In de Primeira Liga 2020/2021 neemt Gil Vicente het zondag 20 december 2020 om 18:30 uur in eigen huis op tegen Benfica. De wedstrijd wordt gespeeld in Estádio Cidade de Barcelos in Barcelos.
Via de Gil Vicente - Benfica live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Primeira Liga duel tussen Gil Vicente en Benfica is onder leiding van scheidsrechter Nuno Miguel Serrano Almeida geëindigd in een 0-2 overwinning voor Benfica. Na 45 minuten stond er een 0-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 0-2 eindstand in het voordeel van de bezoekers.
Het eerste opvallende moment van de wedstrijd was de rode kaart voor Y. Nogueira van Gil Vicente. Na een tweede gele kaart te hebben gekregen moest deze in de 46e minuut het veld moest verlaten. Een ongelukkig eigen doelpunt van Rodrigo zorgde ervoor dat Benfica op 0-1 kwam te staan in de 59e minuut. Er werd in de eerste helft verder niet meer gescoord, waardoor beide ploegen met een 0-1 tussenstand de rust in gingen. In de tweede helft liep Benfica via een goal van Everton in de 65e minuut verder uit naar een stand van 0-2.
Aan het einde van de tweede helft floot de arbiter af, waarmee de wedstrijd met 0-2 eindigde in een overwinning voor Benfica.
Wedstrijdstatistieken Gil Vicente - Benfica | ||
Balbezit |
|
|
Rode kaarten |
|
|
Gele kaarten |
|
|
Schoten totaal |
|
|
Schoten op doel |
|
|
Aanvallen |
|
|
Gevaarlijke aanvallen |
|
|
Passes |
|
|
Overtredingen |
|
|
Buitenspel |
|
|
Corners |
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Gil Vicente - Benfica teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
39' | ![]() |
Gele kaart voor Y. Nogueira | Gil Vicente | |
43' | ![]() |
Gele kaart voor Gilberto | Benfica | |
46' | ![]() |
Tweede gele kaart voor Y. Nogueira | Gil Vicente | |
46' | ![]() |
Wissel A. Taarabt voor Pedrinho | Benfica | |
46' | ![]() |
Wissel T. Hall voor A. Leautey | Gil Vicente | |
46' | ![]() |
Gele kaart voor J. Weigl | Benfica | |
59' | ![]() |
Eigen doelpunt Rodrigo | Benfica | 0-1 |
63' | ![]() |
Gele kaart voor Carvalho | Gil Vicente | |
65' | ![]() |
Doelpunt Everton met assist van H. Seferovic | Benfica | 0-2 |
67' | ![]() |
Wissel D. Goncalves voor Gilberto | Benfica | |
70' | ![]() |
Wissel H. Gomes voor Carvalho | Gil Vicente | |
70' | ![]() |
Wissel B. Hanne voor S. Lino | Gil Vicente | |
81' | ![]() |
Wissel A. Samaris voor J. Weigl | Benfica | |
81' | ![]() |
Wissel G. Waldschmidt voor D. Nunez | Benfica | |
85' | ![]() |
Wissel F. Cervi voor Pizzi | Benfica | |
87' | ![]() |
Wissel Y. Baraye voor Lourency | Gil Vicente | |
87' | ![]() |
Wissel A. Isaiah voor L. Mineiro | Gil Vicente |
Formatie 4-3-3 |
Basiselftal Gil Vicente | ||
# | Speler | Pos. |
1 | Dênis César de Matos | K |
31 | João Carlos Araújo Fonseca Silva | V |
5 | Rodrigo de Souza Prado | V |
44 | Ygor Nogueira de Paula | V |
2 | Joel Vieira Pereira | V |
8 | Joaquim Claude Gonçalves Araújo | M |
11 | Antoine Leautey | M |
25 | Lucas da Silva Izidoro | M |
21 | Vitor Carvalho Vieira | M |
29 | Samuel Dias Lino | M |
7 | Lourency do Nascimento Rodrigues | A |
Wissels Gil Vicente | ||
# | Speler | Pos. |
63 | Daniel Cerantola Fuzato | K |
55 | Henrique Martins Gomes | V |
34 | Tim Hall | V |
27 | Leandro Alves de Carvalho | M |
22 | Bertrand Yves Baraye | M |
99 | Ahmed Isaiah | M |
20 | Kanya Fujimoto | M |
17 | Boubacar Rafael Neto Hanne | M |
19 | Renan Abner do Carmo de Oliveira | A |
Formatie 4-4-2 |
Basiselftal Benfica | ||
# | Speler | Pos. |
99 | Odisseas Vlachodimos | K |
5 | Jan Vertonghen | V |
33 | Jardel Nivaldo Vieira | V |
2 | Gilberto Moraes Junior | V |
3 | Alejandro Grimaldo García | V |
21 | Luís Miguel Afonso Fernandes | M |
28 | Julian Weigl | M |
38 | Pedro Victor Delmino da Silva | M |
7 | Everton Sousa Soares | A |
14 | Haris Seferović | A |
9 | Darwin Gabriel Núñez Ribeiro | A |
Wissels Benfica | ||
# | Speler | Pos. |
77 | Helton Brant Aleixo Leite | K |
97 | Francisco Reis Ferreira | V |
71 | Nuno Albertino Varela Tavares | V |
88 | Goncalo Matias Ramos | M |
17 | Diogo António Cupido Gonçalves | M |
22 | Andreas Samaris | M |
49 | Adel Taarabt | M |
11 | Franco Emanuel Cervi | M |
10 | Gian-Luca Waldschmidt | A |
Gil Vicente en Benfica treffen elkaar in de 10e speelronde van de Primeira Liga van het seizoen 2020/2021. Het duel zal worden geleid door scheidsrechter Nuno Miguel Serrano Almeida en zijn assistenten.
De vorige ontmoeting tussen Gil Vicente en Benfica in de Primeira Liga vond plaats op 24 februari 2020 en dat duel eindigde in een overwinning voor Benfica. Op basis van de afgelopen 12 duels tussen beide teams is Benfica favoriet. 9 keer wist de ploeg van Gil Vicente te winnen, tegenover 1 winstpartijen voor Gil Vicente. 2 keer eindigde een confrontatie tussen beide clubs in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst Gil Vicente | 1 |
Winst Benfica | 9 |
Gelijkspel | 2 |
Totaal | 12 |
Natuurlijk is het ook interessant om te kijken naar de huidige stand op de ranglijst van beide clubs. Daar zien we dat voorafgaand aan dit duel Gil Vicente op een 14e positie staat, terwijl we Benfica terugvinden op de 2e plaats.
De weersverwachting voor deze wedstrijd is bewolkt.