Speelschema UEFA Nations League 2018

Speelschema UEFA Nations League 2018 met programma en uitslagen

Op deze pagina vind je een overzicht van het volledige UEFA Nations League speelschema van het seizoen 2018 met het programma en de uitslagen van alle UEFA Nations League wedstrijden die in dit seizoen zijn of nog worden gespeeld.

Je kunt het programma en alle uitslagen van een ander seizoen bekijken door deze uit de lijst te selecteren. Door op het icoon naast de wedstrijd te klikken ga je naar de wedstrijdpagina, waar je alle wedstrijddetails kunt bekijken zoals een voorbeschouwing, live-verslag, alle hoogtepunten en een nabeschouwing.
League A
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 Duitsland Frankrijk 0 - 0
07-09-2018 20:45 Italië Polen 1 - 1
08-09-2018 18:00 Zwitserland IJsland 6 - 0
08-09-2018 20:45 Engeland Spanje 1 - 2
09-09-2018 20:45 Frankrijk Nederland 2 - 1
10-09-2018 20:45 Portugal Italië 1 - 0
11-09-2018 20:45 IJsland België 0 - 3
11-09-2018 20:45 Spanje Kroatië 6 - 0
11-10-2018 20:45 Polen Portugal 2 - 3
12-10-2018 20:45 België Zwitserland 2 - 1
12-10-2018 20:45 Kroatië Engeland 0 - 0
13-10-2018 20:45 Nederland Duitsland 3 - 0
14-10-2018 20:45 Polen Italië 0 - 1
15-10-2018 20:45 IJsland Zwitserland 1 - 2
15-10-2018 20:45 Spanje Engeland 2 - 3
16-10-2018 20:45 Frankrijk Duitsland 2 - 1
15-11-2018 20:45 België IJsland 2 - 0
15-11-2018 20:45 Kroatië Spanje 3 - 2
16-11-2018 20:45 Nederland Frankrijk 2 - 0
17-11-2018 20:45 Italië Portugal 0 - 0
18-11-2018 15:00 Engeland Kroatië -
18-11-2018 20:45 Zwitserland België -
19-11-2018 20:45 Duitsland Nederland -
20-11-2018 20:45 Portugal Polen -
League B
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 Tsjechië Ukraïne 1 - 2
06-09-2018 20:45 Wales Ierland 4 - 1
07-09-2018 20:45 Turkije Rusland 1 - 2
08-09-2018 15:00 Noord-Ierland Bosnië Herzegovina 1 - 2
09-09-2018 15:00 Ukraïne Slowakije 1 - 0
09-09-2018 18:00 Denemarken Wales 2 - 0
10-09-2018 20:45 Zweden Turkije 2 - 3
11-09-2018 20:45 Bosnië Herzegovina Oostenrijk 1 - 0
11-10-2018 21:45 Rusland Zweden 0 - 0
12-10-2018 20:45 Oostenrijk Noord-Ierland 1 - 0
13-10-2018 15:00 Slowakije Tsjechië 1 - 2
13-10-2018 20:45 Ierland Denemarken 0 - 0
14-10-2018 18:00 Rusland Turkije 2 - 0
15-10-2018 20:45 Bosnië Herzegovina Noord-Ierland 2 - 0
16-10-2018 20:45 Ukraïne Tsjechië 1 - 0
16-10-2018 20:45 Ierland Wales 0 - 1
15-11-2018 20:45 Oostenrijk Bosnië Herzegovina 0 - 0
16-11-2018 20:45 Slowakije Ukraïne 4 - 1
16-11-2018 20:45 Wales Denemarken 1 - 2
17-11-2018 18:00 Turkije Zweden 0 - 1
18-11-2018 18:00 Noord-Ierland Oostenrijk -
19-11-2018 20:45 Tsjechië Slowakije -
19-11-2018 20:45 Denemarken Ierland -
20-11-2018 20:45 Zweden Rusland -
League C
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 20:45 Slovenië Bulgarije 1 - 2
06-09-2018 20:45 Noorwegen Cyprus 2 - 0
07-09-2018 20:45 Albanië Israël 1 - 0
07-09-2018 20:45 Romania Montenegro 0 - 0
07-09-2018 20:45 Litouwen Servië 0 - 1
08-09-2018 18:00 Finland Hongarije 1 - 0
08-09-2018 20:45 Estland Griekenland 0 - 1
09-09-2018 18:00 Bulgarije Noorwegen 1 - 0
09-09-2018 20:45 Cyprus Slovenië 2 - 1
10-09-2018 20:45 Schotland Albanië 2 - 0
10-09-2018 20:45 Servië Romania 2 - 2
10-09-2018 20:45 Montenegro Litouwen 2 - 0
11-09-2018 20:45 Hongarije Griekenland 2 - 1
11-09-2018 20:45 Finland Estland 1 - 0
11-10-2018 20:45 Israël Schotland 2 - 1
11-10-2018 20:45 Litouwen Romania 1 - 2
11-10-2018 20:45 Montenegro Servië 0 - 2
12-10-2018 20:45 Griekenland Hongarije 1 - 0
12-10-2018 20:45 Estland Finland 0 - 1
13-10-2018 18:00 Noorwegen Slovenië 1 - 0
13-10-2018 20:45 Bulgarije Cyprus 2 - 1
14-10-2018 15:00 Romania Servië 0 - 0
14-10-2018 20:45 Israël Albanië 2 - 0
14-10-2018 20:45 Litouwen Montenegro 1 - 4
15-10-2018 20:45 Estland Hongarije 3 - 3
15-10-2018 20:45 Finland Griekenland 2 - 0
16-10-2018 20:45 Noorwegen Bulgarije 1 - 0
16-10-2018 20:45 Slovenië Cyprus 1 - 1
15-11-2018 20:45 Hongarije Estland 2 - 0
15-11-2018 20:45 Griekenland Finland 1 - 0
16-11-2018 20:45 Cyprus Bulgarije 1 - 1
16-11-2018 20:45 Slovenië Noorwegen 1 - 1
17-11-2018 15:00 Servië Montenegro 2 - 1
17-11-2018 20:45 Albanië Schotland 0 - 4
17-11-2018 20:45 Romania Litouwen 3 - 0
18-11-2018 20:45 Hongarije Finland -
18-11-2018 20:45 Griekenland Estland -
19-11-2018 20:45 Bulgarije Slovenië -
19-11-2018 20:45 Cyprus Noorwegen -
20-11-2018 20:45 Schotland Israël -
20-11-2018 20:45 Servië Litouwen -
20-11-2018 20:45 Montenegro Romania -
League D
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
06-09-2018 16:00 Kazachstan Georgië 0 - 2
06-09-2018 18:00 Armenië Liechtenstein 2 - 1
06-09-2018 20:45 Letland Andorra 0 - 0
06-09-2018 20:45 Gibraltar Macedonië 0 - 2
07-09-2018 18:00 Azerbeidzjan Kosovo 0 - 0
07-09-2018 20:45 Faeröer Malta 3 - 1
08-09-2018 18:00 Wit-Rusland San Marino 5 - 0
08-09-2018 20:45 Luxemburg Moldavië 4 - 0
09-09-2018 18:00 Georgië Letland 1 - 0
09-09-2018 18:00 Macedonië Armenië 2 - 0
09-09-2018 20:45 Liechtenstein Gibraltar 2 - 0
10-09-2018 20:45 Andorra Kazachstan 1 - 1
10-09-2018 20:45 Kosovo Faeröer 2 - 0
10-09-2018 20:45 Malta Azerbeidzjan 1 - 1
11-09-2018 20:45 San Marino Luxemburg 0 - 3
11-09-2018 20:45 Moldavië Wit-Rusland 0 - 0
11-10-2018 20:45 Faeröer Azerbeidzjan 0 - 3
11-10-2018 20:45 Kosovo Malta 3 - 1
12-10-2018 20:45 Wit-Rusland Luxemburg 1 - 0
12-10-2018 20:45 Moldavië San Marino 2 - 0
13-10-2018 18:00 Georgië Andorra 3 - 0
13-10-2018 18:00 Letland Kazachstan 1 - 1
13-10-2018 18:00 Armenië Gibraltar 0 - 1
13-10-2018 20:45 Macedonië Liechtenstein 4 - 1
14-10-2018 18:00 Azerbeidzjan Malta 1 - 1
14-10-2018 18:00 Faeröer Kosovo 1 - 1
15-10-2018 20:45 Wit-Rusland Moldavië 0 - 0
15-10-2018 20:45 Luxemburg San Marino 3 - 0
16-10-2018 16:00 Kazachstan Andorra 4 - 0
16-10-2018 18:00 Armenië Macedonië 4 - 0
16-10-2018 20:45 Letland Georgië 0 - 3
16-10-2018 20:45 Gibraltar Liechtenstein 2 - 1
15-11-2018 16:00 Kazachstan Letland 1 - 1
15-11-2018 20:45 Andorra Georgië 1 - 1
15-11-2018 20:45 San Marino Moldavië 0 - 1
15-11-2018 20:45 Luxemburg Wit-Rusland 0 - 2
16-11-2018 20:45 Gibraltar Armenië 2 - 6
16-11-2018 20:45 Liechtenstein Macedonië 0 - 2
17-11-2018 18:00 Azerbeidzjan Faeröer 2 - 0
17-11-2018 18:00 Malta Kosovo 0 - 5
18-11-2018 18:00 Moldavië Luxemburg -
18-11-2018 18:00 San Marino Wit-Rusland -
19-11-2018 18:00 Andorra Letland -
19-11-2018 18:00 Georgië Kazachstan -
19-11-2018 20:45 Macedonië Gibraltar -
19-11-2018 20:45 Liechtenstein Armenië -
20-11-2018 20:45 Kosovo Azerbeidzjan -
20-11-2018 20:45 Malta Faeröer -
Finale 3e Plaats
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Halve Finales
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details
Finale
Speeldatum Tijdstip Thuis Uit Stand Details