Speelschema UEFA Nations League 2020/2021

Speelschema UEFA Nations League 2020/2021 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige UEFA Nations League speelschema van het seizoen 2020/2021 met het programma en de uitslagen van alle UEFA Nations League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
24-03-2022 18:00 Moldavië Kazachstan 1 - 2
24-03-2022 18:00 Estland Cyprus 0 - 0
29-03-2022 16:00 Kazachstan Moldavië 0 - 1
29-03-2022 18:00 Cyprus Estland 2 - 0
League A
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-09-2020 20:45 Duitsland Spanje 1 - 1
03-09-2020 20:45 Ukraïne Zwitserland 2 - 1
04-09-2020 20:45 Italië Bosnië Herzegovina 1 - 1
04-09-2020 20:45 Nederland Polen 1 - 0
05-09-2020 18:00 IJsland Engeland 0 - 1
05-09-2020 20:45 Denemarken België 0 - 2
05-09-2020 20:45 Portugal Kroatië 4 - 1
05-09-2020 20:45 Zweden Frankrijk 0 - 1
06-09-2020 20:45 Spanje Ukraïne 4 - 0
06-09-2020 20:45 Zwitserland Duitsland 1 - 1
07-09-2020 20:45 Bosnië Herzegovina Polen 1 - 2
07-09-2020 20:45 Nederland Italië 0 - 1
08-09-2020 20:45 België IJsland 5 - 1
08-09-2020 20:45 Denemarken Engeland 0 - 0
08-09-2020 20:45 Frankrijk Kroatië 4 - 2
08-09-2020 20:45 Zweden Portugal 0 - 2
10-10-2020 20:45 Spanje Zwitserland 1 - 0
10-10-2020 20:45 Ukraïne Duitsland 1 - 2
11-10-2020 18:00 Bosnië Herzegovina Nederland 0 - 0
11-10-2020 18:00 Engeland België 2 - 1
11-10-2020 18:00 Kroatië Zweden 2 - 1
11-10-2020 20:45 Polen Italië 0 - 0
11-10-2020 20:45 IJsland Denemarken 0 - 3
11-10-2020 20:45 Frankrijk Portugal 0 - 0
13-10-2020 20:45 Duitsland Zwitserland 3 - 3
13-10-2020 20:45 Ukraïne Spanje 1 - 0
14-10-2020 20:45 Italië Nederland 1 - 1
14-10-2020 20:45 Polen Bosnië Herzegovina 3 - 0
14-10-2020 20:45 Engeland Denemarken 0 - 1
14-10-2020 20:45 IJsland België 1 - 2
14-10-2020 20:45 Kroatië Frankrijk 1 - 2
14-10-2020 20:45 Portugal Zweden 3 - 0
14-11-2020 20:45 Portugal Frankrijk 0 - 1
14-11-2020 20:45 Zweden Kroatië 2 - 1
14-11-2020 20:45 Duitsland Ukraïne 3 - 1
14-11-2020 20:45 Zwitserland Spanje 1 - 1
15-11-2020 18:00 Nederland Bosnië Herzegovina 3 - 1
15-11-2020 20:45 Italië Polen 2 - 0
15-11-2020 20:45 België Engeland 2 - 0
15-11-2020 20:45 Denemarken IJsland 2 - 1
17-11-2020 20:45 Kroatië Portugal 2 - 3
17-11-2020 20:45 Frankrijk Zweden 4 - 2
17-11-2020 20:45 Spanje Duitsland 6 - 0
17-11-2020 20:45 Zwitserland Ukraïne 3 - 0
18-11-2020 20:45 Bosnië Herzegovina Italië 0 - 2
18-11-2020 20:45 Polen Nederland 1 - 2
18-11-2020 20:45 België Denemarken 4 - 2
18-11-2020 20:45 Engeland IJsland 4 - 0
League B
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-09-2020 20:45 Rusland Servië 3 - 1
03-09-2020 20:45 Turkije Hongarije 0 - 1
03-09-2020 20:45 Bulgarije Ierland 1 - 1
03-09-2020 20:45 Finland Wales 0 - 1
04-09-2020 20:45 Noorwegen Oostenrijk 1 - 2
04-09-2020 20:45 Romania Noord-Ierland 1 - 1
04-09-2020 20:45 Schotland Israël 1 - 1
04-09-2020 20:45 Slowakije Tsjechië 1 - 3
06-09-2020 15:00 Wales Bulgarije 1 - 0
06-09-2020 18:00 Hongarije Rusland 2 - 3
06-09-2020 18:00 Ierland Finland 0 - 1
06-09-2020 20:45 Servië Turkije 0 - 0
07-09-2020 20:45 Oostenrijk Romania 2 - 3
07-09-2020 20:45 Noord-Ierland Noorwegen 1 - 5
07-09-2020 20:45 Tsjechië Schotland 1 - 2
07-09-2020 20:45 Israël Slowakije 1 - 1
11-10-2020 15:00 Ierland Wales 0 - 0
11-10-2020 18:00 Noorwegen Romania 4 - 0
11-10-2020 18:00 Finland Bulgarije 2 - 0
11-10-2020 20:45 Noord-Ierland Oostenrijk 0 - 1
11-10-2020 20:45 Israël Tsjechië 1 - 2
11-10-2020 20:45 Schotland Slowakije 1 - 0
11-10-2020 20:45 Rusland Turkije 1 - 1
11-10-2020 20:45 Servië Hongarije 0 - 1
14-10-2020 18:00 Finland Ierland 1 - 0
14-10-2020 20:45 Noorwegen Noord-Ierland 1 - 0
14-10-2020 20:45 Romania Oostenrijk 0 - 1
14-10-2020 20:45 Schotland Tsjechië 1 - 0
14-10-2020 20:45 Slowakije Israël 2 - 3
14-10-2020 20:45 Rusland Hongarije 0 - 0
14-10-2020 20:45 Turkije Servië 2 - 2
14-10-2020 20:45 Bulgarije Wales 0 - 1
15-11-2020 15:00 Slowakije Schotland 1 - 0
15-11-2020 18:00 Turkije Rusland 3 - 2
15-11-2020 18:00 Bulgarije Finland 1 - 2
15-11-2020 18:00 Wales Ierland 1 - 0
15-11-2020 20:45 Romania Noorwegen 3 - 0
15-11-2020 20:45 Oostenrijk Noord-Ierland 2 - 1
15-11-2020 20:45 Tsjechië Israël 1 - 0
15-11-2020 20:45 Hongarije Servië 1 - 1
18-11-2020 20:45 Oostenrijk Noorwegen 1 - 1
18-11-2020 20:45 Noord-Ierland Romania 1 - 1
18-11-2020 20:45 Tsjechië Slowakije 2 - 0
18-11-2020 20:45 Israël Schotland 1 - 0
18-11-2020 20:45 Hongarije Turkije 2 - 0
18-11-2020 20:45 Servië Rusland 5 - 0
18-11-2020 20:45 Ierland Bulgarije 0 - 0
18-11-2020 20:45 Wales Finland 3 - 1
League C
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-09-2020 20:45 Moldavië Kosovo 1 - 1
03-09-2020 20:45 Slovenië Griekenland 0 - 0
04-09-2020 18:00 Litouwen Kazachstan 0 - 2
04-09-2020 20:45 Wit-Rusland Albanië 0 - 2
05-09-2020 15:00 Macedonië Armenië 2 - 1
05-09-2020 18:00 Azerbeidzjan Luxemburg 1 - 2
05-09-2020 18:00 Cyprus Montenegro 0 - 2
05-09-2020 18:00 Estland Georgië 0 - 1
06-09-2020 18:00 Slovenië Moldavië 1 - 0
06-09-2020 20:45 Kosovo Griekenland 1 - 2
07-09-2020 16:00 Kazachstan Wit-Rusland 1 - 2
07-09-2020 20:45 Albanië Litouwen 0 - 1
08-09-2020 18:00 Armenië Estland 2 - 0
08-09-2020 18:00 Georgië Macedonië 1 - 1
08-09-2020 20:45 Cyprus Azerbeidzjan 0 - 1
08-09-2020 20:45 Luxemburg Montenegro 0 - 1
10-10-2020 15:00 Luxemburg Cyprus 2 - 0
10-10-2020 15:00 Montenegro Azerbeidzjan 2 - 0
11-10-2020 15:00 Kazachstan Albanië 0 - 0
11-10-2020 18:00 Armenië Georgië 2 - 2
11-10-2020 18:00 Estland Macedonië 3 - 3
11-10-2020 18:00 Litouwen Wit-Rusland 2 - 2
11-10-2020 20:45 Griekenland Moldavië 2 - 0
11-10-2020 20:45 Kosovo Slovenië 0 - 1
13-10-2020 18:00 Azerbeidzjan Cyprus 0 - 0
13-10-2020 20:45 Montenegro Luxemburg 1 - 2
14-10-2020 18:00 Litouwen Albanië 0 - 0
14-10-2020 20:45 Estland Armenië 1 - 1
14-10-2020 20:45 Macedonië Georgië 1 - 1
14-10-2020 20:45 Griekenland Kosovo 0 - 0
14-10-2020 20:45 Moldavië Slovenië 0 - 4
14-10-2020 20:45 Wit-Rusland Kazachstan 2 - 0
14-11-2020 18:00 Azerbeidzjan Montenegro 0 - 0
14-11-2020 18:00 Cyprus Luxemburg 2 - 1
15-11-2020 15:00 Macedonië Estland 2 - 1
15-11-2020 18:00 Georgië Armenië 1 - 2
15-11-2020 18:00 Wit-Rusland Litouwen 2 - 0
15-11-2020 18:00 Albanië Kazachstan 3 - 1
15-11-2020 20:45 Moldavië Griekenland 0 - 2
15-11-2020 20:45 Slovenië Kosovo 2 - 1
17-11-2020 20:45 Luxemburg Azerbeidzjan 0 - 0
17-11-2020 20:45 Montenegro Cyprus 4 - 0
18-11-2020 16:00 Albanië Wit-Rusland 3 - 2
18-11-2020 16:00 Kazachstan Litouwen 1 - 2
18-11-2020 18:00 Armenië Macedonië 1 - 0
18-11-2020 18:00 Georgië Estland 0 - 0
18-11-2020 20:45 Griekenland Slovenië 0 - 0
18-11-2020 20:45 Kosovo Moldavië 1 - 0
League D
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
03-09-2020 18:00 Letland Andorra 0 - 0
03-09-2020 20:45 Faeröer Malta 3 - 2
05-09-2020 15:00 Gibraltar San Marino 1 - 0
06-09-2020 15:00 Andorra Faeröer 0 - 1
06-09-2020 20:45 Malta Letland 1 - 1
08-09-2020 20:45 San Marino Liechtenstein 0 - 2
10-10-2020 18:00 Faeröer Letland 1 - 1
10-10-2020 18:00 Liechtenstein Gibraltar 0 - 1
10-10-2020 20:45 Andorra Malta 0 - 0
13-10-2020 18:00 Letland Malta 0 - 1
13-10-2020 20:45 Faeröer Andorra 2 - 0
13-10-2020 20:45 Liechtenstein San Marino 0 - 0
14-11-2020 15:00 Malta Andorra 3 - 1
14-11-2020 15:00 San Marino Gibraltar 0 - 0
14-11-2020 18:00 Letland Faeröer 1 - 1
17-11-2020 20:45 Andorra Letland 0 - 5
17-11-2020 20:45 Malta Faeröer 1 - 1
17-11-2020 20:45 Gibraltar Liechtenstein 1 - 1
Finale 3e Plaats
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-10-2021 15:00 Italië België 2 - 1
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-10-2021 20:45 Italië Spanje 1 - 2
07-10-2021 20:45 België Frankrijk 2 - 3
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
10-10-2021 20:45 Spanje Frankrijk 1 - 2