough Horsham 0 - 1
05-10-2021 20:45 AFC Hornchurch Bowers & Pitsea 0 - 2
05-10-2021 20:45 Wingate & Finchley Corinthian-Casuals 0 - 3
Vierde Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
16-10-2021 13:30 Bromsgrove Sporting Grimsby Town 0 - 5
16-10-2021 16:00 Curzon Ashton Chesterfield 0 - 4
16-10-2021 16:00 Pontefract Collieries Halifax Town 0 - 0
16-10-2021 16:00 York City Morpeth Town 1 - 1
16-10-2021 16:00 Hereford Solihull Moors 0 - 1
16-10-2021 16:00 Boston United Stratford Town 1 - 1
16-10-2021 16:00 King's Lynn Town Peterborough Sports 2 - 1
16-10-2021 16:00 Stockport County Stamford 3 - 0
16-10-2021 16:00 Tamworth Notts County 0 - 0
16-10-2021 16:00 Ebbsfleet United Hampton & Richmond 2 - 0
16-10-2021 16:00 Dorking Wanderers Hayes & Yeading United 2 - 2
16-10-2021 16:00 Maidenhead United Hastings United 3 - 1
16-10-2021 16:00 Hungerford Town Bromley 1 - 2
16-10-2021 16:00 Harrow Borough Chelmsford City 4 - 2
16-10-2021 16:00 Wealdstone Dagenham & Redbridge 1 - 2
16-10-2021 16:00 AFC Sudbury Dartford 3 - 1
16-10-2021 16:00 Banbury United Bath City 1 - 0
16-10-2021 16:00 Barnet Boreham Wood 0 - 1
16-10-2021 16:00 Yeovil Town Weymouth 1 - 1
16-10-2021 16:00 Eastleigh Folkestone Invicta 3 - 3
16-10-2021 16:00 Dover Athletic Yate Town 1 - 1
16-10-2021 16:00 Torquay United Havant & Waterlooville 2 - 2
16-10-2021 16:00 Southend United Chertsey Town 4 - 1
16-10-2021 16:00 Bowers & Pitsea Aldershot Town 2 - 1
16-10-2021 16:00 Bedfont Sports Kidderminster Harriers 0 - 1
16-10-2021 16:00 Corinthian-Casuals St Albans City 1 - 1
16-10-2021 16:00 Horsham Woking 1 - 0
16-10-2021 16:00 Southport Altrincham 2 - 3
16-10-2021 16:00 Kettering Town Buxton 2 - 2
16-10-2021 16:00 Brackley Town Guiseley 1 - 1
16-10-2021 16:00 Marine Wrexham 1 - 1
16-10-2021 16:00 Marske United Gateshead 0 - 0
Vierde Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
19-10-2021 20:45 Wrexham Marine 2 - 0
19-10-2021 20:45 Gateshead Marske United 3 - 2
19-10-2021 20:45 Guiseley Brackley Town 2 - 1
19-10-2021 20:45 Halifax Town Pontefract Collieries 1 - 0
19-10-2021 20:45 Morpeth Town York City 1 - 3
19-10-2021 20:45 Buxton Kettering Town 3 - 1
19-10-2021 20:45 Stratford Town Boston United 3 - 2
19-10-2021 20:45 Notts County Tamworth 4 - 0
19-10-2021 20:45 Hayes & Yeading United Dorking Wanderers 2 - 2
19-10-2021 20:45 St Albans City Corinthian-Casuals 1 - 1
19-10-2021 20:45 Weymouth Yeovil Town 1 - 1
19-10-2021 20:45 Folkestone Invicta Eastleigh 2 - 3
20-10-2021 20:45 Havant & Waterlooville Torquay United 4 - 2
26-10-2021 20:45 Yate Town Dover Athletic 1 - 0
Tweede Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
15-12-2021 20:45 Barrow Ipswich Town 2 - 0
Extra Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-08-2021 20:30 Whickham Consett AFC 2 - 3
06-08-2021 20:45 Ascot United Holyport 3 - 0
07-08-2021 14:00 Harborough Town Rothwell Corinthians 2 - 0
07-08-2021 16:00 Cobham Sevenoaks Town 2 - 2
07-08-2021 16:00 CB Hounslow United Redhill 0 - 3
07-08-2021 16:00 Broadbridge Heath Littlehampton Town 2 - 6
07-08-2021 16:00 Glebe Abbey Rangers 2 - 3
07-08-2021 16:00 Deal Town Southall 1 - 0
07-08-2021 16:00 Eastbourne Town Guildford City 2 - 4
07-08-2021 16:00 Newhaven Camberley Town 6 - 1
07-08-2021 16:00 Bexhill United Peacehaven & Telscombe 0 - 1
07-08-2021 16:00 Lingfield Egham Town 2 - 1
07-08-2021 16:00 Ashford Town (Middlesex) Uckfield Town 2 - 1
07-08-2021 16:00 Tower Hamlets Sheppey United 1 - 4
07-08-2021 16:00 Hanworth Villa Loxwood 1 - 3
07-08-2021 16:00 Lordswood Knaphill 0 - 0
07-08-2021 16:00 Tooting & Mitcham United Erith & Belvedere 1 - 1
07-08-2021 16:00 Fisher Raynes Park Vale 0 - 1
07-08-2021 16:00 Molesey Phoenix Sports 0 - 1
07-08-2021 16:00 Saltdean United Frimley Green 4 - 0
07-08-2021 16:00 Balham Canterbury City 3 - 0
07-08-2021 16:00 Crowborough Athletic AFC Croydon Athletic 1 - 3
07-08-2021 16:00 AFC Portchester Horndean 4 - 2
07-08-2021 16:00 Amesbury Town Shaftesbury Town 1 - 4
07-08-2021 16:00 Westbury United Christchurch 4 - 2
07-08-2021 16:00 Hythe & Dibden Bradford Town 1 - 7
07-08-2021 16:00 Blackfield & Langley Cowes Sports FC 5 - 1
07-08-2021 16:00 Portland United Bournemouth FC 2 - 2
07-08-2021 16:00 Calne Town FC Bashley 1 - 1
07-08-2021 16:00 Moneyfields AFC Stoneham 1 - 3
07-08-2021 16:00 Brockenhurst Hamworthy United FC 1 - 2
07-08-2021 16:00 Larkhall Athletic Lymington Town 1 - 2
07-08-2021 16:00 Bridport FC Fleet Town 1 - 2
07-08-2021 16:00 Alresford Town Odd Down 3 - 0
07-08-2021 16:00 Tadley Calleva Baffins Milton Rovers 0 - 2
07-08-2021 16:00 Shepton Mallet Andover New Street 0 - 0
07-08-2021 16:00 Hamble Club Corsham Town 2 - 3
07-08-2021 16:00 Fareham Town Street 8 - 0
07-08-2021 16:00 Buckland Athletic Exmouth 1 - 2
07-08-2021 16:00 St Austell Tavistock 2 - 3
07-08-2021 16:00 Ashington AFC Newcastle Benfield FC 3 - 4
07-08-2021 16:00 Shildon AFC Garforth Town 1 - 0
07-08-2021 16:00 Penrith AFC Guisborough Town 1 - 2
07-08-2021 16:00 Billingham Town West Allotment Celtic 2 - 3
07-08-2021 16:00 Seaham Red Star Crook Town AFC 3 - 1
07-08-2021 16:00 Newton Aycliffe Thornaby 4 - 3
07-08-2021 16:00 Sunderland RCA Bishop Auckland 5 - 1
07-08-2021 16:00 North Shields West Auckland Town 3 - 1
07-08-2021 16:00 Goole Sunderland Ryhope CW 1 - 1
07-08-2021 16:00 Knaresborough Town Northallerton Town 2 - 1
07-08-2021 16:00 Irlam Albion Sports 3 - 0
07-08-2021 16:00 Glossop North End Widnes 3 - 0
07-08-2021 16:00 Barnoldswick Town Runcorn Town 6 - 1
07-08-2021 16:00 Padiham AFC Liverpool 2 - 3
07-08-2021 16:00 Ashton Athletic Squires Gate 0 - 2
07-08-2021 16:00 Prestwich Heys Litherland Remyca 3 - 1
07-08-2021 16:00 Vauxhall Motors Skelmersdale United 0 - 0
07-08-2021 16:00 Silsden Eccleshill United 0 - 4
07-08-2021 16:00 Winsford United Charnock Richard 0 - 2
07-08-2021 16:00 Tividale Shifnal Town FC 2 - 0
07-08-2021 16:00 Sporting Khalsa Coventry Sphinx 4 - 3
07-08-2021 16:00 Lye Town Hanley Town 2 - 3
07-08-2021 16:00 Rugby Town Boldmere St Michaels 1 - 0
07-08-2021 16:00 Highgate United Malvern Town 3 - 1
07-08-2021 16:00 Westfields Heather St Johns 3 - 0
07-08-2021 16:00 Walsall Wood Leicester Road 0 - 2
07-08-2021 16:00 Whitchurch Alport Wolverhampton Casuals 2 - 1
07-08-2021 16:00 Gresley Bewdley Town 3 - 0
07-08-2021 16:00 AFC Wulfrunians Heanor Town 2 - 1
07-08-2021 16:00 Stourport Swifts Lichfield City 0 - 4
07-08-2021 16:00 Barton Town Old Boys Maltby Main 2 - 3
07-08-2021 16:00 Oadby Town Stamford 0 - 2
07-08-2021 16:00 Anstey Nomads Sleaford Town FC 1 - 0
07-08-2021 16:00 Long Eaton United FC Holbeach United 4 - 1
07-08-2021 16:00 Winterton Rangers FC Grimsby Borough 6 - 2
07-08-2021 16:00 Leicester Nirvana Deeping Rangers 1 - 1
07-08-2021 16:00 Handsworth Parramore AFC Mansfield 2 - 0
07-08-2021 16:00 Staveley MW Loughborough University 1 - 2
07-08-2021 16:00 Swaffham Town Walsham Le Willows 0 - 3
07-08-2021 16:00 Mildenhall Town FC Wroxham 1 - 0
07-08-2021 16:00 Fakenham Town Ely City 1 - 0
07-08-2021 16:00 Cogenhoe United Haverhill Rovers 0 - 0
07-08-2021 16:00 Newport Pagnell Town FC Peterborough Northern Star 4 - 1
07-08-2021 16:00 Corby Town Woodbridge Town 3 - 1
07-08-2021 16:00 Potton United Eynesbury Rovers 2 - 1
07-08-2021 16:00 Norwich United Long Buckby 2 - 1
07-08-2021 16:00 Brantham Athletic Gorleston 4 - 3
07-08-2021 16:00 Hadleigh United Desborough Town 2 - 0
07-08-2021 16:00 Kirkley & Pakefield Long Melford 1 - 1
07-08-2021 16:00 Arlesey Town Thetford Town 4 - 3
07-08-2021 16:00 Bugbrooke St Michaels March Town United 4 - 2
07-08-2021 16:00 AFC Kempston Rovers Whitton United 1 - 1
07-08-2021 16:00 Godmanchester Rovers Northampton ON Chenecks 1 - 1
07-08-2021 16:00 Wellingborough Town Newmarket Town 1 - 3
07-08-2021 16:00 Harpenden Town Romford 1 - 1
07-08-2021 16:00 Ware Takeley 2 - 1
07-08-2021 16:00 Redbridge Ilford 1 - 2
07-08-2021 16:00 Stanway Rovers FC Leverstock Green 1 - 0
07-08-2021 16:00 Biggleswade United FC Saffron Walden Town FC 0 - 7
07-08-2021 16:00 Edgware Town Hadley 0 - 3
07-08-2021 16:00 FC Clacton Leighton Town 0 - 1
07-08-2021 16:00 Sawbridgeworth Town Cockfosters 0 - 3
07-08-2021 16:00 Basildon United Stansted 4 - 0
07-08-2021 16:00 Dunstable Town North Greenford United 1 - 5
07-08-2021 16:00 Southend Manor London Colney 1 - 0
07-08-2021 16:00 Easington Sports Wokingham & Emmbrook 1 - 1
07-08-2021 16:00 Bishop's Cleeve Clevedon Town 6 - 1
07-08-2021 16:00 Brislington Brimscombe & Thrupp 3 - 3
07-08-2021 16:00 Shrivenham Burnham 1 - 1
07-08-2021 16:00 Chipping Sodbury Town Harefield United 1 - 2
07-08-2021 16:00 Risborough Rangers Lydney Town 1 - 0
07-08-2021 16:00 Aylesbury Longlevens 0 - 1
07-08-2021 16:00 Aylesbury United Fairford Town FC 2 - 0
07-08-2021 16:00 Broadfields United Cribbs 4 - 1
07-08-2021 16:00 Ardley United Ashton & Backwell United 2 - 0
07-08-2021 16:00 Oxhey Jets FC Bitton AFC 2 - 0
07-08-2021 16:00 Cadbury Heath Flackwell Heath FC 0 - 2
07-08-2021 16:00 Tring Athletic Keynsham Town 3 - 0
07-08-2021 16:00 Reading City Hallen 3 - 1
07-08-2021 16:00 Roman Glass St George Holmer Green 2 - 1
07-08-2021 16:00 K Sports Rusthall 3 - 1
07-08-2021 16:00 Walton & Hersham Tunbridge Wells 2 - 1
07-08-2021 16:00 Beckenham Town Colliers Wood United FC 0 - 0
07-08-2021 16:00 Steyning Town Pagham 2 - 2
07-08-2021 16:00 Badshot Lea East Preston 3 - 3
07-08-2021 16:00 Chatham Town Eastbourne United 6 - 2
07-08-2021 16:00 Hollands & Blair Holmesdale 3 - 0
07-08-2021 16:00 Staines Town Little Common 1 - 2
08-08-2021 14:30 AFC Emley Congleton Town FC 3 - 2
08-08-2021 15:00 Coventry United Worcester City 4 - 1
08-08-2021 16:00 Baldock Town Wembley 1 - 0
08-08-2021 16:00 Hoddesdon Town Clapton 0 - 1
08-08-2021 16:00 Tuffley Rovers Windsor 3 - 2
10-08-2021 20:45 Hassocks Spelthorne Sports 1 - 2
10-08-2021 20:45 Banstead Athletic Bearsted 2 - 2
10-08-2021 20:45 Waltham Forest Crawley Green 4 - 1
Derde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-01-2022 21:00 Swindon Town Manchester City 1 - 4
08-01-2022 13:15 Mansfield Town Middlesbrough 2 - 3
08-01-2022 13:30 Coventry City Derby County 1 - 0
08-01-2022 13:30 Burnley Huddersfield Town 1 - 2
08-01-2022 13:30 Hartlepool United Blackpool 2 - 1
08-01-2022 13:30 Bristol City Fulham 0 - 1
08-01-2022 13:45 Millwall Crystal Palace 1 - 2
08-01-2022 16:00 Boreham Wood AFC Wimbledon 2 - 0
08-01-2022 16:00 West Bromwich Albion Brighton & Hove Albion 1 - 2
08-01-2022 16:00 Kidderminster Harriers Reading 2 - 1
08-01-2022 16:00 Leicester City Watford 4 - 1
08-01-2022 16:00 Port Vale Brentford 1 - 4
08-01-2022 16:00 Wigan Athletic Blackburn Rovers 3 - 2
08-01-2022 16:00 Newcastle United Cambridge United 0 - 1
08-01-2022 16:00 Barnsley Barrow 5 - 4
08-01-2022 16:00 Peterborough United Bristol Rovers 2 - 1
08-01-2022 16:00 Queens Park Rangers Rotherham United 1 - 1
08-01-2022 18:30 Swansea City Southampton 2 - 3
08-01-2022 18:30 Chelsea Chesterfield 5 - 1
08-01-2022 18:30 Hull City Everton 2 - 3
08-01-2022 18:30 Birmingham City Plymouth Argyle 0 - 1
08-01-2022 18:45 Yeovil Town AFC Bournemouth 1 - 3
09-01-2022 13:30 Luton Town Harrogate Town 4 - 0
09-01-2022 15:00 Stoke City Leyton Orient 2 - 0
09-01-2022 15:00 Liverpool Shrewsbury Town 4 - 1
09-01-2022 15:00 Cardiff City Preston North End 2 - 1
09-01-2022 15:00 Tottenham Hotspur Morecambe 3 - 1
09-01-2022 15:00 Wolverhampton Wanderers Sheffield United 3 - 0
09-01-2022 15:00 West Ham United Leeds United 2 - 0
09-01-2022 15:00 Charlton Athletic Norwich City 0 - 1
09-01-2022 18:10 Nottingham Forest Arsenal 1 - 0
10-01-2022 20:55 Manchester United Aston Villa 1 - 0
Extra Voorronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-08-2021 20:30 Pagham Steyning Town 2 - 3
10-08-2021 20:30 East Preston Badshot Lea 0 - 2
10-08-2021 20:30 Wokingham & Emmbrook Easington Sports 0 - 0
10-08-2021 20:45 Deeping Rangers Leicester Nirvana 3 - 1
10-08-2021 20:45 Whitton United AFC Kempston Rovers 2 - 1
10-08-2021 20:45 Brimscombe & Thrupp Brislington 3 - 1
10-08-2021 20:45 Burnham Shrivenham 4 - 0
10-08-2021 20:45 Knaphill Lordswood 2 - 2
10-08-2021 20:45 Bournemouth FC Portland United 3 - 1
10-08-2021 20:45 Bashley Calne Town FC 2 - 1
10-08-2021 20:45 Andover New Street Shepton Mallet 0 - 4
10-08-2021 21:00 Skelmersdale United Vauxhall Motors 2 - 0
11-08-2021 20:30 Sevenoaks Town Cobham 3 - 1
11-08-2021 20:45 Northampton ON Chenecks Godmanchester Rovers 1 - 0
11-08-2021 20:45 Erith & Belvedere Tooting & Mitcham United 3 - 1
11-08-2021 20:45 Sunderland Ryhope CW Goole 2 - 3
11-08-2021 20:45 Haverhill Rovers Cogenhoe United 0 - 2
11-08-2021 20:45 Romford Harpenden Town 3 - 1
11-08-2021 20:45 Colliers Wood United FC Beckenham Town 1 - 3
11-08-2021 20:45 Long Melford Kirkley & Pakefield 0 - 4
17-08-2021 20:45 Bearsted Banstead Athletic 2 - 1
Derde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Voorronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
20-08-2021 20:30 West Allotment Celtic Whitley Bay FC 4 - 2
20-08-2021 20:45 Walton & Hersham Guildford City 2 - 0
20-08-2021 20:45 Wantage Town Highworth Town 1 - 2
20-08-2021 21:00 AFC Liverpool Bootle FC 2 - 3
21-08-2021 16:00 Harborough Town Biggleswade 0 - 3
21-08-2021 16:00 Stanway Rovers FC Enfield 1893 1 - 1
21-08-2021 16:00 Abbey Rangers Loxwood 1 - 0
21-08-2021 16:00 Peacehaven & Telscombe Crawley Down Gatwick 2 - 1
21-08-2021 16:00 Sittingbourne Littlehampton Town 2 - 2
21-08-2021 16:00 Consett AFC Bridlington Town 2 - 3
21-08-2021 16:00 Barton Rovers West Essex 3 - 0
21-08-2021 16:00 Irlam Skelmersdale United 1 - 5
21-08-2021 16:00 Haughmond Hanley Town 0 - 5
21-08-2021 16:00 Marske United Pickering Town CFC 7 - 0
21-08-2021 16:00 Stockton Town Ossett United 1 - 0
21-08-2021 16:00 Yorkshire Amateur Hebburn Town 0 - 7
21-08-2021 16:00 Winterton Rangers FC Deeping Rangers 4 - 1
21-08-2021 16:00 Workington Marine 1 - 1
21-08-2021 16:00 Wisbech Town Whitton United 2 - 0
21-08-2021 16:00 Trafford Colne 2 - 2
21-08-2021 16:00 Halesowen Town Sutton Coldfield Town 3 - 0
21-08-2021 16:00 Norwich United Newmarket Town 1 - 0
21-08-2021 16:00 Waltham Forest Hullbridge Sports 2 - 0
21-08-2021 16:00 Bedworth United Kidsgrove Athletic 2 - 1
21-08-2021 16:00 Yaxley FC Mildenhall Town FC 1 - 1
21-08-2021 16:00 Bedford Town St Neots Town 3 - 0
21-08-2021 16:00 Potton United Walsham Le Willows 5 - 1
21-08-2021 16:00 Northwood Burnham 1 - 1
21-08-2021 16:00 Daventry Town Cambridge City 1 - 5
21-08-2021 16:00 Cinderford Town Easington Sports 3 - 3
21-08-2021 16:00 FC Romania Welwyn Garden City 1 - 1
21-08-2021 16:00 Brantham Athletic Spalding United 0 - 3
21-08-2021 16:00 Farnham Town Spelthorne Sports 2 - 3
21-08-2021 16:00 Coggeshall Town Berkhamsted 0 - 1
21-08-2021 16:00 Corby Town Soham Town Rangers 3 - 3
21-08-2021 16:00 Ashford Town (Middlesex) Knaphill 1 - 1
21-08-2021 16:00 Canvey Island Waltham Abbey 2 - 1
21-08-2021 16:00 Newcastle Benfield FC Dunston 1 - 2
21-08-2021 16:00 Brentwood Town Leighton Town 1 - 0
21-08-2021 16:00 Steyning Town Mole Valley SCR 0 - 0
21-08-2021 16:00 Great Wakering Rovers Heybridge Swifts 3 - 1
21-08-2021 16:00 Liversedge Knaresborough Town 5 - 0
21-08-2021 16:00 Felixstowe & Walton United Southend Manor 5 - 3
21-08-2021 16:00 Badshot Lea Corinthian 2 - 4
21-08-2021 16:00 Maldon & Tiptree Aveley 0 - 1
21-08-2021 16:00 North Shields Guisborough Town 2 - 0
21-08-2021 16:00 Bracknell Town Bashley 1 - 0
21-08-2021 16:00 Colney Heath Harlow Town 3 - 0
21-08-2021 16:00 Shildon AFC Brighouse Town 2 - 1
21-08-2021 16:00 Saffron Walden Town FC Hadley 0 - 4
21-08-2021 16:00 Lymington Town Bournemouth FC 2 - 1
21-08-2021 16:00 Marlow Slimbridge 3 - 0
21-08-2021 16:00 Cockfosters AFC Sudbury 1 - 2
21-08-2021 16:00 Melksham Town Shepton Mallet 0 - 1
21-08-2021 16:00 Frickley Athletic Sunderland RCA 0 - 3
21-08-2021 16:00 Thame Thatcham Town 2 - 0
21-08-2021 16:00 Tadcaster Albion Newton Aycliffe 1 - 2
21-08-2021 16:00 North Leigh Kidlington 1 - 2
21-08-2021 16:00 Stowmarket Town Witham Town 4 - 0
21-08-2021 16:00 Whyteleafe Whitehawk -
21-08-2021 16:00 North Greenford United Tilbury 0 - 7
21-08-2021 16:00 South Park Three Bridges 3 - 3
21-08-2021 16:00 Longlevens Chalfont St Peter 3 - 2
21-08-2021 16:00 Chipstead Faversham Town 3 - 0
21-08-2021 16:00 Roman Glass St George Cirencester Town 0 - 2
21-08-2021 16:00 Hythe Town Westfield 3 - 3
21-08-2021 16:00 Glossop North End Kendal Town 0 - 1
21-08-2021 16:00 Wootton Bassett Town Ardley United 2 - 2
21-08-2021 16:00 Bedfont Sports Herne Bay 3 - 1
21-08-2021 16:00 Eccleshill United Charnock Richard 1 - 1
21-08-2021 16:00 Oxhey Jets FC Didcot Town 1 - 0
21-08-2021 16:00 Lancing Haywards Heath Town 0 - 4
21-08-2021 16:00 Broadfields United Reading City 0 - 0
21-08-2021 16:00 Uxbridge Cray Valley (PM) 1 - 0
21-08-2021 16:00 Barnoldswick Town Ramsbottom United 5 - 4
21-08-2021 16:00 Harefield United Binfield 2 - 1
21-08-2021 16:00 Winchester City Chichester City 1 - 3
21-08-2021 16:00 Risborough Rangers Ascot United 1 - 1
21-08-2021 16:00 Basingstoke Town AFC Totton 2 - 1
21-08-2021 16:00 Lingfield Chertsey Town 1 - 4
21-08-2021 16:00 Frome Town Paulton Rovers 3 - 1
21-08-2021 16:00 Gresley Leek Town 0 - 2
21-08-2021 16:00 Bishop's Cleeve Tring Athletic 2 - 0
21-08-2021 16:00 Bideford Barnstaple Town 1 - 3
21-08-2021 16:00 Tividale AFC Wulfrunians 2 - 1
21-08-2021 16:00 Sheppey United Saltdean United -
21-08-2021 16:00 Raynes Park Vale VCD Athletic 2 - 3
21-08-2021 16:00 Sporting Khalsa Market Drayton Town 3 - 2
21-08-2021 16:00 Redhill Deal Town 1 - 1
21-08-2021 16:00 Highgate United Coleshill Town 1 - 4
21-08-2021 16:00 Chatham Town Ashford United 1 - 1
21-08-2021 16:00 Belper Town Whitchurch Alport 3 - 1
21-08-2021 16:00 Balham K Sports 3 - 0
21-08-2021 16:00 Newcastle Town Leicester Road 0 - 1
21-08-2021 16:00 Hollands & Blair Ramsgate 1 - 2
21-08-2021 16:00 Evesham United Lichfield City 2 - 4
21-08-2021 16:00 Maltby Main Carlton Town 1 - 1
21-08-2021 16:00 Cleethorpes Town Loughborough Dynamo 3 - 1
21-08-2021 16:00 Shaftesbury Town AFC Stoneham 6 - 1
21-08-2021 16:00 Westbury United Hamworthy United FC 0 - 2
21-08-2021 16:00 Handsworth Parramore Stocksbridge Park Steels 5 - 2
21-08-2021 16:00 Corsham Town Fleet Town 1 - 5
21-08-2021 16:00 Lincoln United Stamford 0 - 3
21-08-2021 16:00 Blackfield & Langley AFC Portchester 1 - 1
21-08-2021 16:00 Alresford Town Fareham Town 1 - 0
21-08-2021 16:00 Fakenham Town Bury Town 0 - 1
21-08-2021 16:00 Baffins Milton Rovers Sholing 2 - 4
21-08-2021 16:00 Newport Pagnell Town FC Histon 4 - 1
21-08-2021 16:00 Mangotsfield United Tavistock 3 - 0
21-08-2021 16:00 Long Eaton United FC Shepshed Dynamo 4 - 0
21-08-2021 16:00 Bridgwater Town Ilfracombe Town 3 - 0
21-08-2021 16:00 Exmouth Bristol Manor Farm 2 - 1
21-08-2021 16:00 Goole Pontefract Collieries 0 - 1
21-08-2021 16:00 Cogenhoe United Dereham Town 0 - 2
21-08-2021 16:00 Kirkley & Pakefield Northampton ON Chenecks 1 - 0
21-08-2021 16:00 Beckenham Town Hastings United 0 - 3
21-08-2021 16:00 Sevenoaks Town Erith Town 2 - 2
21-08-2021 16:00 Bearsted Burgess Hill Town 0 - 3
21-08-2021 16:00 City of Liverpool AFC Emley 2 - 0
21-08-2021 16:00 Westfields Coventry United 0 - 1
21-08-2021 16:00 Clapton AFC Dunstable 1 - 3
21-08-2021 16:00 Tuffley Rovers Flackwell Heath FC 2 - 2
22-08-2021 14:00 Aylesbury United Brimscombe & Thrupp 8 - 0
22-08-2021 16:00 Northwich Victoria Clitheroe 1 - 2
22-08-2021 16:00 Baldock Town Grays Athletic 2 - 1
22-08-2021 17:00 Erith & Belvedere AFC Croydon Athletic 0 - 0
24-08-2021 20:45 Arlesey Town March Town United 3 - 2
04-09-2021 16:00 Barking Ilford 3 - 2
Vierde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-02-2022 21:00 Manchester United Middlesbrough 1 - 1
05-02-2022 13:30 Chelsea Plymouth Argyle 2 - 1
05-02-2022 13:30 Kidderminster Harriers West Ham United 1 - 2
05-02-2022 16:00 Crystal Palace Hartlepool United 2 - 0
05-02-2022 16:00 Huddersfield Town Barnsley 1 - 0
05-02-2022 16:00 Peterborough United Queens Park Rangers 2 - 0
05-02-2022 16:00 Southampton Coventry City 2 - 1
05-02-2022 16:00 Everton Brentford 4 - 1
05-02-2022 16:00 Stoke City Wigan Athletic 2 - 0
05-02-2022 16:00 Manchester City Fulham 4 - 1
05-02-2022 16:00 Wolverhampton Wanderers Norwich City 0 - 1
05-02-2022 18:30 Cambridge United Luton Town 0 - 3
05-02-2022 21:00 Tottenham Hotspur Brighton & Hove Albion 3 - 1
06-02-2022 13:00 Liverpool Cardiff City 3 - 1
06-02-2022 17:00 Nottingham Forest Leicester City 4 - 1
06-02-2022 19:30 AFC Bournemouth Boreham Wood 0 - 1
Voorronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-08-2021 20:30 Ardley United Wootton Bassett Town 3 - 1
24-08-2021 20:30 Easington Sports Cinderford Town 2 - 2
24-08-2021 20:45 Charnock Richard Eccleshill United 5 - 1
24-08-2021 20:45 Marine Workington 2 - 1
24-08-2021 20:45 Colne Trafford 2 - 1
24-08-2021 20:45 Carlton Town Maltby Main 1 - 0
24-08-2021 20:45 Mildenhall Town FC Yaxley FC 1 - 0
24-08-2021 20:45 Soham Town Rangers Corby Town 2 - 4
24-08-2021 20:45 Welwyn Garden City FC Romania 3 - 2
24-08-2021 20:45 Burnham Northwood 1 - 4
24-08-2021 20:45 Flackwell Heath FC Tuffley Rovers 6 - 0
24-08-2021 20:45 Deal Town Redhill 0 - 1
24-08-2021 20:45 Ashford United Chatham Town 1 - 1
24-08-2021 20:45 AFC Portchester Blackfield & Langley 1 - 3
24-08-2021 20:45 Reading City Broadfields United 1 - 3
24-08-2021 20:45 Knaphill Ashford Town (Middlesex) 1 - 2
24-08-2021 20:45 Three Bridges South Park 2 - 4
24-08-2021 20:45 AFC Croydon Athletic Erith & Belvedere 2 - 3
24-08-2021 20:45 Westfield Hythe Town 1 - 3
24-08-2021 20:45 Ascot United Risborough Rangers 3 - 2
25-08-2021 20:30 Erith Town Sevenoaks Town 1 - 2
25-08-2021 20:30 Littlehampton Town Sittingbourne 4 - 0
25-08-2021 20:45 Enfield 1893 Stanway Rovers FC 2 - 1
25-08-2021 20:45 Mole Valley SCR Steyning Town 4 - 0
Vierde Ronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Eerste Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
04-09-2021 16:00 Morpeth Town Hyde United 6 - 1
04-09-2021 16:00 Stamford Redditch United 2 - 0
04-09-2021 16:00 Basford United Stourbridge 1 - 0
04-09-2021 16:00 Rushall Olympic Stafford Rangers 2 - 2
04-09-2021 16:00 Leek Town Mickleover Sports 0 - 2
04-09-2021 16:00 Nantwich Town Grantham Town 2 - 0
04-09-2021 16:00 Leicester Road Hanley Town 1 - 1
04-09-2021 16:00 Bromsgrove Sporting Loughborough University 2 - 0
04-09-2021 16:00 Sporting Khalsa Gainsborough Trinity 2 - 1
04-09-2021 16:00 Matlock Town Belper Town 0 - 3
04-09-2021 16:00 Bedworth United Winterton Rangers FC 4 - 1
04-09-2021 16:00 Chasetown Barwell 2 - 1
04-09-2021 16:00 Hednesford Town Cleethorpes Town 1 - 1
04-09-2021 16:00 Tamworth Alvechurch 3 - 1
04-09-2021 16:00 Long Eaton United FC Coleshill Town 2 - 1
04-09-2021 16:00 Coalville Town AFC Rushden & Diamonds 5 - 2
04-09-2021 16:00 Handsworth Parramore Coventry United 2 - 0
04-09-2021 16:00 Tividale Spalding United 0 - 1
04-09-2021 16:00 Cambridge City East Thurrock United 1 - 3
04-09-2021 16:00 Enfield Town Dereham Town 2 - 1
04-09-2021 16:00 Bury Town Norwich United 1 - 4
04-09-2021 16:00 Wingate & Finchley Basildon United 1 - 1
04-09-2021 16:00 Potton United AFC Sudbury 0 - 1
04-09-2021 16:00 Colney Heath Ware 0 - 4
04-09-2021 16:00 Felixstowe & Walton United Great Wakering Rovers 1 - 3
04-09-2021 16:00 Leiston Brightlingsea Regent 3 - 2
04-09-2021 16:00 AFC Hornchurch Barton Rovers 1 - 1
04-09-2021 16:00 Biggleswade Town Hitchin Town 0 - 3
04-09-2021 16:00 Kings Langley Romford 3 - 2
04-09-2021 16:00 Stowmarket Town Potters Bar Town 2 - 1
04-09-2021 16:00 Waltham Forest Berkhamsted 1 - 0
04-09-2021 16:00 Peterborough Sports Haringey Borough 2 - 1
04-09-2021 16:00 Brentwood Town Cheshunt 0 - 2
04-09-2021 16:00 Needham Market St Ives Town 1 - 0
04-09-2021 16:00 Bedford Town Canvey Island 0 - 0
04-09-2021 16:00 Bishop's Stortford Lowestoft Town 3 - 0
04-09-2021 16:00 Walton Casuals Hartley Wintney 2 - 1
04-09-2021 16:00 Phoenix Sports Chipstead 2 - 1
04-09-2021 16:00 Whitstable Town Leatherhead 2 - 2
04-09-2021 16:00 Harefield United Hastings United 0 - 4
04-09-2021 16:00 Haywards Heath Town Horsham 1 - 1
04-09-2021 16:00 Harrow Borough Ramsgate 4 - 2
04-09-2021 16:00 Margate Thame 2 - 2
04-09-2021 16:00 Uxbridge Chesham United 2 - 2
04-09-2021 16:00 Corinthian Folkestone Invicta 2 - 3
04-09-2021 16:00 Fleet Town Hanwell Town 0 - 2
04-09-2021 16:00 Farnborough Peacehaven & Telscombe 4 - 0
04-09-2021 16:00 Sheppey United Marlow 0 - 1
04-09-2021 16:00 Hayes & Yeading United Bognor Regis Town 4 - 3
04-09-2021 16:00 Beaconsfield Town Walton & Hersham 2 - 2
04-09-2021 16:00 Lewes Metropolitan Police FC 1 - 2
04-09-2021 16:00 Oxhey Jets FC Kingstonian 2 - 2
04-09-2021 16:00 Worthing Corinthian-Casuals 1 - 1
04-09-2021 16:00 Burgess Hill Town Bracknell Town 2 - 0
04-09-2021 16:00 Spelthorne Sports Bedfont Sports 1 - 1
04-09-2021 16:00 Merthyr Town Hamworthy United FC 0 - 0
04-09-2021 16:00 Frome Town Mangotsfield United 1 - 0
04-09-2021 16:00 Kidlington Bishop's Cleeve 2 - 3
04-09-2021 16:00 Basingstoke Town Bridgwater Town 4 - 1
04-09-2021 16:00 Highworth Town Shaftesbury Town 1 - 1
04-09-2021 16:00 Gosport Borough Plymouth Parkway 2 - 1
04-09-2021 16:00 Shepton Mallet Taunton Town 1 - 8
04-09-2021 16:00 Barnstaple Town Lymington Town 0 - 1
04-09-2021 16:00 Poole Town Swindon Supermarine 5 - 0
04-09-2021 16:00 Dorchester Town Yate Town 1 - 3
04-09-2021 16:00 Longlevens Alresford Town 2 - 1
04-09-2021 16:00 Truro City Exmouth 3 - 1
04-09-2021 16:00 Salisbury Tiverton Town 0 - 2
04-09-2021 16:00 Corby Town Hendon 1 - 0
04-09-2021 16:00 Arlesey Town Bowers & Pitsea 0 - 5
04-09-2021 16:00 Royston Town Mildenhall Town FC 1 - 2
04-09-2021 16:00 Hythe Town Ascot United 1 - 0
04-09-2021 16:00 Aylesbury United Willand Rovers 4 - 1
04-09-2021 16:00 Banbury United Ardley United 1 - 0
04-09-2021 16:00 Cirencester Town Easington Sports 3 - 0
04-09-2021 16:00 Runcorn Linnets Liversedge 2 - 0
04-09-2021 16:00 Mossley Newton Aycliffe 1 - 0
04-09-2021 16:00 Stalybridge Celtic Colne 0 - 1
04-09-2021 16:00 Charnock Richard Prescot Cables 2 - 3
04-09-2021 16:00 Dunston Marine 1 - 2
04-09-2021 16:00 Carlton Town Stratford Town 1 - 3
04-09-2021 16:00 Abbey Rangers Chatham Town 5 - 0
04-09-2021 16:00 Northwood Chichester City 2 - 3
04-09-2021 16:00 Ashford Town (Middlesex) Tilbury 2 - 1
04-09-2021 16:00 Broadfields United South Park 2 - 2
04-09-2021 16:00 Weston-super-Mare Flackwell Heath FC 2 - 2
04-09-2021 16:00 Blackfield & Langley Wimborne Town 0 - 3
04-09-2021 16:00 Marske United Seaham Red Star 6 - 0
04-09-2021 16:00 Worksop Town Newport Pagnell Town FC 3 - 0
04-09-2021 16:00 Hadley Enfield 1893 1 - 1
04-09-2021 16:00 Redhill Sevenoaks Town 1 - 1
04-09-2021 16:00 Cray Wanderers Mole Valley SCR 1 - 3
04-09-2021 16:00 Squires Gate North Shields 1 - 0
04-09-2021 16:00 Ashton United Hebburn Town 0 - 1
04-09-2021 16:00 West Allotment Celtic Bamber Bridge 2 - 7
04-09-2021 16:00 Bootle FC United of Manchester 2 - 2
04-09-2021 16:00 Radcliffe Borough Skelmersdale United 2 - 0
04-09-2021 16:00 Barnoldswick Town Pontefract Collieries 0 - 3
04-09-2021 16:00 Sunderland RCA Stockton Town 2 - 4
04-09-2021 16:00 Atherton Collieries Bridlington Town 1 - 1
04-09-2021 16:00 Shildon AFC South Shields 1 - 3
04-09-2021 16:00 Lancaster City 1874 Northwich 1 - 0
04-09-2021 16:00 Scarborough Athletic Witton Albion 0 - 2
04-09-2021 16:00 City of Liverpool Clitheroe 1 - 0
04-09-2021 16:00 Kendal Town Warrington Town 0 - 1
04-09-2021 16:30 Lichfield City Nuneaton Town 1 - 3
05-09-2021 13:00 Erith & Belvedere Chertsey Town 0 - 4
05-09-2021 14:00 Biggleswade AFC Dunstable 0 - 1
05-09-2021 16:00 Baldock Town Wisbech Town 1 - 0
05-09-2021 16:00 Balham Merstham 0 - 2
05-09-2021 16:00 Littlehampton Town Whitehawk 4 - 5
07-09-2021 20:45 Barking Aveley 1 - 1
Vijfde Ronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
01-03-2022 20:15 Peterborough United Manchester City 0 - 2
01-03-2022 20:30 Crystal Palace Stoke City 2 - 1
01-03-2022 20:55 Middlesbrough Tottenham Hotspur 1 - 0
02-03-2022 20:15 Luton Town Chelsea 2 - 3
02-03-2022 20:30 Southampton West Ham United 3 - 1
02-03-2022 21:15 Liverpool Norwich City 2 - 1
03-03-2022 21:15 Everton Boreham Wood 2 - 0
07-03-2022 20:30 Nottingham Forest Huddersfield Town 2 - 1
Eerste Kwalificatieronde Returns
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
07-09-2021 20:45 United of Manchester Bootle FC 3 - 2
07-09-2021 20:45 Bridlington Town Atherton Collieries 1 - 3
07-09-2021 20:45 Stafford Rangers Rushall Olympic 0 - 2
07-09-2021 20:45 Hanley Town Leicester Road 2 - 1
07-09-2021 20:45 Basildon United Wingate & Finchley 1 - 6
07-09-2021 20:45 Barton Rovers AFC Hornchurch 1 - 4
07-09-2021 20:45 Canvey Island Bedford Town 2 - 3
07-09-2021 20:45 Leatherhead Whitstable Town 1 - 0
07-09-2021 20:45 Horsham Haywards Heath Town 2 - 0
07-09-2021 20:45 Thame Margate 2 - 4
07-09-2021 20:45 Chesham United Uxbridge 2 - 1
07-09-2021 20:45 Walton & Hersham Beaconsfield Town 2 - 5
07-09-2021 20:45 South Park Broadfields United 1 - 2
07-09-2021 20:45 Corinthian-Casuals Worthing 3 - 1
07-09-2021 20:45 Hamworthy United FC Merthyr Town 2 - 0
07-09-2021 20:45 Shaftesbury Town Highworth Town 4 - 2
07-09-2021 20:45 Flackwell Heath FC Weston-super-Mare 0 - 1
07-09-2021 21:00 Cleethorpes Town Hednesford Town 2 - 1
08-09-2021 20:30 Sevenoaks Town Redhill 3 - 4
08-09-2021 20:45 Enfield 1893 Hadley 2 - 3
08-09-2021 20:45 Kingstonian Oxhey Jets FC 8 - 1
08-09-2021 20:45 Bedfont Sports Spelthorne Sports 2 - 0
13-09-2021 20:45 Aveley Barking 1 - 1
Tweede Kwalificatieronde
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
18-09-2021 16:00 Atherton Collieries Witton Albion 3 - 1
18-09-2021 16:00 Blyth Spartans United of Manchester 1 - 1
18-09-2021 16:00 Buxton Rushall Olympic 4 - 0
18-09-2021 16:00 Hanley Town Chasetown 2 - 1
18-09-2021 16:00 Cleethorpes Town Alfreton Town 1 - 0
18-09-2021 16:00 AFC Hornchurch Waltham Forest